Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość gość
Hej. Ja polecam gabinet Mona Lisa na Gertrudy 19 w centrum Krakowa. Byłam tam na serii kwasów u Pani Moniki. Efekty super, widoczne już po pierwszym zabiegu . Moja koleżanka z pracy tez tam chodzi na zabiegi i również jest bardzo zadowolona. Jest tam naprawdę duży wybór zabiegów w atrakcyjnych cenach i na dobrych kosmetykach. Pełen profesjonalizm. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam salon na Poznańskiej. Jest trochę schowany ale miło zaskakuje. Czesałam się tam na wesele . Jest tam pani która naprawdę robi super upięcia. Polecam tez rzęsy i żele. widziałam tam tez sporo zabiegów na modelowanie sylwetki ale powiem coś jak sama sprawdzę. Naprawdę fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Consensus med na pl. Szeczepańskim. Jak dla mnie nie ma lepszego salonu w Krakowie. Przede wszystkim jest się pod opieką profesjonalistów, lekarzy, ludzi wykształconych i z dużym doświadczeniem np. mikrodermabrazję wykonuje doktor dermatolog lub Pani kosmetolog, a nie kosmetyczka!! to jest moim zdaniem ogromnie ważne, w końcu "oddajemy" komuś w zaufaniu swoją twarz :) nigdy mnie nie zawiodły moje Panie, są super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Estetyki Ciała w Krakowie os.Słoneczne 11 a w szczególnośc***anią Ewe która nie tylko według mnie jest jedną z najlepszych kosmetyczek w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Studio Estetyki Ciała w Krakowie os.Słoneczne 11 a w szczególnośc***anią Ewe która nie tylko według mnie jest jedną z najlepszych kosmetyczek w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysia28
Osobiście najbardziej polecam zabiegi u pani Agaty w Galerii Piękna na ul. Jakuba 29 w Krakowie. Zabiegi oczyszczające, depilacja, manicure, pedicure, ogólnie wszystko czego kobieta zapragnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Magia Day SPA. Wg mnie mają dobre ceny, szeroki zakres no i super obsługa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie120
Jeśli ktoś chce wykonać jakieś zabiegi aparaturowe to z czystym sumieniem polecam Shintai Spa. Mają świetne sprzęty. Ja robiłam sobie ostatnio serię endermologii i po kilkunastu zabiegach nie spodziewałam się aż takich świetnych efektów! A jeżeli chodzi o inne zabiegi to mają bardzo szeroką ofertę i chyba każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne - studio genesis na kapelance :) nie wiedziałam wczesniej o istnieniu zabiegu peeling ziołowy dopóki pani agata mi go nie poleciła. męczyłam się z okropnymi przebarwieniami na twarzy, do tego stare blizny potrądzikowe. peeling ziołowy zdziałał cuda - przez kilka dni łuszczyłam się jak szalona, ale po tygodniu jak zszedł ten suchy naskórek ujrzałam super wygładzoną, odżywioną skórę. jestem zachwycona! obiecałam pani agacie że będę ją polecać więc polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estera43
Dziewczyny, jeśli zastanawiacie się nad depilacją laserową to spróbujcie swoich sił w konkursie. Można wygrać depilację laserową pach :) ja już się zgłosiłam, może mi się poszczęści? fajnie byloby spróbować i zrezygnować z maszynki. http://kobietamag.pl/vesuna-wygraj-depilacje-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Znalazłam bardzo fajny program do obsługi medycyny estetycznej, pomaga on zarządzać całym gabinetem od strony medycznej, recepcyjnej oraz administracyjnej. Super usprawnia pracę gabinetu, gdyby ktoś szukał więcej informacji: www.medicus-program.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dwa razy w salonie Vici na św. Sebastiana - raz u fryzjera i raz na depilacji laserowej. I muszę powiedzieć, że rewelacja :) Najbardziej spodobała mi się właśnie depilacja bo zabieg był zupełnie bezbolesny, a Pani Natalia, która go wykonywała - przesympatyczna :) Na ich stronie można znaleźć vouchery zniżkowe na pierwsze zabiegi, warto skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią kosmetyczkę Monikę http://kosmetyka-monalisa.pl Ona ma swój gabinet przy ul. Św. Gertrudy 19. W gabinecie wykonywane są różne zabiegi kosmetyczne i ujędrniające ciało i twarz. Chodzę do tej kosmetyczki już od dłuższego czasu i jestem zadowolona, mam zaufanie do niej i do zabiegów które mi przeprowadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati222
Ja polecam studio urody Bellissima! Praktycznie wszystko tam załatwiam - chodzę na paznkokcie (mam żele przedłużone na formie), byłam na liftingu mezoterapii dermapenem (bardzo polecam :D ) i też obcinam i farbuję włosy. Także wszystko w jednym miejscu, jest bardzo profesjonalnie, zawsze wychodzę zadowolona a dodatkowo jest miła atmosfera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia822
ja w tym roku zmnienilam gabinet i jestem zaskoczona jak swietne efekty mozna osiagnac po zabiegach - wczesniej raczej chodzilam zeby sie zrelaksowac. Mialam 3 zabiegi dermapenem w Esteticderm na Sarego i nie moge wyjsc z podziwu jaka skóra jest napieta gladka i zupelnie inaczej wyglada! nie tylko ja widze efekty ale i moi znajomi pytaja sie co robilam ze tak ladnie wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia_P
Faktycznie w Vici mają bardzo fajną ofertę. Akurat byłam u nich niedawno na zabiegu Venus Freeze. Zupełnie inna skóra już po jednym zabiegu, rewelacja :) Dodatkowo wiem, że mają fryzjera - jeszcze nie korzystałam, może przy kolejnej okazji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JulitaNH
Ja chodze do Black Pearl przy politechnice. Zabiegi Klapp mają calkiem fajne, moja cera je uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikkaaa
Ja tez chodze do EsteticDerm na Sarego i mam podobne odczucia, efekt jest najważniejszy - robiłam tam oksybrazję i infuzję tlenową, skóra wyglądała przepięknie po zabiegu, pełna blasku i mocno nawilżona. Robię tam jeszcze hybrydy-długo się utrzymują a zdobienia są cuuuudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna Now
Tez jestem fanką zabiegów Klapp, ostatnio byłam na tym z witaminą C, bardzo fajny. W Black Pearl mają je w całkiem przystępnej cenie no i bardzo dobra kosmetyczka je wykonuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do Black Pearl, fajny salon, calkiem ciekawe zabiegi maja w ofercie i używają dobrych kosmetyków. Umówiłam się w najbliższym czasie na peeling kwasami, po mikrodermabrazji byłam bardzo zadowolona, mam nadzieję, ze tym razem też będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellelle
Ktoś już tu rzucił nazwę Vici Clinic z Krakowa. Ja też tam chodzę. Bardzo mi odpowiada atmosfera i obsługa tego salonu :) Mam tam ulubioną manikiurzystkę Elenę - mistrzowsko wykonuje różne zdobienia na paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodze do www.instytut-artdeco.pl od jakiegoś czasu. i uważam , że to bardzo dobry gabinet, warty uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam wszystkim Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Korab. Pani Kasia dba o każdego klienta. Wykonuje zabiegi profesjonalnie i używa profesjonalnych narzędzi. Polecam przede wszystkim leczenie trądziku, pomogła mi wyleczyć zaawansowany trądzik. Ma stronę internetową: www.gabinet-kosmetologii-korab.pl, można sobie looknąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl mają świetną kosmetykę, jestem ich klieentką prawie od poczatku i caly czas trzymaja wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaGr
Dla mnie tylko Bellissima. Bardzo się cieszę, że w końcu trafiłam do tego miejsca. Trądzik powodował u mnie ogromne kompleksy. Byłam w wielu gabinetach, jednak nikt nie potrafił mi pomóc. Dopiero tutaj dokładnie przeanalizowano i stwierdzono gdzie jest przyczyna mojego problemu. Kuracja bez antybiotyków i do tego skuteczna. Powinno być więcej takich miejsc jak to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysie_nia
Polecam Consensus med, każdy znajdzie tam coś dla siebie. Ja na przykład uwielbiam Panie, które tam pracują, za dokładność i ogromną szczegółowość podczas zabiegów. Po kilku zabiegach laser peel pozbyłam się przebarwień na twarzy, które bardzo mi przeszkadzały. Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Black Pearl jest dobra kosmetyczka, korzystalam w Krakowie z uslug wielu salonow i to jeden z lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazialk
Wlasnie ostatnio otworzyl Black Pearl kolo mnie przy Krolowej Jadwigi, robilam narazie tylko manicure ale jest bardzo ladny i w super cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyciasz
Moim ulubionym salonem jest Vici na św. Sebastiana. Chodzę do nich na depilację laserową, efekty są super :) Mają fajne promocje, np. teraz na laser jest promo 5+1 - przy zakupie pięciu zabiegów, szósty dostajesz gratis. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×