Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marnit

Gdzie jest w krakowie jakaś dobra restauracja?

Polecane posty

Gość gasinka
przejdź się przy rynku na floriańską, jest tam piwnica pod złotą pipą. to jedno z moich ulubionych miejsc w krakowie. mają przemiłą obsługę i smaczne jedzenie, zawsze mimo wielu klientów jest tam tak klimatycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie zjeść naprawdę dobre jedzonko, z kuchni włoskiej to wybierzcie się do Da Marco na mogilskiej. Mają tam najlepszą w Krakowie, zdecydowanie! Chodzimy tam od dawna i zawsze jestesmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My to zazwyczaj z moim mężem zamawiamy jedzenie z http://hurryupshrimp.pl/ bardzo nam smakuje, jest zawsze doprawione, oboje uwielbiamy krewetki mają też idealną zupę kokosową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwiedx koniecznie grand croissants na krupniczej. To nie jest co prawda restauracja z obiadami, ale możesz tam zjeśc bardzo dobre croissanty, a takim sobie pojesz. szczególnie jesli wybierzesz opcję z mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ominęłam
gasinka, hah, wczoraj tamtędy przechodziłam i właśnie ta nazwa przykuła mój wzrok ale jakoś ominęłam to miejsce... :( jutro tam się wybiorę z chłopakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikaradek1
Ostatnio szukalismy z mezem restauracji typu slow food i trafilismy do filipa 18. Bardzo fajna, artystyczna restauracja,a jedzenie przeroslo nasze oczekiwania. Zdecydowanie warto chociaz raz do nich wpasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie miałem jeszcze problemów gastrycznych po pizzy z Maxi pizza (o nich mi chodzi -maxipizza.pl). A jednak wiadomo jak to jest z pizzeriami, różnie z jakością bywa. Tutaj jest świeżo, ciasto dobrze wypieczone a nie jakiś zakalec w środku, sosy tak samo świeże, a nie na starym jogurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandragosc
Zalezy jakiej kucni szukasz, ale ja zdecydowanie polecam Filipa 18. Kuchnia slow food , najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriannna88
My uwielbiamy Filipa 18, bo jestesmy zwolennikami kuchni slow foodowej. Lubimy dobrze zjesc, wiec nie wybieramy byle czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ tu autopromocje wlascicieli knajp... A Krakow byl fajny 30 lat temu, teraz to juz tylko duze miasto, jakich wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detenia
Ale co właściwie złego w tym, że duże miasto? Nadal bardzo urokliwe, moim zdaniem jedno z piękniejszych w naszym kraju. Jeśli o restaurację chodzi, to też znam kilka dobrych. Jedną z nich, godną polecenia na pewno jest Pod Baranem http://podbaranem.com jakiś czas temu ich odkryłam i co jakiś czas odwiedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjnym miejscem, gdzie można dobrze zjeść jest restauracja Bakłażan w Krakowie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Od kuchni włoskiej po tradycyjne gołąbki. Uwielbiamy z mężem to miejsce i z czystym sumieniem możemy polecić każdemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Krakowską Manufakturę Czekolady. Dla mnie najpyszniejsze takie miejsce w mieście. Naprawdę jak lubicie gorącą czekoladę czy inne słodkości to to bedzie dla Was raj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o moje zdanie to oni maja najlepsze przysmaki w Krakowie. Miło jest do Was zajrzeć. Mnie akurat nowa lokalizacja odpowiada...mam po drodze z pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codka89
Jest też piwnica pod złotą pipą na floriańskiej, przy rynku. Sprawdź na mapie dokładną lokalizację. mają bardzo smaczne jedzenie :) i ogólnie fajny lokal. byłam tam już 2/3 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to lubię sobie pizzę zamówić z dowozem ze strony maxipizza.pl. Mają lokale w różnych miastach, jest ich trochę na mapie. Szybko dostarczają, jest tak zabezpieczona żeby tempki nie straciła, ostatnio szczególnie mi Pesto smakuje...ale jej raczej przed całowaniem się nie polecam jeść...pesto plus czosnek dają o sobie znać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mojego jak najbardziej pozytywnego doświadczenia z dobrym smakiem potraw i miłym spędzeniem wolnego czasu na pewno polecam ta restauracje http://www.trzejkucharze.com/new/ Z pewnością będziecie tam wracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja ostatnio slyszałam, ze bardzo smacznie jest w Starej Pączkarni - https://web.facebook.com/Stara-Pączkarnia-Kraków-183141989137994/?_rdc=1&_rdr Podobno robią tam pyszne, tradycyjne pączki - osobiście takie uwielbiam. Jak mi sie uda to chciałabym sie tam jutro wybrać z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opilka745
na obiad lub kolację na mieście mogę polecić piwnicę pod złotą pipą - dobre porcje, można się najeść, a przede wszystkim jest smacznie. nie czuć żeby były to jakieś gotowce czy mrożonki, wszystko świeżutkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzoana1
Dobra restauracja na randkę z żoną? Myślę, że może jej się spodobać na Filipa 18.Jest to bardzo gustowna i apetyczna restauracja typu slow food. Dania, które tworzy szef kuchni są wykonywane z lokalnych krakowskich produktów, więc jakość produktów jest bardzo wysoka. Myślę, że żonie może tez spodobać się wnętrze restauracji, które utrzymane jest w nowoczesnym i stylowym klimacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretkafletka
Kraków słynie z dobrych restauracji, ale mi się zwykle nie chce w nich tłoczyć, więc zamawiam jedzenie na dowóz. Wygodnie można sobie przez np Pizza Portal zamówić, szybko, łatwo i do domu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omibi
jedzenie na dowóz jest wszędzie, a czasami człowiek ma ochotę poczuć ten klimat miasta. ja osobiście polecam piwnicę pod złotą pipą, super restauracja i mają przepyszne dania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Maxi Pizza, można ich prawie wszędzie znaleźć, dość duża sieć, na maxipizza.pl są ich lokale z menu. Często mają promocje, szybko dowożą, ogólnie jeszcze się na ich pizzy nie zawiodłem, na składnikach nie oszczędzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsdukcja
Ja polecam szukać na pizza portal - tam jest mnóstwo bardzo dobrych restauracji. Ja jak szukałam jedzenie z dostawą lublin to właśnie tam znalazłam kilka bardzo dobrych knajpek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Restauracja Filipa 18 koło Kleparza - przepyszna, elegancka restauracja w której szefem kuchni jest Marcin Sołtys, który kiedyś zadowalał podniebienie samego prezydenta Komorowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tumibka
Na floriańskiej jest piwnica pod złotą pipą - przyznaję, że pierwszy raz zabrali mnie tam znajomi ale byłam bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smaczny jest Catering Margaret, ale to raczej obsługa jakichś imprez :) maja świetnego łososia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zamoiwc online na stronie lub przez pyszne.pl. Hurry Up Shrimp nie pobiera oplat za dowoz, a wszystko przychodzi zawsze na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×