Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aaaaaa.94

Że niby jak mam to zaakceptować?

Polecane posty

Gość aaaaaa.94

Mam 18lat. Moi rodzice są po rozwodzie od 14lat. Ja mieszkam w domu z moim samotnym 39letnim ojcem. Mamy bardzo dobre relacje. Mama ułożyła sobie życie z kimś innym i mają razem dwójkę małych dzieci. W sobotę byłem u znajomych na grillu, taka mała impreza. Zwinąłem się na chatę szybciej niż przypuszczałem. Po powrocie do domu usłyszałem dziwne odgłosy z sypialni ojca. Drzwi były w połowie otwarte i zobaczyłem jak mój ojciec uprawia seks z moją 18letnią przyjaciółką! Ona jest dla mnie tylko dobrą przyjaciółką, nie łączy nas nic więcej. Ja mam swoją dziewczynę. Później tłumaczyli mi się, że są ze sobą od dłuższego czasu i myślą o sobie na poważnie! Nie chcieli mi mówić o swoim romansiku za wcześnie. Chcieli się sprawdzić przez jakiś czas jak im będzie ze sobą razem, a dopiero gdy będą pewni swoich uczuć chcieli mi o tym powiedzieć, żeby w razie co nie robić nie potrzebnie szumu. Nie potraktowałem ich poważnie. Wyśmiałem ojca, a przyjaciółce powiedziałem dużo ostrych słów. Ojciec się do mnie nie odzywa. Ja nie wiem co zrobić, nie umiem sobie tego poukładać, dla mnie to nie normalne! Ja jestem wstanie zrozumieć, że mój tato czuje się samotny w końcu mama ma nową rodzinę, ja mam swoją dziewczynę. Rozumiem, że brakuje mu kobietki przy boku, że ma swoje pragnienia i potrzeby ale kurcze dlaczego musi się wiązać z 18latką? W dodatku moją przyjaciółką. No jak to będzie wyglądało. Jeżeli ten ich romansik się rozniesie w szkole to będzie katastrofa. No niby nikogo nie krzywdzą tym ale jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zazdroszczę
Ale chyba nie pozostaje ci nic innego niż zaakceptować a jeśli nawet się nie uda ci tego zaakceptować to spróbuj się nie wtrącać. Jeśli im nie wyjdzie to ojciec nie będzie mógł mieć do ciebie pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie marudź
nie jedno dziecko rozwodników chce mieć macochę/ojczyma za przyjaciela!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co prawda ja
nie mam 18 lat, tylko te powiedzmy 2X i powiem szczerze ze sama bym nie chcala miec faceta 39 letniego. bleee i nie chodzi mi o to ze faceci w tym wieku sa obrzydliwi,bo sama znam faceta po 40, ktory jest pociagajacy nie tylko dla swoich rowiesniczek, tylko o to ze na pewno oni nie sa na tym samym etapie zyciowym, w takim zwiazku chodzi o jedno. nie chcialabym byc czyjas lala do lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×