Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

prawie_ruda 30

a może Marzec 2013??

Polecane posty

Ja też czuje, że w biodrach się poszerzyłam, w moje ulubione jeansowe biodrówki super dopasowane się już nie wcisnę. Olinek82 zapomniałam odpisać odnośnie luteiny. Ja biorę co 8 godzin pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, jestem już po wizycie z moim maleństwem wszystko w jak najlepszym porządku:) to 7t2d ma 12mm :):) mąż był pierwszy raz ze mną widzieliśmy serduszko piękna chwila, mój m teraz chodzi cały w skowronkach:) niestety torbiel urósł ma 7.9cm ;( mam zakaz wszystkiego i nakaz leżenia oczywiście o pracy nie ma mowy mam nic nie robić jak najwięcej leżeć aby ten torbiel nie skręcił się, ani nic takiego bo wyląduje w szpitalu a to się wiąże z utratą ciąży...heh jak nie zacznie maleć to w II trymestrze czeka mnie operacja co wiąże się oczywiście z ryzykiem heh cieszę się że z maleństwem wszystko dobrze ale ta torbiel...heh zawsze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka86 dobrze że serduszko bije. Nie martw się i poprostu myśl pozytywnie a będzie dobrze. Nie pozwól złym myślom Tobą zawładnąć. Odpoczywaj i kożystaj z chwili oddechu bo jak maluch się urodzi to już po odpoczynku:) Jesteśmy z Tobą:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) Dziś w nocy spałam samiuteńka, D wyjechał, budziłam się 3 razy, z czego same 2 na siuśka, a trzeci raz o 4 rano. Zaczęło się latanie do kibelka, pić się ciągle chce, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajka86! Wszystko będzie dobrze! No ja trochę ochłonęłam :) jutro idę do gin, najgorzej, że mnie strasznie bolą nogi, jakbym codziennie przechodziła ze 30 km...a raczej się lenię. Starość nie radość...;) nie wiem skąd wezmę siłę na nocne karmienie, jak teraz wstaję z łóżka tylko dlatego, że moje dziecko wstało... pa! ps. misie harbio hehehe - podoba mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Dziś trochę pofolgowałam i wstałam po 11 ale i tak obolała i zmasakrowana jak zawsze. Ajka86 bardzo się cieszę, że usłyszałaś już serduszko fasolki i wszystko z nią w porządku. Dziwna sprawa z tą cystą, słyszałam, że zwykle w ciąży zmniejszają się i nsame wchłaniają, niestety u Ciebie jest odwrotnie ;/ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i rozwiąże się jakoś ten problem bezinwazyjnie dla Ciebie i fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muszynianka..
Hejka dziewczyny ja dopiero wstałam, ale dziś po nocnej zmianie jestem tak padnieta że hoooo, dawno tak nie mialam, ciężka nocka, bo i sporo pracy, a do tej pory udawało mi się lenić i ok 3 nad ranem ścigło mnie do łazienki na wymioty- masakra, miałam pusty żołądek i sama woda. jak dojechałam do domu to zjadłam sniadanko, bo myślałam że to może z głodu i niestety też wszytsko poleciało, dobrze że udało mi sie troche odespać i teraz już troche lepiej, ale zamułe mam jeszcze, a tu troche załatwień mnie czeka na mieście. Jeszcze 5 dyżurów i urlop!!:)) a po urlopie już ogłosze wszystkim i zobaczymy. Miłego dzionka, u nas dzis troche chłodniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem nowa tu
Cześć dziewczyny, nie wiem czy dobrze trafiłam... jestem w 6 tygodniu ciąży. Kiedy powinnam pójść na pierwszą wizytę? Chętnie dołączę się do rozmoów, podzielę się odczuciami itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj nowa przyszła mamo!:) wg mnie 6 tydzień to czas żeby wybrać się do ginekologa, cos tam będzie już widział na usg, jeśli dobrze wyliczyłaś, zleci Ci kilka badań, zrobi cytologię itd. a ja dziś jestem mega śpiąca, jestem pierwszy dzień po 1,5 tyg zwolnienia. Padam z nóg, zasypiam przy klientce, (jestem kosmetologiem) każdą przerwę pomiędzy klientkami najlepiej bym się gdzieś schowała i spała. Lekarz chciał mi dać dalej zwolnienie, a ja nie chciałam, bo mam zaległości, bo klientki się pieklą że odwołałam wizyty itd. a teraz troszeczkę żałuję. Czasem czuję lekkie skurcze-bóle brzucha, i jestem mega ospała, i zmęczona. Nie wiem jak długo pociągnę,mam nadzieję że to pierwsze miesiące są tylko takie mulące. mdłości nie mam, bo przed pracą zjadłam lekkie sniadanko, w pracy jem lekkie przekąski, to i mdłości nie mam, pewnie jak dojdę do domu i zjem porządny obiad to dopiero wieczorem się zaczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,ja dziś tez strasznie zamulona jestem.Spać mi sie chce,chyba zaraz sie polożę i zdrzemnę bo inaczej nie dam rady nic zrobić. całkiem nowa tu- ja byłam u lekarza na początku 5 tygodnia było widać tylko mała plamkę,ale lekarz zrobił mi przynajmniej podstawowe badania. Myślę ze powinnaś już iść na wizytę,jeszcze pewnie serduszka nie bedzie słychać.Pozdrawiam i serdecznie gratuluję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny, staram się myśleć pozytywnie:) calkiem nowa ja w 6tc usłyszałam już serduszko:) idz do gina to już czas, na pewno zleci ci badania które są konieczne. dziś chyba taki dzień spiący bo ja też taka zamulona się czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś dostałam zwolnienie lekarskie, byłam u lekarza. Powiedziała, że mam gigantyczną betę i że to ten hormon powoduje te wymioty i że ona podejrzewa bliźnięta.... albo taka silna ciąża... w każdym razie piątkowe usg rozwieje wątpliwości. ja tymczasem zostaję w domu do 30 sierpnia i rzygam...... Ten mały ktoś lub ich dwoje dają mi popalić. Chciałabym już ich zobaczyć, tych małych łobuziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia, ty na pewno miałaś 1 dzidzię? przecież ja nie mam jakiejś dużej bety, a ta lekarka była zaskoczona, że taki gigant. wydaje mi się, że na pewno 1 dzidzia. m jak mama miała dopiero giganta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olinek a ile mialas tej bety?że lekarka się przerazila :) tak z ciekawości się pytam. ja w piątym tygodniu i kilka dni miałam ponad 31000. i też podejrzewali ciążę mnoga. ale jest jeden babel:) chyba że drugi się schował:) już i o takich przypadkach słyszałam że w np 10 tygodniu była niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki u nas na szczęście trochę chłodniej, spać mi się tak masakrycznie w ciągu dnia chce, że nie do pomyślenia to ; p a w nocy znowusz kursuję po domu do 1-2 w nocy. całkiem nowa tu witam, gratuluję zafasolkowania, myślę, że w twoim przypadku najlepiej byłoby poczekać z wizytą z tydzień, wtedy niedość, że zobaczysz fasolkę to na pewno usłyszysz już serduszko ;) Olinek82 nie wiedziałam, że tak wymiotujesz, u mnie na razie tylko mdłości, zwłaszcza rano. Jeśli chodzi o usg to u mnie była jedna fasolka, a co będzie teraz okaże się 16 sierpnia bo wtedy idę do lekarza, ale nie wydaje mi się, żebyśmy miały ciąże bliźniaczą (choć patrząc czasem na rozmiar mojego brzuszka na tym etapie ciąży tak czasem żartuje że 2 fasolki siedzą). Wyniki naszej bety odpowiadają naszym 6 tc. Bardziej optowałabym przy tym, że m jak mama84 nosi parkę w sobie bo jej wynik bety jest imponujący ;) U mnie dziś 6 tydzień i 6 dni. Zaczynam mieć smaki ale takie, że jak tego na co mam ochotę nie zjem to zatłukę ; p Wczoraj ku swojemu zaskoczeniu okazało się, że nie mieszczę się już w 4 pary swoich spodni, nie spodziewałam się, że będę musiała tak szybko kupić nową garderobę : / W poniedziałek wybieram się do lekarza dietetyka, który ustali mi specjalną dietę dla kobiet w ciąży biorąc pod uwagę trymestr w jakim się jest, aby nie przytyć 20 kg. Moja koleżanka bardzo mi polecała. Miała tak dobrze zbilansowaną dietę i zdrową, że ona mało co przytyła, a dzidziuś pięknie rósł, potem jak urodziła i karmiła dostała dietę dla kobiet karmiących ona karmiąc dziecko chudła, a dzidziuś pięknie przybierał na wadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pijecie kawę? ją zawsze pilam mocna z dwóch lyzeczek sypaną. i jak mam teraz pić taka słabą" lure"to wolę wogóle sobie kawy odmówić. dziś chciało mi się bardzo kawy jak nigdy chyba przez to że taka senna byłam, i pomogły mi w spełnieniu tej zachcianki lody kasowe:) pycha. co do tej ciąży mnogiej to u mnie ewentualnie mogą być jakiś jednojajowe, bo takie są w męża rodzinie, dwoje identycznych, ale wątpię aby tak się ten drugi schował:) z jednej strony wesoło i fajnie tak dwoje na raz, z drugiej strony ciąża mnoga to przeważnie ciąża zagrożona, po trzecie w naszym przypadku ewentualnie te bliźniaki jednojajowe jednoowodniowe i wogóle wszystko dzielą razem, to najbardziej ryzykowna ciąża. No ale co ma być to będzie:) ja np mimo wysokiej bety nie wymiotuje wcale, jedynie mdłości mam, bóle głowy, bolace i rosnące piersi i chęć spania 24 h / dobę :) dlatego też dobranoc dziewczyny! czas na mnie ! spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lody kawowe, a nie kasowe :D co za śmieszna literowka:) tel mi psikusy robi, bo pisze z niego, i słownik t9 jest mądrzejszy odemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
Hej, mam nadzieję że mogę się tu do Was dołączyć. Od paru dni też wiem już że zostanę mamą. Tyle że się trochę martwie bo lekarz wykrył u mniec ystę na jedenm zjaajników. Dostałam du phaston z racji tego. Któraś z Was go może bierze? Pozdrawiam Wszystkie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktus witaj:) ja tez mam cyste i biore duphaston, zazwyczaj się wchłaniają podczas ciąży ja niestety nie moge tego powiedzieć o sobie, mój ma prawie 8cm;/ a twój? ale nie chce Cię starszyć koleżanka też ma i jej ładnie się po tym leku zmniejsza już z 4cm ma 2cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
Oj to mnie trochę uspokoiłaś :). Moja ma jakieś 2,5 cm czyli jest niewielka w porównaniu do tych które Ty podałaś :). Tyle informacji się nagromadziło w kilka dni od kiedy już wiem że rośnie we mnie mała fasolka, bo nie ukrywam że ciąży kompletnie nie planowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
A dziękuję bardzo choć jeszcze to do mnie nie dociera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
Całkiem nowa tu, ja też jestem w 6 tygodniu a przynajmniej tak mi powiedziano :) w piątek mam wizytę więc może już zobaczę fasolkę :) (przynajmniej mam taką nadzieję) :) a Was kiedy zobaczyłyście swoje fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ech ja miałam dziś niesamowite mdłości, jak otworzyłam lodówkę myślałam, że zwymiotuję. Wczoraj też zjadłam lody takie z orzechami były pyszne ale zaraz po nich mnie porządnie zmuliło. Kaktus Witam. Gratuluję zafasolkowania ;) Ja swoją fasolkę zobaczyłam na usg już w 5 tc, ale serduszka jeszcze nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaktus nie masz się czym martwić bierz leki a na pewno zniknie:) ja w 5tc widziałam pęcherzyk a w 6tc było już serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kancia, a kiedy teraz masz usg? miałaś tylko to jedno, kiedy widziałaś tylko kropeczkę? kaktus, witaj! ajka, grunt to wiara i pozytywne myślenie. Nie myśl w ogóle o problemach, to ich nie będzie. kancia, ja dziś nie wymiotowałam o dziwo, ale co za różnica jak mi się ciągle rzygać chce masakrycznie. Okropne te mdłości:( już sobie z tym nie radzę. źle się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinka powiem Ci, że ja nie wiem czy nie wolałabym se porządnie żygnąć i byłby spokój, a tak to mnie muli masakrycznie i męczy to strasznie. Ja miałam dopiero pierwsze usg w 5 tc a teraz będę szła 16 sierpnia dopiero czyli to będzie już 8 tc więc mam nadzieję, że usłyszę serduszko i zobaczę misia żelka ;) Ja teraz idę do innego lekarza. Będę chodzić do ordynatora szpitala, w którym chciałabym rodzić, przyjmuje na fundusz ale też prywatnie. Także mam zamiar chodzić prywatnie ale na fundusz robić badania, myślę, że to dobre rozwiązanie, bo lekarz, do którego teraz chodziłam przekochany jest, niestety u niego płacę za wszystkie badania, a szkoda płacić mi za coś co mogę mieć za darmo. Wolę za tą kasę kupić coś sobie czy dziecku. Ja dziś się wyszykowałam bo mamy z m dziś 3 rocznicę ślubu i porywa mnie gdzieś na kolację, niestety w kreacji którą założyłam ledwo mogę oddychać przez ściśnięty biust, chyba nadeszła pora by wymienić biustonosze na większe ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
Teraz się przynajmnie nie martwie już o to, a wpiątek wizyta to juz całkiem będę spokojna :). Jutro tylko na badania krwi. A co do biustu Kancialupka ja jestem ledwie w 6 tygodniu a cycki to jakby mi ktoś nadmuchał niedość że bolą to ledwo co się w biustonoszach mieszczą, zreszta w pasie też już mam 4 cm więcej :) i 2 par spodni już nie zapne, ale lekarz powiedział mi że to przez to że bardzo szczupła jestem i mam wąskie biodra to dlatego tak od razu mi zaczyna się zaokrąglaxc brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaktus ja mam tak samo jestem bardzo drobna przez co zmiany mojego ciała można już zauważyć jak ktoś się dobrze przyjrzy biodra mi się poszerzyły no i brzuszek troszkę odstaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaktus:)
ciekawa jest tylko czy to znaczy ze do końca to będę wyglądać jak jakaś słonica jak to to w takim tempie idzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×