Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bfdsdsada

Dlaczego to mezczyzni musza podrywac kobiety?

Polecane posty

Gość pytajaccy dzenntellmannn
To jest też dobre - bo przecież odbieranie porodu i rodzenie to jdno i to samo Wlasnie, dlatego seksuologi nie musi uprawiac seksu by sie znac na seksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Seksuologi nie musi by swietnym kochankiem by sie znac na seksie i vice versa, swietny kochnake moze nie miec pojecia o seksuologii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate963
hej dziewczyny:) słyszałyście o shinybox? za uzbieranie 100 punktów otrzymuje sie calkowicie za darmo pudełko z 5 markowymi kosmetykami :) ja tez teraz walcze o to pudełko dlatego jezeli moglybyscie mi pomoc :) wystarczy jak wejdziecie w ten link http://shinybox.pl/?ref=4171679 i sie zalogujecie. wtedy wy tez mozecie prez zapraszanie osob otrzymac swoje pudełko. to nie jest zaden wirus ani spam... jestem normalna dziewczyna i bardzo bym chciala dostac takie pudełko :) mozecie pomoc mi i przy okazji dolaczyc sie do walki o swoje kosmetyki :) pls dziewczyny pomozcie :) mężczyźni tez mogą wziac w tym udzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
njunnujn Wy naprawse myslicie ze mnie dobijacie? haha widze ze jestescie tak samo naiwne jak glupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:16 [zgłoś do usunięcia] pytający dzentelmannn zaczynam się obawiać, że jesteś kimś kto zna mojego faceta z jego pracy...a to ŹLE wróży XD Mowilem ze ten swiat jest maly, tez sie zaskoczylem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:25 [zgłoś do usunięcia] Moorland wątpię - ale zapytam się czy kojarzy takiego gościa. Jak się na tyle dobrze znają, to pewnie pozna styl wypowiedzi Ewentualnie Dzem ściemnia tudzież mnie z kimś pomylił (nie wiem jak rozpoznać osobę po tak małej ilości danych osobowych) i będzie mu głupio jak faktycznie kogoś klepnie w plecy. 18:26 [zgłoś do usunięcia] pytający dzentelmannn Moorland Oczywiscie ze pozna po stylu wypowiedzi, - tylko mu nie pokazuj calej mojej tworczosci, pokaz te mniej kontrowersyjna On wie ze ze mnie jest jajcarz, ale nie uwierzy ze az taki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18:44 [zgłoś do usunięcia] pytający dzentelmannn Moorland Odpowiem ci na te pytanie osobiscie, juz w poniedzialek albo wtorek, troszke cierpliwosci Mam pewien plan, ciekawe czy wypali - zalezy od twoje faceta I się nie doczekałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczny zafiksowany mikrofiutek nie ma co, na kafeterii ciekawiej niz w ZOO :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
psychiczny zafiksowany mikrofiutek Jedyne na co sie stac to obrazenie, nie ma co sie dziwic. Jestes zalosna osoba. Ciekawe czy bys mi to powiedziala w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II konklawe w piekle
Sie ma:) To ty rozwiązałeśś I konklawe poprzez zawłaszczenie funkcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo ciekawe czy ty
powiedziałbyś , którejs kobiecie prosto w twarz, ze jest idiotką ??? bardzo watpie :) ty sie przeciez tak naprawde kobiet boisz tylko tutaj gdzie cie zadna nie widzi mozesz dac upust swoim żalom wobec kobiet ta cała twoja pisanina dowodzi tylko jednego z całych sił krzyczysz biedaku DLACZEGO ŻADNA KOBIETA MNIE NIE NIE CHCE ?? NO DLACZEGO ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
hahahha dzięki za przypomnienie, też byłam w tamtym temacie, jego ciągłe obrażanie i wymyślanie bzdur było zabójcze :D a właśnie najlepsze z seksem - on nie musi go uprawiać żeby wiedzieć, ze baby mają większą przyjemność, hehehheehhehehe a Ty pytający potrafisz napisać chociaż jednego posta nie wyzywając nikogo czy to przerasta Twoje możliwości intelektualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
a właśnie najlepsze z seksem - on nie musi go uprawiać żeby wiedzieć, ze baby mają większą przyjemność, hehehheehhehehe wyobraz sobie ze nie musze byc kobieta by wiedziec ze jak ja walna z calej sily lewym sierpowym to ja zaboli bardzeij niz jesli taki cios dostanie ode mnie np moj kumpel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest, że jak raz powiesz coś z sensem to zaraz to spierdolisz? Prób bólu każdy ma inny, więc żebyś się nie zdziwił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
Topik nadal zyje ? No i do jakich ambitnych wnioskow doszliscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland Nie zapominaj co ustalilismy - myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on jest pocieszny :D Lubię tego mikrofiutka, zawsze robi z siebie idiotę, a mimo to liczy na nobla. Jak ci się podobało przypomnienie wszystkich tematów gdzie dostarczyłeś rozrywki wszystkim czytającym ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH BEER UND PENSION 666
Są młode podrywaczki teraz inne czasy mamy! Jak ma młódka chcicę to się zrucha ze starszym potajemnie! Byle oboje tego bardzo chcieli! Baba chce starszego chłopa! Rówieśnik przed nią nie błyśnie! Młodzieńxze miłości und studenckie to strata czasu und nerwów! Rozwodów teraz coraz więcej! Miłość prawdziwa to musi być logiczna i przemyślana! Chemia to wymysł! Jest pociąg seksualny, albo odraza und marszczenie mord! Wielu się za lepszych uważa, a chooj co znaczą! Złudzenie swej wysokiej pozycji społecznej, czy jej sztuczne zawyżanie! Starszyzna była już pierwsza i wyżej stoi! Młodziaki wojują, a i tak nikt nic nie ugra! ZGON! DENAT! TRUP! NIEBOSZCZYK! ZDECHLAK! ZMARLAK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland po raz kolejny potwierdzasz ze myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona dawaj wiecej, czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą ja ten tekst o mocnej stronie już gdzieś widziałam...nie skopiowałeś tego z kwejka czy innej tego typu strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 15
Gorzko , gorzko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaskakująco dobrze orientujesz się co to jest, w takim razie :) I na bank to gdzieś już widziałam, poza tym powtarzasz to dość często z jakiegoś powodu i nic nowego nie wymyślasz. Miałam w szkole takiego kolegę, każdy się z niego nabijał, a jak w końcu wymyślił jakąś "ripostę" (kiepską, ale zawsze coś), to non-stop tym przynudzał :) Zuza - gorzko to dżemik wczoraj płakał ze wzruszenia jak naszą poezję przeczytał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaję Pytającego do swoich kafeteryjnych ulubieńców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×