Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość gość
ja też dermedika, chodzę już tam jakiś czas, bardzo miła i kompetentna załoga co jest najważniejsze. Byłam w kilku innych gabinetach, ale jednak to nie było to samo. Każdy ma ulubiony i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w Krakowie polecam SCM estetic na ulicy Grzegórzeckiej. Jest to jeden z nowszych salonów. Ceny są bardzo konkurencyjne, a w klinice pracuje naprawdę wykwalifikowany zespół. Mają szeroki zakres usług i można u nich zrobić niemalże każdy zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lussik86
Ja również korzystam z zabiegow w Rubinkiewicz Med Clinic, zaczelam od takich podstawowych jak mikrodermabrazja, oxybrazja czy kwasy a ostatnio powiekszylam pierwszy raz usta i jestem zachwycona. Co do cen bardzo klasyczne a ja kupuje zwykle serie i wychodzi taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam salon Black Pearl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia175
Skorzystałam z Waszych opinii i bylam w Klinice Rubinkiewicz Med na mezoterapii igłowej twarzy i przy okazji skóry dloni i efekt jest niebywaly. Pierwszy raz robilam ten zabieg i jest pięknie, zmarszczki się pochowaly :-) jestem mlodsza... a to dopiero pierwszy zabieg. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Piecuło
Ja polecam NATURE4BEAUTY na Senatorskiej. Panie miłe, z ogromną wiedzą, potrafią odpowiedzieć na każde pytanie i dobrze dobierają każdy zabieg do problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myślicie o rubinkiewicz, jeśli chodzi o Rf mikroiglowa na rozstępy? Na forum ta nazwa pojawia się dość często ale trochę dla mnie jak reklama, jestem ciekawa jak jest na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renia175
Ja w salonie Rubinkiewicz Med robilam ten zabieg wlasnie Rf mikroiglowa na dlonie jako kontynuacja mezoterapii i jestem bardzo zadowolona ale na rozstępy nie robilam. Ale z tego co mi panie mowily to oni jako pierwsi wprowadzili ten zab w Krk i z pewnością maja duze doświadczenie i moze dlatego tez tyle opinii. Sama nie wiem, ale na dlonie sprawdzil sie bardzo dobrze a domyslam sie, ze na rozstępy robi sie duzo mocniej to moze tez dac super rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze swojej strony mogę polecić Ci http://scmestetic.pl (znajduje się przy rondzie Grzegórzeckiej). Jakimi zabiegami jesteś konkretnie zainteresowana? W SCM poza standardowymi zabiegami kosmetycznymi znajdziesz również dermatologów i specjalistów od medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://naturalnie-piekna.com/ zdecydowanie ich mogę polecić. Mają różnorodne zabiegi, więc każdy bez problemu znajdzie coś dla siebie i dodatkowo ceny są normalne, więc nie trzeba jakoś specjalnie wiele kasy na to. A wręcz przeciwnie jest, można w fajny i nierogi sposób o siebie całą zadbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosść
Swoją przygodę z gabinetami kosmetycznymi rozpoczęłam już kilka lat temu ponieważ odkąd pamietam zawsze miałam problematyczną skórę. A to trądzik...blizny potrądzikowe... naczynka na nosie. Od 2 lat korzystam z estetica na sławkowskiej. Jestem bardzo zadowolona. Maja bardzo dobrą ofertę i doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie dobrej osoby zajmującej się paznokciami to szczerzę mogę polecić Pure Diamond. Pani robi i hybrydy i żele. Tu macie ich stronę: http://purediamond.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam nowoczesny manicure i pedicure w salonie kosmetycznym Medicor (www.medicor.krakow.pl ). Maja fajne ceny, dużo przydatnych zabiegów, ale najczęściej chodzę do nich na manicure i pedicure, wiec o tym najbardziej mogę się wypowiedzieć. Jak dla mnie bomba i to w dobrej cenie, wiec osoby z Krakowa powinny docenić bardzo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LenaLennka18
Ja robilam Rf mikroiglowa wlasnie w Rubinkiewicz Clinic na rozstępy na piersiach ale tylko jeden zabieg bo zbieram kase na reszte i efekt jak na jeden zabieg jest bardzo fajny bo sa mniejsze i jedrniejsza skora. Ja wiem, ze powinnam zrobic serie ale mam 18 ,lat i z kasa jeszcze krucho, ale co jakus czas z pewnością bede robila zeby efekt byl coraz lepszy. Takze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaSzczepankiewicz83
Polecam klinikę Dr Legrand w Krakowie przy ul.Zamkowej. Piękne wnętrza, doświadczona kadra lekarzy i kosmetologów,świetna oferta zabiegowa, a do tego przepyszna kawa i miła atmosfera. Jestem ich stałą klientką i uwielbiam czas spędzany w tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola8292
SCM estetic zdecydowanie! Polecam, ponieważ zawsze spełniają moje oczekiwania. Potrafią też świetnie doradzić. Idąc tam, wiem, że oddaję się w ręce profesjonalistów. A moje zaufanie ciężko jest zdobyć. Jestem tam tak często, jak tylko mogę. Są najlepsi w Krakowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaKaminska
Uważam,ze Klinika Dr Legrand to cudowne miejsce. Specjaliści,którzy potrafią świetnie doradzić i wszystkie zabiegi wykonują z pasja, pyszna kawa i ten widok na Wawel!Dużym plusem jest własny parking i lokalizacja w centrum. Teraz jestem po serii zabiegów VelaShape i mogę z cała pewnością polecić ten zabieg. Wreszcie pozbyłam się cellulitu z ud i mam jędrna skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależy od tego jakich zabiegów poszukujemy. Ja też przeprowadziłam się do Krakowa ale z Warszawy, gdzie miałam robione pierwsze zabiegi depilacji laserowej. Poszukiwałam w Krk sprawdzonego gabinetu z doświadczeniem w tego typu zabiegach tak żebym mogła dokończyć rozpoczętą serię. Zależało mi na takim samym laserze, gdyż miałam po nim rewelacyjne efekty. Wiadomo duże miasto, to i dużo gabinetów. Przyznam się szczerze, że sama nie wiedziałam co wybrać i postanowiłam zaufać reklamom w radio i tak trafiłam do Estetici przy Rynku. Strzał w dziesiątkę! Przemiła i kompetentna obsługa. Naprawdę same plusy. Dokończyłam serię depilacji i teraz muszę zadbać o twarz (młodsze nie jesteśmy:p). Robię sobie Titana- nareszcie jakiś przyjemny zabieg, który daje efekty. Miła odmiana po depilacji:p POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecę dość nowy gabinet NUVU estetic, jest tak pięknie urządzony i mają tak cudowny personel że nie znam drugiego takiego miejsca :) Nie będę nie wiadomo ile się rozwodzić bo nie chcę robić sztucznej reklamy, ale polecam każdemu sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle,że wszystko zalezy od tego: jakie zabiegi Cię interesują ile masz pieniędzy oraz w jakiej okolicy Krakowa szukasz kosmetyczki Jesli chcesz poddać się poważniejszym zabiegom takim jak depilacja laserowa czy mezoterapia to polecam wybrać się do gabinetu Bonadea https://bonadea-krakow.net.pl/ Pełen profesjonalizm ( pracują tam doświadczeni kosmetolodzy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym, sprawdzonym przeze mnie gabinetem jest MTT Estetica. Pracuje tam dr Magdalena Tyc Tyka, która zawsze mnie przyjmuje na wizyty powiększania ust kwasem hialuronowym. Bardzo polecam ten gabinet, szczególnie, że widać, że maja bardzo profesjonalny sprzęt oraz wszystko jest dobrze zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkasrelka
ja mogę polecić gabinet kosmetologii Dermedika na krowoderskich zuchów 16, bardzo miłe i profesjonalne panie tam pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaKlim
Ja już od dłuższego czasu korzystam z usług gabinetu http://www.dermedika.pl na Krowoderskich Zuchów i jestem bardzo zadowolona z każdego zabiegu, na który się tam zdecydowałam. Panie, które tam pracują są bardzo sympatyczne i przede wszystkim profesjonalne w tym co robią więc nie boje się im oddać w ręce. Gorąco polecam, warto tam zaglądnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minewrca67
Myślałam, że w Krakowie jest tylko jedna estetica - ta na Sławkowskiej. Od lat tam chodzę i mam duże zaufanie do ich usług. Na pewno w przypadku depilacji laserowej są bezkonkurencyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KristinaWalt
Ja ostatnio natrafiłam po waszych opiniach na gabinet Rubinkiewicz Med Clinic bo szukałam zabiegu HIFU na o padający Owal twarzy, Chomiki, Podbródek itp. Jestem dwa tygodnie po zabiegu i jestem zdumiona tym że jest skóra napięta i jakby zageszczona a to ponoć tylko pierwszy efekt, bo ostateczny mam być do kilku miesięcy po. Jestem osobą bardzo zabiegana i szukałam techniki gdzie nie będę musiała robić całych serii zabiegowych no i tu zabieg robi się tylko raz i naprawdę jest efekt a robiłam już kilka zabiegów przeciwstarzeniowych wcześniej i nic. Dodatkowo ustaliła z Panią która mnie przyjmowała że za miesiąc zrobimy intensywny peeling chemiczny to spotenguje to efekt. Dam znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ASZA
Korzystałam z zabiegów w klinice Rubinkiewicz. Robiłm RF microigłowy na brzuch ,super zabieg i bardzo dobrze wykonany to znaczy trzy zabiegi bo jednego sie nie robi ,szkoda kasy i małe efekty ,aale po serii bomba. Własnie wybieram się na jakiś zabieg na twarz bo mam obwisłe chomiki no i z racji wieku coś by sie przydalo zastosowac. Dobrze ze wspomniała pani o HIFU, Jestem coraz bardziej przekonana do tego zabiegu. Pani Patrycja mówiła mi duzo o efektach hifu,ale zbieram kasę bo to trochę kosztuje. Na szczeście mogę liczyć na zniszkę jako stala klientka. dam znać jak poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcracow
Polecam klinikę Dr Legarnd przy ul.Zamkowej. Cudowne miejsce, ze wspaniała atmosfera, pyszna kawa i co najważniejsze rzetelna i kompetentna kadra. Profesjonalizm w każdym calu i szeroka gamą zabiegów do wyboru. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata1212q
Zdecydowanie Klinikę Estetica na ulicy Małej 5 Jakość wykonywanych zabiegów jest tam na bardzo dobrym poziomie, personel bardzo profesjonalny i przeszkolony. Gabinet zadbany polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z zawodu kosmetologiem, ale nie pracuję w branży, bo inaczej mi się życie poukładało w każdym razie, wiem na co zwracać uwagę w salonie i tutaj byłam najbardziej zadowolona z zabiegów na twarz https://warsztatpiekna.com.pl bo wykorzystują nowoczesne techniki, wszystko jest czyste, przeprowadzony pełny wywiad itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×