Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

Gość madralinska____
wlasnie nie wiem dlaczego sie tak czuje ? ostatnio zakochalam sie po uszy i wtedy poczulam ten stan, nie wiem juz co sie ze mna dzieje ? nie wiem czy juz zwariowalam czy to moze zwariowalam z milosci? dziwnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raz w życiu "zwariowałam" z miłości jak byłam małolata, a potem to były tylko przyjaźnie, lubienie się raczej nie jakieś wielkie uczucie z mojej strony, no ale zawsze ponoć pierwszy raz jak coś się przeżywa czuje się najmocniej, tym bardziej jak ma się naście lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się jest małolatą, to wszystko się wyolbrzymia hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywa różńie
Kobieta jest atrakcyjna kiedy jest zadbana , ma fajną figurę, potrafi się ubierać i zrobić pasujący do siebie makijaż. Ja mam 33 lata a faceci się za mną oglądają nawet ci przed 30tką. Jak jesteś sexy to nie ma znaczenia że już jesteś po 30tce. Ale fakt, z naturą się nie wygra, po 50tce to raczej żadna laską nie będzie, chociaż Grażyna Torbicka i po 50tce wygląda nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może panowie swoje zdjęcia tu dadzą, jak wyglądają gdy mają 55-lat, tak jak Madonna i Torbicka?? ha ha np. Michael Jackson, Elvisa Presleya, albo Patricka Swayze??? ha ha super wyglądają jak mają te 55 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wśród żyjących 55 letni nawet celebryci, też są olśniewający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska_____
to dobrze ze tylko raz zwariowalas z milosci bo ja juz trzeci raz :( i teraz chyba najgorzej :( dlatego mysle, ze mi sie tylko sni , to przeciez nie moze byc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska_____
Elvis Presley nie mial nigdy 55 lat, bo jak zmarl to mial 38 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no dałaś porównanie Toma Cruise i Kelly McGilis ale na tym zdjęciu Kelly jest pięć lata starsza od Toma....Mówisz, że aż trzy razy bylaś zakochana??? a czemu teraz najgorzej?:) Elivs Presley jak zmarł miał 42 lata, tak wiem że nie miał nigdy 55 lat, dlatego pisałam już wcześniej że panowie tak się tu poniżają kobiety 40 letnie, ale większość z nich szybciej umiera niż my....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYLUZUJJJJJ
mmm43 A Ciebie boli,ze panowie tutaj piszą co piszą :-) Strasznie przewrażliwiona jesteś na punkcie fizycznosci :-) Wyluzuj,bo padniesz na serce lub wylew i żadnego wpisu na kafe już nie zostawisz. W Y L U Z U J!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska_____
dlaczego teraz najgorzej to nie wiem :) moglam GO miec , nie wiem co by tak naprawde z tego bylo, czy tylko znajomosc dla romansu czy cos wiecej,... facet byl tez zainteresowany a ja bylam tak zablokowana, ze kiedy bylismy tak blisko po prostu Go odrzucilam, wydawalo mi sie najpierw ze nie zasluzylam na NIEGO, pozniej sama nie chcialam i nie wiem dlaczego,? naprawde zwariowalam, a teraz tesknie :( tak sie jakos dziwnie czuje, jakby to byl sen :) a z Presleyem to sie pomylilam, jakos mialam w glowie 38 lat a moglam przeciez sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Wyluzuj no dzięki że tak się przejmujesz moim sercem hi hi ale nie jestem aż tak bardzo przewrażliwiona na punkcie fizyczności, tylko nie lubię jak źle się pisze o kobietach....do madralinska to jakąś powikłaną masz tą miłosną historię hi hi, najpierw mogłaś Go mieć to co Ci się takiego stało, że Go nie miałaś??? i czemu Go odrzuciłaś??? ja kiedyś miałam trochę jak Ty hi hi tylko albo byłam zielona całkowicie i się bałam.. albo nie bylo warunków, no a teraz tęsknię:) trochę podobna Twoja historia do mojej ale nigdy Go nie odrzuciłam tak naprawdę no i jeszcze nie zwariowałam, tak myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż do końca niczego nie można być pewnym, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Bałaś się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska____
wiesz ja nie wiem co mi na mozg padlo :( jak dzis pomysle, ze GO odrzucialm to serce mi normalnie peka, to jest ciekawe, byl dla mnie interesujacy dopoki nie byl osiagalny a jak tylko okazal mi zainteresowanie stracilam calkowicie zainteresowanie NIM, przestal byc dla mnie interesujacy, a dzis nie moge sobie tego wybaczyc, bo usycham z tesknoty :( no i zrozum tu kobiete jesli ona sama siebie nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
też się o Ciebie starał,jeżdził do Ciebie 300 km,walczył z przeciwnościami losu,starymi którzy nie akceptowali calej sytuacji ,w wieku 18 lat dorabiał na budowach,by mieć na bilet???PKP???Bo strych nie bylo stać aby mu dać kasę ..albo nie chcieli???A jak wreszcie przyjechał na święta to dostał kopa,od Twoich starych i poszedł w pizdu!!!!W ciemne miasto..po drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
dostał bayspolem w łeb w ciemnym zaułku zakaczawia i spał na dworcu??? Tez tak miałaś i odrzuciłaś go też? I teraz tęsknisz?...Też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahim1972
Super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madralinska czasami ktoś wtrąci nam się w życie chcąc dobrze a zrobi tak że zniszczy coś bardzo ważnego....nigdy nie rób takiego błędu, nie wtrącaj się w czyjeś życie bo możesz zrobić więcej szkody niż dobrze Rahim.....jeśli coś to znaczy dziś...przepraszam Cię bardzo....byłam wtedy inna niż dziś...mniej dojrzała..jeśli to coś usprawiedliwia ale o tym nie wiedziałam...naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak,czasami coś w nas głęboko tkwi jakaś głęboka rana...która niby się zabliźniła, ale wciąż jest.....tak jak ja mam x-lat listy, które już dawno ktoś inny by wyrzucił...przeprowadzałam się cztery razy i zawsze ze mną były....są właśnie jak ta zabliźniona rana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam je, ale nie mogę ich czytać.........właściwie nigdy ich nie czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×