Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haluuuszkkaaa

długoletnie kochanki

Polecane posty

Gość gość
emocjonalna pustka.? A z taką rżniętą we wszystkie otwory przez kilku/kilkunastu kolesi, ślubną żoną to jest emocjonalna pełnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapomniałam dodać, ze nie szanowana i niekochana, tylko ******** z czasem coraz rzadziej. co ci po wąskiej piczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu wlazłaś locho w rui na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba więcej niż z nie szanowanej i nie kochanej (i pogardzanej) piczki wyje/banej we wszystkie otwory przez stado poprzedników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porzucił cię żonkoś a ty masz ciasną piczkę, jak on mógł? nie byłoby cie tu, gdybyś była naprawdę szczęśliwa. ja tu jestem z przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec może oddalisz się przypadkowo pełna szczęścia w podskokach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego ziejesz takim ogniem do luźnych żon? ty z takimi wąskimi gabarytami? w czym ci zagrażają? aha, nie masz bidulo takiego wpływu na niego jaki byś chciała i stąd twoja frustracja? i nie będziesz miała, wszak do roochania jesteś, z czasem coraz rzadszego, bo to żonkosiom się też przejada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urodziłam dwoje dzieci, a ty mnie obraziłaś, więc przypadkiem odpowiedziałam ci na twój wpis. mąż nie skarży się na moją luźną (twoim zdaniem )pochwę,i nie powodu, by szukać takich pocieszycielek jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przed ślubem rochali cie w różne otwory. I stąd twoje problemy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś po prostu głupia i nawet na szmatę się nie nadajesz, za wąska piczka, jeszcze chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym ile dziecko masz lat? dopiero pewnie gimnazjum skończyłaś, więc wiedzy brak pod każdym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 14 lat jestem żonaty. Przed ślubem było wspaniale w łóżku. Po żona zmieniła się diametralnie. Prosiłem, blagalem, rozmawiałem i co? Nic. Wieczorem rozmowa a potem to samo. Szybko bo rano do pracy, bo dziecko, bo do rodziny trzeba jechać. W pewnym momencie byłem już tak zdesperowany bezsilnościa, że omal nie odszedlem. Ale był Synek... jest Synek. Córkę splodzila, w zasadzie ona bo powiedziała mi jak skończyłem w niej, że postanowiła mieć drugie dziecko... i wtedy przypadkowo poznałem Kogoś. Fajnie nam się rozmawialo, powoli stawalismy się sobie coraz blizsi... do łóżka poszliśmy dopiero po 3 latach znajomości. I nadal chodzimy. To już prawie 9 lat... Kocham ją ale nie potrafię zostawić małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY CIULU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś ciulem, długoletni kochanku. może najpierw trzeba było zdjąć z żony odrobinę ciężaru z domowych obowiązków i troszkę więcej milszych słów, a nie tylko "popraw się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym 9 lat sypiasz z podobną do siebie szmatą, czyli nawet nie dałeś swojej rodzinie szansy........od początku prowadzisz podwójne życie i twierdzisz, że to dla dobra dzieci. to jest dla twojego dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawa jestem również, czy masz czas dla dzieci, które rzekomo kochasz. wszak kochanka zajmuje trochę czasu.....wtedy niekochana zona pilnuje rodziny za którą ty jesteś bardziej odpowiedzialny, bo jesteś mężczyzną, czyli głową domu, który sam hańbisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadzę również, że twoja żona jest wartościową kobietą, dlatego się nie rozwodzisz zasłaniając "dobrem dzieci" wolisz roochać się na boku, bo tak ci wygodnie i swojej szmacie wciskasz kit jak ją kochasz..... może przestań pieprzyć żonę, to się szybciej zorientuje jakim jesteś draniem. szmata, z którą zdradzasz swoją rodzinę jest długoletnią kochanką....może wreszcie niech się doczeka twego rozwodu. nie jesteś ani dobrym ojcem ani mężem dla żony......jesteś zwykłym przydupasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:20 idiotka z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za "późno" - tylko za luźno! A która z was - żonek - nie ma pesdy jak wiaderko? Która z was nie była wydymana we wszystkie otwory przez większość psów z podwórka i dalszej okolicy? Która z was w chwili ślubu była DZIEWICĄ???? Śmieszne? - no to śmiejcie się oczko.gif A tak dla pomyślenia - jak myślicie - po co kobieta ma hymen? x Wydymana we wszystkie otwory i przez większość psów z podwórka to jesteś ty nic warta kochanko której nikt nie chce za żonę. Masz pesde jak wiadro na czole i nawet gaci ściągać nie musisz, więc nie interesuj się dziewictwem żony tylko pytaj swoją starą dlaczego wysrała ułomnego potwora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim ty jesteś człowiekiem, skoro przez 9 lat żyjesz w kłamstwie i podłym trójkącie. ty, twoja żona i nałożnica. jak masz znieczulone sumienie świadczy fakt, że publicznie przedstawiasz poczęcie swojej córki, pokazując siebie jako dawcę spermy i jednocześnie próbujesz wmówić, jak zależy ci na dzieciach. myślisz, że piszący tu to ludzie twego pokroju i szmat, które włażą takim jak ty do wyra? otóż nie. dziwię się twojej nałożnicy, ze przez tyle lat godzi się na taki podły układ. zdeptałeś honor swojej rodziny, odebrałeś swoim najbliższym godność. uczciwiej byłoby odejść. czekasz aż żona się zestarzeje, odchowa wasze dzieci, a ty wtedy jej powiesz, że przez te wszystkie lata, prawie od samego początku miałeś inną, i odchodzisz? jak można być tak podłym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale p*********e zonki.myślicie że jak ktoś ślubowanie wam x lat temu ,to pomimo waszej zmiany ma was kochać wielbić pozadac ?nic z siebie nie dajecie facetowi.moja już niedługo była żona zawsze jest najmądrzejsza nigdy bez winy zawsze wzór cnót!nigdy do mnie ręki na zgodę nie wyciągnęła!zawsze to ja musiałem dążyć do zgody.parę miesięcy temu powiedziałem dosyć!nie dotykalem leżącej obok,nie kochałem się z nią,-i co?okazało się że ma pretensje o brak seksu!ale sama ręki nie wyciągnie.zawsze mnie podejrzewa o romanse ,a człowiek pracuje sprząta gotuje wszystko ogarnia !drogie panie nie róbcie z siebie ideałów bo wina nie zawsze tylko z naszej strony.czasami warto powalczyć o druga stronę ale u mnie to zawsze ja musiałem to robić a księżniczka tylko mnie wyzywała od alkoholików bo wypiłem dwa razy w tyg.Ja nam już dość-koniec takiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt faciu nie idealizuje żon, jak twoim zdaniem nie widzisz dalszego wspólnego życia, weź rozwód. na potępienie zasługuje podwójne życie, życie w trójkącie. nawet"zła"żona nie zasługuje na odzieranie z godności, a dzieci co takiego zrobiły, że mają ojca o splamionej moralności? zdrada niszczy wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No biorę rozwód!i nigdzie nie napisałem że zdradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj bo rękę do kootasa wyciąga tylko ku/rwa dymana we wszystkie otwory i przez każdego kundla w okolicy, a żona się szanuje jak przystało na kobietę.No ale ku/rwa tego nie zrozumie, bo wiecznie łapy pcha w cudze rozporki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa tylko mężczyzna ma wychodzić z inicjatywą a kobieta ma leżeć jak kłoda.róbcie tak dalej to będzie więcej rozwodów i nieszczęśliwych żon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo rękę do kootasa wyciąga tylko ku/rwa dymana we wszystkie otwory i przez każdego kundla w okolicy, a żona się szanuje jak przystało na kobietę.No ale ku/rwa tego nie zrozumie, bo wiecznie łapy pcha w cudze rozporki x no, zwłaszcza te żony się szanują, co z dumą przyjmują z powrotem zdradzających mężulków :D ojjj ty bezrozumna kurko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no, zwłaszcza te żony się szanują, co z dumą przyjmują z powrotem zdradzających mężulków " Wyobraż sobie że właśnie te żony się szanują. Jęsli mąż przyjdzie skruszony i żałuje i przeprasza.... To szanująca żona mu przebaczy. A co się dzieje jeśli żona go nie przyjmuje? - on idzie chlać - ją pier/doli każdy pies z okolicy i z całego internetu ojjj ty bezrozumna kurko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, zwłaszcza te żony się szanują, co z dumą przyjmują z powrotem zdradzających mężulków smiech.gif ojjj ty bezrozumna kurko x Pisałam o ku/rwie co łapy pcha do cudzego rozporka, a nie o zdradzanej żonie, ale tobie bezrozumna kurko tylko jedno w głowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ku/rwie co łapy pcha do cudzego rozporka pisałaś, cyt: "no, zwłaszcza te żony się szanują, co z dumą przyjmują z powrotem zdradzających mężulków smiech.gif ojjj ty bezrozumna kurko"??? ty bezrozumna kurko??? ;) No i kolejne pytanie jest do dyskutantki: - ty taka głupia jesteś sama z siebie, czy ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczysz to ty ale nawet głupota ci nie wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×