Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Gość mamucha83
Hej Ja na chwile Jeszcze szpital bo ta zoltaczka juz nie,moge patrzec na ten szpital marze by wrocic do domu Mala jest b grzeczna caly czas spi wcale duzo nie placze kochana jest bardzo i jest mistrzynia robienia dziobka Jak wroce do domu to ponadrabiam czytanie co u was Walczymy caly cza z cycem tan kazali mi tera odstawic proby ona jakos nie moze tego zalapac Na razie laktator i butelka bo jest szybciej a ja chce by jak najdluzej na tych lampach antyzoltaczkowych lezala abysmy jak najszybciej wyszly Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha, grunt ze malutka ma dobra opieke no i oby te lampy szybko pomogly. Co do karmienia to glowa muru nie przebijesz, dobrze ze mozesz chociaz odciagac pokarm i malutkiej swoje mleczko dawac :) Zycze szybkiego dojscia do pelnego zdrowka no i wyjscia do domku niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny co u Was?Ja zalatana jestem strasznie teraz.Dzis nic nie robilam,bo swietuje;)Mezulek byl caly dzien w domu,pozniej mialam niespodziewanych gosci,co mile mnie zaskoczyli...Najadlam sie slodkiego za wszystkie czasy;pTeraz ogarnelam i siedze. Nocki tez za zaciekawych nie mam,boli mnie wszystko prawie,pachwiny,dziwne skurcze mam brzucha nie wiem czy to juz to?Stopy puchna,rozstepy sie pozypaly;(Maly wariuje i co tu duzo pisac,boje sie zeby mnie wczesniej nie wzielo...Ochlodzilo sie u nas,dzis padalo prawie caly dzien z malymi przerwami.W dzien moge non stop spac gdziekolwiek sie nie poloze. marien...co na obiad jutro?Nie mam pomyslu... wazka,ewela na kiedy macie termin? wglowiesieniemiesci co z Toba? mamucha...nie dziwie Ci sie ze masz dosc szpitala,tyle czasu co tam bylas ja tez bym miala dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Termin poznam dzisiaj bo na 17 jadę do lekarza i mam nadzieję ze znowu mnie w konia nie zrobią!! Ja też wczoraj cały dzień leniuchowałam, a dzisiaj noc miałam straszną, myślałam, że to skurcze, obudziłam męża, wzięłam apap i wlazłam do wanny. Po godzinie przeszło a teraz spałam:) Wiecie co, ja tą linię na brzuchu mam jasną ale kurde poorobiły mi się ostatnio pieprze, na brzuchu kilka i na twarzy dwa - jeden ciemny na samym środku brody:( Ciekawe czy to zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ja też CI się nie dziwię że masz dosyć szpitala, z Amelką siedziałam 7 dni i myślałam ze jajo znosę :P , płąkałam już tam w poduszkę z tego wszystkiego. Jeżeli chodzi o nocki to miałam gorsze, te dwie ostatnie nawet spoko, bez skurczy ani bóli. Teramin mam na 14 listopada, także jeszcze ... , młodą urodziłam 7 dni przed terminem teraz też cichutko liczę na wcześniejszą datę. Właśnie ogrnełam mieszkanie, zaraz zabiorę się za pranie, postanowiłam wyprać zimowe kurtki, szaliki, rękawiczki itp bo coś zimno się zrobiło a w sobotę ma u nas padać śnieg. Na obiad dzisiaj pulpety w sosie pomidorowym, jak co to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha ja też CI się nie dziwię że masz dosyć szpitala, z Amelką siedziałam 7 dni i myślałam ze jajo znosę :P , płąkałam już tam w poduszkę z tego wszystkiego. Jeżeli chodzi o nocki to miałam gorsze, te dwie ostatnie nawet spoko, bez skurczy ani bóli. Teramin mam na 14 listopada, także jeszcze ... , młodą urodziłam 7 dni przed terminem teraz też cichutko liczę na wcześniejszą datę. Właśnie ogrnełam mieszkanie, zaraz zabiorę się za pranie, postanowiłam wyprać zimowe kurtki, szaliki, rękawiczki itp bo coś zimno się zrobiło a w sobotę ma u nas padać śnieg. Na obiad dzisiaj pulpety w sosie pomidorowym, jak co to zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! ewela kurcze ale bym zjadla takiego klopsika Twojego.. ja dzis nie gotuje, mam od wczoraj chinszczyzne jeszcze. Dobrze ze ostatnio spisz lepiej :) wazka zamelduj sie obowiazkowo dzisiaj po wizycie! Z nadzieja ze dzis juz poznasz wszystkie szczegoly :) Nie dobrze z tymi skurczami ;) alno i jednak dobrze, moze wczesniej cos sie ruszy, tez napewno bys juz chciala. senioritka to ciesz sie ze chociaz w dzien mozesz spokojnie spac ;) mi juz nawet dzienne dzemki sie nie udaja bo caly czas cos mnie rozprasza, pozycja nie ta itd.. u mnie dzis nocka tez znowu z dupy.. dopiero ok 7h udalo mi sie zasnac i tak spalam tylko do 9h bo musielismy z mezem do miasta wyruszyc przed jego praca.. Teraz juz go oddelegowalam i jestem do wieczorka sama. u nas dzisiaj zimniutko sie zrobilo ale jest piekne sloneczko do tego wiec chyb znajde sobie cos do robienia na balkonie ;) Teraz opycham sie lentilkami i mam wszystko w nosie! Zycze Wam dziewczyny milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa_wazka zapraszam, wyszły przepyszne , chyba znalazłam przepis idealny ;) . Ja wczoraj miałam pierogi mrożone z biedronki :D . Też wszystko zjedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien jak masz wolne popołudnie to też zapraszam, ja mam zaplanowany popołudnie z książką, mogę poczytać CI na głos "Tam gdzie spadają anioły" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O a ja mam ruskie pierogi z Lidla mrożone:) Ale nie wiem czy mąż by się najadł, jak zupa by była to tak. A mnie się dzisiaj nie chce gotować, 2 dni przywoził obiadki domowe - wczoraj devolay był i pomidorówka, wiec smaczny obiadek. Marien a ja już nie pamiętam kiedy miałam całą noc przespaną. Tam gdzie spadają Anioły - bardzo ładna książka. Ja Terakowskiej wszystkie przeczytałam bo są świetne. Właśnie - muszę sobie książkę jakąś do szpitala kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela bardzo chetnie bym skorzystala ale chyba jednak troche za daleko jestem ;) A ksiazka jest piekna. Czytalam ja chyba ze dwa albo nawet i trzy razy :) wazka o calej przespanej nocy to ja tez juz nie pamietam ;) i pewnie szybko taka sie nie przytrafi.. Kurcze dziewczyny u mnie wielkie odliczanie z mezem. Za 6 dni juz bedziemy miec synusia na swiecie :D wazka myslisz ze bedziesz maila czas w szpitalu na czytanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien a co w szpitalu będę robić?:P Wiesz, ja może błędnie myślę, ale wydaje mi się, że mój mały będzie jak starszy syn czyli, że 90% czasu będzie przesypiał, ale może tak nie być. Po cesarce też ileś godzin odleżec swoje będę musiała a jak spać nie będę to poczytam. Nie mam tableta ani w telefonie netu ( tzn pewnie mam ale żadnej opcji taniej) wiec co mi zostanie:) A czytałyście Terakowskiej Ono albo Poczwarka ( kurde o ile nie pomyliłam tytułu o dziewczynce z zespołem downa) strasznie smutna ta druga. No ja już się ogarniam, muszę włosy umyć a mi schną wieczność i posprzątać troszkę i odezwę się po wizycie. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka w sumie to chyba z ta ksiazka masz racje. U mnie w szpitalu tez nie bede miala dostepu do neta i wogole.. ale nei mam pojecia co mnie czeka z takim malym czlowieczkiem przy moim boku ;) Moze tez rozejrze sie za czyms nie dlugim w sam raz na szpitalny pobyt.. Moze to wcale nie glupi pomysl ;) Z tych ksiazek co napisalas to czytalam "Ono". To byla moja lektura szkolna nawet ;) a tej drugiej nie czytalam ale wszystko jeszcze do nadrobienia bo w sumie sie ostatnio zastanawiam co mam czytac bo w domu juz wszystko przeczytane.. Szykuj sie szykuj i czekamy na wiadomosci pod wieczor od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka w sumie to chyba z ta ksiazka masz racje. U mnie w szpitalu tez nie bede miala dostepu do neta i wogole.. ale nei mam pojecia co mnie czeka z takim malym czlowieczkiem przy moim boku ;) Moze tez rozejrze sie za czyms nie dlugim w sam raz na szpitalny pobyt.. Moze to wcale nie glupi pomysl ;) Z tych ksiazek co napisalas to czytalam "Ono". To byla moja lektura szkolna nawet ;) a tej drugiej nie czytalam ale wszystko jeszcze do nadrobienia bo w sumie sie ostatnio zastanawiam co mam czytac bo w domu juz wszystko przeczytane.. Szykuj sie szykuj i czekamy na wiadomosci pod wieczor od ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...83!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUZO ZDROWIA SLODYCZY I SZYBKIEGO POWROTU DO DOMU Z MALENSTWEM;**************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem zła. Owszem dostałam termin cesarki ale jaki!!!08.11!!! a 07.11 oczywiscie mam przyjść na wizytę, zapłacić 150 zł by dostać skierowanie do szpitala. Jestem zła, moja ginekolog mi obiecała że jeszcze w październiku będzie ta cesarka a ten facet twierdzi, że lepiej dziecko donoszone bo nie będzie miało problemów z oddychaniem itd. ( wg mnie donoszone to już jak 38 tydz się zacznie ale w końcu nie jestem lekarzem) Byłam nastawiona na październik, mąż też, nawet ludziom mówiłam że jeszcze tydzien a okazuje się, że jeszcze 2 tygodnie muszę się męczyć. A najgorsze, że jak zacznę rodzić wcześniej to ciekawe gdzie tego lekarza znajdę. Oczywiscie powiedział, że chyba sobie zdaję sprawę z tego, że to ze miałam cesarkę nie jest powodem kolejnej cesarki ( chciał zaznaczyć ze robi mi łaskę) Lekarze to jedna wielka mafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja tylko na chwilę, od piątku jestem w szpitalu, z Małą na szczęście wszystko ok ale ja zaczęłam krwawić i zemdlałam, miałam już wszystkie badania, było podejrzenie że Mała źle ułożona ale po usg okazało się, że jest ok. mąż jest ciągle przy mnie bo mamy swój pokój, dostaję leki i póki co wszystko jest ok. nie wiem kiedy mnie wypiszą i czy wg do porodu tu nie zostanę. słaby zasięg tu na tym oddziale i ciągle net przerywa, jak mi powiedzą do kiedy zostanę to wykupię płatny by być w kontakcie. fizycznie czuję się ok ale psycha mi siada bo cała ciąża bezproblemowa a teraz tak się porobiło :( buziaki trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wgłowiesieniemieści - właśnie myślałam, co z Tobą, Napisz jak znajdziesz czas coś wiecej, skad to krwawienie? I co Ci dolega...Całe szczęście ze z małą ok! Widzisz ja się tego boję, że ciąża cała ok a nagle coś się stanie a ja bez żadnej gwarancji cesarki:( Boje się, ze zacznie się w nocy np a pan lekarz nie odbierze telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci - kurcze trzymaj sie! Trzymam kciukasy zeby bylo wszystko ok. Na szczescie jestes pod opieka, lekarze napewno nie pozwola aby Tobie badz malutkiej stala sie jakas krzywda! Jak bedziesz miala mozliwosc to melduj sie jak u Ciebie wyglada! wazka , kurcze ale beznajdzieja z tym lekarzem.. poprostu wyzysk pieniedzy i tyle w temacie :( A Ty biedna masz przez to sporo stresu, rozumiem Cie ze taka niepewnosc to masakra jakas.. Modlic sie tylko zeby albo maluszek poczekal na wyznaczony termin albo zeby lekarz odebral telefon jak sie zacznie cos dziac. A ten termin co Ci wyznaczyl to na ile dni jest przed Twoim planowanym terminem? Ehh.. chcialoby sie napisac zebys sie tylko nie stresowala za mocno ale chyba i tak to nic nie da bo w takiej sytuacji nie mozna sie nie stresowac :( A u mnie od popoludnia skurcze, raz barzdiej regularne raz mniej.. dwa byly takie ze nie moglam sie wyprostowac :( cos czuje ze dzis tez nocka z glowy bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam tak duzo do Was i zacial sie net;( wglowiesieniemesci...mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze i tez sie nie przejmuj za duzo,wazne ze jestes pod dobra opieka. wazka...ja tez tak mam z lekarzem za zwykle skierowanie na badanie krwii i moczu 50e.Nie wiem na co oni czekaja,powinni Ci dac skierowanie juz teraz co bylas,bo do 8 listopada nie wiadomo czy donosisz,a 7 niewiadomo czy bedziesz w stanie dotrzec po to skierowanie.A co bedzie jesli pojedziesz bez skierowania,nie przyjma Cie nie odbiora porodu czy jak?Wszystko te pieniadze... marien...stresa pewnie masz 6 dni do porodu?Nie wiem co jest lepsze znac date porodu czy lepiej nie... Mnie bola pachwiny,brzuch boli jak przed okresem i takie dziwne skurcze mnie lapia ale po chwili puszczaja,ale tak ze nie moge sie wyprostowac.Ciagle chodze na siusiu... Chcialam Wam powiedziec,ze mamucha ma dzis urodziny!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka kto wie czy sie szybciej nierozpakujesz jak tak Cie meczy wszystko ;) choc pewnie teraz juz kazda z nas mecza takie same objawy, to chyba normalne na samym koncu.. Powiem Ci ze stresa mam z kazdym dniem coraz wiekszego ;) Szczerze to ja bym wolala zeby wszystko przyszlo na spontanie z nienacka , wtedy czloweik nie ma czasu za duzo do rozmyslania a tak to ja tylko siedze i mysle i sie sama nakrecam czy bedzie wszystko dobrze czy nie.. ehh modle sie po cichutku zeby synus chcial np juz w weekend wyskoczyc z brzucha. jutro mam wizyte kolejna i zobaczymy czy na ktg pokaze sie wiecej skurczy czy caly czas tak samo jest.. No i bede musiala powiedziec doktorkowie ze marny z niego przepowiadacz bo jednak sie jeszcze spotykamy w tym tygodniu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to nic się nie pochwaliła Wszystkiego najlepszego mamucha 🌻 🌻 🌻 Zdrówka i szybkiego powotu do domku. Właśnie pytałam go co jak poród zacznie się wcześniej a ten dupek do mnie, ze zadzwonię do niego. A skierowania nie dał bo bym już tego 7.10 się nie pojawiła i 150 zł koło nochala by mu przeszło. Poza tym powiedział, że szyjka ok, brzuch wysoko, mam się nie martwić, ciekawe... A czuję się z każdym dniem coraz gorzej i tydzień dłużej chodzenia z brzucholem nie jest fajną opcją. Wypatrzył jeszcze na jąderkach wodniaki - niby nic takiego - do obserwowania po porodzie a ja już się zdenerwowałam. No nic, miłej nocki dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Jak dzis samopoczucie? Ja od rana w calkiem niezlym nastroju :) ja bylam u gina i w sumie nic nowego sie nie dowiedzialam, zosatjemy przy terminie na 30.10. Teraz zabieram sie za obiadek bo mezus niedlugo do pracy musi.. Milego dzionka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marien zazdroszczę Ci tego 30.10:) Ja sobie wielkiego pączka kupiłam i zjadłam i teraz sobie leżę. Samopoczucie lepsze niż wczoraj...dziewczyny mało się odzywają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ci wazka tego paczka zazdroszcze :D U nas nie ma dobrych paczkow, juz sie ciesze na grudzien na Polskie paczusieee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze u Ciebie samopoczucie juz dzis lepsze! Teraz jest wazne zeby kazdy dzien byl dla nas mozliwie przyjemny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(zakichane kafe ucina znowu posty.. :/ ) Jakies specjalne plany na dzis? Ja wlasnie zjadalm obiadek i nie moge sie podniesc z kanapy.. No bardzo szkoda ze dziewczyny coraz mniej aktywne na forum :( ale moze to tylko tak chwilowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×