Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolinka21

Żylaki nóg

Polecane posty

Mam mały problem,na nogach pojawiły mi się pajączki i niewielkie żylaki,mam 21 lat i jestem wkurzona,że już muszę się borykać z takim problemem.Proszę o pomoc jak można zmniejszyć widoczność tych żył ale bez żadnych operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iyutyr
jedz kasze gryczana tam jest krzem i rutyna dobra na zylaki und pajaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfokrofkr
Ja też mam żylaki mając 23lata. Miałam operacje, ale nie licz na cud może byc tylko gorzej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem żylaki będą się rozwijać ale chciałabym spowolnić to trochę ale przynajmniej zatrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kioolldjejjjjej
można zrobić ostrzykiwanie ,jakim lekiem tak że żyłka zarasta ,zapytaj lekarza bo nie wiem dokładnie.Koleżanka robiła zapłaciła ok 300 zł ,tyle ,że to trzeba raczej zima ,bo po wstrzyknięciu substancji najpierw były wyraźniejsze zanim zarosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatni moheranin
pij perz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlgaKk
Witajcie, znam żel do nóg, po którym żylaki znikają. Z tego co wiem to większość żeli tylko zmniejsza ból, ale nie likwiduje żylaków. Jak ktoś chce wyleczyć żylaki to mogę napisać nazwę żelu i firmę. kow.olga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjanadja
dziewczyny, polecam zabieg skleroterapii. Polega na miejscowym wstrzykiwaniu jakichś preparatów, jest to bezbolesne i proste. Po zabiegu nogi jak nowe :) robiłam tej zimy i jestem super zadowolona, mam nadzieję że efekty utrzymaja się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadjanadja, a gdzie robiłaś taki zabieg, jestem bardzo zainteresowana, bo sporo czytałam o tym, jestem z okolic Warszawy, więc poszukuję jakiegoś miejsca w warszawie lub okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjanadja
Skleroterapię robiłam w lux medzie w warszawie. mają sporo placówek, więc nie czeka się długo, przynajmniej ja nie czekałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki nadjanadja. Dzwoniłam dziś do lux medu na domaniewska, mam blisko pracy, wiec jak coś to zgłoszę się do tej placówki :) umówiłam wstępnie wizytę i jeśli wszystko dobrze pojdzie to na poczatku czerwca zrobię sobie zabieg. Tylko zastanawiam się czy to dobry pomysł na lato pakować się w te uciskowe rajstopy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadjanadja
widzę że luxmed trzyma formę :) chodzi mi o terminy. A wracając do samego zabiegu, to osobiście wolałabym robić jesienią ub zimą, bo mogą zostać siniaki, poza tym przy wysokich temperaturach ciężko ubierać pończochy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota56
Kochane nie trzeba od razu iść na zabieg!! Też mam ten sam problem. Długo stoję w pracy i jeszcze w rodzinie były żylaki więc od dawna zmagam się z tym problemem. Kilka tygodni temu zaczęłam smarować łydki i uda żelem galvenox soft i choć początkowo nie chciałam wierzyć to faktyczni znikają pajączki i nowe się nie pojawiają. Do tego skóra staje się elastyczna i nawilżona. Spróbujcie zanim zdecydujecie się na poważny zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby zapobiec postępom choroby należy przede wszystkim zmienić tryb życia na zdrowszy. Kluczowa jest aktywność fizyczna - mięśnie, pracując, zapobiegają zatorom żylnym. Ważne jest, by zdrowo jeść i utrzymywać prawidłową wagę ciała. W miarę możliwości trzeba także unikać zbyt długiego stania lub siedzenia, niewygodnego obuwia oraz gorących kąpieli i nadmiernej ekspozycji na słońce. Na tak zwane "ciężkie" nogi pomoże odpoczynek z nogami w górze (dobry na krążenie) oraz masaże zwykłe bądź pneumatyczne. Dobrze jest wspomóc terapię lekami z diosminą, np. Diosminexem, który jest bardzo skuteczny dzięki zawartości zmikronizowanej postaci diosminy; wchłania się z przewodu pokarmowego aż w 70% (podczas gdy inne preparaty wchłaniają się w 20-30%).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo na prawej nodze pod kolanem mialam najpierw takiego pajączka potem zaczynało się to powiekszać . Pogorszyło się po porodzie żylak już byl dośc widoczny i odstawał na nodze. Zaczynało mnie to już pobolewć. Zgłosiłam się do lekarza z http://krefft-laser.pl/ bardzo ładnie mi to zrobili po zylaku nie ma śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×