Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość haluuuszkkaaa

długoletnie kochanki

Polecane posty

Gość gość
dlatego tylko do dymania się nadajesz buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że ty nie musisz ćwiczyć, bo głupia jesteś z urodzenia. A jakbyś tak jeszcze poćwiczyła - to hohoho... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrozumna kurka znów szuka na forum żony swojego kochasia :D:D No powiedz sama kim ty jesteś dla niego jak on weekend spędza z żoną a ty schizy na forum dostajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezrozumna kurko jestem żoną twojego kochasia. Poczekaj cierpliwie do poniedziałku to zliżesz moje soki z penisa swojego ideała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho! Zaczynasz ćwiczyć. I tak trzymaj - wkrótce zostaniesz mistrzynią swojej wsi, powiatu i ... kosmosu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mistrzynią swojej wsi to ponoć jesteś ty, każdy kundel cie dymał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja to po dłuuugich ćwiczeniach. A ty to masz wszystkie otwory wyje/bane ot tak - z marszu. Większość doby leżysz - i to na plecach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niee no ponoć ja ćwiczę a ciebie dymają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak zwykle poziom rozmów na kafe to niestety dno.nie da się pogadać i wymienić poglądami doświadczeniami.przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sie wymienić poglądami i doświadczeniami ze starymi qrwami? Przykre ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypowiedzi są czasami ostre i jak najbardziej trafne, gdyż dokładnie obrazują podłość i nikczemność jakiej dopuszczają się ludzie o podwójnej moralności: przed światem niby wszystko w porządku a pod przykrywką zdrada, kłamstwo, wykorzystywanie, i w tym wszystkim dzieci, które są bacznymi obserwatorami życia rodzinnego. one dużo wiedzą i też w swych dziecinnych sercach cierpią, tylko tego zdradzaczu nie widzisz boś zajęty obcą osobą, która tak jak ty, ma gdzieś twoje dzieci i całą resztę. być latami tylko do ukradkowego seksu, albo latami czekać na jego rozwód, to naprawdę głupota i krzywdzenie przede wszystkim siebie, bo na starość zostaje się z niczym, ze zbrukanym sumieniem a jeszcze na ogół cały romans wcześniej czy później wyłazi na wierzch i wtedy ty, twój kochanek i jego żona jesteście jak łajno, które śmierdzi po rodzinie, znajomych i w pracy...w sumie niezły ubaw dla obcych, a dla was...zmarnowane życie, a dzieci żal najbardziej bo już skrzywiona ich psychika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość doby leżysz - i to na plecach oczko.gif x Zawsze to lepiej leżeć na plecach niż klękać do miecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to prawda kochanko, żona lezy na plecach, ty, żeby go przy sobie utrzymać, musisz się godzić na jego zachcianki bądź zboczenia, które on realizuje na boku bo ma taką okazję. żeby wreszcie wszedł do twojej piczki, ty musisz go doić, nadstawiać swój o***t, albo jeść jego kupę...dosłownie. o lizaniu jego rowa nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żona tylko się położy i mąż już w niej jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie blokuj k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanko wyliż rowa żonatemu to może zawiezie cie do lasu żeby nasrać ci do ryją :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kochanką od 5 lat , właściwie byłam. Teraz on wyprowadził się z domu , oficjalnie jesteśmy razem . Jutro wyjeżdżamy na wakacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Do żony padalca.

Biedna skrzywdzona kobieto. Nawet nie wiesz jak bardzo mi ciebie szkoda. Nie znasz mnie i prawdopodobnie nie poznasz. Podejrzewam, że nigdy nie znajdę w sobie tyle odwagi, by powiedzieć ci wprost o tym, co zaszło. Pewnie nawet wolisz nie wiedzieć i dalej żyć w spokoju, zasypiając codziennie obok tego, który stał się moim przekleństwem i koszmarem na jawie. Jeżeli możesz to proszę, zabierz ode mnie swojego męża. Od 6 lat nie daje mi spokoju. Próbowałam grzecznie, nie dotarło. Próbowałam rynsztokowym ,,wyp...dalaj", a on mi na to, że kocha. Że jak nikt go rozumiem, chociaż nawet rozmawiać z nim nie chcę. Przyczepił się do mnie jak g...wno do okrętu i ani mu się śni odkleić. Ile zelówek w butach wytarł łażąc do mnie i narzucając się, tego nie wie nikt. Od 3 lat nie umówiłam się z nim nawet na kawę, spławiam go, on wciąż proponuje. Nachodzi mnie w pracy. Często słucham o tobie. Nie chciałabyś wiedzieć co ten padalec wygaduje na twój temat. Moim nieszczęściem jest uwiązanie tutaj. Nie mogę wywrócić całego życia do góry nogami tylko po to, by się od niego uwolnić. Dlatego błagam ciebie - zabierz go ode mnie, potrząśnij nim, zrób coś by uwierzył, że to właśnie TY jesteś mu przeznaczona, że to z TOBĄ ma być po wsze czasy. Nie chcę dłużej grać w tym przedstawieniu. Wybacz mi proszę i przywiąż go do kaloryfera jeśli trzeba. Marzę o tym, by zniknął z mojego życia raz na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

i kto ci  uwierzy w te brednie? Lecz się ...ko bez ambicji i honoru co lata za cudzym mężem i kłamie że to on za nią łazi.

Gdyby faktycznie tak było jak piszesz, to już dawno powiadomiłabyś policję. Do pracy ci przychodzi? Ciekawe jakim cudem? Jak wchodzi i kto go wpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi

koorewno wypierz mu gacie bo już od miesiąca nie ma czystych 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adddda

Jestem kochanką od 4 lat. Zaczynam od tygodnia informować jego żonę. Doszłam do wniosku że on nie odejc, ale chcę trochę napsuć im w związku. Zobaczymy co z tego będzie🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Od tygodnia informujesz tak codziennie? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×