Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Hej senioritka, jestem, dzisiaj w ogóle z domu nie wychodze. Na obiad miałam pomidorówkę z wczoraj i pizze mrożoną:P No to super, że mama kosmetyki Ci przywiezie. Ręczniczek faktycznie na kilka miesięcy się przyda - dlatego mam tylko jeden. No ewela i 2+3 jakoś znowu nas zaniedbały. Chyba drugą kawę sobie zrobię taka zamulona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo! senioritka to fajnie ze mama Ci wszystko przywiezie :) A ja co do kosmetykow to jestem spokojna i wiem ze te niemieckie tez dobre. wazka ja tez dzis od rana zamulona na maksa ale to przez ta pogode chyba.. Moj mezus ma od dzisiaj urlop juz i w sumie spalismy chyba do 10h potem szybkie sniadanie i spowrotem do lozka i tak sie obudzilismy ok 13h :D teraz sie ogarnelismy i zaraz ruszamy do kuchni robic obiadek. No powiem Wam Kochane ze to moj ostatni weekend tylko we dwoje :) kurcze.. zaczynam sie troche bac ;) Reszta dziewczyn faktycznie nas troszke zaniedbuje.. :( Zycze Wam milego dzionka i do pozniej, napewno jeszcze dzis tu do Was zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi obys miala racje wazka.. :D mam nadzieje ze uda mi sie w ciagu tygodnia wyjsc do domku po cc. U nas trzymaja 5 dob po porodzie wiec na przyszly weekend najpozniej w poniedzialek powinnam byc juz w domu jak wszystko dobrze pojdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widze,ze nasza trojca ja,wazka i marien bedziemy ciete;)Tylko Wy znacie termin,a ja nie;/We wtorek jade na badania do kliniki znow pewnie z 200 pojdzie jak nie lepiej,zastanawiam sie po co to badanie tuz przed porodem?Jeszcze badanie krwi i moczu.Za godzine umowilam sie ze znajoma nasza i jedziemy na kawe;p A na wieczor jak nie macie planow to ten film co ogladalam wczoraj :Porwanie:daje rade,trzyma w napieciu caly czas i czlowiek na chwile chociaz zapomni o tym co nas czeka niebawem;)Kumpela do mnie zadzwonila,ze ma cala torbe lumpeczkow po swoim malym ale od 3-6 mies...Tylko,ze maly jej ma 6 lat myslicie ze nic sie z nimi nie stalo? Cos za mna chodzi a sama nie wiem co;/ marien...co ugotowalas?Ja musze jutro koniecznie cos zrobic. wazka...pizze tez bym zjadla,ale tu sa b.male jak zamawiasz i ani sie nie najesz ani nie nalizesz;)Ale do rozwiazania musze zrobic swoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mnie wyciąga na spacer z psem, ja na ławce mam posiedzieć bo tlenu nie mam. Nie chce mi sie jak nie wiem, ale pójdę bo jak wstałam to w kolanie mi coś zaczęło strzelać. Zastygło się czy co:D No na wieczór na bank jakieś filmy obejrzymy to zobaczę to Porwanie. Ja pizze z lidla dzisiaj miałam:) Lidla macie chyba? Miłego wieczorku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidla mamy,ale jak bym przyniosla do domu mrozona to by mnie chyba z domu wygnal;) W Polsce czesto bo nie bylo czasu zeby robic,ale za to dokladalo sie serka,szynki i byla bajka;)Albo w carefurze jest gotowe ciasto na pizze co dzien swieze i kosztuje chyba ok.1zl wiec nie oplaca sie babrac w domu z ciastem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, w lidlu też jest ciasto, w takich rulonach, rozwijasz prosto na blachę i kładziesz co chcesz. Tak czasem tez robiliśmy:) A ostatnio dużo uproszczeń w obiadach stosuje bo po prostu nogi mi miękną jak stoję przy garach. Chłopy jedzą co im dam, pod tym względem mam dobrze:) No lecę już bo mąż pogania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka oczywiscie ze bede caly czas z Wami pisala, wroce do Was jak szybko to mozliwe. Niestety w szpitalu u mnie nie ma neta bezprzewodowego i ja takze takiego nie posiadam, wiec bede odcieta od swiata na ten tydzien;) A te 13 dni to tez juz wcale nie tak duzo, glowa do gory;) Maz ma racje ze wyciaga Cie troszke z domu, moj tez mnie czesto na sile bierze ale potem jestem mu wdzieczna bo w rezultacie dobrze mi po takim swiezym powietrzu zawsze no i zdecydowanie lepiej spie. senioritka jesli chodzi o te lumpki od Twojej kolezanki to ja mysle ze nawet po takim czasie to nie powinno sie z nimi przeciez nic stac, ladnie je tylko trzeba wyprac, odprasowac i jak znalazl :) Ja dzis robilam z mezem na obiad pierogi leniwe, musze przyznac ze pierwszy raz robilam takowe sama i wyszly calkiem niezle. Nastepnym razem beda jeszcze lepsze :D A co do lidla to my tez mamy :) i pizze tez znamy z lidla ;) wazka mozesz sie cieszyc ze Twoje chlopaki wszystko jedza :) Moj maz tez nie wybrzydza, zawsze zje i nawet jak mu nie bardzo podchodzi to pochwali ;) A mam kumpele np co jej chlop potrafi spojrzec na talerz jak mu przed nosem postawi, powie ze tego nie lubi i jeszcze ja opierdoli ze takie cos ugotowala :D wstaje od stolu i idzie do kompa z telefonem w reku zeby kebaba zamowic.. :D bym rozniosla takiego chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, właśnie staram się nadrobić zaległości, na tym wątku albo absolutna ciesza albo ruch jak w Rzymie :) . Jeżeli chodzi o wyprawkę to ja mam 4 paczki chusteczek nawilżających, 1 paczkę pampersów, sudocrem , benpanthol, olwkę bambino (uwielbiam jej zapach) , mydło bambino. Widzę wazka że ty w Oilatum inwestujesz, kurcze ja jednak się boję. Znam te kosmetyki, bo moja Amelka jest alergikiem i te Oilany używamy jak są problemy skórne tzn dosyć mocno wysuszona itp. A boję się, że skóra się szybko przyzwyczaja i potem w razie problemów trzeba będzie mocniejszych środków używać. Nie wiem co wy na to ? jak myślicie ? Pampy też kupiałam 1 paczkę bo moja koleżanka z sali niespodziewanie urodziłą duuuużą córkę i 1 jednynki były za małe, potem jeżeli chodzi o 2 to mojej Amelce wcale nie wchodziły bo weszła od razu w 3. Jakoś tak to było i chyba będę kupować na bieżąco. I nie wiem, czy robię dobrze heheh . Podkłady poporodowe mam 2 paczki, mi w pierszą dobę zeszła 1 paczka, potem juz mniej. W niedziele zaczynam 38 tc i jestem mega szcześliwa :) tak już bym chciała ucałować i powąchać mojego malucha ehhhh nie mogę się doczekać :) . aaa_wazka tak właśnie czytam o tym twoim ginekologu i nie wierzę ! naciągacz i tyle, że mu nie jest głupio . Ja pierdziele ale bezczelny typ ! No ale jeszcze max jedna wizyta więc da się przeżyć hehh. seniorka ciuchy , które mają po 6 lat, powinny być ok, napewn będzie coś co się nie nadaje ale w większości nie ma różnicy, chyba :) U mnie wieczór zapowiada się nudno :) Akurat nie narzekam , ostatnio nuda sprawia mi mega przyjemność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co robicie?Dopiero wrocilam z goracej czekolady;)Przy okazji kupilam koszule do szpitala i nawet mi sie podoba i szkoda mi teraz jej na porod;p Kobitka w sklepie mowi,ze koszula to tylko na pierwszy dzien pobytu jest potrzebna a pozniej to mozna luzna pizamke dwuczesciowa.Nie wiem czasem czy do porodu czegos nie daja jednorazowego tak jak na badaniu u lekarza... Bylam tez zobaczyc lozeczka,ceny mnie rozwalily od 400-700 takie przecietne,a gdzie tu jeszcze komoda i szafa???Mnie podobaja sie zwyczajne takie drewniane,a nie ma ich za wiele,wszystkie takie biale teraz z nadrukami. Co jutro ugotowac???Nie mam wogole pomyslow:/ Co do tej wanienki z przewijakiem to jednak zrezygnuje,ta wanienka jest taka malutka ze posluzy tylko przez gora 4 mies moze,a pozniej dziecko coraz wiecej chlapie wody dookola itd...A bez przewijaka tez mozna sie obyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hej wkoncu zlpalam oddech i m chwile przy kompie chyb ze mla zacznie rkrzyczec ) wypuscili nas w czwartek i juz w domu wreszcie heheeh jest z jednej strony super bo mala jest genilna- z ciekawostek potrafi warczec (jak sredniej wielkosci pies.....) :) smieja sie ze maly diabelek rsnie i ze jak z takiej maciupinki moga wydobywac sie takie dzwieki chodzimy na wizyty do laktatorki bo mamy prblem z cyckie (niech zyje szpital i rozpaskudzenie dzeciak butla o poczatku) i robimy powoli postepy tatus ma male problemy z ocostwem :) odzinami potrafi przy niej siedziec i sie gapic ale jak chodzi o konkretna pomoc to dupa :) bedzie sie musial przywyczaic marien- super ze tez niedlugo bedziesz mama :) senioritka- mam nadzieje ze wkoncu przystopowlas :) wazka- zrobili cie w jajo z tym terminem ale przynamniej dzieciak donoszony bedzie ewela- uwiez mi ze urodzenie dzieciaka przed terminem wcle nie ejst super ja urodzilam w 37 tc i wcale si ene ciesze bo bylo pozniej pre problemow wglowiesienieesci- trzymam kciuki, wiem dokladnie jak sie czujesz u mie tez cala ciaza byla git a koncowka sie zesrala dasz rade bedziemy mniej aktywne bo to chyba naturalna kolej rzeczy , tzn ja w przerwach nad opieka nad mala zamierzam tu wpadac :) jestem b ciekawa jak sie u was porody i sprwy ogolnopoloznicze potocza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
heheh wogole dzieki za zyczenia urodzinowe :) jak u was z pogoda bo w wawie sniezyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo halo :)! witaj mamucha! ciesze sie ze juz jestescie w domku!Oby teraz tylko malenstwo ladnie zdrowo roslo i aby bylo wszystko ok! To jasne ze bedziemy tu mniej aktywne ale z nadzieja ze znajdziemy mimo wszystko raz po raz czas zeby cos tu nastukac ;) u mnie pogoda dzis piekna, od rana slonce nie za mocne ale jest no i tylko 2 stopnie:) Teraz krecimy sie po domku robiac ostatnie porzadki zeby jutro juz tylko relaks byl i potem wybieramy sie na prawie zimowy spacerek. Dziewczyny zycze Wam milej soboty , pozniej jeszcze do Was zajrze ;) Pozdrawiam Was goraco w ten chlodny dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po pracy wykonczona jestem dzis.Weszlam na chwile,bo lece jeszcze na ryneczek bo nie zabralam sie ze wszystkim i biore sie za obiad. mamucha...mowisz ze warczy?pazdziernikowe dziewczyny tak maja,twarde charakterki;)i tak trzymac.Buziaki dla malej Matyldzi;***********************A co do Twojego meza to moj tez pewnie bedzie siedzial i tylko patrzal a do pomocy sie nie garna;) U mnie dzis slonce,cieplo i na krotki rekawek wrocilam...sniezyca?troche zazdroszcze...Odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , mamaucha83 fajnie że jesteście już w domku, powiedz mi jeszcze czy ty urodziłaś w skończonym 37 tygodniu ciąży czy to było 36 i pare dni ??? Warcząca kobietka, fajanie się kojarzy , od razu widać że nie da sobie w kaszę dmuchać :) Tatuś jak to tatuś, poprostu zakochany . Ja dzisiaj nosa nie wystawiam z domu, u nas leje i mży od rana , temperatura nie wiecej niż 3 stopnie. Amelka za to chora, ma temperaturę 38,2 i dostałą antybiotyki. Także nogi zaciskam i leczę moje starsze dziecię :) senioritka26 , gdzie ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :):) Jestem w Pile, przyjechaliśmy wymienić te nieszczęsne opony i ja poszłam do fryzjera ( mam tu super sprawdzoną i tanią fryzjerkę) pofarbowałam i obcięłam włosy - tak do ramion - bo przy dziecku pewnie wygodniej będzie. I hennę z regulacją brwi machnęłam od razu. I wiecie co, siedząc u fryzjera 4 razy złamał mnie mocny i bolesny skurcz - aż się przestraszyłam, było to koło 13 i już jest ok, ale bałam się że przez stres urodzę szybciej albo sobie wmawiam, bo wiem, że jestem daleko:P Nie mam torby dla siebie ani dla dziecka tylko dokumenty i badania. mamucha - jak ja Ci zazdroszczę, że już w domku jesteście, teraz Ty nam rady bedziesz dawać:) Senioritka - łóżeczka nie masz jeszcze? Ja Cię podziwiam za optymizm, ja bym się bała, że urodzę wcześniej a maz sobie z wyprawką nie poradzi:) Ewela rozumiem Cię, mój syn był chory i też tydzień w domu siedział i jakbym jego miała chorego plus niemowlaka to też ciezko by było... Dziewczyny spokojnej soboty Wam życzę...ciekawe jak się czuje wgłowiesieniemieści...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
ewela- urodzilam w 37 w sensie 36 i 7 dni :) ide sie poloyc bo w nocy znowu z mala bedzie wesolo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha a co tam działo się z małą, jakie problemy? WPisana jest jako wcześniak ? czeka was jakaś rehablilitacja , neurolodzy ? aaa_wazka to juz zazdroszczę ładnego zadbanego wyglądu, też muszę coś z sobą zrobić, włosy rosną mi takim tempie że wyrobić się nie moge z farbowaniem, brwi z henną też powinnam robić co dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Pile mam o połowę taniej niż u siebie - a po porodzie mogę nie mieć czasu, włosy już miałam długie a teraz takie do ramion i cieżko się przyzwyczaić ale będę krócej myła i suszyła więc przy małym dziecku tak wygodniej. mamucha a jak w ogóle się czujesz? Wpadaj kiedy tylko mała Ci da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewela kuruj ta swoja pocieche tylko zebys sama nie zlapala jakiegos wirusa;-) Wwazka napewno od razu inaczej sie czujesz po wizycie u fryzjera:-) ja sobie postanowilam ze dokad synus bedzie w brzuszku to wlosow nie bede farbowala.Niewiem czy to szkodzi czy nie.. Mi wystarczylo strzyzenie i tez jestem zadowolona:-) dzis na wieczor mam w planach male manicure jeszcze i tez regulacja brwi. Jutro golenie wszystkiego co sie da i moge jechac rodzic :-D zycze Wam jeszcze milego spokojnego wieczorku. Ja pewnie wpadne do Was jutro pod wieczor zeby sie pozegnac na kilka dni;-) Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde dziewczyny polozylam sie o 17.30 i dopiero teraz wstalam;p wazka...zazdroszcze Ci fryzjera,ale narazie nie mam potrzeby zeby isc.Moze jak mama bedzie i zostanie z malym to wyskocze zeby lepiej sie poczuc wtedy.Chyba pisane Ci jest rodzic w Pile;)Wrociliscie juz wogole?Nie mamy jeszcze lozeczka,ale to wina mojego bo ciagle mu trabie ze jedziemy kupic!A poza tym spontany najlepsze;)Pamietasz slub?Tak latalam przezywalam,a wyszedl lepiej niz sie spodziewalam...W Kaliszu snieg;) mamucha...pisz jak z pampersami ile Ci schodzi itd...Jak widzisz jeszcze nie przystopowalam:)Wczoraj mialam tyle sily ze moglam zrobic wszystko,nawet wyszlam ze znajoma wieczorem a dzis jak mnie wzielo zmeczenie to widzisz 4 godz ponad wyciete z zyciorysu:) ewela...w Grecji,ale brakuje Polski;/ zimy i sniegu... marien...co do golenia to planujesz wszystko wszystko???;),bo nie wiem jak sie szykowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:):) Ja właśnie z wanny wyszłam - i super u mojej mamy jest narożna i w końcu się ogoliłam porządnie:D Miałam sporo miejsca:) W mojej długiej ale wąskiej to była prawdziwa gimnastyka i męczarnia:) W pon mam wizytę - to wolałam już się porzadnie wygolić, poprawię w Pn ale u mnie w domku jest cieżko. No jeszcze nie wróciliśmy, jutro wracamy, oj nie,nie, nie rodziłabym w Pile, już bym wolała do Wałcza pojechać. Bóle mi przeszły jakoś ale zrobiłam sobie meliskę, bo wydaje mi się że ja się denerwuję by czasem się coś nie zaczęło a tym samym nakręcam się i sobie to wmówię:) Co do fryzjera to musiałam już odrost zrobić - zwłaszcza, że po porodzie pewnie czasu nie będzie a z krótkimi włosami mi troszkę dziwnie ale na wiosnę znowu będą długie;) Mnie szybko rosną. marien ja w 1 ciązy też włosów nie farbowałam ale pytałam kilku fryzjerek i spokojnie, farby nie szkodzą:) a że mój kolor jest mysi i byle jaki to nie chciałam znowu do niego wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczynki,no co z Wami???wiem,ze czas przesuneli ale bez przesady dosyc spania;))Ja juz po sniadanku teraz robie sobie kawke jak sie czujecie?Co do mnie to w miare dobrze,bole minely maly w nocy byl grzeczny takze wyspalam sie;)Dzis mam wolne,zrobie pewnie obiad,mam w planach upiec szarlotke i caly dzien lenistwa... Milego dnia...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
siemano ja tez nie spie :) ewea- nie ejst wpisana jako wczesniak i nic sie nie dziej jest zdrowa 10pkt w skali Abgar tylko malutka i pracujemy nad masa :) jak dzieciak sie za wczesni urodzi to n moze byc ok 2 dni na patologii noworodkow pozniej jakas zoltaczka i od 4 doby dopiero do cyca przystawiany i dupa ze wspolraca cyckowa:) ja teraz rzed kompem zaegam ae zara do mlej musze isc bo zamast soac warczy heheh a moje plny to karmienie zmiana pieuch tulenie malej i integracja z mezem dzis chyba jakies odwiedziny beda mojego taty :) trzymajta sie postaram sie pwasc poniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha...mala z tym warczeniem to sie udala;)Probuje sobie to wyobrazic,ale napewno nie da sie tego tak dokladnie;)Co ile Ci sie budzi,co ile je?Ile pampersow idzie Ci dziennie?pierwsza urodzilas to teraz pisz wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
hheheh ok karmie ja mniej wiecej 8x na dobe- powinno byc w staych odstepach ok co 3 h ale to srednio wychodzi z malym dzieckiem :) j np tera mialam ok 1,5h batalie o jedzenie :) ztego co wiem z cyckiem to jest bardziej na zadanie a moja mala jest na butli lus troche cycek :) a co do pamresow to sama wyczujesz w sumie w szpitalu mi gadali ze to super soposb na wybudzenie i nalezy zmienic pampersa przed kazdym karmieniem czyli tez z 8 na dobe ale tego zazwyczaj wychodzi wiecej bo np jest sytuacja ze ja agladam w ampresa przed kamieniem- kupa a pozniej w trkcie jeszce 2 dorzuca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) nie zaniedbałam ale mało czasu i cięzko mi przy tym kompie siedzieć... ja mam termin na 30 i mam już dość:P a wszyscy jeszcze mnie straszą że jeszcze z tydzień... :(:(:( ważka a propo alimentów wiem że to grosze ale jakoś nie mogę się zebrać choć pozew praktycznie gotowy ale jak sobie pomyślę o spotkaniu z nim i o tym jak się będzie rzucał i wściekał to mi się odechciewa... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Ja już w domu i nie wiem gdzie ten śnieg bo ani w Pile ani w Poznaniu ani grama śniegu nie ma, piękne słonko dzisiaj świeciło a sucho jak w lipcu:P Tylko chłodno. 2+3:)) to Ty masz termin na 30.10 więc zaraz bedziesz PO, zazdroszczę! Ja tez mam dosć, serio, już ledwo chodzę, spuchnięta cała jestem od stóp po ręce i twarz. Ja wiem, ze się nie chce o alimenty spierać ale to trochę niesprawiedliwe, bo to nie na Twoje widzimisię tylko dla dziecka... Pisz częściej:) Kurcze marwtię sie co z Wgłowiesieniemieści:( Szkoda ze nie ma jak nam dać znać czy jest u niej wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×