Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Ruda- nie martw się :) co prawda będziesz musiała oszczędzać te swoje nogi, bo to żartów nie ma, jeśl chodzi o przeciążenie, no ale zatrzymanie wody w organizmie a kologramy też robi swoje. Ile masz dzieci? Pisałaś chyba że obrączki włożyć nie możesz a mi jak palce puchly tak teraz pierscionek i obraczka leca z palca. Masakra. Pewnie jeszcze przeklnę to co napisalam i bedzie czas ze nie wloze, no ale poki co jest jak jest. 3mam kciuki za dzisiejsza wizyte! Ja mam taka niechec do czegokolwiek, ze bym tylko lezala. No ale trzeba jakis obiad dla meza sklecic. Dziecie me spi, a mnie na sama mysl podejscia do garow mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-)Byłam dziś u lekarza i potwierdził ciążę na 100% widać było piuękna "fasolkę"ale jestem szczesliwa:-)Nastepna wizyte mam 14 sierpnia i juz nie moge sie doczekać;-) NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia misia2407...........24...............1.........9.03.2012..........Bochum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już po wizycie - u mnie pęcherzyk ciążowy z ciałkiem żółtym i tyle :P także ani mojej dzidzi ani jej serduszka nie zobaczyłam - szkoda :P nota bene strasznie to ciężkie najpierw się czeka żeby zobaczyć dwie krechy, potem fasolka z serduszkiem i ciągle tylko wszyscy każą się uzbroić w cierpliwość :P moja następna wizyta za dwa tygodnie 27 lipca. Oj ciężko będzie wytrzymać :) ale moja pani doktor jest dobrej myśli, powiedziała że ciałko żółte jest więc ciąża jest żywa :D czemuż moje dziecię nie chce się pokazać martwiącym się rodzicom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety to oczekiwanie jest najgorsze, ale mam nadzieje ze czas szybko zleci-mam duzo pracy a w nastepny czwartek jade do Polski wiec bede miała wiele rozrywek:-)i nie bede tyle myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajacie kochane:) ciesze sie z wami z powodu waszych maluśkich dzidzi:) zazdroszcze!! :) ....kiedy ja sie bede mogła wpisać w tebelke... pozdrawiam;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierka_87
Witam kobietki. Jestem tu nowa. Trzy testy ciązowe pozytywne, beta z kwri tydzień temu 147, a jutro ide powtórzyc. VByłam tydzien temu u gina i nic jeszcze nie było widać...:( martwie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piatkowo, witam nowe mamuski wsrod nas. Ja osttanio malo siedze na inetrenecie stad ma nieobecnosc :/ dzieciaki nie daja mi spokoju. Ja na razie mialam spotkanie z lekarzem, w poneidzialek polozna i samo usg bedzie gdzies pod koniec sierpnia. Szlag mnie trafia, bo ciagle mysle ze cos nie tak, ze serduszko nie bije, a jesli bije to bedzie chore. Na dodatek nie moge spac. Jesli tak bede sie czula do konca ciazy to bede musiala zapalki wstawiac. Wierka_87 wszytsko bedzie dobrze, czasami nie widac od razu melanstwa, moze za wczesnie bylas. Najwczesniej widac w 7 tyg :) glowa do gory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alfa_Beta_Omega
Witam, Cichutko do Was dołączam. Termin na razie wychodzi mi na 9.03, aczkolwiek chyba będzie później, bo mam nieregularne @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alfa_Beta_Omega
Dodam, że jestem już po jednym zabiegu - puste jajo. Stresuję się ogromnie, modlę się o zdrową ciąże tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Alfa_Beta_Omega
prawie_ruda 30 nie słyszałam o tym, że jak ciałko żółte jest, to ciąża jest żywa. Ale mam nadzieję, że to prawda :) U mnie pęcherzyk jest, narazie też nic nie widać, ciałko żółte też widoczne, ale mam robić usg za jakieś 2 tygodnie.. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! jak plany na weekend?:) prawie ruda szkoda miałam teżnadzieje że usłyszysz maleństwo, ja dzis odbieram bete zobacze czy urosła a wizyte u gin mam dopiero za tydzień w piąteka już się nie mogę doczekać! ktoś mnie z tabelki wywalił ;> NICK................wiek.........cykl starań...........TP.............skąd jestem _________________________________________________________ Endi86...............................8................03. 2013......... kejtiii.............................................. ...03.2013......... prawie_ruda 30.....30.............3...............04.03.2013.....Bytom< br /> kokilka29.............28.............2................11.0 3.2013....Białystok malinówka376........................................03.0 3.2013......dolnoslaskie martita280810.......26...........10...............11.03.2 013.........kuj-pom Muszynianka.......30...............................03.201 3.......Kraków Jula_2.................29..............1...............03 .2013.......Białystok Dokhtare............32.............2.........08.03.2012.. ......Rotherham Patra24..............25..............4.........03.2012... .......gdynia misia2407...........24...............1.........9.03.2012. .........Bochum Ajka86..............26...............6...........03.2013......Częstochowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierka_87
Witam w piątek. Dzisiaj byłam na pobraniu beta hcg...teraz czekam na wynik- jesten dobrej myśli. Dokthare mam taka nadzieję. 30 maja miałam oststnią miesiączkę, a usg było robione chyba 6 lipca. z tymże do stosunku doszło 16 czerwca i tylko wtedy lub dzień, dwa póżniej mogło dojść do zapłodnienia (więc to nawet nie były 3 tc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie_ruda 30 ;) no wlasnie nie wiem, ciagle mi sie wydaje ze ja taka mloda, a tu swiat do przodu idzie ;) Wierka u mnie wszytsko pdoobnie jak u Ciebie, ostatnia @ 1.czerwiec wiec owulacja byla gdzies 17-18.05. a sex 15.06 (3 dni przed owulacja bo madra glowa wyczytala ze jesli 2-3 dni przed owulacja to sa spore szanse na dziewczynke) wiec ja jestem i Ty musisz byc tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierka_87
:) Dokthare a u Ciebie już było coś widać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-)Ja właśnie wróciłam z pracy i cały dzień myślałam o wczorajszej wizycie,i o tej kropeczce ktorą było widać na USG-och nie moge sie doczekać nastepnego badania zeby mieć pewność ze serdusko bije i wszystko jest ok.Strasznie jestm śpiaca ostatnio,wczoraj jak wróciłam z pracy to połozyłam sie na kanapie i zasnęłam na 30 min-nigdy mi sie to nie zdarzało,zazwyczaj mam duzo energii -moze to oznaki ciąży,albo po prostu taka pogoda bo naprzemiennie leje deszcz i świeci słońce. pozdrawiam cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, muszę się pochwalić małą wielką radością, nasza córcia za 2 dni kończy roczek i zaczeła juz chodzic. Ale ten czas leci. U mnie wizyta 2 sierpnia i doczekać się nie mogę, wczoraj rozmawiałam z kolezanką mówiła że skoro to już bedzie w miarę późno-okolo 9 tydzien od o@ to nie powinnam czekac dlugo na wizyte u poloznej. Corcia spi, a ja przeszukuje domek bo zginely mi dokumenty, byly w aucie, bo je woze ze soba, a nagle nie ma, portfel mi wyparowal a w nim prawo jazdy i dowod.. w obcym kraju masakra. Wieku nie wpisalam ale jestem z Was najmlodsza. Niestety nie mam teraz czasu na aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierka_87
:(:( Ja nie stety muszę się pożegnać... odebrałam wynik i zamist ze 147 przez tydzień urosnąć to spadł do 80... :( dzwoniłąm do ginekologa i... nastąpi poronienie :( mam maksa :/ pozdrawiam i trzymajcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou_28
Wierka jak ja Cię rozumiem, też pisałam w tym topiku od samego początku i też tak jak Ty pewnego dnia odebrała bete która nie rosła:( ostatecznie skończyłam w szpitalu. BYło mi baaaardzo smutno . Ale teraz przyszedł nowy cykl i nowe starania. Trzymaj się i pamiętaj że to wszystko mija, z nowym cyklem będziesz miała nową szansę. Wiem, że to Cię teraz nie pociesza, ale tak właśnie będzie. Trzymaj się dziewczyno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierka tak mi przykro... sciskam cie mocno i życzę Ci aby wszystko Ci się poukładało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Wierka :( bardzo mi przykro :( ściskam Mocno i już za chwilke bierz się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierka,przykro mi... wszystko sie uloży... badzmy dobrej mysli,trzymaj sie kochana;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierka - głowa do góry - po każdej burzy w końcu przychodzi słońce a Twoje będzie miało roześmianą buzię i będzie do Ciebie wołać Mamo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odebrałam dzisiaj bete z 164 wzrosło do 390 to chyba dobrze? za tydzien w piatek mam wizyte chyba juz nie bede robic bety do tego czasu, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierka_87
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Mam nadzieje, że dołączę do mamusiek 2013 bo nie odpuszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×