Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaś,,,

Czy koleżeństwo istnieje, a miłość gdzie znaleźć ???

Polecane posty

Wiesz jako dziewczyna to nie jest to jeszcze tragiczny taki twój wzrost:) He nie chce mi się wierzyć aż w to żeby się nigdy nie całować w takim będąc wieku:) A twojemu chłopakowi nie przeszkadza że czasem z kimś sobie na różne tematy piszesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi się coś pokićkało, sorki:) Hm dla mnie to może i lepiej bo jak byś miała chłopaka to byś do nie się nie odezwała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo pewnie z takim typkiem jak ja nie miała byś po co pisać bo cóż dla ciebie mogę ja znaczyć:) He i tak się dziwię tobie ze ze mną wytrzymujesz tu pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Ja pierdole... Michaś mistrz randkowania. :P weź kontakt od koleżanki i nie ośmieszaj publicznie rasy męskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech trudno byś miała mnie w czymś pomóc a jeszcze na kafe co jest to tu nie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Michaś Z "cipkowatym" podejściem to jasne że sobie życzyć nie będzie. Masz być facetem a nie ciepłym kluskiem. Jak sie nie zapytasz to nie będziesz wiedział czy sobie tego życzy czy tez nie. Sorki że piszę tak dosadnie i bez owijania ale przeczytałem ten temat i się śmiałem jak po dobrym dowcipie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Bawcie sie dobrze, gołąbki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to właśnie cały ja... Wiem że taki jestem i nie potrafię dziewczyny poderwać czy nawet koleżankę żeby mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkofanka
michaś zgubił jaja bez jaj nie wyrwiesz michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alkofanka
ja pierdolę po co komu takie drugie życie? te autor jak nie wyjdziesz to nic w życiu cie nie spotka ty idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Alkofanko nie obrażaj Michaśka, chłopak sie jeszcze nauczy co i jak :) Michasiuu weź od kolekżanki Claudii numerek i nie użalaj sie nad sobą, to Ty masz być facetem w związku i od Ciebie kobieta ma dostawać wsparcie żeby czuła sie bezpieczna, a z tego co tu piszesz wychodzi że Ty potrzebujesz tego wsparcia bardziej niż ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody:)
Michaś, stawiasz wieelkie piwo! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyneczkammm
Michaś co tam u Ciebie chłopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć justyneczkammm :) a cóż ma być u mnie słychać chyba że byś zechciała coś posłuchać he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×