Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość natkapop
Ja chodze do nowego Black Pearl przy Królowej Jadwigi, poki co jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez ostatnio odkrylam ten salon, jest nowy ale wydaje sie bardzo dobry, po pierwszej wizycie wyszlam zadowolona. Robilam henne i manicure hybrydowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W MttEstetica pracuje Pani Ania - polecam, bogata oferta zabiegów i kameralna atmosfera. Teraz mają super promocje na peelingi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justie3
Moją ulubioną fryzjerką jest pani Ewelina Miś z salonu Vici Clinic w Krakowie. Wie, jak zadbać o moje włosy tak, abym była zadowolona z każdej wizyty :) Nigdy jeszcze się nie zawiodłam na jej talencie. Polecam, najlepsze sombre w mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że salony prześcigają się w super opiniach dotyczących siebie :) BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór poszukiwanego na rynku branży kosmetycznej sprzętu znajdziesz w sklepie internetowym pod adresem www.gabinetspa.pl To moim zdaniem nie tylko jedna z największych w sieci ale najbardziej konkurencyjna cenowo oferta sprzętu naprawdę bardzo wysokiej klasy. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daszenka6
Jeżeli szukacie sprawdzonego Salonu Urody to polecam Yasumi ul.Śliczna 32. Pani kosmetolog przeprowadziła ze mną rozmowę i zaproponowała odpowiedni zabieg. Ja wiem, że to standard podejścia do klienta ale niestety nie wszędzie ma to swoje odpowiednie odzwierciedlenie. Na każde pytanie otrzymałam odpowiedź, nawet przygotowałam sobie trudne pytania aby sprawdzić wiedzę i fachowość Pani kosmetolog. Zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona, od tamtej tylko i wyłącznie jestem klientką Yasumi przy ul.Ślicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiLijka84
Anna Kuras z MTTEstetica ona doprowadziła moją skórę do ładu, super dopasowuje zabiegi, także pielęgnację domową. I sugeruje się także naszym budżetem, można sie do niej załapać na różne promocje, teraz np. ma -20% na wszystkie zabiegi exuviance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MjakMajka
Ja mogę polecić salon Looksus oraz niedawno odkryty przeze mnie salon Libelula. Oba są w centrum - niedaleko oddalone od siebie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu pojawiły sie pozytywne opinie o obsłudze w Genesis. Byłam tam i niestety obsługa pozostawia wiele do życzenia, zostałam całkowicie "olana" przez panią wykonującą zabieg, czekałam na nią w gabinecie 15 min :/ Studio zdrowej sylwetki Genesis na Kapelance - NIE polecam. Za to jestem zadowolona ze studia urody Prestige na Ruczaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymajcie namiary - http://revision.com.pl/ Miejscówka sprawdzona i na bardzo wysokim poziomie, o wszystko można się dogadać, tak więc zdecydowanie polecam. Super standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka290
Ja jestem bardzo zadowolona z salonu Black Pearl na Woli, przemila kosmetyczka i zabiegi wykonane bardzo profesjonalnie w przyjemnej atmosferze (robilam mikrodermabrazje, serie zabiegów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 2 lat chodze do Sielanki, to jest przy Narzymskiego. Dawniej robilam sobie tam rzęsy 2:1 i bylam mega zadowolona, a teraz skusilam sie na permanentny brwi. P. Magda fajnie wyrownala nierownosci i dobrala odpowiedni odcien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Larissakrk
Zależy czego szukacie, ale jak chodzi o kosmetologie czyli peelinig, kwasy, maseczki, mezoterapię i dobór pielęgnacji to Anna Kuras z MTTEstetica. To kameralny gabinet na Borku Fałęckim, mają dużo promocji i nowoczesny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiRkA0
Ja chodze do kosmetyczki w Black Pearl przy Szlaku, głownie na miani i pedi ale czasami wybiore sie na jakis zabieg na twarz, fajny salon, godny polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertsaaas
Często korzystam z usług nowosądeckiego salonu kosmetycznego Esthetic Skin i z tego co się orientuję to wśród oferty proponuje również wybielanie zębów. Może sprawdź ofertę na firmowej stronie salonu pod adresem www.estheticskin.pl to dowiesz się więcej na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka0981
Polecam Black Pearl, szczególnie jesli chodzi o zabiegi na twarz, maja bardzo ciekawa oferte i najlepsza kosmetyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dermedika na Nila, była u nich na depilacji laserowej - super, podejście, obsługa, pelen profesjonalizm. Wszystko super przeprowadzone, nie mogę nie polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę na depilację laserowa do tego gabinetu www.sofibeauty.pl. Mają fachowych wyszkolonych ludzi i ceny konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka88
Widzę, że dziewczyny polecały już Vici Clinic :) Ja dorzucam moje cztery grosze bo jestem stałą klientką pani Eweliny "Rudej", która pracuje w tym salonie. Jestem bardzo zadowolona z jej usług, przede wszystkim z ombre, które potrafi stworzyć na mojej głowie :) Tak więc w kwestii farbowania (i nie tylko) bardzo polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzia0912
Ja chodze juz od dawna do Black Pearl przy szlaku, to bardzo dobry i sprawdzony salon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Kraków to bardzo dobry gabinet kosmetyczny jest na ul. Wybickiego. Ja regularnie odwiedzam Dermedik - http://www.dermedik.pl/ , w końcu trzeba o siebie dbać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limerene
Jeśli chcecie n wybrać się na jakiś zabieg na twarz to polecam New Life na Kluczborskiej w Krakowie: http://new-life.com.pl/ Jest to profesjonalny gabinet prowadzony przez lekarzy. Można zapisać się tam na takie zabiegi jak mezoterapia, osocze bogatopłytowe czy kwasy ( wszystko o wiele skuteczniejsze niż to co może dokonać kosmetyczka). Zdecydowałam się ostatnio właśnie na osocze i efekty super. Twarz jest wyraźnie ładniejsza i rozjaśniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna311
W Krakowie byłam w kilku klinikach/zakładach kosmetycznych i najlepsze wrażenia mam po pobycie w klinice estetica, są Aleji Słowackiego. Robiłam hennę i manicure hybrydowy, rewelacyjnie mi wszystko zrobili. Od dawna szukałam kosmetyczki, która zrobi mi paznokcie jakoś niekonwencjonalnie i spełnili moje dość wygórowane oczekiwania. Na swojej stronie mają dokładny opis wszystkich możliwych usług http://klinikaestetica.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola032
w 100% zgadzam się z Katarzyna311 ja również korzystałam z usług kliniki estetica i byłam zadowolona z ich usług. Dokładnie to robiłam manikiur japoński i oczyszczanie twarzy, także na pewno to nie był mój ostatni raz i wrócę tutaj na 100%. Koleżanka mi poleciła tą klinikę także ja teraz również polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria28
W Krakowie klinika estetica chyba najlepsza :) makijaż permanentny mi bardzo dobrze zrobili i niedrogo :) tu jeszcze jest opis jak to przebiega http://klinikaestetica.pl/makijaz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara44
Zależy co robię, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną też zawsze chodziłam do kliniki estetica na Aleji Słowackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mtt estetica - może trochę na uboczu, ale warto tam trafić. Kameralna atmosfera, doświadczony personel i ceny, które nie szokują. Gabinet znajduje sie w kamienicy parkowej przy ul. Mireckiego na Borku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela kucab
Karola032 i Katarzyna311 dzięki za polecenie kliniki estetica właśnie jestem po oczyszczaniu twarzy naprawdę świetna jakość usługi i przemiły personel jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×