Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izabela1000

Nowy Topic dla Mam które urodzą w Listopadzie 2012!!!! ZAPRASZAM NA POGADUCHY

Polecane posty

Marien to zapraszam na pączka:) Ja nie mam planów. Jak mąż wróci z pracy to pewnie jakieś filmy będziemy oglądać. Ja tylko pranie mam do rozwieszenia i na dzisiaj nic wiecej nie robię, mąz wie, że te 2 tyg to tylko leżeć zamierzam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...obys nie miala racji,ze szybciej sie rozpakuje.Wczoraj to tak mi dal popalic maly,ze nie moglam spac tak wariowal taka miala skore naciagnieta jakby mial zaraz zwyczajnie wyjsc z brzucha.Co do obiadu zrobie cos dopiero na kolacje,bo moj pozno wroci.Zjadlam teraz 2 szaszlyczki z sosem majonezowym i frytkami;)Teraz pije kawke i wcinam pysznego torta z urodzin;P Staram sie byc na bierzaco tutaj,ale od rana to nie ma szans bo jade do pracy jeszcze na tak 3 godz... wazka...naciagacze pierdzieleni!A moj lekarz mi swoja zone proponuje do dziecka,bo jest pediatra...ale mu podziekuje.Pamietalam o ciezarowce,bo ona ma dzien po mnie urodziny i dlatego pamietalam,a kiedys pisalismy o tym.Co do planow to chce pojsc do takiej duzej perfumerii gdzie sa tez rzeczy kosmetyczne i pokupuje malemu kremy,pudry,oliwki itd.Wieczorem pewnie jakis film,tylko ze cos mi nie chce sie ladowac ta strona zalukaj;/a na kinomaniaka wogole nie moge wejsc.Dzis u nas piekna pogoda,slonce i cieplo jest.Musze Wam sie pochwalic ze dorobilam sie pampersow i chusteczek nawilzajacych mozecie sie smiac ale ile radosci mi to dalo;) Jutro wybieramy sie po lozeczko i lumpeczki dla malego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka...duzo bym dala za paczka...u nas tak samo jak u marien nie ma dobrych;/Robic mi sie juz niestety nie chce,a po drugie kto to zje???Moja kuzynka ma termin na koniec listopada okazalo sie,ze rodzic bedzie w Walczu w wojskowym;) Ide zaraz do tego sklepu dobrze,ze jest niedaleko i jeszcze proszek musze sobie dopisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wazka no i dobrze ze nic nie robisz. Ja musze przyznac ze czuje sie jak niezdarny duzy slon ale nie mam cierpliwosci zeby zbyt dlugo siedziec czy lezec.. i ciagle wymyslam w domu cos co moglabym zrobic a moj sie potem wkurza ze zamiast siedziec z dupa i odpoczywac te ostatnie kilka dni to coraz wiecej latam po chalupie.. senioritka, dla Ciebie w takim razie takze spoznione zyzcenia urodzinowe! :) no i nie chce krakac z tym rozpakowaniem sie ale teraz juz moze wszystko sie zdarzyc ;) Hehe rozumiem Cie ze masz radoche z tych pieluch :D ja wlasnie 10 minut temu odebralam tez paczke z pampersami, zamowilam w necie ostatnio 3 paczki 3 roznych firm zeby sobie porownac i wyprobowac. mam nadzieje ze maly bedzie duzo robil w pieluche zebym zdazyla wykorzystac wszystkie ze tgo najmniejszego rozmiaru :D Ja teraz chyba zrobie sobie mala sieste chociaz niewiem czy uda mi sie zasnac.. dzisiaj to juz naprawde nie mam co robic w domu :( Maz ma popoludniowke czyli wroci dopiero o 23h... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wgowiesieniemiesci...mam nadzieje,ze wszystko u Ciebie dobrze????Pisz jak bedziesz mogla.Mamucha o nas zapomniala,ale trzeba jej wybaczyc bo z wiadomego powodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka ja tez jestem ciekawa na wrazenia mamuchy jak juz wkoncu sie tu kiedys u nas znowu pojawi ;) a wglowiesieniemiesci mam nadzieje ze ma sie coraz lepiej i ze wypuszcza ja jeszcze do domku przed porodem z tego szpitala chociaz na kilka dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...wlasnie ja tez nie chce przesadzac z tymi malymi pampersikami.Ile mniej wiecej trzeba miec???Moj sie w koncu zlitowal nademna i jutro jedziemy po te lumpeczki,bo powiedzialam mu ze nie wiem na co czeka i ze sama pojade chyba ze woli prac i prasowac i szykowac wszystko jak ja bede w szpitalu...i chyba dotarlo do niego;)Z tych kosmetycznych rzeczy to co jeszcze???Ile tego kupic na poczatek,zeby pozniej nie biegac?Wogole musze wyprobowac czy nie uczulaja itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamucha to wpatrzona pewnie jak w obrazek w swoja Matyldzie:)My tez bedziemy ten etap zakochania przechodzic.Ciekawe jak te nasze dzidziulki beda wygladac?Jaki kolor wlosow itd... Ta moja kumpela co miala termin na 21 pazdziernika,jeszcze nie urodzila.Maly juz ma podobno 4,500kg kawal byczka z niego:)Zazdroszcze jej ze malemu sie nie spieszy,tez bym tak chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka, wybacz - przegapiłam, Tobie też wszystkiego naj...spełnienia marzeń wszystkich no i szczęśliwego rozwiązania :** 🌻🌻🌻 A lekarze pewnie że naciągacze, mafia pieprzona. A wiesz, że ja też ostatnio fryty wsuwam, bo wiem, że zaraz nie będę mogła - mój syn kupuje sobie stripsy w takiej budce pod domem i dla mnie fryty:P jako zakąska przed obiadem:) co do wyprawki mam już wszystko bo myślałam, że zaraz będę rodzić. Torby spakowane ale jak mam dwa tyg czekać to dla małego chyba grubsze rzeczy spakuje bo ma temperatura do 0 st spaść Kuzynka ma super,że w tym szpitalu będzie rodzić, zazdroszczę. Jak do tego Głębiewskiego lekarza chodzi to już w ogóle, super lekarz podobno. Pół Piły do niego jeździ. On tam ordynatorem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka no z tymi lumpkami i ogolnie rzeczami dla maluszka to powoli czas zeby choc po trochu wszystkiego miec w domku. Ja tych malych pampersow new born mam 3 paczki po mniej wiecej 35-40stk w kazdej i nie bede juz wiecej teraz kupowac. Nie mam pojecia tak naprawde ile sie tego zuzywa, tu juz moze nam wazka bardziej pomoc ;) a co do kosmetykow to ja mam tylko krem na odparzenia pupy + krem ochronny do buzki na zimowe spacerki i balsam do cialka po kapieli. Do tego dochodza wszystkie probki zebrane przez ciaze do wyprobowania. Mysle ze z kosmetykami nie powinno sie przesadzac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o kosmetyki chodzi mam 3 paczki nawilżanych chusteczek, jeden sudokrem, jedną oliwkę, jeden płyn do kąpieli oliatum, 2 duże paczki pampersów, ten spray do pępka i to wszytko. Nie ma co zagracać, zawsze dokupić cos można jak sie skończy. Na początku dzieci mają cos ala rozwolnienie bo jelita się oczyszczają i kupka jest często a potem już się unormuje więc chustki lepiej mieć w zapasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ten płyn do kąpieli jest fajny bo wlewa się nakrętkę do wanienki ( wiec wydajny) a nie trzeba już ani mydła ani oliwki po kąpieli. Ja oliwkę mam bo kupiłam wczesniej niż ten płyn. Za 20 zł był w rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chustki nawilzane mam narazie 2 paki i powinno na poczatek starczyc, a tak jak mowisz wazka zawsze mozna na biezaco takie rzeczy dokupic. No i dobre frytki nie sa zle :D ja musze powiedzie ze jak przez cala ciaze sie pilnowalam z jedzeniem zeby w miare zdrowo jesc to teraz wpieprzam wszystko co najgorsze :D mcdonaldy, fraytki jakies gotowe dania.. ale to jeszcze kilka dni i potem sie znowu na dlugo skonczy.. dziewczyny a jak wyglada u was z planami odnosnie karmienia? dlugo chcecie karmic i czy wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jeszcze z paczke jak dokupie pampersow to nie zaszkodzi.Chusteczek tez mam 3 paczki,ladnie pachna.Zastanawiam sie nad tymi wkladami poporodowym zeby nie za duzo kupic tego.Jak to jest wazka do 6 tyg moze wszystko tam sie oczyszczac ale przeciez nie bedzie leciec z nas caly czas jak z kranu?Zastanawiam sie czy jest sens wszystkie takie grube kupowac?Lece dziewuszki na te zakupy odezwe sie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...ja bym chciala tak do lata najpozniej nie dluzej o ile bede miala pokarm.Pozniej sobie nie wyobrazam jak maly bedzie ostrzyl zabki na moich sutkach:)Bol niesamowity slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja ogolnie bardzo bym chciala karmic conajmniej do tych 6 miesiecy ale niewiem czy wytrzymam tyle.. u mnie jest to ze przez caly okres karmienia bede musiala sobie jeszcze te zastrzyki zakichane robic 2 razy dziennie a juz poprostu niewiem w ktore miejsce na nogach mam igle wbijac :( juz mnie to za mocno meczy i tak rozmyslam zeby mi sie chociaz do 3 miesiecy udalo.. szkoda mi troche bo maluch niczemu winien... a moze jednak jakos dam rade. Wyjdzie w praniu u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do mnie tez wpieprzam co popadnie,lekarz nie kazal mi soli ale wcinam na co mam ochote.Ostatnio tez bylam w McDonaldzie;)Mojemu sie tlumacze,ze niedlugo nie bede mogla wcale takich rzeczy tylko gotowane;/no to jakos oka przymyka na to;)Ukradkiem pije pepsi,kawy sobie nie odmawiam a o slodyczach to nie wspomne...Uciekam bo nie wyjde z domu;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja piję pepsi, miryndę i jem niezdrowo, trudno. Karmić chce tak do konca wakacji by wygodnie mieć jak wyjedziemy gdzieś ( to i w drodze wyciągam cyca i już) a potem sie okaże. W ogóle martwię się bo nie mam zapowiedzi mleka, ani siary ani nie twardnieją mi piersi...czy w ogóle będę mogła karmić Co do oczyszcania po porodzie ładnie mnie oczyscili w szpitalu i krwawiłam może ze 2 tygodnie ale słabo. Jak pod koniec miesiączki. Potem może jakieś brudzenie - krótko u mnie trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka to nie jest powiedziane ze jak teraz nic sie nie dzieje z piersiami to nie bedziesz miala pokarmu. Ja mialam siare w drugim trym. , naprawde codziennie jak sie rano budzilam to koszula nocna cala mokra a teraz juz od kilku dobrych tygodni nic.. tylko tyle ze raz po raz mam wrazenie ze mam jakby nabrzmiale mocno piersi no i sutki mocno chwilowo bola.. A jak mialas przy pierwszym dziecku? Karmilas piersia normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wazka to mam nadzieje ze teraz tez sie uda z karmieniem! Kurcze dziewczyny ja jak sie polozylam krotko przed 16h tak teraz dopiero oczy otworzylam.. masakra :D w nocy bede musiala sobie jakies zajecie znalezc bo o spaniu moge zapomniec... Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...korzystaj ze spania do poki mozesz.Poszlam na te zakupy i nie znalazlam nawet oliwki z Johnsona wszystkie jakies zagraniczne nieznane marki i do tego drogie.Zdziwilam sie bo jest tych sklepow duzo tu,w kazdym sa te rzeczy ktorych potrzebowalam,a w tym akurat nie bylo.Wracajac zajrzalam do Zary no i zaczelo sie:)Kupilam ciuszki dla malego...Zaczelam od 62 cm czyli 1-3 mies mam nadzieje,ze dobrze zrobilam.Wzielam 5 bodziakow,3 koszulki na dl.rekawek na 68cm,spodnie 68cm,ogrodniczki jeansowe do tego znalazlam buciczki tez jeansowe takie nie do chodzenia tylko takie paputki mieciutkie i takiego ;sweterkowego; pajacyka z kapturem na 62cm. Jutro ciag dalszy zakupow;)tylko,ze z moim...Jeszcze spiochow musze dokupic... Teraz zaluje,ze nie zaczelam zbierac wyprawki od wakacji chociaz po 2,3 rzeczy teraz bym juz mialo sporo i nawet bym nie odczula... A u Was co tam dziewczyny???wiecie co martwie sie troche o wglowiesieniemiesci niewiadomo co tam z nia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super ze zakupy udane senioritka :) U mnie np tez wogole nie ma kosmetykow marki johnson.. hehe no dzisiaj to pewnie tez ladnie zaplacilas za wszystko. Ja pamietam jak z mezem sie wybralam na zakupy i tez wszystko na raz kupilismy to przy kasie z aglowe sie lapalismy.. no ale co musi byc to musi. Zycze Ci jutro takze duzo przyjemnosci w wybieraniu ciuszkow :) A potem przy praniu i prasowaniu.. i ukladaniu do szafy :) Ja teraz szukam sobie jakies zajecie na wieczor ale jeszcze nic nie wymyslilam.. Ogolnie mam mega ochote na wanne ale maz mi "zabronil" plawienia sie w wannie jak jestem sama w domku.. i dupa. A Ty masz jakies plany senioritka? Wglowiesieniemiesci pewnie nadal nie ma dostepu do neta, z nadzieja ze niedlugo sie odezwie, tak samo mamucha moglaby cos napisac w przelocie jak malutka z ta zoltaczka i wogole jak ona sie czuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marien...zrobilam sobie kakao i zaczelam ogladac film ;Porwanie;z tym aktorem ze ;Zmierzchu; z tym ciemnym.Wydalam sporo dzis,dlatego zaluje ze nie kupowalam stopniowo.Mam posciel do prasowania,ale nie mam sil dzis.Jutro z moim zobaczymy jak nam to wyjdzie...No moglyby sie odezwac,bo niewiadomo co tam jak tam?Powiedz mi marien,a masz takie reczniki do kapieli do malego?Myslalam o nich,jedne sa z kapturkami.Co myslisz,warto kupowac czy lepiej zwykly recznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie tez patrze za jakims filmem ale jeszcze na nic sie nie zdecydowalam, ogolnie nie lubie sama ogladac filmow :D Jesli chodzi o te reczniki co piszesz to ja kupilam takie dwa i mysle ze wystarczy, oba z kapturkiem. Polozna mowila ze one sa fajne ale sporo kobiet i tak po kilku tygodniach zaczyna zwyklych duuzych kapielowych recznikow uzywac. Jestem ciekawa jak u nas sie sprawdza.. Jaa bym Ci chetnie pomogla wyprasowac ta posciel ;) ale troszku za daleko jestem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja mam jeden taki recznik - z kapturkiem ( kupiłam z Intermarche) i jest fajny bo z jednej strony frotka a z drugiej coś jakby polarek - taki kocykowaty, więc mały będzie miał ciepło. I mam malutki szlafroczek:) Ja się cieszę, że wszystko kupiłam już dawno, z tego względu że teraz nie miałabym siły i chęci, serio. Dzisiaj jest u nas ok 2 stopni i nie mam zamiaru wychodzić z domu, nawet kurtki nie mam bo w swoją się nie dopnę, mam tylko swetry. Oliwki Johnsona uczulają, sama miałam wysypkę po tych oliwkach, najlepsze są bambino ale Wy pewnie nie macie możliwości tam dostać... Mam nadzieję, że wgłowiesieniemiesci odezwie się niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! No u mnie bambino tez nie ma ale jest kilka innych uznanych marek,mam nadzieje ze malutki dobrze na nie zareaguje. U mnie tez pogoda dzisiaj troche do dupy,szaro buro i ponuro dotego tez zimno ale jeszcze nietak zimno jak u Ciebie wazka ;-) u mnie od jutra ma niby snieg padac... Jak minela Wam nocka dziewczeta?ja dzisiaj spalam jakk dziecko. Myslaalam ze bede miala problem po tej wczorajszej siescie ale nie. Malutki w brzuchu od rana dokazuje i wierci sie strasznie. Co robicie dzis na obiad?ja robie dzisiaj leniweee :-D mam na nie taka ochote ze juz bym chetnie zaczela je robic.. :-)milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazka... mile mnie mama zaskoczyla bo prawdopodobnie przyjedzie autobusem i bedzie mogla wiecej kilogramow zapakowac wiec oliwki,kremy,mydla bambino bede miala;) Z tym recznikiem z kapturkiem to jest na taka chwile chyba,bo pozniej dziecko wyrasta...Naprawde tak zimno u nas? U mnie piekna pogoda na krotki rekaw chodza,slonce swieci... marien...nie robie dzis nic na obiad bo mam od wczoraj wieczora;)Zjadlabym bigosu;P Co do kosmetykow niemieckich to sa bardzo dobre,mysle ze trafisz na odpowiednie.Przeciez u nas Rossman to tez przeciez niemieckie kosmetyki. Mielismy jechac na zakupy i znow d..a,moj ma duzo pracy i dopiero w poniedzialek;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto u nas cos tutaj...Niedlugo marien zniknie na jakis czas i zostane z wazka;)ewela tez sie nie pokazuje.Ciekawe co u dziewczyn?mamucha to by mogla sie odezwac jak tam sobie radzi? wglowiesieniemiesci...pewnie nie ma neta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×