Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nosz choleraa

Do jakiego wieku kobieta jest według was atrakcyjna fizycznie?

Polecane posty

byłam wtedy x lat temu innym człowiekiem, pewnie nie do końca...ale na pewno mniej dojrzałym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska_____
nie wtracam sie z reguly w niczyje zycie :( to co mnie spotkalo z NIM to bylo cos miedzy nami, o czym nikt nie wiedzial, taka nasza tajemnica :) nawet nie wiem dokladnie co to bylo? ale bylo, oboje o tym wiemy, ale ja zablokowalam czego dzis zaluje... a moze tak wlasnie mialo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zablokowałam...nie przez odrzucenie Jego jako osoby, ale przez bajki naopowiadane że za pierwszym razem od razu...ach chyba wiesz???...czasami naiwność ludzka nie zna granic jak można było w taką bzdurę wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie wiesz co to było, to się kiedyś dowiedz madralinska....mam dość tych nocy już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qew4ttrh ty
mmm432 Kobieto,psychiatra się o Ciebie dopytuje:-) Weź Ty sobie albo sama dobrze zrób,albo znajdź chłopa,któryu Ci przeczyszci szpare,bo widać,ze ciągle w necie siedzisz i na bezsenośc cierpisz:-) A teraz to chyba odsypiasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he he
to się zdaje nazwya "syndrom niedopchnięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 O obudziała sie :-) a niby kto cie dopycha jak ty ciagel w necie siedzisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuj się bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Miało cie juz nie byc tutaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska____
ale dobrze ze jestes :) a niby jak mam sie dowiedziec co to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dowiaduj się mam to za przeproszeniem gdzieś, chamstwo zawsze było i będzie nie powinnam była tu pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska____
ale ja nie jestem do ciebie chamska :( dlaczego masz gdzies jesli cos pytam ? sorry jesli cie urazilam ale tak nie myslalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam imię ....i nie jestem 13-letnim dzieckiem z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madralinska____
nie wiem kim jestes, ile masz lat i jak masz na imie? jestes do mnie wrogo nastawiona a ja nie wiem dlaczego? nie znam cie! przeciez nic ci nie zrobilam zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem do nikogo wrogo nastawiona ale nie lubię rozmawiać z ludźmi wirtualnie, chcę wiedzieć z kim mam do czynienia tak naprawdę to nie wiem czy nie masz 50 lat i może jesteś homoseksualistą albo 10 letnim dzieckiem kafeteria jest nie dla mnie i znikam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
madralinska____Co sie dziwisz niedo...nej starszej pani,która dniami i nocami na kafe przesiaduje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 Ty psychiczna jestes :-) dniami i nocami wypisujesz jakies głupoty i piszesz,ze nie lubisz wirtualnie z ludźmi rozmawiac i kafe jest nie dla ciebie :-) Jezeli takie jest twoje zdanbie,to w oghole nie powinnas ani jednego posta zostawiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfghjkm,.
mmm432 W ogole net nie jest dla ciebie,bo dopóki z kims nie pogadasz na kamerce lub nie spotkasz się w realu,to nigdy nie bedziesz miała pewnosci,z kim klikasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
net jest dla wszystkich i kazdy moze pisac gdzie chce i z kim chce nie ty jestes od tego dla kogo jest net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×