Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość MonikaFr
Jakie salony bierzesz pod uwagę? Sama, korzystam z usług "SCM estetic", znajdującego się przy ul. Grzegórzeckiej 67C/U14. Nie jest to typowy gabinet kosmetyczny, gdyż w swojej ofercie ma także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Ceny są przyzwoite, a jakość przeprowadzanych zabiegów bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaXyMa26
Ja do kliniki Rubinkiewicz Med na Wrocławskiej wybralam sie tylko na peeling oxybrazje i juz chodze do nich od trzech lat. Jestem bardzo zadowolona bo Pani Patrycja wyprowadzilami skore twarzy z dość trodnej sytuacji. Mialam wiele zabiegow, zeby pozbyc sie niedoskonałości ale na dzień dzisiejszy jest juz bardzo ładnie w dodatku powiekszylam u nich usta i jest mega. Wreszcie sie sobie podobam, gladka, jedrna i z calusnymi ustami. He he Tak czy inaczej polecam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie gabinet Health & Beauty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beauty&Health polecam. Super atmosfera a co najważniejsze ceny niskie w porównaniu z innymi gabinetami teraz są promocje. Polecam jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Polecam New Life na Krowoderskiej. Pani dr. Lucyna Mysłakowska dermatolog i Joanna Król kosmetolog poradziły sobie z moim trądzikiem dorosłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice_KS
A słyszeliście kiedyś o SCM Estetic? To gabinet medycyny estetycznej i mają bardzo ciekawą ofertę zabiegów na twarz i ciało. Mam trochę zmarszczek i chciałabym się ich pozbyć póki jeszcze jest czas, bo później już lepiej nie będzie. Lata w końcu lecą a czas w miejscu nie stoi. Myślałam na początek o mezoterapii igłowej. Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
regularnie odwiedzam gabinet http://www.esthe.pl/ - wysoka jakosc uslug, bardzo pryzjemne kosmetyczki, czysto i schludnie. Zabiegi wykonane na najwyzszym poziomie bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem gdzie chodzicie do kosmetologów, ale ja nigdy nie zmieniłabym swojej pani kosmetolog na inną. Już od roku cały czas jestem klientką SCM estetic a dokładniej Pani Marcińskiej. Bardzo pozytywna kobieta, życzliwa i wciąż szuka jakichś nowych sposobów, żeby mnie zaskoczyć. Jestem naprawdę zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam już w wielu gabinetach medycyny estetycznej i chyba najbardziej zadowolona jestem z SCM estetic w Krakowie. Szukałam po Warszawie, Poznaniu i innych metropoliach a tu proszę - profesjonalny gabinet słynny na całą Polskę tuż pod moim nosem. Człowiek to jednak całe życie się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia886
Dużą ofertę medycyny estetycznej widziałam na: http://drwojcik.pl/ zajmują się różnymi zabiegami, które na pewno pomogą nie jednej kobiecie poczuć się bardziej kobieco. Dla każdego coś się znajdzie wyjątkowego. Moja przyjaciółka tam uczęszcza i jest zadowolona także może i Wam się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od siebie polecam http://klinikaestetica.pl - byłam najpierw na robieniu ust, a później na botoksie. Jeden i drugi zabieg bez problemu zgodnie z moimi oczekiwaniami. Pełen profesjonalizm i to w gabinetach kosmetycznych lubię najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny gabinet kosmetyczny ale w Gdyni http://dolcevitasalon.pl byłam akurat u koleżanki i wstąpiłyśmy, bardzo fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o paznokcie to na pewno mogę polecić Pure Diamond. Pani zrobiła mi ****ardzo dokładnie i nadała płytce śliczny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam w 100% Salon Odrodzenie na Pomorskiej. Ogromne doświadczenie, Panie super doradzają co zrobic, jestem bardzo zadowolona z tego moejsca. Polecam, polecam. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna_biezanow
Od trzech lat jestem wierna Monice Wilk z www.twojeminispa.pl, najpierw chodziłam na manicure, depilację, teraz korzystam z peelingów chemicznych i na prawdę zachęcam bo dają mega efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćIga
Ja też wszystkie zabiegi robię w Odrodzeniu, i nie mam zamiaru zmieniac. Zawsze jestem zadowolona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beataa81
Zrobiłam dwa tygodnie temu mezoterapię na twarz w salonie Odrodzenie, czytałam sporo dobrych opinii o nich w inetrnecie, i powiem że wyszłam bez śniaków na twarzy z gabinetu. Jestem pod ogromnym wrażeniem, nie mówiąc o tym ze skóra zaczyna fajnie się poprawiać. Super miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny UWAGA na VICI CLINIC krakow !!! przy zabiegu falami radiowymi kosmetyczka poparzyla mnie ..poparzenie II stopnia.. terz tylko masc i modle sie zeby blizny nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny UWAGA na VICI CLINIC krakow !!! przy zabiegu falami radiowymi kosmetyczka poparzyla mnie ..poparzenie II stopnia.. terz tylko masc i modle sie zeby blizny nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez odradzam Vici Clinic. Mialam laserowa depilacje pach. Zabieg trwal minute na obie pachy. I najwazniejsze: dziewczyna wykonujaca zabieg przykladala laser do moich przepoconych pach bez uprzedniego przemycia/wytarcia ich. Poziom dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia883
Centrum Ladymed (http://ladymed.pl) jest świetne, a przynajmniej ja jestem mega zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanderka333s
Ja polecam Panią ze salonu Klinika Estetica w Krakowie pierwszy raz tam byłam jak robiłam swój makijaż ślubny a na chwilę obecną chodzę tam na zabiegi przynajmniej raz w miesiącu. Widać naprawdę że kondycja mojej skóry się bardzo poprawiła trądzik już prawie jest niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyście szukały sprawdzonej manicurzystki to polecam tę z Pure Diamond. Nadała mojej płytce piękny kształt, mega starannie ją opracowała i nie miała problemu ze skomplikowanym zdobieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię kompleksowe podejście do tematu, wszystko czego szukam w dobre cenie i świetnej jakości mam w MTT estetica na Borku w Krakowie. Robię tam usta, peelingi i ostatnio wprowadzili też manicure hybrydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem dermedika jest jednym z lepszych gabinetów, miałam u nich mezoterapie igłową i teraz myślę o leczeniu nadpotliwości botoxem, od lat mam problem... podobno jest to skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bliznusia91krak
Dla mnie sprawdzony i od lat salon to Rubinkiewicz Med Clinic na Wrocławskiej w centrum. Polecam Pania Patrycje, ktora wyprowadzila mi skore z tradziku a obwcnie pracujemy nad tym brzydkimi bliznami. Na szczęście już po lecie i wracam na peelingi chemiczne tym razam z kwasem kawowym i retinolem. Jakas nowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też dermedika, chodzę już tam jakiś czas, bardzo miła i kompetentna załoga co jest najważniejsze. Byłam w kilku innych gabinetach, ale jednak to nie było to samo. Każdy ma ulubiony i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×