Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Hej dziewczyny Ajka u mnie tez spokoj z sexem-chyba dlatego ze sie boje, kochalismy sie raz a potem mialam te okropne bole brzucha. teraz mnie nic nie boli czasem mnie mdli ale raz na 3-4 dni moze i jedyne co to piersi mnie bola ale nie sutki i nie sa wrazliwe tylko takie cale poobijane i ogromne. jak sie dotkne to tak jak bym mega siniaki miala. mam nadzieje ze takie słabe objawy nie wroza nic zlego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi niestety ochotę na baraszkowanie też odebrało, w łóżku najchętniej bym spała :( a spać mogę wszędzie i o każdej porze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorinda
hej dziewczyny, ale bym chciała do was dołączyć tylko niestety mam jeszcze tydzień czekania na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
A ja wczoraj przemogłam i kochałam się z mężem. W piątek mąż próbował ale jak tylko o tym pomyślałam to mdłości dostałam. A tak ogólnie rzecz biorąc też słabo, dlatego pytałam kilka stron wcześniej dziewczyny o libido. Malinoweczko dużo zdrówka dla córeczki z okazji roczku. To Twoje maleństwo z tego samego dnia co i ta biedna Madzia. dobrej nocy wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorinda - ja mam 3 dni do terminu okresu i nie wiem jak je wytzrymam... Ale w życiu nie bolały mnie tak sutki jak w tym cyklu nawet jak sie nie udalo to nie wiem skąd ten ból! A u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorinda
a jak mnie suty rwa! wytrzymać nie mogę najbardziej jak tak mnie mój złapie centralnie za suta i wykręca szybko w prawo a potem nagle w lewo. tyko że ja do okresu mam jeszcze 30 dni i robiłam już bete 5 razy i stale rośnie. jutro też polece z 3 razy zrobię. mdłości non stop że klocki z nerwów stawiam jeden za drugim. szoks z tymi ciążami u nas. wczoraj coś mnie kopnelo ale to chyba jeszcze za wczesnie co? pewnie cos w jelitach mi nadawalo bo na koniec dnia zrobilam juz nie klocka a zupelnie rzadka kupe. przed ciaza takich nie.mialam a ta wygladala jak musztarda z biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, też bym spała najchętniej duuuuuuuuużo, ale nie można już tyle co w pierwszej ciąży, trzeba zająć się nie tylko domem ale i dzieckiem. Jul, dziękujemy serdecznie za życzenia. Niunia właśnie usnęła, miała dobry humor i dzień skromny, ale pełen wrażeń. Cała w skowronkach. Urodziny oficjalne mieliśmy z całą rodziną podczas urlopu w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! może się do was dołączę:) w sobotę powinnam dostac @ ale nadal nie mam żadnych objawów żeby się zbliżała tylko jakiś galaretkowaty brązowaty śluz . wczoraj robiłam test ale wyszedł negatywny. cykle mam krótkie - 25 dni i zawsze z zegarkiem w reku @ przychodziła, więc czekam :) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! no mam nadzieję że tym razem się udało:) tak od tygodnia się dziwnie czuję - pobolewa mnie brzuch i mam wrażenie jakbym się powietrza nałykała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczerniłam się po ktoś się podemnie podszył, ja mam cykle nieregularne i @ moge mieć od środy do niedzieli i uczucia mam mieszane, do wczoraj przez kilka dni pobolewały mnie jajniki, miała tak któraś z was przed ciążą? a teraz czasami mnie zaboli podbrzusze troche tak jak na okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana :) u mnie gardło trochę przeszło ale kaszel mi się utrzymuje :/ niestety piszę z pracy i mam nadzieję, że uda się bez l4 :) muli mnie trochę i na nic ochoty nie mam - niby wzięłam co nieco z lodówki ale o czymkolwiek nie pomyślę to bleeeeee. Co do seksu to u mnie właśnie senność jest główną przeszkodą - jak już położę głowę na poduszce to mnie po prostu nie ma :P fajnie że nas coraz więcej :D trzymam kciuki za pozytywne testy :) mnie pobolewały jajniki i piersi, no i czułam moment zagnieżdżenia stąd irytacja gdy testy sprzed terminu @ nie wychodziły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poniedzialkowo witam nowe marcowki, wsrod nas, grupa rosnie a to najwazniejsze :) Przyznam sie wam, ze wczoraj moj maz do mnie zadzwonil, po rozmowie ze swoja mama i co ona mi pwoiedziala, ze to bedzie chlopak, a nastepne, czwarte dziewczynka!!!! Potem spedzilam prawie godzine sprawdzajac rozne kalkulatory testow owulacyjnych aby sprawdzic czy sex byl w ten dzien kiedy "powinna" byc dziewczynka czy nie. Istna wariatka. Oczywiscie 50/50, wiec bede musiala czekac az 9 meisiecy aby sie przekonac. Jak bedzie chlopiec to ok, ale po dwoch lobuzach w domu, serio dziewczynka by wniosla wiecej radosci. Mimo wszystko w ostatecznosci najwaznijesze zdrowe malenstwo. Prawie_Ruda zdrowka :) Ja dzis spotkanie z polozna, wiec sie dowiem kiedy bedzie usg. Nie moge sie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nas dużo:) super że nas przybywa! witam serdecznie nowe dziewczyny i trzymam kciuki za testy!:) to widze że u większości dziewczyn podobna sprawa z sexem, ale podobno to mija mam nadzieje że szybko;p wczoraj moj m nie wytrzymał i powiedział swojemu bratu że nam się udało radości końca nie było:) ale na razie nikomu nie mówimy bo za wcześnie jest...a jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja się wygadałam rodzice wiedzą i w pracy musiałam powiedzieć bo muszę iść na l4 i chciałam żeby szef sobie kogoś na zastępstwo znalazł. dziś mam wolne bo mam wizytę czy Was też tak podbrzusze boli? nie sądziłam że aż tak będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz mniej mnie boli czasem zakuje, albo jak sie schylam albo szybko wstaje to zaboli za to piersi to jeden wielki ból hania jeśli Cie bardzo boli to na pewno trzeba lekarzowi powiedziec.. to twoja pierwsza wizyta ''ciążowa"? i w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane , dzis albo jutro powinna byc miesiaczka,denerwuje sie ... ale mysle ze bedzie bo kilka dni temu pobolewal mnie jajnik(ten z ktorego mogla byc owulacja) a teraz boli mnie podbrzusze i ciagle chce mi sie siusiu... myślicie zeby zrobic test i przestac sie oszukiwac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22 ja na Twoim miejscu zrobiła bym test, gorsze to niż zastanawianie się i zamartwianie czy tak czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrus22 objawy ciąży są bardzo podobne i często mylone z objawami nadchodzącego @, wszędzie jest to tak opisywane, myśle żebyś zrobiła test bo podejrzewam że i tak na niczym innym skupić się nie możesz ;) więc testy w dłoń i do dzieła! a ja trzymam mocno kciuki aby wyszły dwie kreseczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, z wielką radością do Was dołączam. Dzisiaj byłam na USG - 4 tydzień. Teraz tylko trzymanie kciuków, żeby wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joaro to cudownie! witaj i wpisuj się do naszej tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia misia2407...........24...............1.........9.03.2012. .........Bochum Ajka86..............26...............6...........03.2013. .....Częstochowa Joaro............... 31 ......................... 09.03.2012 ...... LDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..pewnie jesli do jutra okres sie nie pojawi to zrobie test ale czuje ze raczej przyjdzie bo śluz mam nawet taki "przedokresowy"...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to i ja sie dolacze:) zaczal sie 6tydzien ciazy. u lekarza jeszcze nie bylam, wole poczekac. pozdrawiam wszystkie przyszle mamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xNightmare
Witam dziewczyny... chyba mogę już sobie pozwolić na dołączenie do was. U mnie wg. kalkulatorów termin wypada 8-10.03.2013. Dzisiaj wg. moich obliczeń zaczął się 7 tydzień ale jutro mam wizytę u lekarza i potwierdzę wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak liczycie te tygodnie? Bo 4 tydzień to ja wyliczyłam od poczęcia a tak to niby 6 licząc po lekarskiemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja od rana umieram- paskudne mdłości, jestem potwornie głodna a każde zbliżenie ku jedzeniu to katastrofa. Zaczyna się- wszystko mi śmierdzi, łącznie z moimi cudownymi perfumami, które dostałam od męża. Ah! Mam nadzieję że te perfumy jednak wrócą do łask, chociaż w pierwszej ciąży ulubione perfumy musiałam zmienić, bo już nie były ulubione. Juz chcialabym mieć pierwszą wizytę u położnej za sobą, a tu jeszcze 2 tygodnie do wizyty u lekarza pierwszego konaktu dopiero.Ah! Chcialabym wiedziec juz, czy jest wszystko w porzadku, ze nasz maluszek rozwija sie prawidlowo. U mnie wiedzialo niewiele osob, mama, pracodawca i moja siostra oraz brat wraz z partnerami. No i poszlo jak machina, ta moja siostra i mama to peple ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×