Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Witam, u nas w nocy śnieg napadał :) pewnie jak w całej Polsce :) .Dzisiaj dzień upływa na kurowaniu Amelki, upiekłyśmy babeczki czekoladowe a teraz wszyscy sobie odpoczywamy. U mnie wszystkie objawy porodu ustały , jednynie to jakieś twardnienie brzucha no i czuję się choćbym w środku była opuchnięta, w piątek mam wizytę u gina i jestem bardzo ciekawa cy coś tam się już dzieje :) . mamucha83 , mówisz że osiem razy dziennie hohoh to już wszystko mi się przypomina :) Chyba wszystkie tutaj macie cesarki tylko ja nie znam dnia ani godziny, mąż cały czas mnie obserwuje, wystarczy że się skrzywie to od razu pyta czy coś się dzieje :P , na ulicy sąsiadki i wogóle jestem nękana pytaniami kiedy , kiedy ... zaczynam tracić cierpliwość,. Fajnie macie pod tym względem, tylko ty ważka z tego co pamietam nie masz jeszcze ustalonej daty, ale na dniach będziesz wszystko wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela - mam datę na 08.11 Też mnie wkurzają te sąsiadki które pytają "a Ty jeszcze chodzisz?" nie no latać mam? U nas piękna, złota jesien i ciekawa jestem czy spadnie śnieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halooo :) mamucha kurcze brzmi kosmiecznie ilosc karmienia i przewijania :D ale pewnie w realu to sie az tego tak nie liczy i nie odczuwa, przynajmniej tak mi sie wydaje. Fajnie ze masz raz po raz czas tu do nas zajrzec;) senioritka super ze moglas sie dobrze wyspac, jednak dzieci potrafia byc czasem wyrozumiale :D Ale bym sobie zjadla taka Twoja szarlotke.. Ja tez chcialam dzis piec placek ale na checiach sie zakonczylo ;) 2+3 :))) a Ty rodzisz sn czy tez cc? bo w sumie juz niewiem.. a to ze ciezko przed kompem siedziec to wierze. wazka fajnie ze juz w domku jestescie, ale napewno tez fajnie zrobil taki rodzinny wypad zeby sie troszke odstresowac,hmm? :) ewela czasem lepiej mniej wiedziec i nastawic sie na spontan niz znac termin i rozmyslac codziennie o wszystkim i neipotrzebnie sie nakrecac ;) My dzis bylismy w kosciele, pogoda cudowna bo zimno mielismy dzis pierwszy raz minus na termometrze w dzien ale zero sniegu, suchutko. Teraz sie ogarniamy jakos, mezus zaprosil mnie dzis na kolacje do jakiejs restauracji, bo pozniej to juz tak szybko sie nigdzie nie wybierzemy znowu :) Wiec zycze Wam dziewczeta milego spokojnego niedzielnego wypoczynku! Jeszcze sie z Wami nie zegnam bo zajrze do Was napewno wieczorem badz poooznym wieczorem jak nie bede mogla znowu spac ;) P.S. Ja tez sie ciagle zastanawiam jak sie ma wglowiesieniemiesci.. moze jutro wraz z nowym tygodniem uda jej sie jakos odezwac do nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja póki co mam rodzić sn:) i na to tez liczę tylko boję się żebym nie przenosiła bo poprzedni dwaj już o tej porze byli na świecie... u nas tez śnieg i na gwałt trzeba było kupić buty dla małego... dobrze że był mąż bo sama nie daalbym rady latać po tym nagrzanym sklepie za dzieckiem które ma w dupie swoje nowe buciki i jednocześnie szukać dobrych i przymierzać... ale kwestia patyczka jest nieoceniona bo tak skończyło się na przymiarce 3 par a nie 10:p pozew gotowy i jak jutro nie urodzę to pojedziemy złozyć bo m ma teraz 2 tyg wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 I BARDZO DOBRZE:) Ja CIę podziwiam bo ja nie miałabym sił przymierzać butów i się męczyć, ja w ogóle ledwo żyję...Kręgosłup mnie nawala a mąż nie ma sił mnie masować, kurde pomasował 5 min i zmęczony, syn już więcej sił i chęci ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ja czuję, że się nerwowa zrobiłam i wszystko mnie drażni. A leze już w łóżku w pizamie i czekam na kolację ( mąż robi spagetti) ale jakaś podminowana jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, wybaczcie ale nie mam czasu na śledzenie wątku, czytałam tylko o ciezarowce i WIELKIE GRATULACJE !!!!!!!!! :) :) :) u mnie kicha, mieli mnie wypisać ale od dwóch dni się zabierają i jakoś zebrać się nie mogą, mąż wściekły a ja mam nerwy w strzępach bo chciałabym już dla Małej rzeczy ogarniać a póki co mąż załatwia teraz mieszkanie i Nasze rzeczy są obecnie w walizkach a ja sobie nie wyobrażam, że jeszcze mnie czeka jedno rozpakowywanie, ogarnianie wszystkiego a poród praktycznie może się zacząć w każdej chwili, jestem na maxa wkurwiona bo inaczej to sobie wyobrażałam..miałam wszystko zaplanowane a teraz nic nie mogę zrobić, dobrze że chociaż wózek zamówiliśmy, jedyne pocieszenie :( mam mega doła i sorry za smęcenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczeta w ten mrozny piekny ostatni poranek w dwupaku :D ! Tak wiec ja tu tylko na chwile zeby zyczyc Wam wszystkim duzo zdrowka i sily na te ostatnie dni! Trzymam kciuki za kazda z Was gdyby ktoras miala sie rozpakowac przez nastepny tydzien;) Ja juz sie doczekalam i .. boje sie jutrzejszego dnia, ale mam nadzieje ze wszystko pojdzie pomyslnie, nie ma przeciez innej opcji.. :) Lece teraz jeszcze na sniadanko z mezusiem i w droge. wglowiesieniemiesci , kurcze nieciekawie u Ciebie wyglada, ze nie mozesz jeszcze wyjsc do domku no i ze jeszcze tyle przygotowan przed Wami.. Zycze Ci mimo wszystko duzo cierpliwosci, pamietaj ze glowa muru nie przebijesz, co ma byc to bedzie. Oby tylko wszystko bylo dobrze! :* wazka - Ty tez sie trzymaj i nie stresuj tyle;) Mam nadzieje ze dzis jestes juz spokojniejsza niz wczoraj i ze nerwy odeszly w zapomnienie !:* 2+3:)) zycze w takim razie aby zostalo sn :) no i zeby maluszek juz na dniach chcial uciec z brzucha:):* senioritka, mam nadzieje ze Ciebie tez wszystko do konca bedzie ok, ze wypali Wasz spontan zakupowy przed narodzinami maluszka ;):* mamucha - juz jutro bede o krok blizej doswiadczen jakie Ty przezywasz od kilku dni. Nawet niewiesz jak sie ciesze.. :):* ewela a Tobie zycze aby wszystkie objawy porodowe ktore ustaly niedlugo znowu sie pojawily , a wtedy to juz tak na dobre ;) Mam nadzieje ze zadnej nie pominelam dziewczynyy! Zycze Wam bardzo milego dnia, tego dzisiejszego i tych wszystkich nastepnych. Mam nadzieje ze za jakis tydzien uda mi sie do Was wrocic choc na chwile, zobaczymy jak to bedzie. Trzymajcie kciuki!!! Buziaki dla Was ;):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej malenka raz w nocy obudzila i jestem nawet wyspana tylko glow mnie boli bo caly czas siedze w domu dzis idziemy do przychodni zarejestrowac malenka i pozapisywac ja na jakies badania standardowe (takie co sie robi po pierwszym miesicu i pozniej)bo nie chce tego na ost chwile wglowiesieiemiesci- wiem dokladnie co czujesz bo ja mialm tak samo wszystko rozpiepszone i fakt ze zupelnie eni tak sobie to wszytsko wyobrazalam poza tym wiem jak to jest siedziec bez netu w szpitlu i niechcacy zamartwic forumowiczki :) skoro yslisz o w pyisie to znaczy ze czujesz si edobrze, trzymam kciuki! marien- no tyle tego krmienia w sumie wychodzi- ja chodze troszk nierzytomna a moje zycie aktualnie sklada sie na czas oczekiwania od pieuchy do pieluchy i od karmienia do karmienia ale malnka rekompensuje swoja osoba bo jest najslodsza na swiecie jak chcecie zobaczyc jak wyglada to na meila moge dac wam linka do mojego fejsa no tam mam jej fotki, tzn moj maz ma ( boze przestane byc anonimowa :PPP) i generalnie bym chciala pozniej zobaczyc fotki waszych maluszkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieweczyny! Mamucha ja nie mam facebooka ale jak masz chęć wyślij mi zdjęcia na maila bo masz mojego:) Zazdroszcze Ci jak nie wiem, że już cieszysz się swoją mallutką:) Dziewczyny a u mnie sucho i słonko i nie wyobrażam sobie ze reszta Polski leży pod śniegiem. Ani w Pile ani w Poznaniu ani troszkę śniegu nie ma, ani nawet zapowiedzi, bo niebo czyste a słonko grzeje, chociaż temperatura na minusie dzisiaj. Wgłowiesieniemiesci - rozumiem, też bym się denerwowała, ale pomyśl, że przynajmniej pod opieką jesteś. Czekamy na wieści. Marien trzymam za Ciebie kciuki, zaraz jak tylko będziesz mogłą daj znać:) Nie bój się, pomyśl, że my Ci zazdroscimy że to już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
marien- powodzenia dobrze bedzie juz chwila i sie bedziesz cieszyc swoim maluszkiem i ja nie bede osamotniona :) na tym forum bylam mala zareejstrowac dobrze ze przychodnie mam na tym samymym osiedlu zapisalam juz na szczeienia zaraz wybudzanie malej i krmienie :) i kolejne podejscie do cycka :) i generalnie t sa oje plany na dzisiejszy dzien mmoze mi sie uda cos poczytac albo jakis fim bejrzec :) pogoda tez fajna, sneg topnieje jest b ladne sloneczko dziewczyny kregoslup mi isada- w ciazy zmienil sie srodek ciekosci i teraz wszytsko wraca do normy poza tym cigle sie pochylam nd mala i to tez daje popalic w nast tyg instaluje rurke w domu i sobie poskacze :) 1-szy konkretny raz od ok 9- cu miesiecy- nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mamucha dobrze Ci, Wracasz do życia:) Powiedz brzuszek masz już plaski? Ja się zastanawiam czy wejdę w swoje kurtki zimowe po porodzie. I czekam na zdjęcia malutkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Wazka teaz ci nie wysle bo na tablecie siedze a tu nie mam ich No powoli wracam do zywych Nie plaski jeszcze mam tego flaka :-) ale przy porodzie schudlam tyle ile w ciazy przytylam a teaz mam straszna faze na slodycze dzis sie obiadam troche za duzo ale na szczescie takimi ardziej dietetycznymj ale zdecdowanie za duzo Mam dziecko idealne (obym nie wykakala) przebralam ja bo sie obsikala szybko zarcie (wyrobila sie w 5 min a zdarza sie ze 1h siedzimy) i spowrotem spanie a ja mam teaz 2 h luzu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha to super, że kilogramy zgubiłaś:) Ja to aż tylu po porodzie nie zgubię ale dobrze jakby brzuch mi spadł, po 1 dziecku od razu byłam płaska ale moja mama to jak wyszła ze szpitala to wyglądała jak w 6 miesiącu ciąży:) I wsciekła była jak ją pytali kiedy rodzi:P Super, że mała taka grzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...nie przechwalaj tak malej,bo teraz moze byc sokojniutka,a pozniej dopiero da Ci popalic;)Ja tez jestem za zeby zobaczyc wszystkich bobaskow;) marien...nic sie nie przejumuj jutro juz bedziesz miala wszystko za soba i swoje malenstwo przy sobie. ewela...to prawda,ze wszystkie albo cesarke maja,albo wywolywany porod.Kazda z nas ma tu jakis problem;/ wazka...to juz pewnie odliczasz dni?Ja jutro jade na USG. wglowiesieniemiesci...no w koncu jestes.Nic sie nie przejmuj ciuszkami,ze nie ulozone itd...na pocieszenie powiem Ci ze nie jestes sama,bo ja tez jestem w czarnej dupie;)Nie mam nawet lozeczka,dzis taka ulewa byla u nas ze jednak nie pojechalismy na te zakupy.Najwazniejsze zeby wszystko byla w porzadku z mala i Toba,a reszte da sie zorganizowac. Dzis dokupilam pampersow,oliwke,zel do mycia,puder,proszek,plyn i juz troche jestem spokojniejsza...Teraz czeka mnie pranie,tylko nic nie schnie bo u nas ulewy i wilgotne powietrze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny!Co tam,ale cisza:/ wazka...gdzie sie podziewasz? mamucha pewnie zapracowana;) marien...dzis rodzi wglowiesieniemiesci...co u Ciebie?Wypuszcza Cie jeszcze z tego szpitala przed porodem i na kiedy masz termin? Nic uciekam,jade do pracy na mala chwile,pozniej wroce i jedziemy na badania... Kumpela wczoraj urodzila dziewczynke jednak,a mial byc chlopak cala ciaze tak myslala;p Mala wazy 4,880!!!!Urodzila normalnie bez zadnych komplikacji...Taka to ma dobrze co nie?Wczoraj urodzila,a jutro juz w domu bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Jestem, jestem. Wieczorkiem oglądaliśmy seriale bo oglądamy kilka i musieliśmy nadrobic ( Supernatural, Avenue 666, Walking Dead i jeszcze jeden ale zapomniałam tytułu, taki bajkowo - filmowy) Mentalistę też ogladamy i są już nowe odcinki ale zostawimy to na długi weekend. Odliczam dni i powiem Wam, że zaczynam się stresować, pierwsze takie obiawy niepokoju wczoraj mnie naszły. Jutro wymieniają u mnie te okna bo dopiero wyprodukowali i przyjadą moi rodzice by mi pomóc, bo to będzie przecież mycie tych okien i dookoła wszystkiego a mój mąż dobrze by tego nie zrobił - do okien on się nie nadaje. Wczoraj też urodziła Madziolek ( pisała tu kilka razy) dziewczynkę. Sporo osób rodzi szybciej niż planowany termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...z tych seriali to jedynie Mentalista jak dla mnie;) Ja juz po pracy jade zaraz na badania,glodna jestem i chce mi sie kawy ale musze przeczekac jak pobiora mi krew.Wczoraj przyjechal do nas tesc i chce nam pomoc w domu i oznajmil ze chce pomalowac mieszkanie a moj ze nie bo bede wdychac itd i to szkodzi i awantura gotowa i trwaja negocjacje zeby chociaz pokoj malego...ahh ja stoje murem za dziadkiem ;)Ja nie chce wczesniej urodzic;/Ciekawe jak tam nasza marien?U nas piekna pogoda slonce swieci,az sie zyc chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
Hej :-) Nom to prawda coraz wiecej osob rodzi przed teminem u nas tez mialo byc ze wszystkie na listopad a coraz wiecej sie wykrusza :-) Moja kuzynka ktora jest w ciazy ma jakies plamienia i ciaze zagrozona lezy w domu na dupasthonie i sie na maksa strsuje a ja za nia trzymam kciuki Tez jestem ciekawa jak marien proponuje jej dac ok tydzien spokoju na dojscie do siebie i powrot do domu :-) i ogarniecie malucha A wglowiesieniemiesci nudzi sie pewnie w szpitalu i nie ma do netu :-) ciekawe czy ja przytrzymaja do teminu czybtez sie zrobi pazdziernikowa :-) Senioritka posluchajnwazki i niech pomaluja jak beziesz w szpitalu u mnue tak wlasnienwstawili drzwi :-) bo w 2 pokojach nie mielismy Kurde ja caly czas chodze glodna- massakra jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozew złożony:D za około 3 tyg czeka mnie zapewne awantura jakich mało.... :/ a dziś termin a tu nic... :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2+3 -:) powodzenia na sprawie, trzeba dbać o swoje interesy a przede wszystkim o interesy dzieci. I mam nadzieję, że zaraz zacznie się u Ciebie akcja i szybko i sprawnie wszytsko pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylismy obejrzec lozeczka i nie moge sie zdecydowac czy na drewniane czy takie jak teraz sa takie biale z jakimis nadrukami?I te i te mi sie podobaja,a moj w wyborze wcale mi nie pomaga i jeszcze mnie poganial i mnie tylko wkurzyl i rozstalismy sie pod sklepem bez slowa;/Wkurwiala mnie tez sprzedawczyni,nie odstapila nas na krok.Glupio sie czulam pod takim naciskiem,nie moglam na spokojnie zadecydowac z moim.Ogladalismy tez wozki spodobal mi sie z takiej wloskiej firmy Inglesina slyszeliscie moze?Solidny,lekki 3 w 1 latwo sie sklada itd...tylko kolory byly takie do dupy i nie wiem co zrobic?Taki jasny byl,boje sie zeby zaraz czarny sie nie zrobil. wazka...do jakiego wieku dziecko spi w lozeczku?To jedno bylo takie ze mozna zrobic taka kanape do siedzenia,bo wyciaga sie jedna strone...a z drugiego z kolei lozko do spania,tylko boje sie ze dziecko moze spasc w nocy:/bo nie ma zadnych zabezpieczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, powiem wam że dzisiaj popołudniu ogarneła mnie absolutna niemoc tzn gdzieś od południa absolutnie opadłam z siły, leżalam plackiem w sypialni nic kompletnie nie robiąc (nie czytałam, nie myślałam, nie siedziałam na necie) po to aby wstać i wyszorować całą łazienkę :D . Normalnie coś mi się rzuca na mózg , bo już nie wiem jak to opisać, sama nie wiem co o sobie myśleć, już nie mówię o moim małżonku :P . senioritka26 moja Amelka w łóżku ze szczebelkami spała gdzieś do drugiego roku, potem kupiłam jej w Ikei łóżko z taką barierką zabezpieczającą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela...to lozeczko a pozniej lozko ma taka barierke mowila ta babka a do kiedy posluzy to nie wiem. Bylam dzis w klinice na tych badanich 230e ja peirdziule,jeszcze mi powiedzieli ze po co ja EKG robie jak wszystko dobrze i zadnych problemow nie mialam.Jeden doktorek mial problem do mnie ze z obcego kraju i sie dopierdzielil...A ten moj zwyczajnie wyludza pieniadze ze mnie.Rano z nim rozmawialam przez tel i mowi ze USG takie dokladne ze 150e na 110e mowi ze udalo mu sie dogadac z nimi znizke z uwagi na to ze zawsze u nich robie badania i mowi nic wiecej sie nie dalo zrobic. A jak sie okazalo zadnej znizki nie bylo bo to badanie normalnie kosztowalo 110e wielka kurwa laska tak sie zdenerwowalam na niego ze mowie Wam...Maly spokojniutki byl jak na zlosc,bo liczyli mi ruchy a on nic bo nie jego godzina byla i az sie wystraszylam.Brzuch juz mam w dole,maly ulozony do dolu glowka.Widzialam ptaszka czyli raczej napewno chlopak;)Ide sie polozyc bo mam dosyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam:) Jestem wściekła bo mieli przyjsć montować okna ale zamontują dopiero w poniedziałek bo coś im się poprzestawiało. Zła jestem bo wszystko poprzestawiałam, wstałam o 7 i czekałam jak głupek. 🌻 Senioritka mój spał w łózeczku ok 2 lat, potem spał na tapczanie na którym śpi do dzisiaj:) Ale skoro się nie psuje to mu nie zmieniam na inny:) Ja kupiłam drewniane z szufladą - widziałam też łóżeczka , z których tapczan się zrobi - ale wymiary pozostają te same więc sensu nie widzę. Teraz Ty masz przeboje z lekarzami, wiec nie tylko w Polsce tak jest ze służbą zdrowia. A KTG miałam tylko 1 raz w ciąży i już pewnie wiecej nie będę miała. Senioritka u mnie nawet widac było wodniaka w jąderkach - niby nic takiego ale trzeba obserwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej a u mnie po staremu :) bylysmy rano w pordni laktacyjnej i mala juz ladnie cycka wcina - eszce jest na butli ale juz ldnie ciagnie cycocha ciekawe jak tam marien i wglowiesieniemiesci :) wkrecilam sie w serial- komediowy- hozy doktorzy- scrubs- nawet smieszne :) a tak to mm ochote tylko na spanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×