Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

A odwiedzisz mnie jeszcze kiedyś tu?? :) Choć tu się jednak ciężko rozmawia lecz jakoś nam się udało ze nie było pustaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciał bym się troszeczkę przespać a jutro mogę dopiero być gdzieś około 23 bo o tej godzinie dopiero kończę pracę Claudia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzymaj się i milutkiej nocki tobie życzę i niech ci się krasnoludki przyśnią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHAH Ewa Czepkiewicz 666
Laseczki to na wolności chodzą! Miłość możesz spotkać wszędzie! Wyjdź z domu! Nie bądź parobasem systemowym! Atakuj seksowne studentki biedne und oczytane! One jeszcze mają dziurki nierozruchane! Michnik z wyborczej i jego ekipa tak na oko z 64% prawdy piszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie miałem nie zły dzień tylko w pracy się naharowałem. A u Ciebie co było nie po myśli że jesteś nie zadowolona z tego dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech ja tydzień temu byłem na pogrzebie. Hm to awantura jesteś kiedy się z koleżanką pokłóciłaś:) ze mną byś też tak się kłóciła??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja może nie jestem kłótliwy ale spierać to się często z kimś spieram:) no i często nie jestem ustępliwy :) Na pewno to są moje jakieś wady ale już taki jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak się zapytałem z ciekawości kto przy kim musiał by stać na paluszkach by dorównać wzrostu:) Na Ciebie padło że to ty będziesz musiała stać na paluszkach:) Ja mam 168

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Claudia taki temat gdzieś tu na kafe czytałem jak kobieta się wypowiadała że ma 38 lat i nigdy nie całowała się z mężczyzną, uwierzysz w takie coś?? Ty też gdzieś byłaś nie tak dawno na jakimś temacie o całowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×