Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dust.in.the.wind

Samotna kobieta im bliżej 30 tym gorzej

Polecane posty

Cholera gdzie wy w standardowym podejściu PUA widzicie manipulacje DHV - Demonstracja wysokiej wartości. Przedstawienie się w jak najlepszym świetle. Dużo tu gadać co się na to skupia Opener - tekst na otwarcie. Openerem może być nawet głupie cześć. Ale odradzam teksty typu "fajne cycki, moge dotknąć" Repport - ogólny zapis rozmowy mający na celu pokazanie, że nie jest się skończonym debilem Escalation - subtelne oswajanie dziewczyny ze swoim dotykiem. Może to być nawet zwykłe chwycenie dłoni. Chodzi o pokazanie, że nie parzysz i nie jesteś trendowaty a już na pewno nie chcesz zrobić jej krzywdy Close - hm...ogólne zakończenie subkomunikacji (czesto kiss closing) mający na celu sprawienie, że niebawem do Ciebie zadzwonie a Ty z łaski swojej odbierzesz ten pier*olony telefon To są etapy PUA co wy uznaliście za manipulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba że od razu przejdziemy do subkomunikacji :D o ja pierdolę jakie to naiwne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mnie tez by sie nie spodobalo gdyby facet, ktorym jestem zainteresowana pytal mnie o zrodla dochodu tak, jakby pod tym wzgledem tylko bral mnie pod uwage." Widzisz z czym muszę ja się mierzyć jak poznaje dziewczyny? To tak jakbym ja nową dziewczynę pytał o rozmiar piersi... Jak one chcą najpierw poznać czym się zajmuję a nie kim jestem to ja mam prawo żadać najpierw wiedzy o jej piersiach a potem kim jest to dziewcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, głaz, no chyba nie spękałeś przed jakimś ofermą :D domagam się manipulacji!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te, głaz, no chyba nie spękałeś przed jakimś ofermą domagam się manipulacji!!!! znasz powiedzenie " nie rozmawiaj z debilem bo ściągnie Cię do swojego poziomu i wygra" ? W moich oczach jesteś debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od poczatku wiedzialam ze auto
zna techniki z pua , nlp itp. zenua a kobiety on na bank nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentaI cut
a ja też chcę doznać tej manipulacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
💤 A ja znalazłam..... o kurcze! Ja znalazłam w wieku 31 lat! Cholera jaka ja stara byłam O KURCZE TO ILE JA MAM TERAZ LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"znasz powiedzenie " nie rozmawiaj z debilem bo ściągnie Cię do swojego poziomu i wygra" ? " nie debilu, nie znam takiego powiedzenia. znam natomiast takie żeby nie rozmawiać z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu i POKONA DOŚWIADCZENIEM. owo doświadczenie jest istotą tego powiedzenia. no ale gdzież taki "zimny i twardy jak głaz" oraz "subtelny i delikatny jak płatek róży" by takie rzeczy rozumiał. czy ty kończyłeś jakąś szkołę bycia bałwanem czy masz to wrodzone? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
Ja w wieku 30 lat czułam sie jak młódka W 27 czułam się jak 18!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wyrosłeś na moim poście jak Filip z konopii" mówi się "wyskoczyłeś jak filip z konopii" a nie "wyrosłeś". to są podstawy języka polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
💤 Ale ja się opędzić nie mogłam od manipulantów! Co ja musiałam wyprawiać żeby sobie ułatwić zadanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
Jak się wie czego sie chce a na horyzoncie nie widac tego to się łapie doła to normalne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferma...przecież przyznałem Ci wielkość Twojego doświadczenia. Zdominowałeś mój post i całe Kafe tym doświadczeniem. Czego jeszcze chcesz? Idź już chłopie spać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
25latki sa jakby w połowie drogi Mają prawo się uczyć i doskonalic w sztuce szukania w dowolny sposób Cel uświęca środki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
Grunt to być szczęśliwą! A tam tacy krytycy cóż oni moga o tym szczęściu wiedzieć jak oni sami go szukają dopiero i nie mają pewności czy znajdą Na tym samym wozie jada WSZYSCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooołaaaaaaaaaaaaooo
💤 PRAWDAŻ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dust in the wind
a może raczej dust in the wood, czyli kurz na drewnianych meblach w chałupie, jakby tak każdy wielki człowiek odmawiał pokazywania swoich talentów to Ronaldo nie chciałby biegać po boisku i goli strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę trochę temperować debili bo by się jak chwasty rozplenili po kafeterii. no a niestety te egzaltowane pierdoły które zacząłeś wypisywać kwalifikują cię zdecydowanie do kategorii debili więc musiałeś zostać utemperowany. no i jak przyszło co do czego to skończyło się pierdolenie a'la "zimny i twardy jak głaz" i z głazu wylazł mały podskakujący pętak wrzeszczący "no zostaw mnie już oferma". zostawię cię jak zaczniesz zachowywać się jak normalny człowiek bo głupoty i takiego nadęcia jakie tu prezentujesz po prostu nie cierpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie....
!offerma wyrazy sympatii, na dobranoc pośmiałam się trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 545565788
jak czasem sobie poczytam co taki 30letni debil wypisuje po forach to strasznie sie ciesze, że jestem singlielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre teksty offermy
ma racje, autor probuje sie wybielac, ale jego manipulacje wychodza wszelkimi stronami i jeszcze udaje jaki to nie jest wrazliwi wpisujac sobie falsujaca jego obraz stopke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre teksty offermy
fałszujaca*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za scierwo
02:08 życie.... !offerma wyrazy sympatii, na dobranoc pośmiałam się trochę no nie ? tak fajnie sie posmiac jak ktos wyzywa i ubliza innym. my sie posmiejemy jak offerma naubliza tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×