Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mariiika

Zerwałam z narzeczonym

Polecane posty

Gość MiRRko
bara bara-nie znasz tej sytuacji od środka to po ch*j hejtujesz? Hahah a co do "robienia" to czy Ty potrafisz może kran naprawić? :D A moze tylko jedno potrafisz choć pewnie i tak miernie bo jestes sfrustrowana :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbcvbfgh,.,.,.,.,.
Marika w tym swoim wojski poszukaj ruchacza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ldskbadshasjlsk
>>MiRRko "Co za społeczeństwo co za syf.Rzygać mi się chcę jak Was czytam.Zachowujecie się jak jakieś feministki od Szczuki.Hahah i to Wy podobno jesteście bez winy..." Są różni ludzie i różnie się traktują. Są różni mężczyźni, jak i różne kobiety, ale ocenianie większości jako feministek i popleczników Kazi Szczuki, to jakby lekka przesada ;) To ja, chociaż sfrustrowana związkowo nie jestem (wszakże fajowego męża mam od wieeelu lat) powiem tak i nie dotyczy to wszystkich mężczyzn, ale ogółu: Mężczyźni chcą: - kobiety atrakcyjnej dla nich, jako żony i tym samym kochanki, - pragną, aby spełniała obowiązki małżeńskie jako kucharka, sprzątaczka, niania (gdy jest potomstwo), kochanka i najlepiej gdyby była zaradna i niezależna finansowo, - chcą być głową rodziny i nie godzą się z niekonsultowanymi decyzjami, jakie podejmują ich kobiety, a tym samym paradoksem chcą aby kobieta była zaradna, - najlepiej aby ich zdanie nie było kwestionowane, a już o losie! aby nie krytykować ich zachowania przy innych, - kobiety to panikary i chcą swojego spokoju, - i wiele jeszcze, ale w skrócie ;) Kobiety: - pragną mężczyzny niekoniecznie atrakcyjnego dla ogółu, ale atrakcyjnego dla nich samych pod względem traktowania jej jako kobiety (KOBIETY przywiązują większą uwagę do uczuć i drobnych gestów, co nie jest równe z przyczepianiem się do drobiazgów), - mężczyzna nie musi sprzątać, prać, gotować, bo przecież chodzi do pracy (wiele kobiet też pracuje) ;) , - nie chcą być głową rodziny i godzą się z decyzjami, których partner z nimi nie konsultuje, a które po prostu kobiety starają się akceptować (do czasu), - zdanie kobiet będzie kwestionowane, bo przecież... facet wie najlepiej (tu można też polemizować pod względem kto, co wie), - kobiety pragną faceta, który nie będzie panikował z powodu, że ciężko pracuje, nie ma czasu na nic w tym obowiązki małżeńskie, domowe czy jakiekolwiek inne, bo wrócił z pracy i jest zmęczony, a dzieciak wyje, bo kobieta za krótko nosiła je na rękach ;) Nie jestem feministką, bo... feministki chcą władzy, nie zaś równouprawnienia tak na prawdę. A dla wielu mężczyzn równouprawnienie płci to wciąż abstrakcja, ponieważ równouprawnienie polega na wzajemnym uuzpełnianiu się, nie zaś na wywyższaniu płci, ale życiu we DWOJE... między innymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
MiRRko - moze Ty jestes ta "ksiezniczka na ziarnku grochu"??:/ Po proste facet olewal autorke to sie rozstali....przeciez ludzie nie zawsze pasuja do siebie i z czasem stwierdzaja ,ze pora rozstac sie.....MiRRko - Ty po prostu czepiasz sie byle gona,ze kobieta potzrebuje ciagle dostawac kwiaty itp...... Przeciez kobiety jak i mezczyzni oczekuja,ze druga osoba od czasu do czasu zrobi cos mielgo dla swojej polowki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
"by wytrzeć podłogi Wami się nadajecie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
MiRRko Bo kobieta głupia jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
a co wy robicie miłego dla mężczyzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
ldskbadshasjlsk - podpisuje sie obiema rekami pod Twoim wpisem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Ty pomoooocy :P A czy ja mam coś przeciwko temu ? NIE! :P chodzi tylko o zachowanie normalności. Są pewne granice. A z tym ruchaniem to już nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Noo właśnie co wy robicie dal facetów?Jedna osoba ma się starać tak?Ku**a dobrze chyba że jestem sam bo widze że kobieta to bydle w ludzkiej skórze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara(a)bara
Marriika prawdopodobnie mu cieplej i bezpieczniej u boku babci i mamy, przyzwyczajony, ze kobiety wokol niego skacza, po tym jak choroba babci sie skonczyl, postanowil zostac. na co ci taka ciotka? poszukaja prawdziwego mezczyzny, ktory wie jak budowac zycie z kobieta i wie jak ja traktowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Taa i wie jak ci kakaowe oko roz**bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
i wie jak jej przypierdolić w pusty łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
Jeździec apokalipsy 21 - kobieta nie jest glupia tlyko pochodzi z innej planety niz Wy i dlatego nie potraficie Nas zrozumiec a My Was:P Jak to co robimy milego dlka faceta......ja np.od czasu do czasu bedac w sklepie cos mu kupie od siebie.Wspieram Go w kazdej sytuacji.Oczywiscie potrafie tez powiedziec krytycznym "okiem" jak cos mi sie nie podoba....gotuje mu obiady,bywa ,ze mi pomaga w kuchni,sprzatam (czesto raZem sprzatamy),wyslucham Go i pomoge jak ma jakis prob;em ,kocham Go - to co najwazniejsze:D Po prostu staram sie aby mial zawzse usmiech na twarzy,chce aby cieszyl sie ze mna zyciem:D Oczywiscie wzajemny szacunek musi byc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara(a)bara
poza tym seks raz na 2 tyg? jak masz wiekszy temperament to jest problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
Poooooomocy No to duży plus ja bardzo lubię jak kobieta kupuje mi ubrania bo nie chce mi się wybierać a macie bardzo dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Taa jakoś od facetów więcej oczekujecie... Średniowiecze było jednak piękne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
te linki uwlaczaja kobieto i JEZDZIEC potrafisz pokazac co naprawde myslisz o kobietach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Ja się z Wami kłócić nie chce ale jesteście naprawdę........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeździec apokalipsy 21
Poooooomocy Bo my na was patrzymy jak na dziwki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
Dobrze że ludzkość praktycznie wszystko zawdzięcza rasie męskiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
MiRRko - nie napisalam o wszystkim co kobieta robi dla faceta,co ja robie bo duzo by o tym mogla pisac:P Poczytajcie ze zrozumieniem co napisala 17:02 [zgłoś do usunięcia] ldskbadshasjlsk Jeździec apokalipsy 21 - z takim Twoim podejscie do kobiet to penwie na Ciebie kobiety patrza jak na dziwkarza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poooooomocy
sorry za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRRko
A niech patrzą :P Ukazujecie tutaj obraz kobiety yy yyy więc czego się dziwicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×