Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bymyside

myslicie,ze facet moze sie zmienic?

Polecane posty

Gość bymyside

pytanie zwlaszcza do dziewczyn ktore zwiazaly sie z takimi playerami, co do ktorych mozna powiedziec ze mają duzo wieksze niz przecietne potrzeby seksualne co zaowocowalo lekkim podejsciem do seksu. Czy tacy faceci mogą sie "wyszumieć" i zakochac? czy raczej zawsze juz tacy bedą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwertyuiopsdfgh
na jakiś czas mogą się zmienić, ale nie na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie niemożliwe
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras ogoras
jesli seks do dla ciebie problem to daj chlpakowi spokoj i nie marnuj mu zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shdxsjdc
Tak. Mój facet to własnie taki przypadek. Od 17 roku zycia był uważany za własnie takiego któremu tylko seks w glowie, nowe panienki, inna co miesiąc, zero miłości, traktował je jak towar do wyruchania. i tak było do czasu kiedy mnie poznał. Czyli jak miał 21 lat. Zmienił sie nie do poznania. Jego koledzy mi opowiadali jaki był, co wyrabiał i ze nie poznają go, że nigdy by nie pomysleli ze on bedzie kiedys kochał. Ale przyznam ze nie było łatwo. Jak mnie poznał to sie zakochał we mnie, ale ja na początku odrzucałam go, ignorowałam, no bo w przeciwieństwie do tych panienek nie jestem łatwa. On sie denerwował ze nie moze mnie miec i wtedy pewnie do niego dotarło ze mu zależy. Ale na początku nadal chodził na imprezy, mozna powiedziec ze z żalu i ruchał. Ale jak tylko dałam mu nadzieje, to zaczął sie tak bardzo starac, i zmienił sie, bo przyznam ze cięzko było mi mu zaufac po tych wszystkich historiach. On mówi ze to wszystko dzieki mnie , ze jestem jego aniołem itd. Tak więc to jest możliwe aczkolwiek trudne, w kazdym razie my jesteśmy tego przykładem trzy lata razem, cały czas równie cudownie, żadnej zdrady, czy jakiejs krzywdy. Miłosc zmienia ludzi; ) mimo ze sama kiedys w to nie wierzyłam; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×