Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

dzięki dziewczyny że jeszcze mnie nie zlinczowalyscie za te moje żale.. w tabelce wpisałam datę wg om. dzisiaj mnie poniosło i w piekarniku siedzi sobie kaczka faszerowana mięsem mielonym czosnkiem pietruszka majerankiem i do tego w jablkach ;-) osobiście nie przepadam za kaczka ale rodzice uwielbiają;-);-) ją glukoze dopiero w nast tyg ale w ogóle nie mam na to ochoty. zarazilyscie mnie tym allegro i lucytuje bluzę z hello kitty r 62;-) chociaż miałam już nic nie kupować.. a co z nosidelkami albo chustami ? przy corci nie miałam ale to chyba spore ułatwienie.. kurcze nigdy nie byłam w ciuchlandii. nawet nie wiem gdzie tu we wrocku jest jakiś z ciuszkami dla dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek to faktycznie miałaś przygodę :) Hania śliczny brzuszek :) Patra moja córka była na karmieniu mieszanym i pierwszą ugotowaną papkę z marchewki zjadła jak miała 4 miesiące. Co do picia moja córa wodę nauczyła się pić dopiero w przedszkolu :) a tak to różnie było :) kami najważniejsze abyś wkońcu sobie wszystko wyprostowała. Żal się ile potrzebujesz od tego jesteśmy :) Co do ciuchaczy we wrocławiu polecam na placu legionów jeden bo tam są rzeczy na wagę i w środy zawsze nowa dostawa :) Sama tam jeżdże chodź mam kawałek :) Mają naprawdę fajne rzeczy, ale wiadomo najlepsze upolujesz jak jest dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kami to jedź do ciucholandu koniecznie. zobaczysz jaką frajdę będziesz miała!!! moje ciuszki poprane. Napatrzeć się na nie nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygrałam dwie rzeczy:) ale nie wiem czy to dobra cena, mam nadzieje, że tak:) http://allegro.pl/urocza-kurteczka-bluza-hello-kitty-hm-r-62-i2805792952.html http://allegro.pl/urocza-bluzeczka-hello-kitty-hm-r-62-i2805853356.html od razu się humor poprawił:) Asia dzięki za propozycję, może kiedyś się wybiorę, ale z tej mojej Leśnicy to kawał drogi, z resztą jak wszędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, chodzę prywatnie i dlatego płacę. A teraz wypadło mi powtórzyć cytomegalię i toxoplazmozę bo miałam ujemne na początku, p-ciała z grupy krwi i parę innych. U mnie poradnia na nfz jest bardzo niefajna a lekarz który tam przyjmuje jeszcze bardziej więc świadomie się nie zapisałam. No ale konsekwencje są takie jakie są. Zaraziłam się tymi ciuchaczami od Was i wracając do domu kupiłam za 15 nowiutkie: niedrapki w komplecie ze skarpetkami bawełnianymi, 4x body i rampersy z nexta:) cenowo dużo lepiej niż na allegro bo nie płaci się za przesyłkę no i nie ma niespodzianek:). Jestem bardzo zadowolona. Teraz idę się położyć bo też jestem senna po tym badaniu. No i głodna:D. Dodam, że nadal mam ochotę na słodycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania super te paputki :) Olinek też tak mam jak kupie coś nowego dla Szymcia :) Kami ta bluza śliczna :) No z Leśnicy faktycznie kawałek.... Ale coś o tym wiem bo z Kozanowa też nie jest blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja tą petycję podpisałam wczoraj i uważam, że to dobry pomysł aby cały rocznik 2013 był objęty rocznym macierzyńskim, bo to decyzja rodziców ile macierzyńskiego chcą wykorzystać ale muszą mieć do tego prawo. Czym różni się bobas urodzony 16-go marca od tego z 18-go, że jeden może zostać z mamą rok a inny nie ma tej możliwości. Autor miał rację, nie wolno dzielić dzieci i wszystkie ustawy wchodziły rocznikowo. Ja chętnie skorzystałabym z tej możliwości ale Małgoś urodzi się planowo 3 dni za wcześnie, paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Mamusie B@siek dobrze,że masz już glukozę za sobą. Widzę,że u Ciebie badanie było z przygodami. Hania śliczny brzuszek. A propo kupowania ciuszków. Ostatnio na osiedlu otworzyli sklep z artykułami dla maluszków. W sobotę poszłam zobaczyć co mają tam ciekawego. Ekspedientka do szału mnie doprowadzała. Jeszcze nie zdążyłam wejść do sklepu, a już znałam praktycznie ceny wszystkich artykułów. Zdenerwowałam się i w końcu nic nie kupiłam, bo czułam się osaczona przez tę kobietę. Co chciałam sobie sama zobaczyć, to ona już stała koło mnie i już gadała. Powiedziałam " do widzenia" i wyszłam. Ja dzisiaj bez humoru od samego rana. Jeszcze miałam nerwy, bo coś mi się z autem stało, nie chciało odpalić, a ja do pracy jechałam. Mąż na wyjeździe i nawet nie miał kto mi pomóc. Julka kopie całymi dniami i nocami, bardzo mnie cieszą te kopniaczki :) Brzuszek z dnia na dzień coraz większy i coraz bardziej zaczyna przeszkadzać. Ostatnio zaczęły mi drętwieć ręce i nogi, ale podobno na tym etapie ciąży, to normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babeczki. Ja oczywiście nie byłabym sobą gdybym nie polazła dziś do tego ciuchacza jak dostawa przyszła;p Kupiłam kilka ślicznych rzeczy, niektóre nowe, piękne sweterki i czapeczki z uszkami odstającymi, kamizelkę w paseczki dla małego eleganta, ogrodniczki i kilka bluzeczek do jeansów;) Także jestem mega zadowolona;) Little_Ann nie przejmuj się kochana wagą, po porodzie szybko wrócisz do formy, 5 kg to na prawdę bardzo niewiele;) Olinek dzięki za dopisanie imienia mojego synka, ja chciałam to zrobić ale ciągle mi się tabelka przesuwała. Hania śliczny brzusio;) Super papucie i fajna okazja. papierówka hehe rozbawił mnie twój komentarz o małym szogunie;p Bosiek fajnie, że już masz za sobą glukozę, ciekawie tam miałaś z tego co piszesz, mam nadzieję, że wyniki będziesz mieć ok, szkoda, że za wszystkie badania musisz płacić ale też znam realia i wiem jacy potrafią być lekarze na fundusz ;/ kami mmm kaczka faszerowana z jabłkami szalejesz kochana, smaka zrobiłaś. Ja kaczkę zawsze lubiłam, zwłaszcza taką faszerowaną jabłkami ale w ciąży coś nie jestem w stanie jej zjeść choć chęć mam, gorzej potem ;/ Co do nosidełek i chust. Ja na pewno kupię chustę abym mogła czasem z małym wyjść chociażby do sklepu czy z psami na pół godziny i nie musieć targać wózka, nad nosidełkiem też pomyśle dla m, ale nie wiem jak to z tymi nosidełkami jest, chyba można dziecko w nich nosić od któregoś tam miesiąca dopiero. Bardzo ładna kurteczka i bluza, za bardzo przystępne ceny;) asia twoja dzidzia to nieźle aktywna jest, mój bąbel wierci się ale nie jakoś strasznie intensywnie i raczej 1/3 dnia chyba spokojnym dzieckiem będzie;p Co do petycji też ją popieram całym sercem i podpisałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade jutro dziewczyny na cukier, trzymajcie za mnie kciuki, troche sie boje ze zle wyjdzie, bo mialam problemy z cukrem :( cytryne naszykowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mam do juz mam pytanie, czy sprawdzily Wam sie rampersy? bo zastanawiam sie czy kupowac, i jeszcze czy jeden z kocykow warto kupic akrylowy taki grubszy? dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. my wlasnie wrocilismy do domku. i uwaga :) mam laktator z aventu-narazie reczny zobaczymy co i jak- maz kupił :) jutro powinien przyjsc podgrzewacz za 11 zł :) dzis byla wyplata i jutro wybieram sie do ciuchacza a co :) kupilismy juz butelki. byla promocja w realu 2 butelki lovi za 40 zł. potem chce dokupic jeszcze jedna jakas z innym smoczkiem. kupilismy juz tez mydelko, linomag 2 rodzaje i platki :) smiejemy sie ze niezbedne rzeczy kupilismy, ale chociaz cos:) moj maz sie bardzo zaangazowal i za to go chwale, wszystko wie, czyta, zaglada na fora podoba mi sie to :) jutro moze cos upoluje fajnego w ciuchaczu. Kami wylicytowalas piekne te bluzy. ja widzialam fajan w resered kids i mam bon 20% rabatu to moze sie skusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ja wczoraj bylam na wizycie i pomimo że nie robił mi usg zapytałam go o płeć bo ma to przecież zapisane oczywiście się nie dowiedziałam. Powiedziałam że może na usg bym sama zobaczyła a on do mnie że w tym tygodniu(jestem w 22) jeszcze bym nie widziała bo u tej płci rozwijają się później. Normalnie myślałam że mu zajrze w ten monitor bo tak mi podniósł ciśnienie. Powiedziałam mu że następnym razem robi mi usg i nie ma wyjścia musi mi powiedzieć, na co on się uśmiechnął jak zwykle. Ale dziś jadę na 3d to podejrze moje malenstwo. Mam nadzieję że się pokaże bo troszkę to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia, gratki udanych ciuchaczowych zakupów, uwielbiammmmm choć kuszą mnie aukcje na allegro, ale już nie będę ryzykowała. W ciuchaczu nie ma przesyłki:) i mam dwa razy więcej rzeczy za tą samą cenę co na allegro. wikunia, ale ty masz dziwnego tego lekarza, no comments! gbur jakich mało............każda mama chce wiedzieć, czy sukienki przeglądać, czy ogrodniczki, jaką tapetę powiesić w pokoju dziecka i w ogóle imię wybierać i się tym cieszyć, tym bardziej, że mamay 21 wiek, to jest jakiś absurd że tacy goście jak twoj lekarz jeszcze istnieją...........i jeszcze do tego się uśmiecha.....debil. Ja bym do niego nie poszła już, ale domyślam sie, że jesteś zadowolona;/ Mam nadzieję, że dziś poznasz płeć swojego maleństwa. A ty masz już córcię czy synka, czy to I dziecko będzie, bo zapomniałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patra, ja aventu ręcznego nie polecam:( miałam go przy synku i to była mordęga jakich mało - też mąż mi kupił. Nie dość, że nic prawie nie ciągnął, musiałam mocno dusić do piersi, to jeszcze trwało to 45 min na cycka, ręce bolały, musiałam się schylać nad tym i plecy bolały. Po 2 miesiącach się popsuł, bo się wyrobiły uszczelki, musiałam dokupić nowe, a ztymi nowymi działał gorzej. Jednym słowem do kosza. Nie wiem jak ktokolwiek może być z niego zadowolony - chyba tylko ten kto karmi głównie cycem, ma krainę mleka w cyckach i czasem chce trońkę odciągnąć, bo on się nie nadaje dla kobiet które się ratują laktatorem, kiedy dziecko nie umie ssać. Ja na pewno kupię Medelę elektryczną MINI ELECTRIC lub PLUS (na dwa cycki za 1 razem tylko droga jest strasznie). Zastanawiam się nad używaną Medelę - co myślicie? niektóre ogłoszenia są "używane 2-3 razy". Wierzyć? nie wierzyć? nowy strasznie drogi jak dla mnie;/ patra, ale za to z butelek Lovi będziesz zadowolona na bank i sporo już macie rzeczy:) ja takich pierdół jeszcze nie kupuję, choć dziś z mężusiem jedziemy na gigant zakupy do carrefoura, bo w końcu wypłata, a nic w domu nie ma z chemii, kosmetyków i jedzenia to pewnie coś tam małej chapsnę w promocji:) co do pieluszek? jakie kupujecie? Ja po synku mam już inną teorię na pieluszki. Z małym to oczywiście tylko pampers, bo inne be. A on robił 10 kupek na dzień i zmieniałam te pieluchy non stop i słono płaciłam za to, bo pampers. Teraz kupię pieluszki tańsze, bo to się i tak ciągle zmienia, jedna mała kupka i do kosza - więc stawiam na baby-dream z rossmana. Mój synek do dziś je używa na zmianę z dadą z biedronki i są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamusie przyszłe i obecne :) Basiek ja też chodzę do prywatnego gina i niestety też muszę płacić za badania, ale przypuszczam że większość z Nas to robi. Wszystko przez to poczucie, że jak zapłacisz to może ktoś się Tobą lepiej zajmie. Polska!!! :) Basiek ja też miałam toxo ujemną, ale to chyba dobrze, więc dlaczego powtarzałas badanie? Kami bardzo się cieszę, że już lepiej się czujesz. Wlicytowane bluzeczki przesłodkie :) Ja też się powoli wzięłam za zakupy allegrowe ;] tyle że dla chłopca :) KANCIALUPKA dzięki za pomysł z tym podgrzewaczem z funkcją sterylizatora, moze na to się skuszę, przejdę po sklepach to zdecyduję :) Dziewczyny czy Wy się orientujecie kiedy skraca się szyjka macicy już do porodu? Moja jest obecnie długa bo ma 4cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zastanwiałam nad używanym laktaotrem ,ale to trzeba szczeście mieć. Na pewno da się trafić dobrze, bo czasem ktos kupi, a potem albo karmi tylko piersią, albo coś nie wyjdzie i dziecko jest na butelce, a laktator rzeczywiscie nieużywany. A do medeli wszystkie cząęsci mozna dokupić, więc można zaryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikunia dziwny ten Twój lekarz. rzeczywiście jak bym miała chodzić na fundusz, to tez bym chodziła prywatnie. Kto to nerwy ma żeby się użerać. Na szczeście mam abonament Lux medu z pracy. Ale tak przy okazji ile to Wam wychodzi wizyty plus badania - to majatek przez całą ciążę chyba? Co do skracania szyjki to nie ma reguły chyba. Mi się prawie nie skróciła do porodu. Jeszcze 7 dni po terminie, jak mnie juz do szpitala brali, to mówili, ze długa i zamknięta. Opinie były różne w zalezności kto mnie badał. Od 2 cm do 0,5. Tak samo jak mi wreszcie po wielkich staraniach i morzu oksytocyny wywołali skurcze i były one juz co 5 minut, to jeszcze jeden lekarz mówił, ze zamknięte, drugi, że szzyjka zgładzona, a trzeciu że 0,5cm rozwarcia. 4 cem, od których można znieczulenie podac miałam po jakis 14 godzinach skurczy. Ale nie życze Wam tak. Na pewno na tym etapie jak jesteśmy lepiej, żeby te 3-4 cm było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania a Ty masz cesarke planowaną? bo piszesz tak o terminie sztywno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie wizyta kosztuje 100zł, ale na każdej mam robione USG. Było ich dość sporo bo już 7 więc można łatwo przeliczyć :) Miałam dużo wizyt, bo zawsze coś wyskakiwało, albo zapalenie pęcherza, albo przeziębienie, albo nie do wytrzymania wymioty itd ;) Do tego leki, witaminki i 1000zł już nie ma.. Nie mam żadnego doświadczenia w laktatorach, bo to pierwsza dzidzia, ale słyszałam, że elektroniczne są najlepsze i że z ręcznymi to męczarnia, więc Olinek może warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek ja mam już córeczkę i będąc z nią w ciąży też chodziłam do tego lekarza i poza tym że nie mówi płci bo się sparzyl kiedyś i chyba miał jakieś nieprzyjemności to jest bardzo wporzadku. Wydaje mi się że będzie druga corcia skoro powiedział że narządy tej płci się wyksztalcaja nieco poźniej. Tak bynajmniej czytałam że u chłopców widać wcześniej. No ale zobaczę popoludniu jakiej płci jest ten lokator:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek dzieki za rady. zobacyzmy jak to bedzie z tym moim mlekiem, jak nie wypali ten avent to kupie inny pewnie medele, ale nie bede teraz mojemu M robila przykrosci :):) niech nie traci zapału. dzis rano powiedzial "dzis w pracy poczytam o smoczkach i proszkach do prania" :) Wy cos pisałyscie o proszkach ale nie moglam znaleźć. Nie wiem jaki jeszcze kupimy. Wikunia ja nie chce nic mowic ale poczytaj sobie ktora płec pozniej widac na usg :)nas tak na uczelni uczyli :) ze jedna widac od razu a druga pozniej. pewnie lekarz sie mocno domysla ale nie ma pewnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olinek ty jestes dziwna
krytykujesz lekarza innej bo jej plci nie powiedzial ze jest beznadziejny i bys do niego nie poszla a sama poszlas do fuszeranta ktory zrobil ci badanie na chybcika i nawet porzadnie nie zbadal tylko na opinii leci ze niby taki dobry :D puknij sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🌼 wlasnie szamam kanapke z mielonka i ogorkiem kiszonym, zajadajac ja pysznymi pierniczkami torunskimi-katarzynkami :D brzmi obrzydliwie ale smakuje swietnie :) jejku, juz mydelka kupujecie, laktatory, butelki... ja chcialam poczekac z tym do Nowego Roku :) zreszta na razie mam balagan w domu przez te remonty, mam nadzieje ze sie uwiniemy do Wigilii :) Maly przyjdzie na nowe, swieze i gotowe :D w poniedzialek mam usg 4d, jade z mezem na nie, bylyscie na takim? jak wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na takim, właściwie to chyba 3d/4d. Wrażenie super:-) Widać tak ładnie wszystko: buzię, oczka, nosek, rączki i wogóle wszystko w środku. Zresztą, gdyby nie ten dobry sprzęt, to lekarz by się nie dopatrzył ogniska hyperochogennego w prawej komorze serca. Powiedział, że nawet super ginekolog na kiepskim sprzęcie nic nie zobaczy. Teraz mam to na baczeniu i wiemy już na co zwracać uwagę na następnym usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×