Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Na Kafe?? dziś ktoś tu jest a jutro już go nie ma więc jak tu można mieć koleżankę czy przyjaciela?? Chciała byś taki kontakt utrzymywać z kimś kiedy już jutro takiej osoby możesz nie usłyszeć. Nawet nie da się tu poważnie z kimś popisać bo zaraz znajdą się osoby którzy tylko szukają zaczepek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było kilka osób, na jednej ręce mogę ich policzyć, na początku było wspaniale a za parę dni już zacząłem się tym osobom nudzić i koleżeństwo się kończyło. Jeżeli taka przyjaźń ma trwać chwilę to jest to bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniechęciła byś się zapewne do wszystkiego a później się większość osób dziwi że takie osoby istnieją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm myślałem że już mi znikłaś:) Gdybym miał przyjaciół czy koleżanki to i na pewno nie był bym pesymistycznie nastawiony tak do tego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale może choć masz chłopaka który może cię pocieszyć w takich chwilach i przytulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To choć masz kogoś a to już jest coś że masz z kim się spotkać czy porozmawiać a nie być zamkniętą w czterech ścianach tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rodziny to sorki ale tu nie będę o tym pisał by nie wyciągać brudów z domu. Choć to nie jest tajemnica ale jednak za wiele jest tu osób bym mógł się tobie z tego zwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He pracuję jak w Chinach nawet w tej pracy co pracuję nie można siku iść zrobić, od tego jest przerwa:) A w ogóle od niedawna zacząłem pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy poznałem można powiedzieć że tak ale każdy po pracy gna do domu jak motorek a pracuję ponad dwa tygodnie dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam nawet imion wszystkich osób pracuję na taśmie więc nie ma czasu na jakieś rozmowy z kimś tam to są obcy ludzie a na poznanie kogoś potrzeba wiele czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha palę tylko a alkohol jest dla mnie wrogiem z którym wygrywam, wiesz nawet nie wiem kiedy ostatni raz piłem piwko czy jakiegoś drinka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie pewnie nie jestem interesujący jeżeli byś to miała podsumować co do mnie:) Czyż nie tak jest?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie miałem na myśli tego jeżeli chodzi o alkohol:) Chodziło mi o to ze jestem marudny i nic we mnie nie jest takiego by ktoś na mnie zwrócił uwagę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha chciała byś takiego gostka jak ja mieć za przyjaciela czy kolegę?? Nie odpowiadaj na to, znam twoją odpowiedź więc nie ma potrzeby by oszukiwać samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×