Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość orneliaa
Ja chodze do Black Pearl na zabiegi na twarz, ostatnio głownie na mikrodermabrazje. Dobry i profesjonalny salon, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia098
Ja także bardzo często korzystam z usług www.klinikaestetica.pl Nawet za tydzień mam kolejny zabieg oczyszczania twarzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melka36
W Krakowie byłam raz na zabiegu karboksyterapii w klinice estetica , polecam zabieg bo daje piorunujące efekty :) szczególne uporczywy cellulit poszedł w niepamięć. Radzę poczytać o tym zabiegu tutaj http://klinikaestetica.pl/karboksyterapia-3/ i skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie jest naprawdę duży wybór gabinetów medycyny estetycznej. No i dobrze:) Ja lubię odwiedzać Estetike na Sławkowskiej - nie tylko na przepysznej kawy w bajecznej filiżance:):) Miło i przytulnie. Zawsze czeka na mnie szlafroczek, tuniczka no i praktycznie po każdym zabiegu wychodzę z jakimś nowym kosmetykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz od dawna jestem klientka salonu Black Pearl, ma wiele dobrych opinii i ja sama się pod nimi podpisuje. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igunia000
Black Pearl w centrum przy ulicy Szlak, bardzo profesjonalny salon z przemiła atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszał ktoś o Medycznym FBI? Moja koleżanka tam chodzi na jakieś kobiece spotkania i mnie ciągnie. Ja szukam dobrego miejsca na depilację laserową. Podpowiecie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka212
Na depilacje laserową idź lepiej do Klinki Estetica. Ulica Mała 5/2, tam jest ten gabinet. Ja 2 razy byłam na depilacji i efekt znakomity :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaNov
Jeżeli chodzi o lesery do śmiało idź do FBI a na karboksyterapie i mezoterapie idź do Salonu Odrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SandraMatos
Ja mieszkam w Krakowie i chodziłam do dwóch gabinetów, bardzo dobrze robią zabiegi w Klinika Estetica na ulicy Małej :) jeden z lepszych gabinetów m.i medycyny estetycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasinasjka
Ja też do kliniki estetica kilka razy chodziłam, robiłam wyłącznie drobne rzeczy jak makijaż permanentny, usta, ale planuję w najbliższym czasie jeszcze depilację laserową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek1
Ja korzystałem z pielęgnacji dłoni i mogę polecić Gabinet kosmetyczny z Centrum Kraka - Monalisa www.kosmetyka-monalisa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio byłam w http://dolcevitasalon.pl na manicure, super efekt i bardzo miłe odczucia po wizycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakiper
Zdecydowanie KlinikaEstetica Pierwszy raz tam byłam na zabiegach przed swoim ślubem, a obecnie jestem ich stałym klientem także polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olgakiper
Ja przeważnie chodzę do kliniki Estetica miałam tam usuwane blizny potrądzikowe jestem zadowolona z efektu także chodzę do nich nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chodzi o paznokcie to polecam panią z Pure Diamond. Bardzo dokładnie opracowuje płytkę, lakier i żel nakłada starannie, ma dużo lakierów do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super kosmetolog ma też MTTEstetica, byłam na konsultacji i miałam zabiegi exuviance, fajne efekty, przyzwoit ceny i super miła babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super kosmetolog ma też MTTEstetica, byłam na konsultacji i miałam zabiegi exuviance, fajne efekty, przyzwoit ceny i super miła babeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Anię z kliniki Dr Legrand, jak dla nie bezkonkurencyjna! Doskonale mi doradziła co mam zrobić z moim trądzikiem, a przy okazji w klinice skonsultowałam się z dermatologiem. https://www.drlegrand.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjulencka
Der-med na Krzywej sprawdź. Ja tam chodzę, moja mama, siostra i wszystkie jesteśmy zadowolone. Ostatnio robiłam serię zabiegów z mezoterapii i efekty super są! miałam skórę po trądziku okropną, a teraz jest gładka, rozświetlona i taka jasna że zdrowo wygląda. :) Ewentualnie tu sobie poszukaj kogoś: http://misjame.pl/znajdz-gabinet/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Black Pearl na Królowej Jadwigi, maja najlepsza kosmetyczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za polecenie Klinika Estetica - w okolicy Krakowa chyba nie spotkałam się z tańszą ofertą przedłużania rzęs metodą 1:1 :) Po zabiegu jestem w 100% zadowolona i na pewno jeszcze do nich wroce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie żeli i hybryd polecam Wam Pure Diamond. Moje paznokcie były w tragicznym stanie, a po wizycie są nie do poznania :D Plus za duży wybór lakierów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EmiliaEmi
Mam pozytywne doświadczenia z centrum SKOPIA przy J. Conrada (na przeciwko IKEA). Oferują zarówno zabiegi na ciało jak i twarz oraz z zakresu medycyny estetycznej. Robiłam tam zabiegi na trądzik i już po 2 zabiegach mam rewelacyjne efekty, oczywiście stosuję sie też do zaleceń dermatologa i kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu wspominał niedawno salon Pure Diamond na Krowodrzy. Też mogę go polecić. Moje paznokcie były w fatalnym stanie, a teraz są nie do poznania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×