Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 38

Czy powiedzieć mu że o wszystkim wiem?

Polecane posty

Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 38

Dowiedziałam się ze pisze komus kocham cie .Przez jakis czas bolalo mnie to nie mogłam na niego patrzec .Kocham go bardzo znamy się 18 lat Mamy syna 16 lat i dziecko w drodze .obecnie nie pracuje i chyba tak prędko do pracy nie pójde. Mam dylemat czy mu powiedziec bo moze to tylko chwilowe zauroczenie .? A z drugiej strony moja godnosc . Nie wiem czy przeczekac tą sytuację . Wiem jedno nie mam dobrego rozwiązania , bo co bym nie zrobiła to zostane z tym sama .Dawno temu byla podobna sytuacja ale obudził się i jestesmy razem .Teraz widzę że odnowa .Nie chcę rozbijać rodziny ale chciałabym uratowac . Doradzcie jak ja mam żyć. Kop w du..e wiem ze niczego nie załatwi . Przepraszam za blędy . Doradzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savina
16 letni syn, to uważaj bo niedługo zacznie Cie podglądać jak bedzieesz bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość th yj uuyymym
tak wlasnie sie obudzil kilka lat temu,ze teraz Cie zdradza. Rozumiem, ze nie sa dla Ciebie zadnym problemem chwilowe zauroczenia i kilkumiesieczne dymanka? Na tym polega Twoja godnosc? Mylisz sie, Ty godnosci nie masz.Ty po prostu nie umiesz byc sama i boisz sie, ze sibie nie poradzisz. Bo na czym wg Ciebie polega godnosc? Na zgadzaniu sie na zdrady, klamstwa, upokorzenia, byleby nie odszedl? Moja rada dla Ciebie: nie mow mu o niczym. Jesli bedzie mu wygodnie, bedzie mial kochanki, moze przezyje szalona milosc, ale obaw przed alimentami i utrudnieniami w zyciu powinny zmusic go do wytrzymania przy Tobie i rzucenia Ci jakichs ochlapow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 38
Sex między nami mozna powiedziec ze jest codziennie .Kupuje mi rozne drogie rzeczy ,przytula pisze ze kocha w kazdej niby wolnej chwili .Duzo spedzamy razem czasu .Nie przyjezdza pózno z pracy pracuje 8 9 godz niedziele ma wolne .Dziecko to tez jego incatywa ,moja tez .Tylko własnie to co zobaczyłam co pisze.Nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
PEWNIE ZE MU POWIEDZ ZE WIESZ, ZAPYTAJ O TO MUSICIE POROZMAWIAC, TO JUZ DRUGI RAZ O KTÓRYM TY WIESZ A ILE RAZY BYLO O KTORYCH TY NIE WIESZ?? A CODZIENNY SEX I KOCHAM CIE MOZE BYC PO TO ZEBYS NIE ZASKOCZYŁA ZE MA ROMANS, MASZ MEZA KUTASA :O WSPOLCZUJE sorry za capsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 38
No a co z dzieckiem którego on tak chce ???????????nie moze sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 38
To było napisane w jego prwywtnych wiadomosciach i bedzie wiedział ze mu grzebie wszedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym zaczekała
Ja bym zaczekała do porodu ich chwile po porodzie, dzieci godnością nie nakarmisz, ja staniesz na nogi dopiero wtedy krzyżyk na drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za babskaaa
inkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 38 Facet już Cię kiedyś zdardzał,a Ty sobie w wieku 38 lat zafundowałaś następne dzecko z nim i tera zbeczysz :-) STARA,A GŁUPIa i dobrze ci tak.:-) Kobeita o zdrowym umyślenie nie zachodzi na "starośc" w 2 ciaże z meżczyzną,który nie jest zbyt wierny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak on ma kase a ty nie to
Ktoś tu mądrze radzi, siedź cicho. Przypomnij sobie jak było ciężko z małym dzieckiem. Jak dziecko się urodzi i minie trochę czasu to będziesz mieć jaśniejszą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupia byś była jakbyś gadała:P.To trzeba dyskretnie nagrać ze świadkami aby był rozwód z jego winy i solidne alimenty:P.Dałaś sie w balona zrobić i teraz będzie kara:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×