Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość Fuzen
Jesli polska kuchnia, to zdecydowanie Pod Baranem. Zarówno na spotkanie biznesowe, jak i obiad rodzinny. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwinka
byłąm tam pod baranem, i na filipa i w piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej - i w piwnicy tam najbardziej mi się podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to dobrym miejscem jest Maxipizza mają tam nie tylko dobre pizze ale i makarony ogólnie dobra włoska kuchnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila9223
Ja polecam Yeti Pizza - najlepsza pizza w Krakowie! Gwarantuję Wam, że nie jedliście w życiu lepszej. Same przepyszne i świeże składniki, a pizza, jakby prosto z Włoch. Polecam przejść się, jeśli tylko będziecie mieli okazję, bo naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufoska
Polecam piwnicę pod złotą pipą - zarówno na wypad z mężem/żoną czy taki o wypad ze znajomymi. Mają przepyszne jedzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy polecają pizzerie... Ja polecam bardzo restaurację Stara Zajezdnia na św Wawrzyńca :) Jedzenie jest genialne a miejsce bardzo klimatyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadalia
W Krakowie nie polecę chociaż dwa razy tam byłam. Ale ostatnio jak byłam w stolicy to znajoma zaprosiła mnie do restauracji Pianka na lunch nie dość że z dwóch dań i deser to tylko koszt 19,90. Jesli ktoś będzie w stolicy to warto tam się wybrać na pyszne jedzenie w super klimacie. Bardzo dużo tam widziałam ludzi przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haliskowa
jak kraków to koniecznie obiad/kolacja w piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki8999

Dobre pizze robi Maxi Pizza, już nie pamiętam kiedy pierwszy raz u nich zamówiłem ale dawno i cały czas trzymają ten sam dobry poziom, nie zepsuło im się ciasto w międzyczasie...Na maxipizza.pl można zamawiać, tam masz też menu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diggia

w Krk na typowo włoskie smaki to trafiłam dopiero w Starym Podgórzynie w Trattoria Venezia. Smacznie, włosko i domowo! taka kuchnia jakbym sie przeniosła do słonecznej italii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Dużo się zmieniło na plus w Ludwince (ich strona – ludwinka.pl). Pamiętam to miejsce jeszcze przed modernizacją za starego właściciela to rewelacji nie było. Teraz jest o niebo lepiej, smaczniejsze jedzenie, ładniejszy aranż, jest czyściej, wygodniejsze stoliki, aż chce się tutaj spędzać czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmikoos

w krakowie polecam piwnicę pod złotą pipą. jedzenie świeżutkie i fajny klimat w restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marce.linn
Dnia 19.12.2018 o 08:55, Gość mmikoos napisał:

w krakowie polecam piwnicę pod złotą pipą. jedzenie świeżutkie i fajny klimat w restauracji

klimat i ogólnie atmosferę mają rewelacyjną. super miejsce. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oesi

Ja organizowałam urodzinowy obiad dla mojego taty właśnie w tej włoskiej knajpie Trattoria Venezia w Podgórzynie Starym w Krk. I szczerze mówiąc jestem zachwycona jedzeniem, miejscem, osobną salę mieliśmy...na prawdę miło, rodzinnie i smacznie! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laurka

Trattoria Venezia - mega smacznie tam karmią, potwierdzam! ❤️ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciara88

W Trattorii Venezia  jest przynajmniej ponad 20 włoskich win ;) Bardzo bogate menu.Podobało mi się też to ,że na terenie restauracji jest sklepik, w którym można zakupić  świeże warzywa, owoce, sery, oliwy  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitta

no także do pysznego włoskiego obiadu włoskie wino - to jest to! a tak na serio to knajpa jest smaczna i podają świeże dobre włoskie jedzenie. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia99

Jeżeli np. interesuje Was sushi, które jest naprawdę teraz bardzo popularne (i zdrowe) to polecam Sakanę – zarówno tym doświadczonym, jak i tym którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tą kuchnią. Można zjeść zdrowo, smacznie oraz w miłej atmosferze i trochę poczuć magię tamtego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurka7

Zdecydowanie piwnica pod złotą pipą to mój nr 1 jeżeli chodzi o jedzenie na mieście w Krk 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali
Dnia 30.08.2018 o 12:17, Gość uwinka napisał:

byłąm tam pod baranem, i na filipa i w piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej - i w piwnicy tam najbardziej mi się podobało 🙂

Zdecydowanie! polecam, miejsce godne polecenia, warto odwiedzić i prześledzić menu, bo jedzenie jest wyborne!. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaaa

Potrafią dowieźć pizzę wciąż jeszcze gorącą w Maxipizza na Bratysławskiej. To mi się nich najbardziej podoba że na jedzenie nie trzeba dlugo czekać a potem jak już się je dostanie to nie trzeba go wrzucać jeszcze do mikrofali na parę minut żeby podgrzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darii

W Krakowie warto odwiedzić piwnicę pod złotą pipą, ja bardzo często tam wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszą pizzę wegetariańską robi Maxipizza . U nich też można liczyć na bardzo szybką dostawę, ostatnio to czekałam na kuriera chyba 15 minut nie więcej. Pizzę dostarczają wciąż gorącą także trzeba trochę uważać jak się pudełko bierze w ręce żeby się nie poparzyć 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOlla

Jakiś czas temu z rodziną odwiedziłam Sakanę, gdyż mieliśmy chęć na sushi  i muszę przyznać, ze wrażenia naprawdę pozytywne. Jedzenie bardzo dobre. Szczególnie polecam to miejsce osobom z dziećmi, gdyż w restauracji jest prawdziwy fajny kącik do zabaw dla dzieci oraz jest zatrudniona wspaniała animatorka, która dba o to, aby pociechy się dobrze bawiły, a rodzice mogli spokojnie zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice

@JaOlla my też tam kiedyś byliśmy na wyjeździe integracyjnym z pracy,  zorganizowali nam warsztaty z robienia sushi , wszyscy byli zadowoleni z nietypowej integracji 😄 a sushi wyszło całkiem nieźle. jak będziemy w Krakowie, to też zamierzamy tam wpaść, przede wszystkim na ciepłe dania z ich  karty, bo moim zdaniem wymiatają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annn

Świetną pizzę robią w Maxipizza na Ruczaju, ja bym ich podpowiadał jeśli ktoś lubi włoski placek :) Raz że ciasto mają dobre, odpowiednio upieczone w specjalnym piecu do robienia właśnie pizzy, a dwa że składniki na placek kładą świeże i lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9

Czyli dołaczyła do mojej mapy kolejna restauracja i musze koniecznie ją dowiedzić i sprawdzić jak sie w niej je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja h

W krakowie jasne, że w piwnicy pod złotą pipą na floriańskiej. Świetny lokal z klimatem, a jedzonko pychota i jak na tak znany lokal wcale nie jest jakoś drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leikmaa

Sakana. Oferują bardzo dobre sushi. Nie ma problemów z rezerwacją stolika praktycznie od ręki, do tego jest bogata oferta grillowa i alkohole. Można spokojnie zjeść, odpocząć, porozmawiać, poznać smaki tej niewątpliwie świetnej kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm

Polecam Maxipizza. W Kraku mają chyba dwa lokale, ja akurat zamawiam z Kapelanki. Bardzo dobrze upieczone ciasto, nie spalają pizzy ale też nie ma jakiegoś surowego ciasta. Gruby placek jest bardzo puszysty, składniki dobrze leżą na cieście nie zsuwają się, dowóz robią błyskawicą!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×