Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**cream**

czy warto byc panem typu bears

Polecane posty

Lomu - pamiętaj o prawach autorskich. Fiku - a ja w ogóle nie ma konkretnego stylu, jaką diagnozę stawiasz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama zawsze się śmiała, że ubieram się na czarno o nie znam się na kolorach. I najzabawniejsze jest to, że miała rację :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku - przeszło ci kiedyś przez myśl, że możesz nie mieć racji? Przy okazji, wytłumacz mi jak mój tatuaż może być dla kogoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku - jesteś niemożliwa. co to ma niby maskować? Zwłaszcza, że tego nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co...ja nie wiem jakim cudem łączysz dwa, małe kwiatki z byciem silną kobietą. Najpierw twierdzisz, że to maska dla świata, teraz zmieniłaś płytę i wymyślasz, ze sobie coś chce udowodnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku - przed kim/przed czym? I czemu udaje? Udawanie czegokolwiek uniemożliwia działanie, trzeba znać swoje limity - a to czy ktoś oceni mnie jako silną osobę to już zależy od subiektywnej opinii. Ja samą siebie uważam za wystarczająco zaradną. Głupia ozdoba nie ma z tym nic wspólnego i trzeba być bardzo dziecinnym, żeby tak podniecać się tatuażami i w samym ich posiadaniu doszukiwać się drugiego dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fiku - ani raz nie napisał nic sugerującego, że uważa się za człowieka sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiku - no wcale. Ty sobie lubisz dopisywać historie do ludzi :) zawsze jesteś pierwsza jeżeli chodzi o pisanie cudzych biografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×