Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bfdsdsada

Dlaczego to mezczyzni musza podrywac kobiety?

Polecane posty

dżem - znasz się na babskich serialach? I ty twierdzisz, że nie jesteś gejem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Mi też dziś się gęba śmieje, bo właśnie zaczął się mój długi weekend :) Pisząc "długi", mam na myśli, oczywiście sobotę i niedzielę, bo zwykle tylko niedziele mam wolne.. Ale próżnował nie będę - jutro rano wsiadam w pociąg do Radomia i wracam do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłej wycieczki. Ja mam nadzieję na niedzielę-poniedziałek wolny, chociaż przydałyby się tak ze trzy dni i ładna pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opcje są dwie - albo je oglądasz, ale nie chcesz się przyznać, albo siedzisz przed tv na tyle dużo żeby oglądać wszystkie reklamy seriali i znać te tytuły. Ja znam jeden i to tylko dlatego, że ten akurat oglądam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
16:58 [zgłoś do usunięcia] Moorland Kiblowałam przez rok w 1 klasie podstawówki. Nie mogłam się nauczyć czytać To wszystko jasne, dlaczego nie potrafisz czytać ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za kretyn...jak już wymyślasz posty to zwróć uwagę, że nie można napisać dwa razy w jednej minucie. Poza tym jak ja byłam w szkole podstawowej to do 3 klasy kiblować się nie dało. P.S. Jasne, siedzisz codziennie przeglądając program TV i zapamiętujesz nazwy seriali które cię nie interesują. No-life to mało powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się gościu powtarzać. Wydaje Ci się, że jeśli napiszesz do kogoś: "Myślenie nie jest twoją mocną stroną", to okaże się to prawdą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland Dwie w tej samej minucie? haha a gdzie masz te sama minute jestes slepa albo tak glupia ze naprawde nie umiesz czytac ze zrozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moorland, Lomu :) siemano debilu ten temat o księżniczkach też jest dżema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Jasne, siedzisz codziennie przeglądając program TV i zapamiętujesz nazwy seriali które cię nie interesują. ale idiotka z ciebie wyobraz sobie ze nazwe moda na sukces czy klan slyszalo i wiem ze to s seriali wiekszosc facetow, mimo ze wiekszosc z nich nie oglada jestes skonczona idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
o przylaz kolejny przydupas ktory sie przyznal ze przez 5 lat byl w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze: "Nie umiesz czytać ze zrozumieniem"... Ty się zaklęć uczysz jakichś, czy klątwę próbujesz rzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowałeś datę i godzinę z mojego posta skierowanego do Lomu zmieniając tylko miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu - tak to jest jak nie wiesz czy chcesz kogoś obrazić czy się pod niego podszyć :D Dżem - modę na sukces znam bo jako dziecko z babcią oglądałam, tego drugiego nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland dopiero pisalas o tej samej minucie wiec sie zdecyduj idiotko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, ze szpitalem psychiatrycznym, to do mnie? Amnezję chyba mam, bo nic takiego sobie nie przypominam... Ale, oczywiście za chwilę przytoczysz moją wypowiedź, w której się do tego przyznaję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland Nie slyszalas nazw y Klan? hahaa, bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Lomu Ty umiesz czytac ze zrozumieniem? chyba nie skoro zadajesz takie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
Moorland Dr Housea tez nie znasz? Potwierdzasz ze jestes idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasasaas
njunnujn Wszystkie kontrowersyjne tematy na kafe są autorstwa dzema, nawet ten o tym, że byłaś w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajaccy dzenntellmannn
njunnujn njunn tez nie zna serialu Klan i oczywiscie nie bedzie sie dziwic jesli ktos nie wie co to za serial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
House'a znam - pewnie dlatego, że to nie jest polski serial ;) Wiesz, niemieckich telenoweli też nie znam - pewnie brak niemieckiej telewizji ma z tym coś wspólnego. Przy okazji, tak na przyszłość - fabrykowanie postów to kiepski pomysł. Jak ktoś chciałby znaleźć wpisuje w google i od razu wyskoczy temat gdzie post był napisany. Podpisany twoim nickiem robi z ciebie większego idiotę niż ustawa przewiduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×