Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bfdsdsada

Dlaczego to mezczyzni musza podrywac kobiety?

Polecane posty

Gość alebezedura
do BSA jeszcze jakieś argumenty przemawiają i nie wyzywa każdego bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
temat o ksieżniczkach też dobry - znów żale, że wszystkie kobiety świata nie są dziewicami i wmawianie, że 99% ma za sobą przygodny anal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - nigdy nie wysyłaj swoich zdjęć, znajomi z neta nie muszą wiedzieć jak wyglądasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zamierzam startować" Jakiejś rozgrzewki potrzebujesz, czy co...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
DKW działaj, działaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
dżemik był kiedyś dużo ciekawszy, teraz już tylko "idiotko" i "idiotko", nawet nie ma się z czego pośmia jesli ktos pisze ciagle glupoty, przekreca slowa, osmiesza sie to nic dziwnego ze ciagle pisze idiotko, dostosowuje sie do sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
dżem to raczej wygląda tak, że nie masz kompletnie żadnych argumentów więc bierzesz się za obrażanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
BSA ma 100% więcej inteligencji niż dżem, ale od dżema nie spotkałam tu większego głupka, nawet Loooser cz yLordKoks widać ze jest projektem i ma zasób wiedzy oraz formułuje poprawne wypowiedzi. a ten to dno i 3 metry wodorostów. powiedz to mi idiotko w cztery oczy jestes w stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
alebezedura nie mam zadnych argumentow? hahaa dobre sobie zawsze podaje arguemnty i jedyna rzecz jaka doczekuje sie w odpowiedzi to bzdurne kontrarguemnty i przeinaczanie moich wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Jest jeszcze opcja, ze dżem jest po prostu gówniarzem w wieku gimnazjalnym - chyba ta grupa wiekowa najczęściej prezentuje ten poziom dyskusj hahaa napisala osoboa ktora nie potrafi czytac ze zrozumieniem a myslenie dla niej to sport ekstremalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Za to nasze aryjskie słoneczko się wyrabia - wczoraj założył temat który poważnie mi się spodobał Zawsze byłam ciekawa jak faceci wyliczają sobie koszty "posiadania dziewczyny" hahaa, kolejna idiotka ktora mysli ze jestem autorem wszystkich kontrowersyjnych tematow na kafe chcesz sie zalozyc idiotko ze nie jestem autorem tego topiku/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt przecież nie napisał, że to Ty założyłeś... "Aryjskie słoneczko", to było o BSA... "Umiesz czytać ze zrozumieniem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżem pomarańczowy
kto tu jest najinteligentniejszym prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Nikt przecież nie napisał, że to Ty założyłeś... jak to nikt? Slepy jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna amelia 6 1
Njunnujn co się stało, że byłaś w szpitalu psychiatrycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadasdds
Njunnujn az 5 lat bylas w psychiatryku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II konklawe w piekle
nie wiem czy njun była i czy była ale ja np byłem....No i co? Bo widzę, że te niezwerbalizowane inwektywy tak was rozpierają już od wewnatrz, że zaraz pękniecie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, gdybym była to bym potwierdziła, bo to zaden wstyd na coś chorować, ale bez przesady, nawet w internecie są jakieś granicę wymyslania faktów o sobie więc nie podejmę tego dowcipaska, z uwagi na osoby chore, czyli między innymi na dżema właśnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II konklawe w piekle
no no... Być moze chłopak szukł jakiegos punktu zaczepienia...Wspólnej płaszczyzny porozumienia...Wiesz. Tak żeby zacąć gadke jakoś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadasdds
Co się stało, że byłas w psychiatryku? Dawno to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II konklawe w piekle
Pozwole sobie zacytować klasyka: "Umiesz czytać ze zrozumieniem"?!?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
njunnujn potrafisz cos innego niz obrazanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze on szuka uwagi, to jest jakby sens jego egzystencji na forum i jakby to rozumiem :) zreszta jeżeli dżem ma jakiś talent ( a każdy człowiek podobno jakiś ma), to właśnie do pisania takich tematów, w których ludzie chcą sie spierać, dyskutować itd. dopiero po około 500 postach do jego oponentów ostatecznie dociera ta smutna swiadomość, że mają do czynienia z betonową ścianą i jest po sprawie, ale.... dżem tworzy kolejny temat z serii: kobiety som złeeeee... i zbawa rusza od nowa. doceniam ten talent ale pisanie jako inwektywę bycia chorym psychicznie, to przekracza moje granice dobrego smaku i nawet by nie przekraczało, bo można by sie ponabijać w stylu monty pythona, tylko że z dżemem??? nie przejdzie, on ma zero polotu. więc pozostawię go na jego płaszczyźnie osamotnionego, niech wspomina swoje kaftanowe wdzianka we własnym zakresie. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II konklawe w piekle
A oto i klasyk we własnej łosobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maadasdds
Njun, nie odpowiedziałaś na pytanie. Byłas w tym psychiatryku czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość II konklawe w piekle
Te kaftanowe wdzianka to wytwór holywoodu... W swojej karierze totalnego popierdoleńca tylko raz zdarzyło mi sie takowe wdzianko widzieć w użyciu....Kolesie z ancla przywieźli...Zresztą okazało się później, że jest kompletnie niegroźny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×