Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moni2210

przyjmę

Polecane posty

Gość xx do autorki xx
po prostu chciałam zauważyć, ze jest dużo sposobów na szukanie pomocy i polepszenia sobie sytuacji materialnej. kafeteria jest akurat najgorszym ze wszystkich. w ogóle to uważam, ze trzeba bardzo aktywnie działać i wtedy się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unibal
mi proboszcz powiedział ze nie jest instytucją charytatywną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,ta dziewczyna jest jakaś podejrzana-na kafe znowu powstał podobny temat i wydaje mi się,że to autorka tego topicku go założyła!na tamtym są pominięte pewne fakty,ale wiele jest wspólnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
uni- no czasem może i się trafia- szczególnie chyba w mniejszych miejscowościach. ale próbować warto chyba nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unibal
pewnie ze próbować warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
a przede wszystkim wzięłabym się za jakiekolwiek zarabianie. długo ten facet pracy szuka? żaden sklep, budowa, sprzątanie? nigdzie go nie chcą? nawet za grosze? mój sąsiad w potrzebie to nawet ulotki roznosił. może w sąsiedniej miejscowości czy w ogóle gdziekolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jcpenny
a ja jej pomogę, podejrzana czy nie. rzeczy nie kupuję specjalnie dla niej więc co mi szkodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Dzięki jjpenny ty mi chociaż wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Każdy kiedyś będzie potrzebowal pomocy tak jak ja ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie każdy będzie to publikował na forum,tylko weźmie się za realistyczne szukanie pomocy,a nie na łaskę ludzi z kafe-poza tym pisałam byś opisała swoją sytuację-bez odzewu z twojej strony-czekasz tylko,aż ktoś się nad tobą ulituje-zero zaradności życiowej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Dziewczyno prosić się będziesz mi pomogły dwie osoby więc czekaj tak jak ja mówię ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Może się ktoś zlituje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
autorka ma jakas postawe wybitnie roszczeniowa. i prowadzi dyskusje sama ze soba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Haha to miało być do innego tematu pomylilam się tak bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się ktoś zlituje-kobieto jak to brzmi?to zakrawa na żebractwo!a co mąż robi w kierunku tego byście jakoś funkcjonowali?macie co jeść?nic o swojej sytuacji nie piszesz tylko KTO SIĘ ZLITUJE,KTO POMOŻE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
Rob- nieco się nie dowiesz. ja tez już pisałam. autorka ewidentnie dąży do tego żeby coś dostać a nie żeby na coś sobie zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a później kobiety które na prawdę potrzebują pomocy jej nie uzyskują nawet na takim forum,przez naciągaczki takie jak autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka klamie!!!
na pomocnych czyli na forum pomocowym nie zalozyla zadnego tematu! Tam pomoc jest organizowana ale nalezy moderatorce jedynie, udowodnic swoja sytuacje. Dla naciagaczek tamto forum jest bardzo niewygodne natomiast kafeteria, gdzie znalezc mozna sporo glupoli :D jest zyla zlota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na boczkach
Może to wredne, ale trzeba było myśleć o tym zanim postaraliście się o troje dzieci!!!!!!! Słyszałaś o czymś takim jak antykoncepcja? A na pomocnych pewnie Ci nie pomogły, bo nie masz dokumentów na potwierdzenie swojej sytuacji. Jeśli masz, to proszę mój mail agnie_szka.sz@wp.pl Przyślij informacje potwierdzające Twój status materialny. Mam ciuchy w rozmiarze 38 i dziecięce, to wtedy Ci wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
miało być oczywiście "pytałam" Ja tez już nie mam zaufania. kiedyś się nacięłam. i nie chodzi mi o te stare rzeczy- bo ja po moich dzieciach i tak oddają znajomym albo do jakiejś instytucji która to rozdzieli. chodzi mi o żerowanie na naiwnych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie potrafiła tak żebrać o cokolwiek,to poniżające i nie wierze że dziewczyna nie ma żadnych znajomych ani rodziny-jakoś o jedzenie nie prosi,poza tym nie sądzę by facet był tak niezaradny i pozwolił na to by jego dzieciaki nie miały co jeść albo w co ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Nic nie kłamie dziewczyny zrozumcie jesteście jakieś dziwne a po drugie to ja tylko przegladalam pomocnemamy a nie podałam ogloszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na boczkach
To czekam na jakieś info od Ciebie autorko, jesli faktycznie potrzebujesz pomocy, to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka klamie!!!
Od "przegladania pomocnych" :O nie uzyskasz zadnej pomocy, zadnej rady. Dlaczego nie chcesz napisac tam? Tu zreszta wszelkie pytania o swoja sytuacje tez zlewasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xx do autorki xx
My jesteśmy dziwne??:D Weź się kobieto w garść. wiesz dlaczego nikt ci nie chce pomóc? bo ty w zasadzie wymagasz a nie prosisz. jak ktoś o coś niewygodnego zapyta albo skrytykuje obrażasz się. gdybyś była bardziej otwarta na rady może ktoś by coś podpowiedział, moze znalazłoby się więcej osób, które coś by tobie ofiarowały. a ty zachowujesz się jak sfochowana panna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Dzieci mają co jeść ja już o to się staram a mój facet nawet niewie że ja proszę o pomoc bo by byl zły wolę go niemartwic niech spokojnie szuka pracy a wolę prosić o pomoc niż kraść i wstyd mi nie jest dbam o dobromoich pociech bo one są dla mnie ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko napisałam ci wcześniej dokąd się udaj po pomoc!napisz ogłoszenia na tych portalach-ja wiele przez takie darmowe ogłoszenia sprzedałam,wydałam,kupiłam-tam jest też oddam lub przyjmę za darmo-opisz swoją sytuację i na pewno ktoś się odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaa82
"niech spokojnie szuka pracy"- w takiej sytuacji to na gwałt powinien chwytać się jakiegokolwiek zarobkowego zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaaaaaaaaaa82
Poza tym skoro oczekujesz pomocy, opisz swoją sytuację, bo nikt w ciemno nie będzie pomagał, a najlepiej zgodnie z radą idź na forum pomocne e-mamy, tam wiarygodność twojej sytuacji zostanie zweryfikowana i NA PEWNO uzyskasz pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga2405
Pisałam już o swojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×