Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Gość lireczka2
no właśnie nie mogę, godziny pracy mi nie pozwalają, o urlopie nawet jednodniowym mogę pomarzyć:/ szczerze mówiąc chciałabym być w tej ciąży, bo może wtedy moje życie wreszcie zmieniłoby się pod tym względem, coś ruszyłoby do przodu, a może nawet w innym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynym dopisuje sie do listy. U nas pada, a jakze :( Zaraz musze zawiesc starszego do szkoly, bo u nas szkola konczy sie 17.07 co mi nie przeszkadza, bo mam wiecej spokoju w domu. Ogólnie czuje sie dobrze, choc mam lekkie zawroty i nudnosci. Jeść mi się nie chce :/ na samą myśl robi mi się nie dobrze ;) Jak wrócę ze szkoły będę mieć czas poczytać. NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012........Rotherham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
lireczka --> nie zrobiłam tego testu bo nie miałam w domu a apteki były już zamknięte. Może dzisiaj kupie i jutro zrobię ale boję się. Coś mnie piersi słabiej boją niż wcześniej i wyskakują mi syfki na twarzy gdzie w poprzedniej ciąży tak nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem 12 dzien po owulacji, pierwszy test ciazowy wyszedl mi pozytywny w 9 dniu po owulacj wiec bardzo szybko. dzis robilam bede po 48 h i czekam na wynik- troche sie denerwuje. 10 lipca ide do lekarza. mam nadzieje ze wszystko ok. a mozecie mi powiedziec od kiedy jest cos widac na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik- mi w poprzedniej ciazy tez wyskakiwaly, wygladala moja twarz momentami jak pobojowisko, coka odbiera matce urodę. Teraz maz mowi ze kwitnę wiec moze bedzie chlopak ;) W poprzedniej ciazy bylam okolo 5 tygodnia od ostatniej miesiaczki i bylo widac zarodek, mysle ze lepiej isc pozniej na usg niz za wczesnie. Kolo 9 tygodnia mialam wizyte i bylo juz bicie serca i dziecko machalo do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lireczka2
chomik to może spróbujemy jutro razem, co Ty na to? We dwie będzie raźniej. Też się boję patra jak Tobie wyszło po 9 dniach od owu to technicznie gdyby coś było to powinno mi jutro pokazać, u mnie to będzie 12 dzień. A miałaś dość wyraźną kreskę czy taki cień tylko? I robiłaś test rano czy po południu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test 10 dni po owulacji i nic nie bylo, za to w pierwszy dzień @ wyszedl poytywny. Lireczka2 u mnie byl delikatny plusik. Ja robilam rano, drugie wyjscie do toalety;) Co do lekarza ja dopiero sie umawiam na nast tydzień, a na usg to bede musiala poczekac az do sierpnia. Grrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, dawno mnie nie było ale przeczytałam wszystkie Wasze wpisy jednym tchem :) i widzę, że Was te upały też męczą. Ja siedzę w biurze 8 godzin bez klimy i już nie wytrzymuję.... co do objawów to mam podobnie jak Wy, ból podbrzusza (chociaż teraz się już trochę zmniejsza) spać mi się chce strasznie i niestety ale jak szalona taki mam apetyt. JULA...mam pytanie, w którym tygodniu ciąży jesteś, 5,6? ja się zastanawiam, kiedy iść na usg, żeby było już coś widać. To moja pierwsza ciąża i dlatego jestem taka nieobeznana :) Już bym chciała się cieszyć i chwalić rodzinie bo tak długo się staramy ale przed usg i wizyta u lekarza to jakoś się obawiam jeszcze oznajmiać innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martita280810 sprawdziłam google i pisze ze widac juz w 5-6 tyg, ale najlepiej to w 7tg mozna juz zobaczyc serduszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis buszuje na zakupach, szukam butow na wesele. To juz moja druga wyprawa i mam nadzieje, ze w koncu ostatnia. Wzielam sobie urlop, w koncu sie wyspalam :) mnie tez wysyfilo na twarzy, a dawno nawet przed okresem nic mi nie wyskakiwalo. Ale nadal ma nadzieje na chlopaka, nie chce meza zawiesc;) Z wizyta na usg sie nie spiesze. Chce miec pewnosc, ze juz cos zobacze na usg, a konkretnie serduszko. Nie chce pojsc za wczesnie by potem sie nie denerwowac,czemu jeszcze nie bylo widac. Najpierw normalna wizyta u gina, niech sprawdzi czy wszystko gra. dzis tez spuchlam, sukienka tak mi opina brzuch, ze wygladam jakbym juz jakis 4 miesiac byla. A rano jak ja wkladalam to idealnie bylo;) i palce mi popuchly u rak. Obraczke zawsze mam na sobie,ale gdybym chciala zdjac to nawet nie drgnie. Pomyslec ze jeszcze pol roku temu marzylam o wakacjach w zaawansowanej ciazy :P to musi byc katorga skoro ciezko sie znosi taka poczatkowa. Lapia was skurcze lydek w nocy?bo mnie bardzo.i takie skurcze macicy,glownie w nocy. W dzien juz mniej mnie boli, nasila sie wlasnie pod wieczor i jak spie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
martita280810 - okres miałam 30.05 i licząc od okresu to 5 tygodni i dwa dni. I nie martw się ja już miałam dwa badania usg. Wczoraj widziałam już pęcherzyk i lekarka powiedziała, że za dwa, trzy tyg już powinien pokazać się zarodek. W pierwszej ciąży jakoś wydaje mi się, że szybciej te dni mi leciały do momentu kiedy usłyszałam bicie serca a tu się ciągnie jak flaki z olejem. kokilka29 ja też mam wesele 11 sierpnia u mojej najbliższej koleżanki. mam nadzieję, że damy radę się bawić na weselu, co? Ty pewnie nie bierzesz innej możliwości ;) a ja jak zwykle panikuje, że zawiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 dnia po owu test robilam bardzo czuly -10 UI i po poludniu i wyszedl zaledwie ledwo widoczny cien. a na drugi dzien wyszla druga kreska ale jasniejsza. ten pierwszy test juz mialam wyrzucic ale w ostatniej chwili zauwazylam kreseczke. ale mnie martwi cos innego u mnie po 48 h beta przyrosłą o 300 % czy to nie za duzo?? dodam ze jest w normie tylko szybko urosla. martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokilka skurcze mnie nie męczą ale ostatnie tygodnie uzupełniałam magnez i potas bo mi powieka zaczęła drgać jak szalona ;) kup sobie też, może się wypłukał :P ja też już wyglądam jak 3 miesiąc bo na codzień wciągam ciut za duży brzuch a teraz ani hu hu ;) nie da się i tylko czekam aż ktoś zapyta :P a przed wizytuą 12 czerwca nie chcę mówić :) Też liczę, że zobaczę już pikający punkcik to będzie 6t4d wg kalendarza na www.dziecko.haczewski.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra nie martw się - to tylko szkodzi :P nie słyszałam żeby mogła rosnąć "za bardzo" ma rosnąć co najmniej tyle a tyle procent (nie chce mi się szukać ile :P ) więc jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula no ja sie obawiam, ze spedze te wesele tylko za stolem, bo bede bala sie szalec, albo, ze mnie brzuch rozboli,albo ze bede marzyla o spaniu. W ogole to chyba nawet na wizyte do lekarza pojde w pn po weselu a nie pt.przed, zeby jak nie daj boze bedzie mial zle wiesci to zebym nie miala zwalonego humoru. Wesele mam juz za tydz. Akurat w tyg kiedy lekarka powiedziala, ze moge sie u niej pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja okres miałam 4 czerwca więc myślę, że warto by jeszcze poczekać z tym usg ale taka jestem już niecierpliwa :) chociaż myślę, że mogłabym pójść w przyszłym tyg., żeby lekarz stwierdził chociaż dobre umiejscowienie pęcherzyka. Pewnie pójdę na to usg bo nie wytrzymam :) Dokhtare tez spr w google, że już 5-6 coś powinno być widać a więc pójdę i spr :) Jula, kokilka29 tez idę na wesele tak jak Ty Jula 11 sierpnia i zastanawiam się w co się ubiorę jak będę jadła tak jak do tej pory czyli bez ograniczeń taki mam apetyt no i jak będzie z samopoczuciem oby dobrze...też mam tak, że przeżywam wszystko dużo wcześniej i zdecydowanie za dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012..........gdynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dopisalam sie do tabelki. a powiedzcie mi tak, ja jestem 12 do po owulacji, a miesiaczki mam nieregularne, ostatnia mialam 24 maja. jak mi lekarz policzy ciaze? w ktorym tyg jestem wg owulacji w drugim. wiem ze liczy od ostatniej @ ale u mnie to bylby 6 tydzien a to niemozliwe jest przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patra najlepsze rozwiazanie to bedzie usg i wtedy lekarz powie dokladnie. Ja sama liczyłam od ostatniej @ 1.06 i wyszlo wg kalkulatora 08.03.2013 ale zapewne lekarz to zmieni. A 6 tydz czemu nie :) bedziesz pierwsza ;) W ogóle macie jakieś zachcianki kulinarne? ja właśnie zjadłam kanapkę z paluszkami rybnymi i serem kozim plus ogorki konserwowe :D interesujace. W dwoch poprzednich ciazach takich odchylen od normy nie miałam, wiec jestem ciekawa co bedzie pozniej;) W UK nadal pada, od 8 rano leje prosto z nieba :( wiec wyslijcie mi troche Słonca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chora na majonez:) a na ogorki nie moge patrzec. no nic we wtorek de do lekarza wiec sie wszytko wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
lireczka2 oki to jutro razem zrobimy test, już kupiłam. Kurcze mam nadzieję, że się uda.... malinówka376 ja znów w pierwszej ciąży miałam córkę i zero pryszczy, ale jeżeli teraz te syfki mają znaczyć o ciąży to bardzo bym się cieszyła jeżeli to znak na synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokhtare, u mnie też leje. Od wczoraj wieczór masakra jakas! chyba depresji dostanę! Moja niunia dziś znow daje czadu, wlasnie usnela wiec zagladam do Was. Dokthare, mogłabyś mi napisać jak przebiega wizyta u położnej, jakie badania sa wykonywane na pierwszej wizycie i kolejnych do 20 tygodnia ciazy? ile jest tych wizyt?Bardzo Cię proszę. Chcialabym miec te informacje zwlaszcza odnosnie badan z pierwszej reki a nie internetowe. Moj ginekolog oprocz badania krwi, moczu ogolnego, glukozy i wr i toxo i cytomegalie igm juz mam aktualne z poprzedniej ciazy i grupe krwi rowniez, zlecil mi: przeciwciala antyrh u ciezarnych ze wzgledu na grupe krwi zero, posiew moczu, tsh, przeciwciala rozyczki, ctomegalii, toxo, anty hiv 1 i 2, badania na obecnosc hbvag, anty hbc total i anty-hcv/ Ktore z tych badan wykonane zostana w Anglii? a ktore nie? bylabym wdzieczna. Za mna wciaz chodzi mieso i moglaby jesc ciagle, slodycze mniej a zawsze mnie ciagnelo. No i sok pomaranczowy mi nie smakuje juz tak jak smakowal. Z witamin biore femibion natal classic jeszcze mam zapas bo biore przy karmieniu piersia pozniej pewnie od razu na 2 przejde. Tam jest 400 kwasu foliowego co w zupelnosci wystarcza przy zdrowej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra- lekarz liczy ciaże od pierwszego dnia ostatniej miesiaczki. Ja mialam @ okolo 28 maja, dokladnie nie pamietam nie zapisalam. Ginekologicznie nie liczy sie od zaplodnienia, bo cykle bawaja rozne. Jesli wiesz kiedy doszlo do zaplodnienia dodaj 38 tygodni, a nie 40 i wyjdzie Ci termin porodu. Ja majac miesiaczke ok 28maja, to w poniedzialek na usg jeszcze nie bylo nic widac, tylko lekarz wskazal miejsce gdzie sie wszystko rozwinie i powiedzial ze to bardzo wczesna ciaza. Jesli wierzyc pierwszemu lekarzowi u jakiego byłam to okres okoloowulacyjny mialam okolo 20 czerwca, po czym 28 czerwca rano i po poludniu wyszly mi juz dwie kreseczki. 29 cz. i 2 lipca zadnej roznicy w usg tylko miejsce gdzie dzidzia sie rozwinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinówka wydaje mi się że ten lekarz u którego byłaś 20 czerwca chyba się pomylił, przecież to był już 24 dc. Tak późno byłaby owulacja?? Miałaś takie długaśne cykle wcześniej?? Ja miałam ostatni @ 27 maja, owulacja 12/13, zagnieżdżenie 14/15, pozytywny test 26 czerwca czyli 31 dc. U mnie cykle zazwyczaj 30 dniowe i ten też taki był. Ja idę na usg w czwartek i mam nadzieję już dzidzię zobaczyć :D Jak na razie od niczego mnie nie odrzuciło ale też na nic nie ciągnie - za to brzuch już mi wywaliło i spuchłam więc totalnie odstawiłam sól. Niestety dopóki pogoda się nie zmieni chyba lepiej nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda- karmię piersią wiec okres był roznie, w roznych odstepach czasu, nie mialam regularnych cykli miesiaczkowych podczas karmienia. przed karmieniem a co za tym idzie przed ciaza owszem w miare regularne, a tak to wista hajta Ja jak sie najem to mam brzuch jak co najmniej w 6m ciazy, masakra. Tak mnie wywala ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
martita280810 z własnego doświadczenia wiem , że to jeszcze za wcześnie na usg.! Serduszko mojej córeczki pierwszy raz usłyszałam bodaj 7 tygodniu ciąży. także spokojnie poczekaj choć wiem,że to trudne. dziś przyjechała do mnie siostra, która jest w5 miesiącu. z zazdrością patrzyłam na jej jeszcze mały ale już troszeczkę wystający brzuszek. to chyba najlepszy okres ciąży. dziecko już kopie, żadnych mdłości ani bólów kręgosłupa z powodu dużego brzucha. kocham lato i cze?kałam na nie cały rok ale ja też chce już jesień! ja mam jeszcze jedno przyjęcie 15 września ślub cywilny u siostry w pałacu ślubów na starówce ale bez wesela tyko z małym kameralnym przyjęciem obiadokolacyjnym i z pysznym menu. bardzo się cieszę, że dotrwałam do nocy po tej upiornej nocy. tylko moja córka nie myśli jeszcze o spaniu a ja i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotnio u nas nie pada :D ale slonca tez nie widac. dzieciaki skacza od 7 wiec ledwo zywa juz jestem. Malinowka co do wizyt, to najpierw musisz sie umowic z peilegniarka od Twego lekarza, ona zrobi Ci test ciązowy i pozniej skieruje Cie na wizyte z polozna, ktora powinna być ok 12/13 tydz ciazy. To tez bedzie usg. poza tym pobiora krew, zwaza, zmierza i tyle z badan. zrobia wywiad. pozniej wizyta 15 tydz (chyba, dobrze nie pamietam). To wtedy robia badania na rozne choroby, jesli sobie zyczysz. Nastpena 21 tydz kiedy moga zobaczyc plec. I Pozniej cisza, az do 36tyg. Jedym slowem sa chyba tylko 3 usg chyba ze cos jest nie tak. Po 36 tyg wizyty sa z polozna w przychodzni, mierzenie brzuszka, sluchanie serduszka i sie czeka na wielki dzien. A porod to w szpitalu, jesli dojedziesz na czas ;) jelsi chcesz epidural to dostaniesz, gaz do woli. Od poloznej dostajesz ksiazeczke gdzie piszesz swe zyczenia dotyczace porodu, np jaki chcesz, czy dziecko ma byc podane czyste czy od razu polozone na piersi. Jednym slowem wszystko jest pod kontrola. ja przezylam dwa porody, jeden ok 30godz i drugi ok 3 godz i chyba dlatego sie zdecydowalalm na kolejne malenstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomik89
lireczka2---> i jak? robiłaś test? Bo ja tak no i niestety na razie negatywny. Mąż sie śmieje ze mnie, że następny mogę zrobić dopiero za dwa tygodnie hehe. Ale bede czekała do wtorku może wtedy zrobie albo i jeszcze później jak @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. u mnie dzis 13 dzien od owu i sie kiepsko czuje. w nocy bolal mnie brzuch tez tak mialuscie na poczatku? ja juz myslalam ze to koniec ze jednak ta @ przyjdzie, bałam sie bardzo ale teraz nnic juz mnie nie boli. we wtorek ide do lekarza to mu wszystko opowiem. bedzie to 16 dni od owu, jestem ciekawa czy bedzie cos widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×