Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

kami nerwy nerwami ale postapil nie fair i jak gowniarz i tyle, uwazaj i patzr na siebie i swoje serducho, moze potzrebuje wiecej czasu na oswojenie sie z ciaza. to byla planowana?? w bxl jest cieplo i slonecznie :D i oby jak najdluzej bo ja nie zamierzam kupowac kurtki zimowej hehe olinek a my jeszcze myslielsimy o damianie i ja denis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kami to sobie napytałaś biedy wiążąc się z taki facetem. A jakie byly Wasze relacje przed zajściem w ciąże? Planowaliście dziecko? Ja myśle że Kejti się juz nie odezwie. Chyba się wkurzyła o różne komentarze. U nas OK. Mlode fika jak szalone :) Olinek a jaki wiek wpisujesz w ten kalendarz? Rocznikowy czy urodzinowy? Nie mam czasu Was dokładnie doczytać bo praca mnie wzywa. Czekam na wieści z USG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lyella wpisuję lata skończone czyli 29 i poczęcie w lipcu.tak samo wpisuje w tym kalkulatorze płci i wychodzi mi raz chlopiec (u chinki) raz dziewuszka w kalkulatorze:) kancia, czekamy na wiesci:) kami wspolczuje. mysl o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny nie mam w domu neta ale staram sie byc na biezaco. U nas ok malutki rosnie zdrowo. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomo czy kejtiii
wziela ten slub?? bo tak cicho o niej. moze przestraszyla sie, ze za duzo rzeczy o sobie napisala? wiecie cos na jej temat, co u niej slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki spieszę z nowiną :D chinka czikuczikulinka nie wie co mówi :P będziemy mieć drugą córeczkę :D :D (rzeczywiscie plaga dziewczynek na tym topiku! ) aa no i najważniejsze zdrowiusia wszystko w normie. prawie pół kilo żywej baby :D ale śpioch straszny. spała całe badanie z rękami na głowie :D co sie z lekarką nagimnastykowałysmy, zeby ją całą wybadać. to na plecach, to na jednym boku to na drugim, to znowu na poprzednim... a Nadia przeszczesliwa, lekarka ją ciągle zagadywała, pytała co widzi na ekranie a Nadia (my w szoku) dokłądnie wiedziała, że to rączka, to nosek, to buźka. lekarka jej pozwoliła naciskać przycisk do robienia zdjec z badania więc dumna ze np. zrobiła zdjęcie stópki siostrzyczki :D no i lekarka pyta: co byś chciała? dziewczynkę czy chłopca? Nadia: dziewczynkę lekarka: no to masz dziewczynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shbcjsdbjsdb
moj jamnik wabi sie kaja:) a znowu mojej kolezanki york tak ma na imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shbcjsdbjsdb
ogolnie jesto to imie dla psa, ale co poradzic na to ze takie psie imiona ludzie czasami daja. kiedys na psa wolali zuzia, a teraz jest to imie...tak samo kacper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję pomarańczo za informację :) moj kot ma na imię Tadeusz. pewnie jak twój ojciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki my też już po wizycie. Dzidzia zdrowiusienka, taka duża już, waży tyle co kostka margaryny, niestety szujka zaczęła się skrecać więc lekarz kazał dużo wypoczywać i przepisał luteinę dopochwowo dwa razy dziennie. I cóż dzidzia nam się przedstawiła i to jaaaaaaak. Chinka czikuczikulinka kłamała, będzie chłopak na 100%. Lekarz widząc moją zaskoczoną minę powiedział czy się Pani podoba czy nie będzie synek i pokazał nam na usg siusiaczka i jajeczka, a żebym nie miała wątpliwości jeszcze wydrukował kilka zdjęć dzwonka;p Mój m piał z zachwytu a ja cóż, jestem mega zaskoczona, nie tyle co rozczarowana tylko zaskoczona. Ja głupia baba nastawiłam się na córkę przez kalkulatory płci, które wszystkie pokazywały, że będzie dziewczynka i takie podejrzenie lekarza co do dziewczynki na przezierności karkowej. Już widziałam w wyobraźni te koronki, falbanki, kokardki i malutkie lakierki a tu się muszę teraz przestawić na autka i dinozaury;) Wiadomo najważniejsze, że dzidzia jest zdrowa i pięknie się rozwija ale pewnie kilka dni mi zajmie oswojenie się z myślą, że zostanę mamą synka;) meaaaa gratuluje zdrowiutkiej, drugiej córuni, bardzo się cieszę, że wszytko u was dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, u mnie urwanie glowy przez najblizszy tydzien, mam troche pracy w domu, wiec tylko podczytuje, Jula- ja tez o naszej corci moglabym mowic godzinai jest slodka, choc macierzynstwo bywa meczace to jednak na nic nie zamienilabym tych chwil.. mi w pierwszej ciazy wychodzilo ze bedzie chlopak jest dziewczynka, teraz wychodzi ze bedzie dziewczynka a prawdopodobnie bedzie chlopak, tak czuje :-) poza tym powiem Wam ze bedac z corka w ciazy czulam sie brzydko zwlaszcza w ostatnie miesiace, pozniej wszysyc mowili ze macierzynstwo mi sluzy ze piekna jestem i tak mi zostalo do tej pory poki co, tak sobie mowie bo naprawde fajnie sie czuje nawet z brzuchem, tzn jak na razie bo do porodu jeszcze troche, choc czasem mowie ze mam wielki brzuch i wygladam jak wieloryb :P ale na razie nie mam samopoczucia depresyjnego, moze dlatego ze juz raz przez to przeszllam. W co zamierzacie ubrac malucha przy wyjsciu ze szpitala? ja myslalam o polarkowym kombinezonie (pajacyk z kapturem) mysle ze az takiej zimnicy nie bedzie, zbedny wydatek kombinezon bo zaraz przyjda cieple dni..widzialam tez fajny misiowy w h&m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia - gratulacje!!! :D super, że chłopaczek :) i że zdrowy i pięknie rośnie :) i napewno się przyzywczaisz do siurka ;) i potem nie bedziesz sobie mogła wyobrazić, ze mogłabys miec córeczkę :) daj sobie pare dni. a pomysl tez co mają te kobiety, którym sie przez cała ciaze mówi, ze beda miały córe a rodzi sie chłopak? :D to dopiero szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancia - tobie też wpisałam płeć :) a raczej zmieniłam :P bo miałaś C NICK..................WIEK.............TP...........PŁEC ..........SKĄD papierówka22......................1marca................ .........Wroclaw Muszynianka...........31..........1marca...........S..... .......Kraków malinówka376..........21..........5marzec..........?.... ........UK/Wroclaw meaaa..................29..........5marzec...........C............Sosnowiec asia.sudenis............22..........8marzec..........C... ........Jelenia Góra Aśka_Wrocław_89.....23..........8marzec..........S?.... . ......Wrocław xNightmare............19..........9marzec..........C..... .. ....Gdańsk Ann8912................23.........10marzec..........?.. .........Częstochowa wica....................33.........10marzec..........C... ........Warszawa kejtii...................21.........11marzec..........C? . ........Radom kuchareczka...........23.........12 marzec..........c...........W-wa MzD....................29.........12 marzec..........c...........Radom Hania_85_05...........27.........14marzec...........C.... . .. ..Lublin megan990..............30.........16 marzec..........C?.........Śląsk Ajka86.................26.........17marzec...........S.. ........Częstochowa Patra24................25.........18marzec...........S. .........Gdynia nelma...................27...........18 marca.........?...........małopolska B@siek.................28....... .20 /22marzec.......?...........Łódź hermenegildaaaa......30.........22marzec...........?..... ......Konin Dośka..................27.........23marzec...........?. ..........gorzów classic...................29.........24marzec........S... ......białystok/bruxelles agbr...................35.........24marzec...........C. .........Warszawa Mufinka_81............31.........24 marzec..........?...........Gdynia mama-deutchland.....27.........26marzec...........?...... ....Frankfurt KANCIALUPKA.........25.........28marzec...........S..... .....Kraków Lyella...................31..........28marca...........NZ ........wlkp Olinek..................29.........30marzec...........?.. ........Warszawa Wikunia83.............29..........31marzec..........?... ........Śląsk Little_Ann.............26..........31marzec..........?... .........Wrocław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zgrozo haha
meaa kolejnego malpiszona urodzisz o dziwnym imieniu?? nadia kaja...a pozniej pewnie tadeusz:D??? pochwal sie jak twoja matka ma na imie?? kunegunda? a moze nikola? laski wy w ogole wyobrazni do imion nie macie. co to za imie nadia czy kaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę córce dać na imię nawet Hitleryna a tobie nic do tego. idz powylewać jad gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdroszczę,że już widzieliście swoje dzieciątka na usg i wiecie kogo urodzicie ja mam dopiero 30 października usg i nie mogę się doczekać już w szczególności ,że wczoraj maleństwo strasznie kopało ( to już na 100% dorodne kopniaki powtarzały się seriami głównie popołudniu i wieczorem a po 22 było apogeum nie wiedziałam jak się ułożyć bo ciągle coś maleństwu nie pasowało.. jednak lewy bok jest najlepszy). Dziewczyny czy u was też sie szykuje usg w 24 tygodniu dopplerowskie ?( moja gin mi zleciła po raz drugi a pierwszy miałam w 15 tygodniu). Zwolnienie jakoś mi leci. Nie ukrywam ,że zaczynam wariować w domu bo już wszystko zrobione. Chyba z powrotem wrócę po zwolnieniu do pracy bo po prostu zwariuje. Ostatnio straszne zachcianki mam na warzywa. Co lepsze nawet pokochałam marchewki gdzie prze cały życie ich nie cierpiałam. Zmierzyłam się ostatnio i w tali przybyło mnie ok 10 cm a w dole brzucha (boczki) jakieś 7 cm więc dużo mnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jeszcze i u mnie może się zmienić na chłopczyka. Mój małzonek uparcie twierdzi, że jeszcze małej siurek urosnie, choc ja sie już nastawiłam. Ale nie martw sie Kancia chłopaczki sa fajne naprawdę. Ja jak byłam w pierwszej ciąży tobardzo chciałam chłopca i jak było w pierwszej wersji, że dziewczzynka, to nawet byłam ciut rozczarowana. A teraz to bym chciała, chociaż z drugiej strony po chłopaku to juz wszystko jest, a dla dziewczynki ciuszki trzeba by kupować, przyznajmniej te większe, bo dla maluszka to mam duzo żółtych i białych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gratuluję zdrowych maluchów!! gbr mój ma to samo co Twój, staram się go sprowadzić na ziemię tłumacząc, że siurdak nie urośnie a ten swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo u mnie kupowanie wyprawki odpada bo po córce mam stosy ubranek :) z pewnoscią niczego mi nie braknie :) do tego bratowa (ma 1,5 roczną córę) zapowiedziała, ze jakby czegos brakło to ona dowiezie po małej ;) tak więc kupię tylko nowe ubranko na wyjscie ze szpitala i jakis wiosenny kombinezonik - bo córę rodziłam na zimę to wiosennych nie mam. no i kilka pieluszek tetrowych się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam trochę ubranek i kombinezon też dostanę więc nie będę kupowała, ale myślę że taki jesienno-wiosenny powinien wystarczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teżnie planuje kombinezonu. Hania - ale u mojego to dziwne, bo syna juz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania - no ja planuje jakis polarkowy niegruby, czy cos takiego. zeby na miesiac, półtora starczył a potem to juz pewnie sam kocyk wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meaaa śliczne te pieluchy takie nie zwyczajne :) Agbr mój od początku mówił, że zrobimy syna :) jego siostra ma dwie córy, no a w końcu on sam niesie odpowiedzialność przekazania nazwiska, lekarz powiedział że na 95% dziewczynka więc on żyje tymi 5% do usg połówkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha co faceci maja z tymi chłopakami. Jak który ma same dziewuchy, to czasem się wstydzi, bo koledzy go wysmiewają, że same dziurawce zrobił. Oni czasami to cos nie tak w glowach mają. Kami jak zyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój na usg tylko jęknął: uuh trzy baby w domu! i jeszcze kota wykastrowałem!! pewnie lekko sie zawiódł, ale nie dał w sumie po sobie poznać, cieszy się, że zdrowa :) starsza to jego oczko w głowie, więc myślę, ze i młodszą pokocha całym sercem :) ja już ją kocham ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami, a to faktycznie skomplikowana sytuacja ja myslałam że córcia jest wasza i po prostu twój partner napięcia nie wytrzymał tymczasowo - teraz trochę inaczej to wyglada w mojej opini, po prostu tchórz na którego nie zasługujesz choć wiem , że łatwo doradzać a ciężko być w takiej sytuacji - najważniejsze to nie denerwuj się aby z dzidzią było wszystko ok mi tez żaden kalendarz sie nie sprawdził hmm kancialupka gratulacje syneczka :) mea gratulacje córeczki - dołączyłaś do grona dwóch córek :) ja tez mam wszystko po córeczce, a że mam juz córcię z marca to "wiekowo" nie bedę miała problemu. Szwagierka po swojej tez ma jeszcze coś dać wiec nic na razie nie kupuje oczywiście oprócz podręcznych rzeczy ale to jeszcze nie teraz :) ja zapisałam sie właśnie na takie dooplerowskie badania na przepływy na 15 listopada to bedzie 23 tydz. i kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan - fajnie, ze masz starszą z marca. moja jest z grudnia, wiec troche będą się rozmiarowo rozjeżdżać, ale jestem póki co optymistką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×