Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bfdsdsada

Dlaczego to mezczyzni musza podrywac kobiety?

Polecane posty

Gość sasasaas
Był, to podobno prawda. Nawet cytowano twoje wypowiedzi jak sama o tym pisałas. Możesz coś więcej o tym powiedzieć. Dlaczego wylądowałaś w szpitalu psychiatrycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland ale idiotka z ciebie rozumiem ze nie znasz polskich seriali,a jestes polka idiotka pelna geba z ciebie, nie ma co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasaasaa, dawaj linka, czy też jako klon dżema nie masz podkładu pod swoje banialuki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem - no nie znam, od dziecka nie mam polskiej telewizji więc jak mam znać polskie seriale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alebezedura
dżem wiesz, na początku faktycznie byłeś śmieszny, ale teraz jesteś żałośnie monotematyczny, jedyne co potrafisz napisać to trzy zdania: "ale z ciebie idiotka", "myślenie nie jest twoją mocną stroną" i ewentualnie "umiesz czytać ze zrozumieniem?" widzę, że pisanie postów bez obrażania kogokolwiek jest dla Ciebie zbyt zaawansowane intelektualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasasaas - to dżem wymyślił i napisał te cytaty, nie Njun. Wystarczy wpisać w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tamtym temacie o księżniczkach dżemuś jesteś tak szczery, nawet przestajesz sie puszyć na inteligenta bez piątej klepki, i dochodzi kilka własnoręcznie potwierdzonych faktów: prawik głupek frustrat gej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasaas
Nie wiem czy to były prawdziwe cytaty, ale na takie wyglądały. Njuun pisała o tym, że była w psychiatryku. Patrząc na to jak pisze, wcale mnie to nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
njunnujn naprawde myslisz ze tamtem temat jest moj? hahaa, jestes wieksza idiotka niz myslalem rozumiem ze uwazasz ze kazdy temat przeciw kobietom jaki jest na tym forum jest moj ciekawa logika, godna takiej idiotki jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
alebezedura Pisanie prawdy o kims nie jest obrazeniem. jesli ktos napisze o idiocie ze jest idiota to go nie obraza, tylko stwierdza fakt ja tylko stwierdzam fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
dżem - no nie znam, od dziecka nie mam polskiej telewizji więc jak mam znać polskie seriale? Rozumiem ze polskich gazet tez nie czytasz. to by duzo tlumaczylo jesli idzie o twoje ograniczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKW - to daj jakiś nowy, luźny temat. Myślę, że wszyscy chętnie pogadają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poleć jakieś polskie gazety
panie wszechwiedzący, bo aż jestem ciekawa jakie twoim zdaniem należy czytać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Oczywscie njunnujn nic nie napisze ze ja dziwi bardzo jak mooorland moze nie znac serialu klan, nie slyszec nawet nazwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasasa/dżem jesteś modelowym przypadkiem postepowania bezjajecznego prawika, fabrykować brednie bez pokrycia i to jeszcze jaki pomysł? szpital psychiatryczny masz poziom przedszkolaka. choroba psychiczna to też choroba, ani sie z czego śmiać ani wstydzić, nie spotkało mnie to, dziękować bogu ale żeby oceniać ludzi po chorobach na jakie cierpią, to trzeba być debilnym dżemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem - nigdy nie ukrywałam, że za cholerę nie wiem co się w Polsce dzieje :) Nie mieszkam tam od dziecka. Rozumiesz, że ty "szmatławce" pochłaniasz na kilogramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pytajaccy dzenntellmannn Oczywscie njunnujn nic nie napisze ze ja dziwi bardzo jak mooorland moze nie znac serialu klan, nie slyszec nawet nazwy" --------------------- "njunnujn kto nie słyszał nazwy Klan, nie może być w Mensie" "Umiesz czytać ze zrozumieniem" Pytający? :classic_cool: Słyszałeś o czymś takim, jak sarkazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Rozumiesz, że ty "szmatławce" pochłaniasz na kilogramy? Widze ze twoje ogranicznie jest tak wielkie ze nawet nie wiesz ze nie wszystkie gaxety w polsce to szmatlawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klan to najdłuższy polski tasiemiec, taki z rodzaju potoczne życie w ramach jednej rodziny i ich przydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
nigdy nie ukrywałam, że za cholerę nie wiem co się w Polsce dzieje najgorsze jest to ze nie ukrywasz ze nie wiesz co sie dzieje nie tylko w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżem - no nie wiem co ty czytasz, chwilowo nie możesz przeżyć, że nie znam jakiegoś głupiego serialu :) DKW - nie, walka z nieśmiałością to samodoskonalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Moorland njun - co to za serial, że on się tak podnieca? coś w rodzaju Dr. House?" :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Polski tasiemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
njunnujn Opowiedz jak bylo w tym szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Lomu wg logiki moorland ogladasz klan bo znasz tytul hahaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to poleć jakieś polskie gazety
"Widze ze twoje ogranicznie jest tak wielkie ze nawet nie wiesz ze nie wszystkie gaxety w polsce to szmatlawce" to które nie są szmatławcami? czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Np Rzeczpospolita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytający Skąd wiesz, że nie oglądam? Może Jej logika jest słuszna :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×