Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

ciężarówko ja uważam że zjeżdżalnie to nic złego i zjeżdżałam jak byłam kilka tygodni w ciąży, podobno tylko z saun nie powinno się korzystać. W Budapeszcie byliśmy rok temu w drodze do Bułgarii i jest pięknie, ten zamek cudowny także wypoczywaj, zwiedzaj i się nie stresuj. My za tydzień do Chorwacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
aaaa wazka gdzie konkretnie? uwielbiam chorwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku do Biogradu, byliśmy 2 razy w Vodicach i raz w Lukovie. Lukovo to taka malutka mieścinka koło Senji, gdzie mieliśmy całą plazę dla siebie - fajne miejsce na pobyt z małymi dziećmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wescie doradzcie czy bola i kłuja was pachwiny ze ten ból przechodzi az do czesci intymnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nic nie kluje poki co,tylko to cholerne uczulenie...Dzwonilam wczoraj do lekarza,powiedzial ze moze cos zjadlam kazal wziasc wapno,ale nie mam a apteki zamkniete...Faktycznie w niedz jadlam rybe,ktora uczula ale myslalam ze mnie to nie dotyczy...mam nadzieje ze to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie pachwiny pobolewają jak dłużej spaceruję, dzisiaj trochę nad jeziorem połaziłam i odczuwałam ból. W ogóle ten brzuch mam jakiś ogromny taki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1000 mnie tak pobolewa jak za dużo się nachodzę a potem na wieczór mam bardzo napięty brzuch i chodzę jak kaczka :) pytałam ostatnio gina o to, powiedział, że to taki urok ciąży :) dziewczyny poszalałam dziś trochę i miałam nic nie kupować jeszcze dla maluszka ale nie mogłam się powstrzymać :D kilka bodziaków, grzechotkę, buciki, skarpetki i komplet śliniaków :D po prostu jak wpadłam do CH to tak od sklepu do sklepu i w każdym jakiś drobiazg :) uwieczniłam zdjęciem i wysyłam do mojego męża a ten mi odpisuje " Kochanie i tak byłem pierwszy bo dwa tygodnie temu kupiłem buciki ale nie chciałem nic mówić :D " normalnie padłam :) miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgłowiesieniemiesci - ja przy pierwszej ciąży miałam takie jedne majtki ale okazało się, że w moim szpitalu kazali by nie nosić nic tylko samą wkładkę między nogami trzymać (kawałek ligniny to było wtedy) Dobrze, że miałam ubikacje w sali bo nie wiem jakbym po korytarzu chodziła z tą ligniną. Teraz czasy się pewnie trochę zmieniły i wiecej pewnie na ten temat będzie wiedziała 2+3:) która niedawno rodziła. Jeśli o brzuchol chodzi to ja rano w ogóle mam mniejszy, potem trochę zjem, sporo wypiję (wiadomo upały) poruszam się i on robi się twardy i bardziej jakby wzdęty. W pierwszej ciązy taki brzuch to miałam w 7 miesiacu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a ten bol to nie jest tak ze sie rozszerza krocze? ja u siebie nie odnotowalam aaaa wazka- ja zawsze na Krk jezdzilam wogole nie wiem caly czas co z tymi moimi ruchami dzieciaka motylkow ostatnio nie czulam tylko jak juz to takie lekkie pykanie czy pukanie od srodka i tez nieregularnie, juz sama nie wiem co o tym myslec, po powrocie wybiore sie do mojego gina i niech mi wyjasnia albo da skierowanie na usg abym sie mogla dosadnuie przekonac ze tak jak przed wyjazdem jest wszystko ok pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za słowa otuchy, moja wina bo siedzialam po turecku ale juz przeszlo i lepiej sie czuje.....co do rzeczy dla maluszka dostalismy w spadku cala walizke ciuszkow 0-3 miesiace i czasem siadam i ogladam :) jeszcze ich nie prałam ale czy ktos zna taki proszek jak bobas? warto? jaki polecacie proszek do prania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężarówko, nie martw się, przy pierwszej ciąży te ruchy są mniej wyczuwalne, u mnie też czasem cały dzień nic nie słychać a dopiero przed moim snem małe się uaktywnia. Pojutrze już w końcu poznam płeć Izabela łóżeczko fajne i komoda też, dobrze że jest szuflada, mnie się bardzo przydawała, miałam tam pościel, tetrowe pieluszki i zapasowy rożek. Ciuszki mam, podostawałam, trochę kupiłam ale poza tym nie mam nic, ani wózka, ani łóżeczka, pościeli, kosmetyków, nic:) Na szczęście aptekę mam po drugiej stronie ulicy podobnie jak drogerię:)(schenkera) więc jak o czymś zapomnę nie będzie to problemem:) Spokojnej nocy dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
Izabela- ten proszek bobas mi polecali tez znajmomi ktorzy maja teraz 4-letnia coreczke i mowili ze najlepsze- nie uczula itd i jest za przystepna cene, ja go tez bede uzywala luzeczko fajne i spoko ze zestaw z komoda , ladne ma kolory ja juz wybralam: http://allegro.pl/wyprawka-lozeczko-dzieciece-materac-posciel-haft-i2431608966.html kolor ecru, tylko ten materac mnie zastanawia, go slyszalam ze ten miks gryka pianka kokos najlepszy przyjaciolka, przeslala mi link do rzeczy dla maluchow- http://www.mamitati.pl/posciel-podklady-komplety-poscielowe-c-33_321.html jest tu pelno rzeczy i takie w miare oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamy! a to dobrze że trafiłam na ten proszek bobas, bo on nie jest taki drogi jest taki no pośredni że tak powiem, dziewczyny bedę wdzęczna za linki właśnie do takich stron z rzeczami dla malucha szczególnie jeśli traficie na coś tańszego, nie w sensie takim że chcę zaoszczędzić na dziecku ale jeśli jest możliwość kupienia tańszego i dobrego to by było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos proszku dla dzieci, kupiłam póki co płatki mydlane Bebi do prania i bardzo jestem ciekawa jak się sprawdzą, jak uzbieram więcej ciuszków to wtedy je wypiorę i się okaże :) odliczam już godziny do przyjazdu męża a jutro czeka mnie intensywny dzień, mam nadzieję że damy radę z maluchem :) do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci musisz byc dzielna że sama sobie radzisz w tym stanie, pomoc mojego męża jest nie oceniona bo bywa tak że czasem ciężko wstać to pomaga mi, również w obowiązkach domowych, no ale jutro już będzie mówisz to pewnie sie zdziwi jak Cię zobaczy:) powodzenia Dobrej nocy mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izabela1000 powiem tak, jako że staraliśmy się 5 lat to nie mogliśmy tego w żaden sposób zaplanować kiedy, że tak to nazwę "wpadnę" :) mąż tak pracuje już od dawna, wylatuje potem wraca a czy jestem dzielna ? teraz trzymam się tylko myśli, że muszę dawać radę nie tylko dla siebie ale dla Naszej kruszynki i to jest taki motor napędzający :) trzeba sobie radzić bo życie to nie bajka :D uciekam do wieczora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, jestem po wizycie u gin. i okazało się, że będzie drugi chłopak. Babcie zawiedzone, mąż i syn zadowoleni, teraz razem z psem będą mieli większość 4 samców do 1:) Miałam badania- dokładne pomiary, ale w ogóle nie padło słowo "połówkowe", w każdym bądź razie z dzieckiem jest wszystko ok, zmartwiło mnie jedno,że mam żylaki na macicy. Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim. Teraz mogę część zabawek syna typu lego, żołnierzyki itd popakować w kartony bo czekałam czy to wyrzucać czy zostawić. Aha powiedziałam o tych skurczach brzucha, które czasem mam i przepisała mi magnez (aspargin)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratulacje:) u mnie też tylko teść zawiedziony a reszta szczęśliwa że chłopak:) u mnie proporcje 6 facetów będzie w tym 2 wykastrowane kocury:P do 2 kobiet:P zostałam sama na placu boju z moja ukochaną koteczką:P czasem mam wrażenie że tylko ona mnie w tym domu rozumie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowka_83
a ja spedzilam romantyczna noc w kuszetce i nie moglam spac i " wsluchiwlam sie w brzuch" czuje te pykniecia t chyba poczatki ruchow a te motylki to mi sie pomylilo z rozciaganiem sie skory :) Gratuluje chlopakow dziewcznyny! My przy 2-gim bedziemy pracowac nad chlopakiem. 2+3- tez mam kitusie pocieszycielke :) niedyskretne pytanie ile macie cm w pasie? U mnie jest juz 105 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka 2+3:))) gratuluję męskich potomków :) mi moja teściowa ciągle suszy głowę i stara się na mnie wymusić jaką płeć przeczuwam jak nie przeczuwam a i tak się nie dowie bo na usg powiemy, że nie chcemy wiedzieć :D ciezarowka_83 u mnie 96cm na liczniku :) kobitki ale mnie dziś naszło na kalarepę, nie mogę się powstrzymać i ciągle podgryzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMM...kalarepkę to jemy prawie codziennie, a teraz zacznie się sezon na bób:) W pasie teraz mam 106 ale rano zawsze mam mniejszy brzuch. Nawet pytałam moją lekarkę dlaczego teraz mam taki duży, przy pierwszej ciąży miałam malutki w 5 miesiącu, ona powiedziała, że to pewnie przez mięśnie, które już nie trzymają no i tłuszczyku też mam więcej niż wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki brzuszkowi nie stoję w kolejkach i jeżdżę bez pasów:) Chociaż powiem szczerze,że martwię się co to będzie za 2-3 miesiące jak teraz już ledwo się schylam... Aha, młody waży już 0,5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sie zmierzyłam z ciekawości i mam 91:) my idziemy 19 lipca do gina i tam się ważę i aż się boję bo mi wszystko idzie w tyłek i nogi:(:(:( a mogłoby trochę w cycki też pójść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też w cycki nic nie poszło :( też się ważę w przychodni, mam wagę w piwnicy ale jakoś nie czuję potrzeby by z niej korzystać :D uciekam do łóżka, padam na ryjek a maluch wyjątkowo dziś spokojny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zaraz zmykam:) i choć pół godziny temu sie kapałam znowu cała się lepię:/ i nawet okien nie mogę otworzyć bo mieszkamy na parterze dosyć niskim:( tylko na uchył:( małemu jeszcze się nie pali ale mąż na służbie więc zgarnę go ze sobą to może zaśnie:) dobrej nocy mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i takze moje gratulacje dziewczyny! Widze ze dosyc sporo chlopcow bedzie :) U mnie w rodzinie nikt nie narzekal wrecz przeciwnie bo raczej same dziewuchy sie rodza :) Piszecie o kalarepce a ja dzis przez caly dzien za to objadam sie arbuzem i bananami na przemian.. A teraz zabieram sie za robienie soku buraczkowego :P Co prawda nie cierpie tego smaku ale wole sie poswiecic i pic niz potem brac dodatkowo jakies suplementy z zelazem (Jak narazie nie biore zadnych witamin oprocz tych z grupy B no i kwas fol.). Macie moze jakies doswiadczenie z burakami co mozna dodac jeszcze na poprawe smaku ? jakis owoc czy warzywko? ja dzis robie eksperyment z marchewka razem.. Milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to świeży??? to może dodaj troszkę soli pieprzu ja bym dała jeszcze cukru do smaku i może jogurt żeby był taki chłodnik do picia??? albo jabłko sprubój ... patrzcie jak napisałam spróbuj i to jeszcze poprawiłam:P mózg mi się chyba lasuje przez tą ciążę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×