Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość gość
szukam dobrego kebaba:) bo zaginęło gdzieś poprzednie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ameti
Dobre jedzenie dają na pewno w restauracji pod Baranem http://podbaranem.com moim zdaniem jeśli o Kraków chodzi - to jedna z najlepszych miejscówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moją ulubioną pizzerią jest już dłuższy czas Maxipizza - www.maxipizza.pl/krakow . Nie żałują dodatków, ciasto jest świeże wyrabiane codziennie i to się przekłada na smak już całej pizzy po wypieczeniu. Dużo rodzajów mają, są wegetariańskie, są też z mięsem, co kto lubi. Ja najbardziej lubię z salami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masia86
Witam, byłam przejazdem w Krakowie w drodze do Zakopanego natknęliśmy się na restaurację restauracji Gąska przy ulicy Limanowskiego podajże. Zauroczył mnie klimat swojski klimat oraz przepysznie przyrządzona gęś - naprawdę cudo. Wybierzcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna Lwo
Polecam Bar Mane Tapas, Dolne Młyny! Fantastyczne miejsce i miła atmosfera. Super muzyka z lat 90-tych. Smaczne jedzenie. Mają tu najlepsze tapasy jakie w życiu jadłam! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będąc w Krakowie odwiedziłam rejstaracje Tapas fajna muzyka jesli ktos lubi lata 90 można napić się piwa a jak ktos lubi winko doskonałe wina rzemieslnicze. bardzo podobał mi się wystrój. jest to jedyne miejsce gdzie można zjeść po północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinkaz84
Polecam restaurację Gąska na Limanowskiego. Chyba jedyna restauracja w Krakowie gdzie podają gęsinę. Gotują bardzo smacznie i domowo a klimat jest na prawdę przemiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kazimierzu! :D A dokładniej to jest to Stara Zajezdnia - uwielbiam tam jeść. No i piwko mają genialne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszuńka
jest jeszcze piwnica pod złotą pipą na floriańskiej. super jedzenie, świeże i dobrze zrobione, więc warto się wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość towardka
Znam tę restaurację. Chyba wiekszość osób, ktora była w Krakowie o niej słyszała. Sama osobiscie jednak nie byłąm (nieco przeraziły mnie ceny.....). Osobiście polecam restaurację u Ziyada w zamku w Przybyłowicach: http://www.uziyada.krakow.pl/ Miejsce bardzo ładne ( popularne jeśli chodzi o urządzenie wesel). Ich kawiarnia ma przepiękne widoki na cały Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zamiast chodzić do restauracji wolę zamawiać sobie catering do domu - różnorodne posiłki, bardzo smaczne i taniej niż w restauracji a i najem się bardziej :). Polecam każdemu KrkCatering http://www.krkcatering.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko dowożą pizzę z Maxipizza na Bratysławskiej. Warto u nich zamówić, na stronie www.maxipizza.pl/krakow jest telefon do lokalu i ceny z menu. Poza tym, że dostarczają sprawnie to też sama pizza jest jedną z moich bardziej ulubionych. Jeszcze w jednym miejscu na stary mieście lubię pójść na pizzę i tutaj. Reszta z oferty Krakowa mi raczej słabo smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleszy
Polecam bar Mane tapas Dolne Młyny w Krakowie. Świetny wystrój, miła obsługa, sympatyczni barmani, cudowna Pani Sylwia :-) Pyszne piwo i wina rzemieślnicze, do tego mega muzyka z dawnych lat i randka w 100% udana! Otwarte do północy więc może się przeciągnąć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją do Grand Croissants na Krupniczej. Serwują pyszne bułki wypiekane w piecu według własnej receptury. Możesz sobie zamówić coś na słono, jakiegos kurczaka, czy tuńczyka, albo na słodko - z nutellą, bananami, bitą śmietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie! Muszę to obczaić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny klimat panuje w Grand Croissants. Nie jest to prawda restauracja, gdzie zjesz pełny obiad, ale wpadnij na dobrą kawę i croissanta. Ja tam lubie wpadać po pracy ze znajomymi i zamawiamy zawsze jakiegoś rogala, bo wypiekają je na miejscu, a sa pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie na pizzę to bym chyba najbardziej doradzał Maxipizza na Bratysławskiej ( www.maxipizza.pl/krakow ). Bardzo przyjemne miejsce z dobrą obsługą i smaczną pizzą. Ciasto jest świeże, z tego co rozmawiałem z obsługą to wyrabiają je codziennie na świeżo, dodatki takie jak ser czy szynka też są raczej z lepszego segmentu, co raczej za często w pizzeriach się nie zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelJ
zależy jaki lubisz klimat. ja ze swojej strony polecam piwnicę pod złotą pipą - fajny lokal z pysznym jedzeniem, spoko atmosfera, całkiem inna od tych wszystkich zimnych i nowoczesnych wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulaMarkiewi
Poszłam do tej pipy z czystej ciekawości bo już kilka razy tamtędy przechodziłam i powiem, że całkiem spoko. czysto, a to dla mnienajważniejsze, bo nienawidzę jak jest syf, nie zjem w brudzie, fuj! jedzenie przyjemne i smaczne, nie czuć jakiegoś przepalonehgo oleju czy mrożonek. Ogólnie na plus. myślałam że będzie strasznie (ta nazwa jakość tak mi się kojarzyła :D ) a było bardzo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że dla mnie najlepszym jedzeniem jest to na zamówienie z http://hurryupshrimp.pl/, uwielbiam: burger z krewetkami smażonymi w cieście, sałatą lodową, czerwoną cebulą, pomidorem i sosem spicy rambo serwowany z krążkami cebulowymi i najczęściej to danie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Da Marco na mogilskiej :) Bardzo dobra włoska kuchnia, polecam spróbować pizzy Da Marco - jest rewelacyjna. Mają też pyszne makarony. A atmosfera jest naprawde rodzinna, można zawsze porozmawiać czy to z kelnerami czy z szefem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić lokal Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow . Fajne miejsce z przyjazną obsługą. Robią też zamówienia na dowóz i muszę przyznać, że dobrze im to wychodzi. Jeszcze nie miałem z nimi problemów typu żeby pizza dotarła zimna i grubo po niewczasie. Szybko dowożą, nawet w mniej niż pół godziny można już się spodziewać kuriera przy drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josja
niedawno miałam okazje być w barze mane tapas dolne młyny. Klimat niesamowity, super obsługa, jak za starych dobrych czasów... dostępne świetne piwo, wina rzemieślnicze. Czego chcieć wiece? polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto sobie też zajrzeć na krupniczą do Grand Croissants, gdzie serwują bardzo smaczne rogale wypiekane na miejscu w piecu. Mają je zarówno w wersji na słodko, jak i na słono. Bardzo dobre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bardzo lubię chodzic na desery, na coś słodkiego i na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dobre jedzonko mają w Da Marco na mogilskiej. Bywam tam co jakiś czas i zawsze wszystko jest świeże i super przyrządzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natankaa2
piwnica pod złotą pipą - byłam tam dwa razy, raz na kolacji i raz na przyjęciu z okazji chrzcin i zawsze było bardzo fajnie. mają super obsługę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnym miejscem na obiad czy na imprezkę rodzinna jest http://www.magillo.pl/. bardzo ładne wnętrze z fajnym klimatem. jedzenie mają fantastyczne i obsługa bardzo miła. A przy tym jeszcze mini zoo co jest wielka frajda dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie zdecydowanie Stara Zajezdnia. po pierwsze pyszne jedzenie i piwo, po drugie bardzo miła i pomocna obsługa, no i po trzecie super klimat. Nie ma drugiego takiego miejsca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Sąsiadów na Kazimierzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×