Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

lireczka na wszelki wypadek bierz paracetamol - on nie szkodzi a testu nie masz już w domu?? może kup w drodze do pracy i zrób, w terminie @ nie musi być z rannego moczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
nie wiem czy paracetamol pomoże:( słyszałam że można też nospę brać ale mi to w ogóle nie pomaga. Zawsze brałam ketonal albo zastrzyki z pyralginy:/ Nie mam już testu, kupię w drodze do domu jak będę z pracy wracać i zrobię wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
trzymam kciuki! mam nadzieję, że to jednak ciąża. daj znać jak poznasz wynik. dziewczyny co Wy jecie w przerwach pomiędzy głównymi posiłkami? wczoraj mdłości nie miałam a dziś znów mam. czuje głód chce mi się jeść a ciężko mi cokolwiek przełknąć. teraz zjadłam skapy obiad i za godzinę będę głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,gratuluję wszystkim przyszłym mamą i trzymam kciuki za te które dop beda testować. Mam do Was pytanie otóż jutro mam pierwsza wizyte u lekarza ost @ miałam 2.6(test robiłam 2.7-pozytywny:-) i chciabym wiedzieć czy bedzie już coś widać:-)albo chociaż czy lekarz bedzie już w stanie potwierdzić na 100% ciąże:-) pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia2407 gratuluje pozytywnego testu:) myśle ze skoro test wyszedł pozytywny to lekarz potwierdzi ciążę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lireczka nie martw sie, jedna tabletka ibupromu nie zaszkodzisz dziecku. Ja w sumie tez na poczatku ciazy wzielam, bo tak mnie strasznie glowa bolala, a jeszcze nie wiedzialam, ze jestem w ciazy. Myslle ze jakbys kilka tabletek dziennie przez kilka dni pod rzad brala to moglabys sie martwic,ale watpie by byl az tak toksyczny. Witaj Misia :) gratuluje :) ja mialm ostatnia @ 5.06 ale lekarka kazala mi przyjsc dopiero w przyszlym tyg, tak dla pewnosci,zeby na zapas sie potem nie martwic, czy bylo za wczesnie czy cos nie tak. A na usg to dopiero pojde w jakims 7-8 tyg. Oj potrzebna nam wszystkim cierpliwosc :) tak mi sie strasznie dluza te tygodnie. Masakra jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję:-)och ta niecierpliwość jest dobijajaca,najbardziej chce aby lekarz potwierdził ciążę zebym nie musiała sie martwic,no i oczywiscie dla spokoju mego meza bo on to niedlugo na zawał zejdzie:-)No nic jutro sie okaże co lekarz powie,trzymajcie kciuki zeby było wszystko w pożądku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia ja też jutro idę do lekarza, u mnie będzie 6t4d i bardzo liczę na usg i zarodek z bijącym serduszkiem :D choć czy będzie widać to zależy od jakości sprzętu lekarza głównie. Na tym etapie po badaniu ginekologicznym można już stwierdzić powiększoną ciążowo macicę więc lekarz na pewno chociaż tyle potwierdzi... Jula ja staram się jeść co 3,4 godziny i jest oki. Muli mnie bardziej od zapachów - papierochów w toalecie w pracy gdzie palą koleżanki, mocnych perfum i innych. Słyszałam że dobre są herbatniki między posiłkami ale nie próbowałam bo póki co nie musiałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się może przydać
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wszystkie starające się oraz już zafasolkowane;) ja dziś odebrałam wyniki bhcg 174,6 pani powiedziala mi że to b. wczesna ciąża:):) i to by sie zgadzało bo jestem dzień po spodziewanej @ mam nadzieje że mnie przygarniecie:) ja mam 26 lat udało nam się w 6 cyklu starań a z kalkulatora wychodzi że mam termin na 14 marca 2013:) bardzo tu u Was sympatycznie i mam nadzieje że mnie przygarniecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie ruda,u mnie według kalkulatora wychodzi 3t2d wiec dokładnie połowa Twojej ciaży:-)No nic jutro sie wszystkiego dowiem i zobaczymy jak sie to wszystko potoczy:-) Ajka86-Gratulacje:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Hejka dziewczyny chwilke mnie nie ma, a tu ruch jak niewiem:)) no i bardzo dobrze ciesze się że nas przybywa i coraz więcej z nas cieszyć sie bedzie z maleństwa:)) u mnie od dwóch dni juz nie ma tych kłóć w brzuchu i tego niby bólu okresowego, miemy nadzieje ze wszytsko oki tam w środku. ssanie w żołądku od samego rana, jak nigdy musze jeść co 2-3 godziny bo sie nie da wytrzymać, dawniej to pół dnia wytrzymywałam bez jedzenia no i jeszcze szybko sie napycham. O ogólnym zmęczeniu to już pisałam. do 18 musze wytrzymać z wizytą, wtedy będzie już napewno wszytsko widać i wszytsko będzie jasne:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ale ja nie liczę życia płodowego tylko od ostatniej miesiączki - tak jak liczą ginekolodzy i większość kalkulatorów. Zakładając że cykle masz 28 dniowe jesteś w 5t4d :) i na tym etapie widać pęcherzyk, czasem zarodek ale zazwyczaj nie widać jeszcze serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i witam nowe koleżanki i zachęcam do wpisania się w tabelkę :) NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia polecam też kalkulator http://www.dziecko.haczewski.pl/ i filmiki o ciąży stąd: http://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy/pierwszy-trymestr/tydzien-7.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewuszki kochane
Mi ginekolog kazal przyjsc na wizyte na przelomie 8/9 tydz,zrobil usg dopochwowe i juz bilo serduszko.Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny ja dzis czuje sie swietnie, bole i zaparcia minely jak przestalam brac femibion i zmienilam a folik. trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny. i za zdrowe dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) takie mam pytanie na początku co ile chodziłyście na bete? NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia Ajka86...............26............6...........03.2013.........Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betę robi się co 48h żeby zobaczyć, czy dobrze przyrosła :) ja osobiście nie robiłam tego badania w tej ciąży bo wierzę wyłącznie w usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie ruda to moja pierwsza ciąża więc troche świruje;p dzis byłam powtórzyć bete no to akurat 48godz minęło:) a dłaczego tylko wierzysz w usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w listopadzie zaszłam w ciąże i robiłam betę kilka razy i rosła pięknie a dzidzi nie było - puste jajo. Dlatego tym razem zrobiłam tylko sikańca i liczę że dziś po południu na wizycie u lekarza babka zrobi mi usg i zobaczę zarodek z bijącym serduszkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie ruda współczuje to co musiałaś przeżyć musiało byc okropne... hmm licząc od ostatniej @ jestem w teraz w 5tc, wizytę u gin mam w przyszłym tygodniu 20 lipca, czy już będzie coś widać na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś dokładnie 6t4d, z tego kalkulatora http://www.dziecko.haczewski.pl/ przy wpisaniu moich 30 dniowych cykli więc mam nadzieję, że serduszko będzie już widać choć to w sumie zależy od jakości sprzętu lekarza ;) wpisz sobie swój cykl i przesuń datę na 20 lipca to pokaże Ci ile dokładnie będzie miała dzidzia. Moja ma dziś 30 dni, serduszko zaczyna bić ok.20 więc mam wielką nadzieję je dziś zobaczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi że będzie miało wtedy 24 dni mam nadzieję żeusłysze serduszko sprzęt ma dobry moja gin wiec miejmy nadzieje ze bedzie dobrze i życze Tobie żebyś dziś usłyszałą swoje maleństwo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
własnie zjadłam jajecznice z 5 jajek -sama!! jak ja w takim tępie i ilościach będe jeść to niewiem co będzie za te 8 miesięcy:)) póki co waga i tak o dziwo nie idzie w góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehheh a mnie właśnie po kanapce na śniadanie koleżanka poczęstowała urodzinowym tortem z truskawkami i czuję go cały czas w gardle - niby mnie nie mdli ale chyba mi się przełyk skrócił :P ja muszę uważać bo mam dużą nadwagę więc nie chcę przytyć więcej niz 10 kg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem taka śpiąca i mam okropne mdłości że rana mam ochotę nie wychodzić z łóżka. Z racji ze w Anglii, wiec jestem umowiona za 2 tyg do doktora pozniej kolejno do poloznej, chyba umre z tej niewiedzy do tego czasu. Schizy jakies mam, codziennie sprawdzam czy nie krwawię. Rodzić i tak będę w Polsce, no ale nie chce juz teraz zostawiac tutaj meza samego, polece kolo 20 tygodnia do Polski i juz tam zostanę do tego marca. Poza tym snia mi sie koszmary, jak sie obudze w nocy to ciezko mi zasnac, a teraz jeszcze cos zmarzlam w nocy i gardlo mnie pobolewa. Czas na syrop z cebuli? ;) czas na pewno. No i dalej walczymy z cycem= laktacja. Ciezko jest Ja tam zadnej bety nie robilam w poprzedniej ciazy, strata kasy na badania. Wyszedl test pozytywny to umowilam sie do lekarza, pozniej odczekalam swoje ile bylo trzeba na kolejna wizyte i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i odnosnie herbatnikow to moje pierwsze miesiace 3 albo i 4 byly takie w pierwszej ciazy ze musialam koniecznie przed wstaniem z lozka zjesc herbatniki. Zawsze lezaly na nocnej szafce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka - ginekolog się jeszcze nie wypowiadał bo idę dziś ale w poprzednich ciążach nie komentował :) bardziej chodzi o moje nogi które mają słabe żyły i naczyniowiec to nawet kazał mi schudnąć ale chbya się nie uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×