Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zajęta251

Mój facet wspomina byłą...

Polecane posty

chciała bym bardzo być tą jedyną ale czy tak będzie...to pewnie czas pokaże:)ale lekko mi w tym związku nie jest... teraz już bynajmniej wiem że nie ja jedna mam taki problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochał ją bardzo i nadal kocha
taka moja diagnoza. jak najbardziej wierzę, że nie mogą już być razem i nawet wierzę, że zwiazek był nieudany - a mało to toksycznych związków, które są jednak pełne silnych emocji. uważam, ze tęskni za byłą, myśli o niej i gdyby sie pojawiła na widnokręgu i była chętna... sama sobie dopowiedz. możliwe, że planuje z Tobą przyszłość, wierzę, że nawet Cię kocha, ale czy jesteś TĄ jedyną, wyjątkową, która ma jego serce w całości? no chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochał ją bardzo i nadal kocha
autorko, to Twoja decyzja. jeśli pasuje Ci być "drugą w kolejności", porównywaną nawet w łóżku, to ok. kobiety nie na takie upokorzenia godzą się w imię miłość, samo życie. może Cię kiedyś pokocha tak jak kochał ją. może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tadio
Zajęta251 Trzeba był wybrać mężczyznę który nie miałby żadnej przed Tobą i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolna251
kochał ją bardzo i nadal kocha... wiem że ją kochał i to bardzo... wiem że jestem tą drugą...nie wiem tylko dlaczego godzę się na coś takiego?! przed poznaniem go nigdy nie podejrzewała bym się o taką naiwność...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefgkobieta
NIGDY nie będziesz tą jedyną, bo gdybyś miała być to już teraz byś była a jego zachowanie wyraźnie wskazuje na to, że traktuje Cię jak przechowalnię... Wiem, że to brutalne, ale tak to wygląda. Jesteś bardzo naiwna. Na moje oko - nie zerwiesz z nim, to on zerwie z Tobą, co wcale nie będzie mniej bolało, więc nie wiem po co sama siebie katujesz będąc z nim i słuchając o jego łóżkowych przygodach z byłą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie jesteś tylko plastrem na jego złamane serce.Skoro nie widzi,że Ciebie to rani i woli nadal wspominac ex to coś jest nie tak.Powinien cieszyć się nowym związkiem i Waszymi wspólnymi chwilami a nie opowiadać o seksie z byłą.To nie jest normalne :(. Jak Ty z nim nie zerwiesz będzie i tak coraz gorzej.Zaczniecie się coraz bardziej kłócić bo w Tobie będzie narastał żal i inne złe emocje aż w końcu któreś z Was pęknie i się rozstaniecie.Jak się zaczyna nowy związek to kończy się pewien rozdział a nie ciągle do niego wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mój facet też co dzień wspomina swą byłą,co dzień wymawia jej imię.Robię się wtedy zamyślona,tak bardzo mi przykro. Co mam zrobić,proszę odpowiedzcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ beznadziejnie USTAWIONA wymiana zdań. Panowie lub Panie redaktorzy w koło na forum wpisują się te same osoby. Bardzo łatwo się w tym rozeznać śledząc kolejne wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada! więcej tu nie wejdę i odradzę znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieszczęśliwa 9029

Podpinam się 

Gdyby to trwało rok ale moj partner wspomina była już 5 rok i niewiem co mam.z tym zrobić czuję się samotna i zdezorientowana . Ja też chcę mieć z nim wspomnienia .

Jak narazie wiem wszystko o jego byłej co nosi kiedy śpi gdzie pracuje jako rozmiar nosi.

Wszystko jestem nieszczęśliwa ale go kocham pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Nieszczęśliwa 9029 napisał:

Podpinam się 

Gdyby to trwało rok ale moj partner wspomina była już 5 rok i niewiem co mam.z tym zrobić czuję się samotna i zdezorientowana . Ja też chcę mieć z nim wspomnienia .

Jak narazie wiem wszystko o jego byłej co nosi kiedy śpi gdzie pracuje jako rozmiar nosi.

Wszystko jestem nieszczęśliwa ale go kocham pomóżcie.

Na głupotę nie ma lekarstwa. Nikt ci nie pomoże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×