Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czekolada20122012

SIŁOWNIKA BASEN CZY FITNESS ?

Polecane posty

Gość czekolada20122012

Hej! Mam nietypową sprawę, a nawet można powiedzieć że pytanie - więc - założyłam się z koleżanką o to że w miesiąc schudniemy. Założyłyśmy się o pewną kwotę pieniężną aby mieć jakąś motywacje, bo niestety ona jak i ja szybko się zniechęcamy,a coś takiego jak: "razem damy radę" bądź" jak mi się nie będzie chciało, to Ty musisz mnie zmotywować"też nie podziałało. Więc jak myślicie która ma większe szanse - dodam, że mniej jesteśmy równych wymiarów. Jedna z nas będzie korzystać z siłowni i fitness, a druga basen i to wszystko 3,4razy w tyg. Co o tym sądzicie, która wygra Waszym zdaniem ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zostan ambasadorka
silownia i fitnes!!! duzo zalzezy od waszego organizmu i tego jak szybko mozesz spalac..ale ogolnie wysilek wiekszy na silce i fitness .plywanie jest ok ale przez dlugi czas. wtedy zobaczysz rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to powinnyscie jeszcze
sie założyć o to która szybko nie przytyje, bo schudnąć jest w miarę łatwo, a gorzej to zrobić tak żeby potem nie przytyć jeszcze więcej. Przy każdym sporcie ważna tez jest odpowiednia dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebillka780
No własnie, ja muszę przyznać że sama stałam przed takim dylematem i jak sie okazało, w sumie troszkę wszystkiego spróbowałam, zeby w kolejnych miesiącach wybrac już to w czym czułam sie najlepiej. Może Wy też spróbujcie http://www.oksystem.pl/klienci/silverplus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasodrqa___
nie tyje odkad chodze na silownie. nie jestem na zadnej spacjalnej diecie. moge sie zalkladac jak chcecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FILMIK_HIV_PO_ANG
silownia i fitnes.. ale to zalezy od intensywnosci cwiczen , diety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambasaasaorka
pon-piatek czasem 2 razy dzienie. jak nie to ide pobiegac,jak pada odpoczywam przed tv :P nie mam diety,jem sniadanko obiadek i kolacje w o stalej porze. plus owoce warzywa,jogurciki. nie jem slonego, slodyczy te nie ..bo nie lubie. smazone bardzo zadko,za to zupki jem codzennie. plus witaminki lykam codziennie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×