Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Dalia S

Gabinet kosmetyczny Kraków -kogo polecacie

Polecane posty

Gość gość
A ja polecam salon Femmalium na ulicy Poznańskiej w Krakowie. Pełna profeska i moim zdaniem bardzo atrakcyjne ceny (za tę jakość naprawdę się oplaca). Może brakuje mi trochę życia w paniach recepcjonistkach, ale to moze wynika z mojego temperamentu ;) Lubię hałas i energię, ale w sumie to miejsce powinno wyciszać i relaksować. I tak jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylenka22
www.vicihair.pl ;) jeden z najlepszych salonów kosmetycznych w Krakowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaKrk
Polecam Black Pearl, bardzo dobry salon, z profesjonalnym podejsciem do klienta i przystępnymi cenami. Nawet męża udalo mi się wyciągnąc, ich oferta skierowana jest również dla mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula88krk
tak jak koleżanka wyżej wspomniała salon VICI HAIR równiez polecam. Dość często chodzę do kosmetyczek i widzę, że w VICI mają najlepsze ceny i najnowocześniejsze technologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaAk
Ja od dłuższego czasu jestem wierna Black Pearl, do salonu trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się. Ostatnio byłam na zabiegu Klapp z witamina C a męża zabrałam na zabieg z tej samej serii dla wrażliwej męskiej skóry, jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotkot
osobiście polecam J'adore Instytut na Karmelickiej, robiłam tam sobie depilację laserową...nie miałam żadnych problemów skórnych po tym zabiegu i dostałam rabat na następne sesje :D Pani kosmetolog była bardzo miła i dokładnie objaśniła mi na początku przed zabiegiem na czym on polega. Jeśli ktoś jest zainteresowany to może zajrzeć na ich stronkę http://jadorebeauty.pl/depilacja-laserowa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
została poproszona o opinie więc dodaję :) www.studiooceanurody.pl przedłużałam rzęsy wraz z zabiegiem na twarz- jestem bardzo zadowolona :) ceny przystępne i atmosfera bardzo przyjemna, polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same reklamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię Black Pearl, byłam u nich kilka razy na mikrodermabrazji, bardzo fajny zabieg, oczyszcza i pobudza skórę do regeneracji, wykonany w miłej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gureke
laime nie polecam !! popatrzcie co znalazłam na Facebooku - wpiszcie sobie laime oszuści Jeśli to prawda to masakra ! nie wyobrazam sobie tam kiedykolwiek iść !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlaudiaJ
Z salonów jakie ja znam, to mogłabym Ci polecić salon Vici Hair & Beauty Clinic. Sama zastanawiam sie czy nie skorzystać u nich z zabiegów kriolipolizy. Mam trochę zbędnego tłuszczyku na udach i brzuchu. Chciałabym sie tego jakoś pozbyć a widziałam tutaj http://www.vicihair.pl/#!vici-hair--beauty-i-kriolipoliza/c1cw1 że wykonują takie zabiegi. Można efekty były by zadowalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysienkaa
Z krakowskich salonów obecnie jestem wierna Vici Hair. Chodzę tam farbować włosy zawsze do pani Martyny, a zabiegi kosmetyczne robi niezastąpiona pani Krysia. W jednym miejscu można załatwić kilka spraw 'urodowych' i jest bardzo miła atmosfera, przyjemny wystrój, porządek, kultura - wszystko czego oczekuję od takich miejsc. Do włosów polegam zwłaszcza zabiegi Kerstase - włosy są śliczne, "jak nowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka123
Dziewczyny szukam dobrego gabinetu gdzie moge przedluzyc sobie rzesy? W miare tanio i profesjonalnie. Gdyby jeszcze w tym samym gabinecie wykonywano makijaz permanentny to byloby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia244
A ja skorzystałam ostatni z usług mobilnego salonu kosmetycznego Mobile Cosmetology Sylwia Szajda, i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolona, bardzo miła pani zrobiła mi tipsy żelowe ładnie i to bardzo tani. troszkę ciężko ją znaleźć w sieci bo jest to nowa firma w Krakowie ale posiada ona Nowy sprzęt oraz szeroką oferta. polecam szczególnie tym osobom które nie mają czasu na wizytę w salonie. Dzwonisz i dziewczyna przyjeżdża do domu i to za darmo:) www.mobilecosmetology.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bylam kilka razy juz w www.studioangel.pl i w sumie moge polecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcesz przedłużyć rzęsy to polecam Ci Black Pearl, osobiście jestem bardzo zadowolona z efektu, rzęsy wyglądają naturalnie a o taki efekt mi chodziło. Kosmetyczka widać, że zna się na rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.salonkosmetyczny.krakow.pl chodzę tam na depilacje woskiem i mezoterapie beziglowa. zabieg mezoterapii bardzo efektywnie spłacił mi zmarszczki na czole i jest tani w porównaniu z innymi salonami. Przystępna cena i fajna jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam gabinet Estetica Studio w Krakowie, chodzę tam na depilację laserową mają tam najskuteczniejszy laser light sheer duet i zamykałam tam naczynka na nosie super efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowiankaaa
Ja jakiś czas temu odwiedzilam gabinet proSkin na ul. Lea (proskin-krakow.pl). Obsługa, jakość oraz ceny sprawiły że zostałam ich stałą klientką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam www.studioangel.pl bylam u nich w czwartek na paznokciach i masazu, jest bosko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia5321
Ja już od dłuższego czasu chodzę do salonu Beauty & You na ul.Merkuriusza Polskiego. Od początku wykonuje tam sobie manicure, pedicure a dziś byłam na rewelacyjnym zabiegu na twarz szyje i dekolt Geneo . Polecam kosmetyczke Monike. Nie mają chyba strony internetowej ale napewno na fb można ich znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marietta897
Tez bardzo lubię Black Pearl, byłam ostatnio na mikrodermabrazji i rzeczywiście świetny zabieg, do tego miła atmosfera w salonie. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwarsztat
Babski Warsztat Ul. Teligi 1 https://m.facebook.com/bwarsztat Pielęgnacja dłoni Pielęgnacja stóp Henna Stylizacja paznokci żelowych Depilacja woskiem Przekuwanie uszu Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carry890
A ja mogę polecić Shintai Spa na Dobrego Pasterza. Byłam na zabiegu czekoladowym na ciało, pachniało cuudownie i jeszcze do tego miałam wykonany tak odprężający masaż, że aż zasnęłam:):) A mają bardzo szeroką ofertę, także jest w czym wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio korzystałam z usług Anna Haluch Mobilna Kosmetyka. Pani Ania dojeżdża bezpłatnie na terenie całego Krakowa lub przyjmuje w samym centrum na ul. Sarego 10. Poświęciła mi mnóstwo czasu na konsultację przed zabiegiem i bardzo profesjonalnie wykonała zabieg mezoterapii igłowej oraz hybrydki. Jest doświadczonym Kosmetologiem i co ważne nie patrzy na kase! Zawsze można się dogadać względem ceny i nie pracuje na pospolitych markach tylko na naprwdę ekskluzywnych i efektywnych np. Repechage (zakochałam się w tych kosmetykach ;)) Dla zainteresowanych jej stronka www.mobilna-kosmetyka24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny jest Salon Odrodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukujemy modelek i modeli do Bazy Modelek na szkolenia z zabiegów medycyny estetycznej na terenie całej Polski. Zapewniamy każdej modelce przez okres 6 miesięcy min. jedno szkolenie. Wszystkie wiadomości dotyczące bazy modelek oraz formularz kontaktowy znajduję się na stronie http://bazamodelek.com/ Zapraszamy serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×