Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NIE ZE MNĄ TE NUMERY

PRZED CHWILA ZNALAZŁAM U MĘŻA W KIESZENI MARYNARKI PARAGON RESTAURACJA POZA MIA

Polecane posty

Idę spać bo nie chce mi się czytać tych podszywów. Idioci. Ten się śmieje kto się śmieje ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinadenewka
ciekawe kto kłamie .ale myśle,że on pije bo ta baba go wykańcza jest jakaś psychiczna i pije bo ty mu nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannajegojedyna
No ja tez tak sadzę,bardziej bym jemu wierzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannajegojedyna
okaże się dopiero jak prześle tobie maile :) jak nic nie da tzn. że ona kłamała i co spakujesz go???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzannajegojedyna
ja bym mu nawet rodzyny wyjadła, mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb4567l-.-.-
NJE ZE MNA TE NUMERY korwa bajkopisarko zwin ten beznadziejny temat--tych bzdetow nie da sie czytac, chyba sama nie wiesz co piszesz albo jestes nacpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero jedynkowa
ZASTANAWIA MNIE FENOMEN TAKICH TEMATÓW,CZEMU LUDZI AŻ TAK TO INTERESUJE,MNIE SIE NIE CHCE TEGO CZYTAĆ WIDZE GOŁYM OKIEM ŻE PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prowo czy niecg
Prowo czy nie to te podszywy psują tą historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze pomożemy
napisz do niej, zeby ci teraz wysłała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz będziemy u niej. Wiecie co? Mój mąż ma doskonały gust. Ta dziewoja w porównaniu ze mną jest zajebista. Piękna twarz, duże cycki, ta sucz jest seksi. Kuźwa, zedrę z niej to ubranko i zrobię jej dobrze. Teraz niech ten mój mąż skurwiel zobaczy sobie, że ja też mogę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLINA Z PIERDOLINA
wystarczy patrzeć na nicki tylko to odczytywać,ja tak robię czytam z góry na dół tylko autorki nicki i jej wierze,czekam do jutra pozdrawiam cię autorko trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro go spakuje,bo ona jednak nie pokazala mi maili,ale ja mu nie ufam. Najlepsze rozwiazanie to na kafe pisanie ipodjecie takiej decyzji jak wyrzucenie go z domu. Martwie sie jeszcze podzialem,ale zrobilam znowu przelew na tysiaka,bedzie znowu na cos,jiz nie papieroski :) Kobiety czytaja,bo to ciekawa historia,z zycia wziete. Maja podobne perypetie i nudnw moze zycie,by tak sie ekscytowac. Przyjmuja tylko to,co cha,inne rzeczy tlamsza,wyzywaja. Ale i tak je lubie,bo to moje czytelniczki. Agata (Mayor of London)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, teraz piszę ze smartfona, bo zapomniałam że taki też mam. A rozumiem , że was interesuje jak dalej historia się potoczyła. Nie mogę Was zawieść. Jesteście jedynymi moimi przyjaciółkami i rozumiecie w jakiej jestem depresji. Dziękuję, że staracie się mi pomóc. Jestem cała podniecona. Kisiel mam w majtkach. Ta jego sucz zdjęła płaszczyk. Matko! Cudo. Na razie robię sobie dobrze ręką ale za chwilę zmuszę ją do seksu jak swołocz nie będzie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijsakc
nuuuudo się zrobiło - idę spać. Jutro poczytam prawdziwą autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedno ręnką targam ją za kudły, a drugą ręką staramu się wam nieprzerwanie pisać, żebyście ciągle były w temacie. Pszepraszam za blendy ale rozumiecie co tu sie dzoieje. Swołocz nie chce oddać mi się dobrowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja umiem odroznic podszyw
No,na prawde umiem. Wiem ktora to prawdziwa autorka,wiem. Na serio. Ja nie czytam tych nudow i czekam na nia,bo ona jakos moje serce wziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ,ze on mowi niecala
prawde. Nie mowi wszystkiego. Od niej dowiedzialabys sie wiecej ,ale ona moze stchorzyc do jutra i sie z tob nie spotk.Tak czy siak sam fakt pisania na sympatie, sam fakt spotkania sie dyskwalifikuje go .I jeszcze to lizanie w smochodzie po pierwszym spotkaniu, ja i jego stawia w bardzo zlym swietle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywie osmieszasz sie
jak ci sie nudzi to pisz , ale nikt nie czyta twoich bzdurnych wypocin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×