Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chłopak mnie okłamał..........

Moj chłopka mnie oszukiwał i wystawiał mojego psa do walk. A potem mówił że pies

Polecane posty

Gość uuuulalalalalaa
jeśli chłopak jest tak okrutny wobec zwierząt, to powinno go od razu zdyskwalifikować w Twoich oczach jako kandydata na partnera, daj sobie z nim spokój- nie ma uczuć i prędzej czy później Ty także to odczujesz nie mogłabym być z kimś kto katuje zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy czy pozniej
to chyba prowo, nie wierze, ze ktoś jest aż tak pieprznięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78987654
dostaniesz za to wezwanie do sądu i on też , ciekawe czy dalej bedzie chciał cię znać jak dowie się że przez ciebie i twój temat na necie ma policje na karku za znęcanie się nad zwięrzętami są wyroki gorsze niż za ludzi, więc jestes pozamiatana i on też topik już jest zgłoszony , ciesze się ze kara nie ominie cię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij sie****
ok faktycznie moza tu jest za ostro. Ale ja nie moge przezyc jak ktos zle traktuje zwierzeta. Moim zdaniem powinnas swojego pieska teraz otoczyc szczegolna opieka. Obserwowac go. Nigdy nie wiadomo co moze z nim sie stac. A jesli tak bardzo zalezy Ci na tym facecie to naprawde najpierw tlumacz mu, tolkuj, laduj do glowy lopata i powtarzaj jak szkodliwe sa walki psow i w ogole jaki dramta te psy przezywaja... Pytalas go w ogole dlaczego to zrobil? Rozmawials z nim na ten temat? Musisz zbadac wszystko, dlaczego to zrobil, co chcial osiagnac. Jak juz wszystko w temacie psa bedziee wyjasnione i podkreslam JESLI zrozumie jak bestialsko, ohydnie i strasznie postapil wtedy dopiero zajmij sie kwestia zaufania w zwiazku... Proszee Cie zrob tak. I jeszcze powiiedz co to za piesek? Ile ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak mnie okłamał..........
Ja poprosiłam was o pomoc. A ja tu widzę tak: konfidentów, ludzi bez kultury, ludzi którzy mieszają mnie z błotem - bez powodu...Chciałam o pomoc na tym forum a co dostaję?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /(.)(.)\.....
szkoda zachodu, ta tępa dzida i tak nie zrozumie w czym rzecz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile osob musze
dla takich idiotów jak wy pomocy nie ma. i bardzo dobrze, że cie ktoś zgłosił. bo martwisz sie tylko o swoją dupe, facet ma w sobie coś z bandyty i to wszystko dla kasy? żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak mnie okłamał..........
Jesteś chorą suką! Też Cię zgłaszam do TOZu! Niech Ci odbiorą psa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulinkaaaa26
Moim zdaniem powinnaś wybaczyć facetowi, ale obserwować go, być czujną, czy w innych sprawach też Cię nie okłamuje... Odnośnie psa, pewnie, że szkoda zwierzaka, ale osoba, która porównuje gwałt na córce z wystawieniem psa do walk sama ma coś nie tak z głową, podobnie jak ludzie, którzy śpią ze zwierzętami w łóżku (bez podtekstów seksualnych). Człowiek jest jednak istotą nadrzędną w stosunku do zwierzęcia, dlatego też kara za zabicie zwierzęcia i człowieka jest tak diametralnie różna...Zresztą faceci z reguły nie są tak wrażliwi na krzywdę zwierząt, sama mam kolegów, którzy np. puszczali kota i 2 psy i zakładali się, który go pierwszy złapie....nie są jakimiś psycholami, po prostu wrażliwość mają inną i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak mnie okłamał..........
fuck :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość /(.)(.)\.....
wrażliwośc inną..... osz koorwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kocham prawika
jestes tak glupia ze szkoda gadac, szkoda mi tylko tego psa a ty tepa strzalo jestes warta swojego glupiego chlopaka, tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnadlvmakmvck
"Kochasz obojga? To tak jakby mieć faceta, który gwałci twoją córkę. Też byś nic nie zrobiła? Zawsze tam, gdzie ty i horror " jasne że nic by nie zrobiła bo obejrzałaby jej ciało po czym stwierdziła ze nic jej nie jest a potem by sie zatsanawiała czy nie przeprosić tego faceta bo przecież go kocha :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno! W całej tej sytuacji problemem nie jest to, że Cię okłamał, ale to, że psa wystawił do walk!!! TWOJEGO zresztą:o Rozumiesz to? ty nie masz o czym z nim rozmawiać, fo to jest mniej niż zero! To jest margines społeczny. Następnie Ciebie wystawi na autostradzie. Biznes to biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ pieprzenie
ciesz się, że nie wystawiał swojego kutola na allegro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopak mnie okłamał..........
Nie interesuje mnie co myslicie zawiste suki i dziwki. Na walkach psow zarobil dla mnie kase i to sie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piees
Zarabiał dla Ciebie pieniądze na męce twojego psa!Ty kretynko!!!!!!!!!wybiegnij na ulicę i rzuć się pod samochód!gdybym ja miała tak pusty łeb jak ty to bym samobójstwo popełniła !ha ha Ty nie jesteś czlowiekiem -ty jesteś zwykłym śmieciem,którego należy kopać aż zdechnie!zgłoście ip na policje,bo ta tępa dzida tego niczego nie pojmuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój chlopak
Twój chłopak?ale bzyka sie ze mną !hahhahhahhahahahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz racje. Nie zglaszaj go. Nastepnym razem jak ciebie wywiezie na walki albo zeby sobie inni faceci na tobie pouzywali to tez mu wybacz. wiem ze zaufanie zostalo naruszone ale przeciez on cie na pewno potem przeprosi i wszystko bedzie ok. Dobrze robisz. Najwazniejsze ze sie kochacie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28737283782
obejrz autorko film Amores perros

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makijajka..,,
zglosilam juz na policje i do TOZ ten topik bo dla mnie to przesada, a ty bedziesz uznana za wspolwinna dlatego ze wiedzialas o tym i nic nie zfrobilas!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
tego waszego jamnika do walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurza babełe
wolisz nadstawić centrum rybne facetowi czy jamnikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inna sprawa
Dokładnie, zgłosić patologię, w głowie się nie mieści że takie kretynki po świecie chodzą. O facecie nie wspominam, bo to ludzkie gówno nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archiwiniminirepapicikoskie
natychmiast powinnas temu kretynskiemu fletowi skopac dupsko i fiuta!!!!!! kurrrrrrwa mac, jak tak mozna meczyc biednego zwierzaka???? i jeszcze, kutas, klamal, jesli na to pozwalasz (a pozwalasz) to glupia pinda z ciebie, nic innego. no kurwa mac, jak tak mozna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKKKKKKKKKKDKKD
19:18 [zgłoś do usunięcia] 78987654 idzie namierzyć tą suke po ip i zgłosić ich ? albo bez namierzania zgłaszam ten top na policje sami ich namierzą a ty suko powinnaś zdychać za to w męczarniach tego ci zycze JESTEŚ CHORA, ILE W TOBIE NIENAWIŚCI... JESTEŚ BARDZO ZŁYM CZŁOWIEKIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny wilk
Zgłosiłem na policję. Nie wiem jak inni, ale ja naprawdę. Prowokacje dotyczące ludzi ignoruję, ale te dotyczące zwierząt - nigdy. Jak to żart - odechce ci się po rozmowie z policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny wilk
Jak kogoś interesuje - dostałem niedawno informację, że sprawa została już przekazana do odpowiedniej komórki organizacyjnej Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDSDSDALEKSANDRA
NIESTETY ale ja bym odrazu z nim zerwała, nie można mu zaufac!! Zapraszam na mojego bloga o pieskach : www.zmiloscisopsow.blogspot.com Codziennie nowe artykuly, znajdziecie informacje o różnych rasach psów, o pielęgnacji i wychowywaniu pieska.Zachęcam do obserwowania i komentowania.ZAPRASZAM!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×