Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

Gość lakakaka
monia, dopierdol sobie jeszcze ze 3 dzieci, wtedy ci wyślę prezerwatywy abyś więcej nie robiła dzieci, bo tylko ich szkoda, ze mają tak głupią matkę, która umie tylko gołą cipę wystawiać chłopkom, załóż majtki to przynajmniej ci przez majtki nie zrobią może dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabareton
o jaki poziom widze, ale nie kumam, nie chcesz pomoc, masz to w dupie to po co sie udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni2210
Dzięki kabareton a do minmasz dzieciają rozm 96*98 i 129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni ale DLACZEGO
nie chcesz napisac na pomocnych? :O Za cholere nie rozumiem, tamto jest forum pomocowe, dziewczyny organizuja sie moment i pomagaja. Oczywiscie warunek jest jeden - osoba NAPRAWDE pomocy potrzebuje a nie probuje naciagac. Na kafe juz tylu naciagacy bylo,ze nawet jak ktos ci wysle paczke z kilkoma szmatkami to nie poprawi to twojej sytuacji. Na tamtym forum dziewczyny sa w stanie pomoc ci i rzeczowo i poradzic jak wyjsc z takiej kiepskiej sytuacji jak twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni2210
Hej mam jeszcze jedną prośbę. Moja najmłodsza córeczka ma 6tyg i potrzebuje jeżeli ktoś ma karuzele nad lozeczko i parę ciuszkow pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni2210
Są tu jakieś dobre duszuczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijjkk
poszukaj na portalach gdzie oddaje sie za darmo typu tablica.pl czy gratyzchaty.pl albo na pomocnych Wloz troche wysilku, a nie pisz, ze potrzebujesz i czekasz az ktos ci da!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinibaje
Pomóżcie dziewczyny jezeli jakieś są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Są tu jakieś kobietki hello pomóżcie dziewczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwij sie na mejla, ubran dla dzieci nie mam bo mam tylko chłopca 3 letniego ale moze dla Ciebie by sie cos znalazlo, napisz co potrzebujesz, mam troche ubran "na zbyciu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
No chociaż jedna jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moni to ile ty w końcu masz dzieci?najpierw chłopiec 6 lat i dziewczynka 2 latka,a teraz córeczka 6 tyg-masz kiepską sytuację,a masz tyle dzieci?osobiście jestem w szoku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
karuzela nad łóżeczko:D ja rozumiem prosić o pomoc w pilnych sprawach- mleko, ubrania, pieluchy. ale karuzela:D mojej córce się zepsuła jak miała 4 tyg. do 3 miesiąca nie miała żadnej i żyła. Co więcej- droga autorko- wyobraź sobie, znam dzieci, które chowane były zupełnie BEZ KARUZELI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dlaczego nie skorzystasz z pomocy na gazecie.pl pomocne mamy-jak ktoś ci radził?i jak widzę piszesz z kilku nicków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Mam trójkę dzieci a ta karuzela jest nie tak ważna a na mleko i pieluchymam jeszcze się staram żeby było a pisze z innego nicka bo ktoś mi założył hasło na moim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Byłam na tych pomocnych mamach i narazie nic tam niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to spróbuj na Gumtree,Tablica.pl i innych portalach gdzie są darmowe ogłoszenia!ile masz lat,że masz aż 3 dzieci?mąż pracuje?czy nikt w twojej miejscowości nie może ci pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne ona taka
potrzebujaca, a za chwilke wasze ciuchy na allegro wstawi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Mam 25 lat a mąż niepracuje szuka a u nas niema ludzi z dobrym sercem a na innych portalach tez byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojjojo lololo
taaa najpierw pisze ze ma 2 dzieci, a za chwile ze jeszcze ma trzecie 6-tygodniowe. Sciema i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
a macie interney? mozna tak sobie dorabiac. sa jeszcze koscioły czy organizacje katolickie. a skoro maz nie moze znalezc pracy to moze ty sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Na żadne allegro niewstawiam tylko dla siebie i dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Mam w tel internet i mam trójkę dzieci to nie sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzieci w zupełnie innym wieku więc nie pomogę. Ale Ty szukałąś pracy? może Tobie będzie łatwiej- w jakimś sklepie czy choćby sprzątanie, opieka nad dzieckiem. Zawsze to trochę kasy. A mąż w międzyczasie dalej mógłby szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga2405 a dajesz sama ogłoszenia na takich portalach?bo ja jak chcę coś kupić albo sprzedać to sama tez ogłoszenia piszę,albo odpisuję na zamieszczone ogłoszenia!to gdzie ty mieszkasz że nie ma tam niby ludzi o dobrym sercu!przecież możesz iść po pomoc do MOPR,MOPS,CARITAS albo nawet do kościoła bo takiej pomocy materialnej też tam udzielają!musiałabyś coś więcej napisać o swojej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez niestety nie pomogę bo sama mam dużo starszą córkę i jestem prawie w 7 miesiącu ciąży i sama kompletuję wyprawkę dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
jeszcze nie słyszałam żeby jakiś kościół odmówił pomocy. są specjalne instytucje i organizacje. można tam się zgłosić. ja bym to wolała niż prosić się na forum i tłumaczyć ludziom, ze nie jestem złodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unibal
nie słyszałas żeby kościół odmówił? dobre, mogę ci podać miejscowośc i namiar na parafię i jeszcze nazwisko proboszcza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
no może Ty się spotkałaś- ja nie. A pracowałam w miejscu, gdzie spotykałam się z ludźmi potrzebującymi pomocy i odsyłałam je w różne miejsca, do różnych parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×