Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość gość
Odkąd pamiętam jestem wielkim fanem włoskiej kuchni także mnie najczęściej można znaleźć w Da Pietro (menu mają na swojej stronie - www.dapietro.pl ). Super pizza, zwłaszcza smakuje mi z czterema serami. Tutaj czuć że mają oryginalne składniki, ciasto jest też klasycznie włoskie a nie przerabiane na polską modłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadamy z koleżankami na herbatę trochę porozmawiać do krakowskiego HotChili. Indian Chai fajnie przyprawiona herbata, ogólnie niepowtarzalny smak. Jestem fanką dobrych herbat i uważam, że lokal pod tym względem robi naprawdę niezłą robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, zależy czego kto szuka bo na przykład dla mnie jednym z ulubionych miejsc jest z kolei stara zajezdnia, najpierw znajomi mnie tam na piwo wyciągnęli przy dniu św. Patryka i od razu mi się spodobało a potem byłam też parę razy i ani piwo ani menu się okazało nie zawodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczak z cebulką i papryką podają na bogato w www.indianfood.pl Jeszcze tak dużych porcji to przyznam nigdzie nie widziałem. Odwiedzam głównie lokal przy Pijarskiej 9 w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o pizzę to moim zdaniem jedną z lepszych w Kraku, albo nawet najlepszą robią w DaPietro na rynku głównym. Dokładny adres można przez ich stronę znaleźć - www.dapietro.pl . Jeśli ktoś by chciał w miarę niedaleko zaparkować to na tyłach kościoła franciszkanów jest parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam się wybrać do http://biesiada.com.pl/ smaczne, dobre, elegancko podane jedzenie i miła obsługa. Zawsze jak tam jestem to się najem, napiję, pogadam ze znajomymi. Ogólnie naprawdę atmosfera jest bardzo przyjemna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz menu indyjskie www.indianfood.pl . Chyba jeden z najbardziej znanych lokali z żarciem indyjskim w Krakowie. Dużo młodych ludzi chodzi. Znam dwie osoby, które za ich pośrednictwem utrzymują dietę wegańską i jakoś nie widzę, żeby brakowało tym ludziom energii :) Ceny tak dopasowane, że można i codziennie jeść przy ograniczonym budżecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię bardzo pizzę z tuńczykiem jaką w Da Pietro podają. Także jeśli ktoś przepada za włoskim jedzeniem w tym właśnie pizzą makaronami lasagn-ią i tak dalej to bym tę restaurację polecał. Co do konkretów to na stronie www.dapietro.pl jest menu z cenami i adres. Trochę tam jest problem z dojazdem jak to generalnie w okolicach rynku głównego, ale można w miarę blisko zaparkować za kościołem ojców franciszkanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałem niedawno indyjskiego sera z rodzynkami w HotChili przy Pijarskiej 9. Kuchnia indyjska jest prosta, smaczna i pożywna, a tam w lokalu masz do czynienia z obsługą Hindusów. Chleb sami robią, lody też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto się wybrać na piwo indyjskie i oryginalne lody robione prze Hindusów do HotChili przy Pijarskiej 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwowaK
Ostatnim odkryciem jest u mnie restauracja Piwnica pod Złotą Pipą - świetne staropolskie jedzenie, fajna atmosfera i ogólnie cały klimat na duży plus. Jest przy starym mieście, na floriańskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić lokal Maxipizza – www.maxipizza.pl/krakow . Fajne miejsce z przyjazną obsługą. Robią też zamówienia na dowóz i muszę przyznać, że dobrze im to wychodzi. Jeszcze nie miałem z nimi problemów typu żeby pizza dotarła zimna i grubo po niewczasie. Szybko dowożą, nawet w mniej niż pół godziny można już się spodziewać kuriera przy drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinaa1
Koniecznie sprawdźcie sobie tę restaurację http://www.ckoberza.pl . Jeśli lubicie dobre jedzenie, to jest to idealne miejsce na obiad czy kolację. Poza tym obsługa jest tam świetna, a to też jest duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku jest tak ze polubiłam sushi jak siostra zabrała mnie do tej restauracji w Krakowie Miyakosushi i teraz musimy chociażby w każdy weekend sie tam pojawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandrAF87
Jest taka restauracja przy rynku, bodajże to ulica Floriańska - Piwnica pod Złotą Pipą :) świetne miejsce na obiad lub kolację. Mają przepyszne i świeże jedzenie, zawsze obsługa jest przemiła. Jak lubi ktoś staropolskie klimaty to warto tam zajść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy kto co lubi, wiec nie będę proponować resto, tylko taxi. To bardzo istotne, by zadbać wcześniej o podwózkę, ja jeżdżę tymi taxi www.taxi.krakow.pl to duża wygoda w podróżowaniu po tak dużym mieście :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia185
Ja polecam restaurację Gąska przy ulicy Limanowskiego. Suuuper żarcie, naprawdę jadłam tam górna półka. Jest to jedyne miejsce w krakowie gdzie mozna zjesc gęsine. Poza tym fajne miejsce zna zorganizowania firmowej imprezy integracyjnej, małego wesela, przyjęcia czy też stypy. Z zresztą więcej informacji znajdziecie tutaj http://www.gaskarestauracja.pl/o-nas.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gdzie można zjeść najsmaczniej w restauracji Gąska ulica Limanowskiego Kraków - z suuuper zarciem naprawde jadłem tam górna półka ; gesina jedyne miejsce w krakowie gdzie mozna zjesc a poza tym wspaniała obsługa - gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem w bardzo fajnym barze w Krakowie gdzie można byo zjeść bardzo smakowite dania -Swietna obsługa fantyastyczni barmani i cudowna pani Sylwia a także Jedyne miejsce na dolnych mlynów gdzie mozna zjeśc po północy co polecam bo naprawdę warto w baru mane tapas dolne młyny i tutaj warto być - -> https://www.facebook.com/manedolnychmlynow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tynal
baru mane tapas dolne młyny to jedyne miejsce w którym można zjeść nawet o późnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze swojej strony polecam restaurację gąska na ulicy limanowskiego. Mają smaczne jedzenie i czuć w niej polski klimat. Mają też ładny ogródek. Warto przyjść posmakować z koleżanką, czy kolegą na lunchu. Niedługo będę organizować małe wesele i biorę ich pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darka1
Polecam Restaurację Gąska na ulicy Limanowskiego w Krakowie. Serwują tam polskie jedzenie i gęsine gdzie to jest rzadkość. Miła atmosfera a także obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynapot
Polecam restaurację Gąska ulica Limanowskiego Kraków Co robia ? glownie restauracja ale z suuuper zarciem naprawde jadłem tam górna półka pozatym: , stypy, imprezy integracyjne firmowe, spotkania małe wesela przyjecia super jedzenie polski klimat gesina jedyne miejsce w krakowie gdzie mozna zjesc jak sie da angielska opinie to tez by było fajnie spokojne miejsce w końcu porządna restauracja na podgórzu. świetna obsługa wigilii polecam najlepsza wigilia firmowa na jakiej byłem klimatyczny ogródek miła obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kudlatek1987
Ja polecam bar mane tapas dolne młyny, najlepsze tapasy w Karkowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula9812
Polecam serdecznie Restauracje Gąska w Krakowie ul. Limanowskiego :) Bardzo dobre jedzenie , powiem szczerze że nie jadłam w żadnej restauracji tak dobrego jedzenia ,bardzo miła obsługa , spokojne miejsce gdzie można miło spędzić dzień z rodziną . Co więcej jest ogródek który dodaje uroku całemu otoczeniu :) Polecam Serdecznie :) http://gaskarestauracja.pl/kontakt.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela19
Moim zdaniem jedna z lepszych restauracji w Krakowie jest Gąska ulica Limanowskiego. Byłam ze znajomymi, jedzenie nam smakowało bardzo dobrze w spokoju mogliśmy zjeść przy tym atmosfera tez była ok. Na obsługę jak i na wystrój nie mogę narzekać. Ogólnie nam się podobało z chęcią tam wrócę jeszcze kiedyś. A innych też zapraszam tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie można na telefon zamówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataa56
restauracji Gąska ulica Limanowskiego Kraków !! Polecam! Świetne jedzenie, duża porcja, miła obsługa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakiś kebab?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×