Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Przypomniało mi się jak w dzieciństwie miałam cały pokój wyklejony plakatami moich idoli. Najpierw był Enrique Iglesias a później jego miejsce zajął Brad Pitt. Jak zdzierałam plakaty ze ścian to pół farby odlatywało ;) To były czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann masz dokładnie taki sam termin porodu jak ja. Widzę, że zatsanawiacie się nad kącikiem dla dzidziusiów. Ja narazie czekam na wyniki. Później będę się zastanawiała. Mam trzy pokoje, tak samo jak meaaa, więc jest o czym myśleć. Meaaa super pokoik ma mała. Muszę Ci powiedzieć, że mój mały ma ten sam system mebli, tylko inną kolorystykę. Bardzo jestem z nich zadowolona, mieści się tam ogromna ilość zabawek, które mnożą się jak szalone.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na szczęście miałam jedną ścianę drewnianą i tam wszystkie plakaty wisiały... zaczęło się od Enrique Iglesiasa potem tokio hotel xD aż przeszłam do różnych punkowych. U mnie data z USG jest wcześniejsza tylko o 3 dni (6 marzec). Na swoje choróbsko wyciągnęłam już najostrzejszą amunicje. Jem właśnie kanapki z czosnkiem i piję herbatę zieloną z cytryną i miodem i pierwszy raz gotuje rosół (ciekawe czy będzie zjadliwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaróweczki. Po pracowitym weekendzie skończonym udaną imprezą melduję się:) B@osiek ja też myślę nad takim łóżeczkiem z żyrawką lub misiem, widziałam takie na allegro, są śliczne:) asia.sudenis mój m też czasem mocno przesadza, ale to takie miłe i urocze:) Trzymam kciuki za udaną wizytę, może dowiecie się już kto tam pomieszkuje u Ciebie. meaaa ślicznie urządziliście pokój córci, naklejki bardzo fajne. Pokój dla 2,5 latki prześliczny, a ile zabawek i kolorów ech zazdroszczę miejsca na to wszystko:) Olinek82 mnie lekarz kazał łykać prenatal classic i oprócz tego kwas foliowy, bo twierdzi, że w tych cieplejszych miesiącach kobieta w ciąży powinna więcej łykać kwasy foliowego, heh a swoją drogą jakie tam ciepłe miesiące jest wrzesień, a u nas od dwóch tygodni jest tak zimno w mieszkaniu, że chodzimy w swetrach i śpimy pod pierzyną i skarpetkach;p My też mieszkamy na wynajmowanym 2 pokojowym mieszkaniu, także szaleć jakoś strasznie nie możemy, tym bardziej, że meble, które na mieszkaniu stoją są właścicieli, Także zaplanowaliśmy, że do naszej sypialni wstawimy łóżeczko dla dzidziusia i w porywach ewentualnie jakąś komudkę. Nie chcemy rezygnować ze spania w sypialni bo mamy tak bardzo wygodnie, duże małżeńskie łóżko a w salonie jest niewygodna rozkładana kanapa. Jak dzidziuś podrośnie do jakiś 2 lat pomyślimy o zmianach. Co do rodzaju przewijaka to ja powiem jak u mnie z doświadczenia było w związku, że 5 lat opiekowałam się dziećmi jako niania i pracowałam rok w żłobku. Przewijak taki zakładany na łóżko jest o tyle wygodny, że można go przenosić np do łazienki do kąpieli czy na łóżko, ale fakt faktem, że jak dziecko ma ok 4 miesięcy zaczyna być z nim niewygodnie i ląduje on zwykle na łóżku bądź pozbywa się go i przewijanie dziecka odbywa się wtedy zwykle na łóżku ja tak miałam ze swoją podopieczną, którą opiekowałam się od miesiąca życia i powiem wam, że po kilku takich miesiącach przewijania na łóżku kręgosłub wysiada. Za to w żłobku mieliśmy przewijak na komodzie i jest to świetne rozwiązanie bo wszystkie kosmetyki, ciuszki, pieluszki ma się pod ręką i nie trzeba się schylać i nadwyrężać kręgosłupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?..........?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak któraś będzie sie dopisywała to jak by mogła mnie poprawić to bym była wdzięczna bo u mnie sie jakoś dziwnie ta tabelka pokazuje i ciężko mi to wyrównać. Hmm ja wczoraj chyba skończyłam 16 tydzień a zaczełam 17. Czasami to już sama nie wiem w którym tyg jestem, co będzie dalej to ja nie wiem jak teraz sie w tym gubie :P Dziś troche lepsze samopoczucie to posprzątałam nieco , porobiłam pranie itd. Zaprosze znajomą może na kawke i ciastko po tym jak sie ogarne to mi zleci szybko dzień. Nightmare ja na przeziębienie w ciaży piłam syrop kupiony w aptece taki czosnkowo malinowy Prenalen chyba. Do tego też kanapki z czosnkiem i herbata z cytryną. Raz zrobiłam sobie mleko z miodem i czosnkiem ale jest to obrzydliwe :P Ogólnie wg mnie troche powoli te domowe sposoby pomagają, ale cóż mamy za wyjście. A jak sie śmierdzi czosnkiem przy takiej kuracji, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można mnie któraś dopisać do listy? Jak sama wpisuje to wszystko nie wiedzieć czemu się przesuwa i myli:( KANCIALUPKA........25.....28marzec......Dz.?....?.......Kraków Powiem wam dziewczyny, że miałam dziś dziwny sen. Śniło mi się, że trzymałam na rękach swoją córeczkę, była bardzo podobna do dzidzi, za którą przepadałam w żłobku. Była taka maleńka, krucha, bezbronna, groziło jej jakieś nebezpieczeństwo ale nie pamiętam jakie, ogarnęła mnie tak ogromna miłość do tej istoty jak nigdy do niczego innego, nie spodziewałam się, że można czuć coś tak ogromnie. Zawsze lubiłam dzieci, pracowałam z nimi i nieraz zżyłam się mocno z jakimś dzieckiem, a nawet pokochałam, ale to co poczułam w tym śnie to było bez porównania. Powiedzcie mi drogie mamy czy tak właśnie mocno czuje się miłość macierzyńską? To było przecudowne uczucie:) Dziś zadzwonię po 15 do mojego lekarza odnośnie tych silnych bóli brzucha, mam nadzieję, że nie będzie chciał mnie do szpitala wziąść. kejtiii trzymam kciuki za pomyślną wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejti ja mam 15tc4d a różnica u nas w terminie jest mała więc zaczęłaś 16tc :) nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............?.........?........Sosnowiec asia.sudenis.........22..........8marzec.........?..........?.......Jelenia Góra xNightmare...........19..........9marzec..........DZ?.......?........Gdańsk Ann8912.........23..........10marzec..........?.........?......Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05.........27...........14marzec..........?..........?........Lublin B@siek.................28......... ..20/22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27..........26marzec..........?........?.....Frankfurt Olinek............29...........30marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25.....28marzec......Dz.?....?.......K raków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25........28 marzec.......DZ..?.......?...........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin Ajka86.......26........17 marzec...chłopiec......?...........Częstochowa B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25........28 marzec.......DZ..?.......?...........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin Ajka86...................26........17 marzec...chłopiec......?...........Częstochowa B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25........28 marzec.......DZ..?.......?...........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin Ajka86...................26........17 marzec...chłopiec......?...........Częstochowa B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25........28 marzec.......DZ..?.......?...........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin Ajka86...................26........17 marzec...chłopiec......?...........Częstochowa B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25........28 marzec.......DZ..?.......?...........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu z pewnością skończyłam 16 nie zaczełam :) Jeśli mówisz że masz 15w4d to znaczy że za 3 dni skończysz 16 a nie zaczniesz dopiero :) To tak jak z wiekiem. Mam skończone 21 lat wraz z urodzinami a nie dopiero zaczęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KEJTIII-ja też się strasznie gubię w tych tygodniach ( u mnie zaczął się dziś 17 tydzień) ale najdziwniejsze jest to ,że to tak szybko leci niedawno co pierwszy raz zobaczyłam kruszynkę na usg a tu już zaraz półmetek.Załamać się można. Co do snów to mi też ciągle ostatnio śnią się rzeczy typu,że partner mnie zostawia,cos się dzieje z maleństwem. Aż ostatnio w nocy aż odskoczyłam budząc się przy okazji uderzając w dosyć drastycznie mojego. Zauważyłam,że jak jestem spokojna i żyje bezstresowych warunkach to jest spokój ale jak już zaczynam się o coś niepokoić to koniec horror w śnie murowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare- to prawie jesteśmy w tym samym momencie ciąży :) Ja mam 27dniowe cykle więc dlatego wczoraj zaczęłam 17tydz a nie dziś, ale mój gin liczy że mam 28dniowe i obliczył mi termin na 11 marca, tak to mi wypada 10. Powiem ci że też miewam czasem koszmary i to dokładnie tak jak ty że to zależy od nastroju i poziomu stresu. Teraz zupełnie spokojna chodze bynajmniej dziś czy wczoraj i albo śni mi sie coś normalnego albo nic, a jak stresowałam sie szkołą to koszmar noc po nocy. A to że mój mnie zostawił, a to że ma nieslubne dzieci, tzn. nie ze mną :P i takie tam... Chociaż dziś mi sie śniło że zakochał sie we mnie jakiś chłopak, w sumie mi sie podobał chyba ale jako że mam już mojego to próbowałam mu odmówić , nie lubie takich snów bo mam potem wyrzuty sumienia że śnią mi sie inni faceci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...............wiek.............TP...............płeć. . .....imię.......skąd malinówka376..........21...........5marzec...............................UK/Wroclaw meaaa...................29...........5marzec............? ...........?........Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec...........?...........?........Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...........DZ?........?........Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec..........?...........?........Częstochowa kejtii................21...........11marzec........dz?... .......?.......Radom Hania_85_05...........27...........14 marzec..........?..........?........Lublin Ajka86...................26........17 marzec...chłopiec......?...........Częstochowa B@siek..................28......... ..20 /22marzec.....?...........?........Łódź mama-deutchland.....27...........26 marzec..........?..........?........Frankfurt Olinek...................29...........30 marzec..........?..........?........Warszawa Wikunia83..............29...........31 marzec..........?..........?........Śląsk KANCIALUPKA........25........28 marzec.......DZ..?.......?...........Kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może wykreślimy w tabelce imię? Zostanie nasz login, wiek, TP, płeć i miejscowość. A później gdy zaczniemy rodzić zrobi się tabelkę z imionami, płcią, Tp, i wagą dzidziusiów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kejtiii faktycznie masz rację, pogubiłam się w tym :) ja też jutro mam usg i mam nadzieję, że maluch się przedstawi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK.............TP.................PŁEĆ....................MIEJSCOWOŚĆ malinówka376..........21...........5marzec................?.....................UK/Wroclaw meaaa...................29...........5marzec................? .....................Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec................?.....................Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...............dziewczynka.......Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec.............?.......................Częstochowa kejtii................21..............11marzec...............dziewczynka.......Radom Hania_85_05...........27..........14 marzec..............?......................Lublin Ajka86...................26.........17 marzec..............chłopiec.............Częstochowa B@siek..................28..........20 /22marzec..........?......................Łódź mama-deutchland.....27..........26 marzec..............?......................Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28 marzec..............dziewczynka.......Kraków Olinek...................29..........30 marzec..............?......................Warszawa Wikunia83..............29..........31 marzec..............?......................Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK.............TP.................PŁEĆ....................MIEJSCOWOŚĆ malinówka376..........21...........5marzec................?.....................UK/Wroclaw meaaa...................29...........5marzec................? .....................Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec................?.....................Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...............dziewczynka.......Gdańsk Ann8912................23...........10 marzec.............?.......................Częstochowa kejtii................21..............11marzec...............dziewczynka.......Radom Hania_85_05...........27..........14 marzec..............?......................Lublin Ajka86...................26.........17 marzec..............chłopiec.............Częstochowa B@siek..................28..........20 /22marzec..........?......................Łódź mama-deutchland.....27..........26 marzec..............?......................Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28 marzec..............dziewczynka.......Kraków Olinek...................29..........30 marzec..............?......................Warszawa Wikunia83..............29..........31 marzec..............?......................Śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK.............TP.................PŁEĆ....................MIEJSCOWOŚĆ malinówka376..........21...........5marzec.............. ..?.....................UK/Wroclaw meaaa...................29...........5marzec............. ...? .....................Sosnowiec asia.sudenis........... 22.......... 8 marzec................?.....................Jelenia Góra xNightmare............19...........9 marzec...............dziewczynka.......Gdańsk Ann8912................23...........10marzec.............?.......................Częstochowa kejtii................21..............11marzec........... ....dziewczynka.......Radom Hania_85_05...........27..........14 marzec..............?......................Lublin Ajka86...................26.........17marzec..............chłopiec.............Częstochowa B@siek..................28......... .20 /22marzec..........?......................Łódź mama-deutchland.....27..........26 marzec..............?......................Frankfurt KANCIALUPKA..........25..........28 marzec..............dziewczynka.......Kraków Olinek...................29..........30 marzec..............?......................Warszawa Wikunia83..............29..........31 marzec..............?......................Śląsk Aśka_Wrocław_89.....23...........8 marzec.............chłopiec?..............Wrocław meaaa śliczne pokoiki:) Ja mam niestety dwa pokoje więc musimy sobie inaczej radzić:) W pokoju u córci niestety nie ma miejsca na łożeczko - za dużo zabawek i wszystkiego:) Zastanawiamy się nawet nad zabudową balkonu aby powiększyć pokój aby dwójka się spokojnie tam zmieściła. Ja ciągle się gubie w obliczaniu tych tygodni:P Mnie koszmary męczą co noc... normalna masakra:/ czasem aż boje się zasnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może, żeby tabelka była bardziej czytelna zróbmy skrót co do płci: S= syn C= córka Takie skróty mają w szpitalach jak rodzi się dzidziuś piszą C lub S na ks. zdrowia dziecka i na bransoletkach:) Ja też mam koszmary. Jakieś 2 tyg przed usg genetycznym miałam sen o tym własnie usg ze szczegółami i że NT wyszło 6. Mało co zawału nie dostałam. Obudziłam sie cała w potach i zasnąć nie mogłam. Teraz mam sny co do płci:) miesiąc temu śniło mi się, że rodzę dziewczynkę i mi ją podają do piersi. A teraz śni mi się chłopczyk, że na usg widać jajca i lekarz mówi : "200% chłopak". Więc może będzie jednak drugi chłopczyk? Pewnie tak, bo u mnie sami chłopcy się w rodzinie rodzą. Ja dziś leniwie, synkowi przechodzi przeziębienie, ale nie puściłam go do żłobka. za tydzień mam wracać do pracy...a dziś jeszcze smsa dostałam od szefowej "wracaj, tęsknimy" eh:( ta decyzja mnie dobija..........czy ktoś mógłby zdecydować za mnie, eh:( muszę z mężem pogadać dzisiaj, bo chcę wiedzieć co robić. On mówi: zostań w domu.....tak zimno na dworze, a ja mam godzinę dojazdu do pracy pociągiem zatłoczonym z kaszlącymi ludźmi i 4km do przejścia piechotą. Kancia, jejku pracowałaś w żłobku?????? wow, ale super!!! powiedz mi prawdę, czy dzieciaki naprawdę ciągle chore? Fajnie, że tak długo byłaś nianią. To jest fajna praca. Ja miałam wspaniałą nianię dla synka. Niedługo mamy wesele i będzie u nas nocowała i zostanie z małym całą noc. Ufam jej bardzo. Jest po prostu niezawodna. Może głupio tak, ale wolę o sto razy zostawić synka z nią niż z moimi rodzicami. Po prostu wiem, że jest bezpieczny, a u dziadków na podwórku, gdzie jest studnia...pies...piwniczki niepozamykane i garaż pełen narzędzi...i szambo...i brama otwarta...no w życiu, nie ufam tak 60latkom...mimo, że mam super rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Widze, że się rozpisałyście na całego. My mamy swoje mieszkanie: 4 pokoje, salon, biuro, kuchnie, WC i łazienke oraz piwnica. Wszystko jest nowe po remoncie, ale jakoś mebli do pokoju dla dziecka jeszcze nie kupiliśmy. Szukam inspiracji na necie. Narazie szukam nowego autka, chociaz strasznie mi szkoda sprzedawac moja bryczke hehe:P Ja bardzo lubie szybką jazde, auto mam sportowe, mój partner również. No ale bagażniki są małe więc zdecydowaliśmy kupić coś takiego "rodzinnego" . Teraz mam silnik 3.0 i chciałabym pozostać przy takiej mocy, ale wątpie, że coś znajde:( Poradźcie mi mamy czy naprawde spory bagażnik jest potrzebny? Ja mam taki, że wózek się zmieści, ale nic więcej. I nie ma drzwi dla pasażera wiec nie wiem czy tak wygodnie byłoby dziecko do auta wkładać? Z drugiej strony nie raz woziłam siostrzenice i nie miałam problemu z włożeniem fotelika. Nie chce innego auta z tego względu, że naprawde duzo jeżdże na długie dystanse po 300, 400km. Jaka jest Wasza opinia na ten temat? Ponoć ostatni weekend września ma być piękny:) Wybieramy się w Bieszczady odpocząć troszkę:)Noi okazało się, że wcale nie musze rezygnowac z mojej ukochanej pracy pomimo przeprowadzki więc mam zamiar pracować ile się da. Co do witamin to nie biorę żadnych, wyniki mam bardzo dobre, biorę tylko kwas foliowy. Pozdrawiam i życze miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie auta to my mamy dwa, mniejsze i większe. Jak sprzedawaliśmy poprzednie i kupowaliśmy "nowe" to mój T szukał czegoś zarówno eleganckiego (bo lubi) i z dużym bagażnikiem, stanęło na Volvo. W mniejszym nie wyobrażam sobie wożenia fotelika bo też jest 3d a w 5d jest dużo wygodniej i sporo miejsca na nas czworo (nas dwoje, bobas i nie mały pies). Ja już się przyzwyczaiłam i rozumiem Cię, że nie chciałabyś zmieniać auta, pomyśl ta zawsze możesz jeździć nim po urodzeniu dziecka a ja Ci nie będzie pasował wtedy pomyśleć o zmianie, nie musisz od razu decydować. a tak z innej beczki macie zwierzęta? ja się trochę boję jak nasz pieso zareaguje na nowość w domu, bo on jest zazdrośnikiem. Psychologicznymi sposobami próbujemy go przyzwyczaić do zmian, śpi u siebie (mniej z nami w łóżku), mniej czasu mu poświęcamy żeby umiał się sam sobą zająć i puszczamy mu płacz dziecka (co akurat mu nie przeszkadza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bardzo fajny watek:) kejtiii kochana jak sie miewasz? prowadzilysmy watek jakos w czerwcu i stanelo na tym, ze zrobilas test, ktory wyszedl pozytywnie, a tutaj dowiaduje sie, ze jednak ciaza i to juz 17 tydzien:) ale szybko zlecialo!!:) a w ogole jak rozwiazalas problem ze szkola? w koncu idziesz na ten indywidualny tok, czy robisz dziekanke, a moze zmieniasz szkole? jakas decyzja podjeta? bardzo szkoda, ze nie mialysmy okazji popisac w innym watku, ale widze, ze przenioslas sie do tych ciezarnych i dlatego:) i napisz mi jak reakcja twojego chlopaka na wiesc o ciazy? wiem, ze 17 tydzien juz, ale jak napisalam powyzej ostatnio pisalysmy w czerwcu;) i jak twoi rodzice na to, ze zostalas mamusia? zobaczysz, ze szybko zleci i urodzisz;p mam nadzieje, ze dziewczyny nie bedziecie miec nic przeciwko, jak czasami do was zajrze i popisze:)? fajnie, jak sa osoby, z ktorymi prowadzi sie ciekawe dialogi:)pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogarnęłam kilka kartonów i jestem z siebie dumna! :):):) odłożyłam dwa pudła swoich ubrań, w których dawno nie chodziłam i naszykowałam do oddania. Teraz muszę się jeszcze uporać z różnymi bibelotami, z którymi nie mam pojęcia co zrobić, tzn wiem- trzeba je wyrzucić ale nie mam serca...:D pisałyście o brzuszkach- mój na leżąco nie odbiega wiele od tego co było przed ciążą ale na stojąco wg robi się okrągły ale nikt, kto mnie nie zna raczej nie poznałby, że jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do auta, to ja mam mniejsze, a mąż większe. Mi do bagażnika się zmieści wózek także najważniejsze:) w dalsze trasy, to wiadomo autem męża:) zawsze jakaś alternatywa jest:) Co do zwierzątek, to my mamy pieska. Shih tzu. Boże wszyscy się ze mnie śmieją, bo traktuję go jak dziecko:) Tyle co radości nam daje, to coś niesamowitego:) A jaki przy tym mądry i cwany. Jak widzi dzieci z daleka, to wariuje. Uwielbia dzieciaczki:) głupiutki, bo skacze od razu do zabawy, a wiadomo nie wie że z dzidziusiem nie będzie się mógł pobawić tak jak ze mną, właśnie obawiam się tego skakania; musimy pewnych rzeczy go oduczać np. wieczorami zawsze amby dostaje na zabawę przy tym szczeka straszliwie, próbujemy go uspokajać, jeśli to nie wychodzi, to od razu za drzwi z sypialni, jak po jakimś czasie go wpuszczamy, to wie że już nie może szczekać. NO ciekawa jestem jak to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×