Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Ajka dobrze rośnie - więcej nie musisz robić :) a mnie boli gardło:( i szukam właśnie domowych wypróbowanych sposobów żeby się tego przez weekend pozbyć :/ polecicie coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same naturalne :) Zrób sobie syrop z cebuli :) Pij mleko z miodem i czosnkiem. Jeśli w aptece to o leki homeopatyczne pytaj. Ja na ból gardła brałam syrop Stodal czy Sanostal.. Farmaceuta na pewno będzie wiedział. Na katar wodę morską. Dziś zjadłam na śniadanie jedną ciepłą parówkę i mi niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrop z cebuli właśnie się robi - choć myślałam że on od kaszlu jest ;) co do czosnku to niestety nie mogę go jeść - czuję go potem cały czas w przełyku i mnie muli - w pierwszej ciąży też tak miałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tam biorę na wszystko. Solą się gardło płucze. Jak mnie boli gardło to ja i tak ciepłe mleczko z miodem piję. A jak nie pomoże to idź do apteki, popytaj co można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz też do szklanki wody dodać kilka kropel amolu i płukać grardło bardzo dobrze zabija zarazki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak gardło bolało to płukałąm szałwią-zabija zarazki a na dodatek wypłukałam ciepłą wodą z solą i na drugi dzien nie bolalo juz. u mnie najprawdopodobniej 20 dni od owulacji czuje sie bardzo dobrze czekam nan wizyte u gina we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie zmuliło przy smażeniu jajecznicy i mąż musiał mnie zmienić :P ale zjeść sporą porcję już dałam radę :D muli mnie bardziej niż przy synku może będzie córcia :D dziś przy przekręcaniu się z pleców na bok, strasznie mnie w podbrzuszu zabolało ale po chwili przeszło - martwię się trochę bo nigdy tak nie miałam i co chwilę biegam do toalety sprawdzać czy nie plamię :/ eh...jeszcze dlugie 8 miesięc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a u mnie oprócz tego że bolą mnie piersi i czasem podbrzusze to nie mam zadnego większego apetytu ani mdłości...zero, no może mege jeszcze dodać że wkurzam się b. łatwo masakra jakaś;p i śpiąca jestem ale nie wiem to może być od odstawienia kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wszystko doprowadza do szału, mam poranne mdłości, więc z rana nie jem, napić się mogę. A zjeść muszę, bo rano biorę Duphaston, na czczo nie mam co brać tabsa :/ Mnie kolejny dzień rwie ten jajnik, ale nie cały dzień tylko przez moment i przechodzi. Piersi nie bolą. Napierdzielają wręcz! Śpiąca też jestem, właśnie mnie bierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do bólu gardła to ja propnuje sok z lemonki z dużo ilością cukru i szafranem. U mnie w domu to podstawa na choroby :) i zawsze pomaga. Alfa_Beta_Omega ja nie pomoge bo u nas dopiero bedzie w 12 tyg, wiec za jakies 5 tyg :( :( Pijecie kawe decaf czy nadal normalna? czy moze w ogole zrezygnowalyscie z rego przysmaku? Ja od 6 na nogach, skrecalismy z mezem hustawki do ogrodu, z checia bym sie polozyla, ale za kazdym razem gdy probuje to moje chlopaki cos chca. Chyba pojde schowac sie do garazu na chwilke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole, czy myślałyście może o stronie facebookowej? takiej prywatnej grupie, gdzie moglybysmy z czasem wstawiac wlasne fotki? Oczywiscie to zalezy ile osob ma fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z racji że jestem również lipcówką 2011, po długim poznawaniu się, gdzie grono się zawężylo, jakies 320 stron na kafe, przeszłyśmy na prywatne forum, gdzie nadal znajomosci sie utrzymuja. Woda z sola na gardło skuteczna choc mnie mulilo po niej okropnie. W pierwszej ciazy raz tylko wymiotowalam po popcornie karmelowym, i mialam nudnosci do konca 3miesiaca, pozniej wszystko ok- dziewczynka. Liczymy teraz na to ze bedzie chlopiec ale oby zdrowe dzieciatko. Ale fakt samopoczucie inne niz w pierwszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowka ja jestem tez marcowka2007 i czesc kontaktow do tej pory sie utrzymuje. Fajne uczucie zyskac nowych przyjaciół. Ja w dwóch poprzednich ciążach czułam sie rewelacyjnie i mamy dwójkę zdrowych chłopaków, a teraz na odwrót. Nie bede pisać ze caly czas mi sie chce na wymioty, ale czuje sie jakbym nie schodziła z karuzeli i nie ukrywam, że liczę na dziewczynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
Malinoweczko jak się dziś czujesz? Może wczorajsza przygoda z wymiotami była tyko jednorazowa ? Dla pocieszenia napisze Ci, że jeśli kobieta wymiotuje to oznacza wysoki poziom hormonu podtrzymującego ciążę i coś takiego jak poronienie Ci nie grozi. Ja pisałam na Październik 2010 i tam też znajomości przetrwały do dziś na prywatnym forum. Konto na face też mam. U mnie póki co same mdłości i to nie codziennie i mogło by już tak zostać. Jest dokładnie jak samo jak w pierwszej ciąży. W duchu liczę na druga dziewczynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) To ja zapraszam na inne forum, trzeba się tam tylko rejestrować - parenting.pl z tym, że tam wątek marcowy jeszcze nie istnieje. Jest duuużo więcej możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula ja mam też okropne mdłości codziennie, czasem mniejsze, ale są. Do tego brzuch mnie okropnie boli :/ Ja ten Duphaston biorę, może i przez to tak się czuję, nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula_2
chyba już nic nowego nam nie dojdzie :-) a gdzie moja koleżanka z Białegostoku? odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kurcze tak wszystkie macie tak oczywiste objawy a ja prawie nic...tylko bol podbrzusza czasem, cycki szał boli jak cholera i drażliwość ale bez tych mdlości wymiotów apetytu nic a nic.., to moja pierwsza ciąża i to trosze wyczekana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
no no no ależ tu ruch:)) witam nowe dziewczyny:)) no u mnie bóle juz minęły, za to ssanie w żołądku chyba ze zdwojoną siłą, dziś o 4 rano wstawałam i jabłko musiałam zjeść- niewiarygodne heheh ogólnie wszytsko oki, zmęczona dalej jestem i bardzo chętnie leżakuje:) w piątek kupiłam sukienke na to wesele co idziemy, sukienka rozwojowa, bo luźna także mam nadzieje że jeszcze na jakąś pózniejszą okazje sie w nią zmieszcze;) ja też nie mam konta na fb, dobrze że nie jestem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka86-ja mam tak samo jak Ty,oprócz bolących piersi i czasami bóli podbrzusza to nie mam żadnych objawów.Jedyne co jescze mi dolega to zmeczenie tak ok 14 oczy same mi sie zamykaja i jak bym mogła to bym poszła spać.Ale ost baaaardzo duzo pracuje od dwóch tyg bez dnia wolnego i pogoda u Nas jest wykańczająca raz słońce raz deszcz-zwariować mozna.A tak to nie mam żadnych mdłości ani większego apetytu ani żadnych zachcianek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chętnie do Was dołączę, jestem w 6tc, lekarz potwierdził i wszystko jest ok. to moja pierwsza też denerwuję się okropnie. termin mam na 14 marca. wymiotów brak ale mdłości się zdarzają i całkowicie mnie od słodyczy odrzuciła. Póki co chyba przez ciąże spadło mi 2kg :) to chyba przez zmianę nawyków żywieniowych i więcej ruchu. zalecił mi gin basen i tak chodzę co tydzień. Staraliśmy się "aż" 3 cykle i jest nasza fasolka. usg mam dopiero w 12tc, ta zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania witam Ciebie i fasoleczke:):) a dziewczyny powiedzcie mi jak u Was z... sexem?;p bo ja odkąd się dowiedziałam posucha.. nie powiem częściowo na pewno z powodu tych bóli podbrzusza ale jakoś tak ogólnie nie nachodzi mnie ochota a zawsze było wręcz odwrotnie... mąż na razie nic nie mówi bo jest zaaferowany tym że zostanie tatusiem ale jestem ciekawa jak jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula, dzięki za zainteresowanie. Dziś samopoczucie słabe, z racji wstawania w nocy do niuni, zaczęła sie budzić z wrzaskiem. Muli mnie z rana, ale wymiotów brak, tyle dobrego. :) Oby to jednorazowy wybryk. Wymioty niby oznaczaja ze ciaza rozwija sie prawidlowo, choc w poprzedniej ciazy wymiotów w sumie brak, rowniez wyniki były rewelacyjne, wiec nie wiem czy to reguła. Nasza córcia dziś kończy roczek. Jestesmy dumni. Jak to jest z poronieniami, ktoś wie? i jak ma się to do wieku? Konto na fb mam, ale myślę że po paru stronach nie czas na takie uzewnętrznianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie na samym początku był jeszcze szał ciał, teraz już jakoś mniej, ale pewnie w drugim trymestrze nas najdzie ;) Teraz mam mdłości poranne i wieczorne, a w dodatku wieczorem padam do poduszki wiec nie w glowie mi seks. Witajcie nowe marcóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×