Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

madzikgg ale zachwycilas mnie tym body w paseczki granatowym, jest przesliczne!!! a jak w dotyku? :) :) :) ja chodzilam ostatnio po h&m ale maz mnie wstrzymal od zakupow :( ciezko mi bylo odejsc w pustymi rekoma :D ale powiedzial ze odbijemy to sobie jak z remontami dojdziemy do ładu :) 🌼 kami czekoladowe... mmm :p ja musze dzis wykombinowac ciasta jakies z dwa na sobote, tesc sie zapowiedzial ze przyjada :) a kilka godzin pozniej dostalam od brata zaproszenie w sobote na jego urodziny :( mam nadzieje ze pogodze jedno i drugie... tez nie mam pomyslu na ciasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pomarańczka akurat ma trochę racji pytając czy się odezwałam, że mi niewygodnie. Odezwałam się i samo piaskowanie miałam w "kompromisowej" dla mnie i dentystki pozycji ale później okazało się, że mam jeszcze jeden ubytek i niestety do leczenia już musiała położyć fotel a wszystko dlatego, że ich stołeczki, reszta tego sprzętu nie jest przystosowana do pracy w innym ułożeniu fotela. Jak widać gabinety przystosowane do leczenia kobiet w ciąży byłyby tak samo w cenie jak te dla dzieci:). Odpowiednie pH pochwy chroni przed zakażeniami, jeśli jest wątpliwość jak odróżnić obfite upławy od sączących się wód płodowych to m.in. sprawdza się pH wydzieliny pochwowej. Mi na wizycie dr proponował stosowanie dopochwowo Lactovaginalu (są to takie dobre bakterie utrzymujące właściwe pH) ale póki co nadal biorę luteinę więc nie ma sensu wkładać 2 tabl na raz;) Na pewno podajecie super przepisy na słodkości ale staram się je omijać i nawet nie czytać bo już mam +10kg. Nie jem od jakiegoś czasu słodyczy, nie objadam się a waga rośnie w zastraszającym tempie. Nie wiem skąd to się bierze. Nawet nie chodzi mi o to, że przytyję bo po porodzie, tak jak pisałyście, na pewno się zrzuci ale mi już jest ciężko i czuję, że noszę dodatkowe kilogramy... Może dlatego jest mi ciągle bardzo duszno i źle się czuję. Po spotkaniu z dwiema koleżankami, jedna jest też w 25tyg a druga w 32 jestem załamana moją formą. One cały czas normalnie pracują, poruszają się i zachowują jakby wcale tych brzuszków nie miały. Naprawdę jestem pod wrażeniem. A ja przy nich może źle nie wyglądam ale nie moglam usiedzieć w miejscu, cały czas niewygodnie, duszno itp. No czułam się jak taka przewrażliwiona maruda:P madzikgg, super ubranka:) Ja ubranek mam już po uszy, muszę tylko dokupić coś ciepłego na wyjście ze szpitala np pajaca. Planuję urządzenie pokoiku. Ściany mamy jasne http://www.ceneo.pl/16398896 Uzgodniliśmy z m, że nie będzie różowych dodatków tylko pomarańczowo- zielone http://allegro.pl/ala-i-as-3el-zyrafka-90x120-i2799284193.html - w pomarańczowe paseczki, są do tego zasłonki pomarańcz-oliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek ja już też nic nie kupuje sporo mam a i dużo szykuje się że dostanę, więc szkoda kasy żeby kupować podwójnie. Mi lekarz na każdej wizycie sprawdza pH takim papierkiem, jakby lakmusowym. A ze słodkościami oj lubię :) na szczęście jeszcze nie nadrobiłam g straconych na wymiotowaniu i wciąż ważę mniej niż przed ciążą ale staram się kontrolować co jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B@siek mam pomalowan klatke schodowa w grecka chalwe :) taki jasniutki bez lekko zoltawy, bardzo spokojny :) bardzo ladna ta posciel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania nadal wazysz mniej niz przed ciaza???? kobieto kochana nie pisz takich rzeczy, wez mnie prosze nie doluj... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy nadgonię ale pewnie dogonię :) powiem, że mnie lekarz w ryzach trzyma z wagą, od początku kazał się pilnować i trochę mnie to mobilizuje. A przez te mdłości spadło mi 8kg, a że jeszcze była ciąża zagrożona to apetytu też nie miałam i efekt jest jaki jest, i anemia jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamuśki! U mnie dzisiaj szaro buro. Leje od samego rana. Na szczęście w pracy tylko do 15 jestem. Jutro z mężem robimy małe przemeblowanko w sypialni, aby zmieścić łóżeczko i komodę. Już się nie mogę doczekać, bo bardzo lubię nawet małe zmiany. Czekam na paczkę którą zamówiłam dla Julci. B@siek ja mam podobnie jak Ty. Wcale dużo nie jem, a kilogramy lecą. Ale mam na to sposób. Od jakiegoś czasu w ogóle się nie ważę i od razu mam lepsze samopoczucie:) Ważenie to tylko i wyłącznie u lekarza na kontroli, tak to oszczędzę sobie tego. Ja już 26 tydzień. Dzień za dniem leci, już mamy bliżej niż dalej. Madzik śliczne ciuszki. Ja też w sumie wstrzymuję się z kupowaniem ciuszków, bo jest ich już mega dużo.No chyba,że coś na wyrost, to tak. Miłego i spokojnego dnia Wam życzę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój R. biedny się rozchorował coś mu zaszkodziło. Niby poszedł do pracy i mnie nie obudził także nie wiem czy jest ok. Dziś od samego rana spisuje swoją listę wyprawki i już nie mogę xd jeszcze ubranka mi zostały co mam teoretycznie i co muszę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka22 - ja kupiłam az KILO na dzien dobry :) w dwoch paczkach byly nadal mam jedna paczke a drugiej mniej więcej w 1/3 a dużo prałam także jak czytałas gdzies i było o wydajności to moge powiedzieć ze to prawda! madzikgg - napisz czy rzeczy które zamówiłas sa miłe w dotyku i wogóle jakie są ;) bo sa piękne aż sama bym zamówiła... ciasteczka Nigelli - o matko sama bym zjadła! nie wiem czy nie uprychce czegoś dzisiaj.. ostanio wogóle dużo gotuje! spełniając moje zachciewajki :P na wczorajszym spotkaniu u położnych gadałyśmy o wyprawce, moja lista wyprawkowa została przewrócona do góry nogami... ale pewnie co połozna to inne poglądy, jak z lekarzami :P postaram sie wam napisac w następnym tyg co i jak :) moze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj piekłam chleb, znowu mnie naszło, kiedyś piekłam więcej na zakwasie, potem w wypiekaczu do chleba, a teraz wróciłam do piekarnika i keksówek, pyszny wyszedł a jakie zapachy w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, kiedys podjelam sie chleba na zakwasie w piekarniku na blaszce i nie nadawal sie nawet do wyrzucenia do wc, bo chyba by zapchal rury... :o propos pichcenia to musze skrecic ciacha na sobote i niewiem ktore dwa wybrac z sernika z jogurtow greckich, placka z powidlami i orzechami, placka z migdalami, karpatke czy ciasto z brzoskwiniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak, ten pajacyk w paseczki niby pisze, że to rozmiar 62 ale myślę że może być ciut większy (zresztą pisze w aukcji ze spory). Nie jest to wykonane z materiału w paski tylko powiedziałabym bardziej ze biały materiał a na nim namalowane granatowe paseczki. Nie jest to taka mięciutka bawełna(jak np materiał na podkoszulki) tylko raczej mięsista(jak cienka bluza). Po praniu nie powinno się z tym nic stać. Natomiast strona wewnętrzna jest milutka w dotyka. Jeśli chodzi o ubranko kremowe to śpioszki z welurku. Body bawełniane. Fajne milutkie, ale też wydaje mi się ze dobre gatunkowo. A i co ważne przy śpioszkach jest regulacja guziczków przy szelkach (także spokojnie rozmiar elastyczny 56-62). To dopiero 2 pierwsze rzeczy które kupiłam, więc wstrzymuję się z praniem jak będę miała więcej. Polecam w każdym razie :P Dziewczyny ja jestem 8,5kg + Cóż poradzę jak apetyt jest ;] a te Wasze przepisy to już na maksa kuszą :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko dziewczyny proszę Was litości nie piszcie o ciachach bo od samego czytania ślinka mi cieknie a ja przesadzam z tymi słodyczami non stop jem a waga niemiłosiernie idzie w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba postawie na karpatke i moze ten sernik, kusi mnie sama, a kolryczny strasznie jak zwykly nie jest, bo z jogurtow jest i malo cukru nawet ma w przepisie... moze dorobie kokosanki do tego albo ciasteczka z zurawina i biala czekolada :p ja mialam manie na pierniki torunskie, na szczescie skoczyly sie chwilowo w sklepie gdzie chodze :D w dodatku maz kupuje od czasu do czasu chipsy solone :o no i apetyt na lody poznymi wieczorami mie nieziemsko dopisuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede podla :D ... wiecie na co mam ochote? na spaghetti z sosem pomidorowym i wierzch takiej porcji losos zapiekany z porem na maselku... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakuska 5 miesiąc
jest tu jakasz przyszla Mamusia z Krakowa która chciałaby porozmawiać a może też spotkać się czy pójść razem na basen? ja mam terminn na połowe kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolowa ja też lubię makarony, oj zjadłabym taki ze świeżymi pomidorkami, alba z bakłażanem, ale mój mąż nosem kręci na jedzenie bez mięsa :) ja się zbieram na zakupy bo w lodówce światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ciężaróweczki. heh jeden dzień mnie nie było, a tu trzy strony do nadrobienia ;) Wczoraj byliśmy z m na pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Dziś zaczynam 24 tc mam najmłodszą ciąże ze wszystkich pań, następne są w 26,28, 30,32, jest nawet pani, która na ostatnią chwilę przyszła bo jest w 35 tc. Ze zdziwieniem stwierdziłam, że mój brzuszek jest większy niż u pań w 28 tc ;p ale jestem najdrobniejsza ze wszystkich i wyglądam przy reszcie jak nastolatka;p Mimo swoich 8 kg na plusie nikt nie zauważył żebym jakoś znacznie przytyła, ale kiedy czytam, że niektóre z was mają 5 kg na plusie albo są jeszcze na minusie to dołek człowieka łapie, jak próbuje się przewrócić z boku na bok to czuje się jak foka;p Little Ann heh widzę, że kupiłaś raz a porządnie na allegro, cena bardzo korzystna, daj znać czy ciuszki w dobrym stanie Ci przyszły. kejtiii fajnie, że jesteście zadowoleni z płytek. jestem zaskoczona, że nikt w aptece nie zareagował aby Cię przepuścić, u mnie w każdej aptece przy kasie jest kartka wywieszona, że kobiety w ciąży i honorowi dawcy krwi mają prawo być obsłużeni poza kolejką, ja nie korzystałam co prawda z tego przywileju nigdy, bo nie zdarzyło się aby kolejka była duża bo u mnie na każdym kroku jest jakaś apteka ale żal, że taka znieczulica ogólna panuje ;/ Fajnie, że teściowa jest w stanie załatwić Ci macierzyńskie roczne;) To musi być fajny widok jak dzidzia ma już otwarte oczka ;) kami i tak trzymać, jak tylko dobrze się czujesz wyjdź do ludzi, zrelaksuj się i nie oglądaj się na swojego partnera bo jak widzisz nie zawsze można na niego liczyć, fajnie, że brat wziął sprawy w swoje ręce i ci pomógł z malowaniem. Olinek śliczne te ciuszki, które kupiłaś, zwłaszcza sukieneczki, widzę, że róż u Ciebie króluje;) papierówka ale musiało to super wyglądać jak córa naśladowała tatę, to takie słodkie jak dzieci chcą już być dorosłe i naśladują nas tak słodko nieporadnie;) żółta jak kaczuszka bardzo Ci współczuje sytuacji jaką masz z mężem. Z tego co piszesz wydaje się, że u twojego m jest to chyba nałóg. Mój m żadnych filmów na kompie nie ma, jeśli coś oglądał swojego czasu to na red youtubie, ale odkąd wyjaśniliśmy sobie wszystko już nie ma to miejsca. Tak jak radziły dziewczyny porozmawiałam z nim szczerze i powiedziałam jak się z tym czuję. Okazało się, że m bardzo się bał zbliżeń ze mną, ciągle myślał, że zrobi krzywdę dziecku itd i to była przyczyna jego zachowania. Teraz czasem zdarzy się, że podczas przytulanek robi się spięty, jak np dotknie brzuszka a dzidzia się tam akurat rusza, wtedy mu tłumacze, że dziecko sex odczuwa jak bujanie i nie uderza go w głowę jak mu się wcześniej wydawało ;p i wszystko ok jest;) Spróbuj z nim poważnie porozmawiać, zapytaj dlaczego tak lubi oglądać te filmy, powiedz jak się z tym czujesz kiedy on je ogląda. na pewno nie polecam Ci separowania go od siebie i ukrócenia sexu zupełnie z Tobą bo to was tylko jeszcze bardziej podzieli i bardziej się od siebie oddalicie. daj znać jak tam się ma sytuacja. któraś pomarańczka pytała o laktator. Ja myślę nas meleda swing. patra gratuluję pozytywnie zdanego egzaminu;) Muszynianka fajnie, że się odezwałaś i wszystko u was ok bo już zastanawiałam się czemu się tak długo nie odzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik śliczny ten pajacyk w paseczki z kapturkiem, może sama zamówię, ale na razie muszę poczekać bo jestem już spłukana i czekam na pieniążki z zusu. Trochę się martwię bo kończę drugi miesiąc na l4 i jakoś teraz powinnam dostać pieniążki a tu ani widu ani słychu ;( Bosiek ja też tak mam niby nie jem dużo a kilogramy jakoś przebywają z tygodnia na tydzień, ja szybko zadyszki łapie, jak idę ale dużo mówię ;p Bardzo ładna pościel;) Hania ty to potrafisz człowieka zdołować tymi kilogramami ;p;p Mmm domowy chleb pycha;) asia ja też na razie się nie ważę, załamka pewnie będzie jak pójdę do gina i będzie ważenie, tym bardziej, że mój ma jakiegoś hopla na punkcie wagi i twierdzi, że w ciąży nie można przytyć więcej niż 12 kg, a przecież to zupełnie indywidualna sprawa. Mnie dietetyczka od początku powiedziała, że w związku z moją niedowagą i niedoborem tkanki tłuszczowej przytyję więcej niż 12 kg, ale lekarz nie bierze tego pod uwagę ;/ karolowa tak jesteś podła ;p jak napisałaś o tym serniczku i o zgrozo karpatce to mmmm chyba nie wytrzymam i kupię sobie na pocieszenie kremówkę. Ale mi smaka dziewczyny narobiłyście tymi smakołykami, to ja też wam smaka zrobię. Ja za kilka dni na Mikołajki planuję zrobić paczuszki ciasteczkowe dla rodzinki. Upiekę pierniczki, orzeszki, ciasteczka francuskie z różą i ciasteczka owsiane z orzechami i rodzynkami ;) Witaj krakusko 5 miesiąc. ja także jestem z Krakowa, mam termin pod koniec marca, chętnie poplotkuję, niestety u mnie basen odpada, bo zaraz łapię zapalenie pęcherza i infekcje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc brzuchatki :) ja dzis jakiegos powera mialam mimo ze z rana ciezko bylo podniesc sie z lozka. Corcia jak zwykle zrobila tatusiowy za budzik, ona to ma wyczucie czasu. Teraz uspalam szkraba i sama zaraz sie tez poloze ale najpierw poczytam co u Was. Widze ze dzis na slodko, Kami dla mnie szybkie i latwe ciastka to a la pieguski z czekolada, choc mozna dodac co sie chce, albo mufinny. Karolowa- z kolei z ciast uwielbiam sernik bez sera i dotyk aniola. Hania- ogladalam ten odcinek z ciastkami pyszne 25, fajne latwe szybkie. Co do wozkow to ja bym stawiala z dobrej reki na uzywany, bo i tak pozniej wygodniej przejsc na spacerowke niz wozic czolgiem, bo srednio taki wozek 3w1 wazy 12kg to to juz czolg. Magdzik-fajne te ciuszki ktore zamowilas, a babaluno to dobra firma. Basiek- doskonale Cie rozumiem z ociezaloscia, tez tak mam, sa dni ze mam power a sa ze moglabym tylko lezec. hermenegilda- odnosnie tych orzechow to one sa bezzapachowe nie? tzn ze ubrania sa wyprane ale pachna tylko swiezoscia a nie zapachami jak przy proszku/zelu/plynie do plukania. czyli myslisz ze kilogram orzechow to na ile starczy? kancia-zadzwon do zusu do dzialu wyplat swiadczen i dowiedz sie o co chodzi, u mnie byl taki przestoj w pierwszej ciazy to zadzwonilam i babka na luzie mi wyjasnila co i jak, masz na konto czy poczta? Ja dzis zupka brokulowa i chlopski garnek, szybko i smacznie. A i nasmazylam nalesnikow, na nalesniki z kurczakiem papryka kukurydza i sosem czosnkowym. Jakby ktoras byla w H&m interesowalaby mnie cena nowego dresu o takiego 56 lub 62, bylabym wdzieczna :) http://allegro.pl/dres-welurowy-tygrysek-hm-rozm-62-i2826025651.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papierówka dzięki za info. Ja właśnie kończe drugi miesiąc na l4 bo od 1 października jestem na zwolnieniu i prawidłowo powinnam dostać pieniążki jakoś teraz pod koniec miesiąca, tak jak mi pracodawca przelewał, a tu nic. Powinni mi na konto przelać, kurcze ta kasa by mi się przydała teraz ;/ a długo ty czekałaś na pieniążki z zusu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia- to wszystko zalezy na ktora ture wyplat swiadczen trafi dostarczone zwolnienie, pamietam ze ja czekalam nawet 1,5miesiaca, pozniej na szczescie przychodzilo regularnie jak juz zostalo wyjasnione jak to jest. Ktoras z dziewczyn wczesniej o tym pisala jak to jest z tymi wyplatami ale nie pamietam ktora. Abgr moze? Wlasnie rozmawialam z 3letnim bratem na skype, ale to klepa jakich malo, smieje sie ze dobre geny ma, no ale taki stary malenki nie jednego by przegadal. A teraz sie klade bo cos spie na siedzaco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kancialupka zadzwoń do ZUS koniecznie. Rozumiem, że w październiku nic nie dostałaś? Trochę to długo trwa. Stawiałabym jednak na przelewy raczej bliżej 10*go, wtedy juz budżetówka płaci i drobni przedsiębiorcy i ZUS trochę bardziej kasowy jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agbr za październik kiedy byłam jeszcze na zwolnieniu pierwszy miesiąc wypłatę dostałam od pracodawcy, teraz za listopad powinnam dostać pierwsze pieniążki z zusu. Księgowa mówiła, że pieniążki powinny być pod koniec miesiąca tak jak dostawałam normalnie wypłatę od pracodawcy, może faktycznie będą bliżej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie mi kochane macie zawroty głowy? Ja od kilku dni mam je coraz częściej i coraz mocniejsze, bywa, że nawet kilkanaście razy w ciągu dnia mam takie zawroty głowy, że tracę na moment orientacje i muszę szybko usiąść lub się położyć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. ja jestem po glukozie. nie bylo tragicznie ale nie ma sie co oszukiwac jest to obrzydliwe. w dodatku pani w labolatorium pilnonwala, zebym, szybciutko ladnie wszystko wypila :) czas zlecial mi szybko, nareszcie mialam chwilke zeby sobie poczytac w spokoju :) wyniki juz mam, jesli chodzi o glukoze to wszystko ok, na czczo mam 79 a po 2 h 119. mam tylko troche anemii. niby niewielka ale jest. do wizyty u gina mam jeszcze kilka dni wiec poweidzcie mi prsze co jesc zeby krew sie poprawila? sok z buraczkow?? co polecacie? o 18.20 mamy usg 4d wiec jak bede po i bede umiala to wkleje fotki. ide do jakiejs innej lekarki podobno ma dobre opinie. moj maly jakis spokojny wyjatkowo dzis. puka ale tak delikatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×