Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Zerwałam z narzeczonym

Polecane posty

Gość MiRRko
To jak nie kochał to po co się męczył 3 lata?Głupoty prawisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Skad wie,ze On sie meczyl??:/ Jak by sie meczyl to by z nia dawnio zerwal:P Proste a tak to Ona zerwala z Nim i to ona meczyla sie ale w koncu otworzyla oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wibrator gdyż mam jakies potrzeby seksualne, których widze mieć nie powinnam. Powinnam za to siedziec prac i sprzątac dupy dawać i zamknąć sie i nie narzekać bo nic mi sie nie należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukiku
Dobrze że zerwalas. My jesteśmy 3 lata razem i uwierz że można być adorowana codziennie. Kwiaty jak tylko mu strzeli taki pomysl do głowy i jest okazja. Gotuje obiady ( razem gotujemy jak mamy czas). Czasem budzi się specjalnie rano żebym miała śniadanie jak jestem w biegu. Seks? Jak chcemy, nawet 2 razy dziennie jak jest czas. I nie gderam nic, on sam to robi, to jest prawdziwy związek. Twój to była fikcja, czekaj na kogoś kto ciebie doceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Co za społeczeństwo co za syf.Rzygać mi się chcę jak Was czytam.Zachowujecie się jak jakieś feministki od Szczuki.Hahah i to Wy podobno jesteście bez winy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Za dużo seriali oglądać i raomansideł czytacie kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Zweryfikujcie pierw swoje zachowanie i oczekiwania.Czasem facet po prostu wysiada bo zbyt wiele oczekujecie.A jak macie jakiś problem to się rozmawia a nie czeka aż sie sam domyśli bo moze ma ważniejsze sprawy na głowie niż czyjeś fochy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
MiRRko co Ty pieprzysz?!!! Po prostu chcemy czuc ,ze facet Nas kocha...Wy tego nie oczekujecie od kobiety?Chyba jest Wam milo jak Was pocaluje na dobry dzien, przyniesie Wam kawe,pooglada ze swoim facetem film,mecz,wyjdziecie gdzies razem na imnpreze.......po prostu zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
..jak kobieta wroci z zakupow i ma dla Was np.koszule,cos co lubicie,co jest zwiazane z Wasza pasja..o taki drobiazg,ktory potwierdza,ze mysli o wAS DRUGA OSOBA...... ech Ci faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
A czy ja mam coś przeciwko pocałunkowi na dzień dobry albo wypadowi na MECZ :D Nie. Tylko dziewczyny raczej nie chcą chodzić na mecze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Tak samo tej całej Mariecie się nie podoba że jej facet dość często nie pukał :D śmiech na sali.Może nie odczuwa takiej potrzeby akurat może woli rzadziej ale lepiej :P Miotłę niech sobie wsadzi to jej będzie ciągle dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Po prostu oni nie dotarli sie w sprawach lozkowych jak i zyciowych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
wyluzowany dobry link uśmiałam się no my kobiety tak mamy że musimy mieć dowody miłości no ale autorka to troche przesadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Pretensje do faceta że ją pi*da swędzi ech... A podobno faceci tylko o jednym myślą..... Jakby miał małego tez byś z nim zerwała? :D Jesteś z kimś dla uczucia dlatego że jest taki a nie inny czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
Najlepsze było to co ten koleś mówi że laska sprawdza czy facet jest warty żeby się moczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara(a)bara
tez mysle, ze dobrze ze zerwalas a wyluzowany pieprzy, nie chodzi o kwiataka, tylko o to, ze facet postanowil zostac juz u babci i mamy zamiast wrocic do mieszkania zeswoja dziewczyna co to za mezczyzna?:D ciotka jakas nie mezczyzna.babcia mu podtyka obiadki, posprzat ugotuje i mu sie spodobalo. nie chcialabym takiej cioty w domu. wyluzowany tez musi byc jakas ciota skoro nie widzi w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Księżniczki na ziarnku grochu ku**a.Weźcie Relanium i idźcie spać może się wam buchaj na białym KONIU przyśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bardzo dobrze rozumiem autorkę, o co jej chodzi. Ona podaje przykłady, które pojedynczo może i da się obalić, ale całokształt wygląda tak, że facet się przyzwyczaił i nic mu się nie chce. I nie rozumie, że MIŁOŚĆ to nie tylko zaręczyny, ale codzienna tęsknota za drugą stroną i dbania o to, żeby ona się czuła ważna. Dobrze że zerwałaś teraz. Nawet jeżeli do siebie wrócicie, to może przynajmniej mu się oczy otworzą, co może stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
barabara a kto by chciał ciebie w domu?Chyba jakiś gonzo który potrzebuje żywego pojemnika na spermę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
mnie by denerwowało jak facet by mi ciągle kwiaty dawał wtedy to takie trochę (wymuszone, sztuczne, i troche traci sens) ale tak co jakiś czas i w odpowiedniej okazji ❤️ dostał by za to soczystego buziola👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara(a)bara
mirrko a co, prawda zabolala? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIIAAAAA
ale marika dziwo kogo to obchodzi? chwalisz sie ze twoj ruchacz nie chce cie pieprzyc? powinnas sie wstydzic dziwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodka :)
mirrko Jesteś chamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
barabara nieee :P Stwierdzam fakt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
A kto daje kwiaty dziwce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Ja jestem szczery.Tak samo jak Wy możecie nagadywać na rasę męsko tak samo my możemy na Was bo macie za uszami i to nieźle.ukazują to nawet badania naukowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
MiRRko Bo kobieta głupia jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
to jednak prawda jak Was czytam że kobieta jest tylko do jednego potrzebna i do jednego się nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara(a)bara
generalnie ta rodzina jest jakas dysfunkcyjna w zdrowej rodzinie rodzice daja wolnosc dziecku i ciesza sie gdy mezczyzna sie usamodzielnia. rozumiem, ze wprowadzi lsie na czas choroby babci, ale cos jest nie tak skoro zdecydowal sie zostac z babcia i mamusia zamiast prowadzic dorosle zycie ze swoja kobiety widzialam takie cioty, nie umieja nawet sobie obiadu ugotowac i pozmywac po sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Pier**licie o uczuciach a pewnie i tak Wam obojętnie kto Wam w pipę wkłada :P Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×